amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272
سلام این خبرو من امروز دیدم
"در جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که در دفتر وزیر علوم برگزار می‌شود در مورد درصد اعمال سوابق تحصیلی بحث شد و قرار شد سال آینده تعدادی از دروس امتحان نهایی به سوابق تحصیلی اضافه شود، در کنکور پیش رو علاوه بر سوابق تحصیلی دروس پایه سوم متوسطه نظری، ۴ درس نهایی دوره پیش دانشگاهی را به عنوان سابقه اضافه و به سازمان سنجش ارسال می‌کنیم. بنابراین تاثیر ۲۵ درصد سوابق تحصیلی طبیعتا افزایش پیدا می‌کند. "

نمیدونم اینا چه انگیزه ای دارن
کنکورو کشیدن عقب بعد امتحانا رو هم تو کنکور تاثیر میدن بعد امتحاناتم چند روز قبل کنکوره و کنکور و نهایی هیچ تناسبی ندارن واقعا خیلی جالبه جتی اگه بچه ی یکی از مسئولان تو این وضع بود 100
درصد این کارو نمیکردن ولی ما که زوری نداریم
بی هیچ استدلال منطقی میان درصدو افزایش میدن

shabnam 3

New Member
لایک ها
710
پاسخ : تاثیر بالای 25 درصد و 4 درس نهایی پیش در کنکور

این دیگه آخر مسخره بازیه
امسال که 25 درصد بود اکثرا کنکورو خراب کردن
حالا امسال که تاثیرش بیشتره،زودترم قراره برگزار بشه
فقط کافیه یه ذره هم سخت بگیرن.....همه چیز حله
همه میمونیم برا95
خیلیم عالی....

3n@t0r

New Member
لایک ها
19

خبر که درسته...!
متاسفم...!
هر روز بدتر از دیروز!

Marshall

New Member
لایک ها
970

تاثیر دادن نمره 4 درس نهایی پیش تو کنکور واقعا خنده داره...

بهشاد

New Member
لایک ها
11

خوب اگه یکی حالش خوب نباشه امتحانشو خراب کنه جی میشه؟!1!!!!!1!
سوابق تحصیلی حتی اگه بخوای برا بار دوم کنکور بدی تاثیر داره؟

Choomba

New Member
لایک ها
189

به این چیزا فکر نکنید درستونو بخونید!
هر اتفاقی بیفته برا همه میفته.

elahe.sl

New Member
لایک ها
27

خوب اگه یکی حالش خوب نباشه امتحانشو خراب کنه جی میشه؟!1!!!!!1!
سوابق تحصیلی حتی اگه بخوای برا بار دوم کنکور بدی تاثیر داره؟
مگه حالا تو قراره دوبار کنکور بدی؟؟

بهشاد

New Member
لایک ها
11

مگه حالا تو قراره دوبار کنکور بدی؟؟
اگه کارم به کنکور بکشه بعید نیست ولی خوب این سوال و همین طوری پرسیدم:5:

AhmadrezaBM

New Member
لایک ها
40

البته اگه 4 درس سال چهارمو با نهایی سوم معدل بگیرن (مثلا فیزیک چهارم با فیزیک سوم) و در کل تاثیر همون 25 درصد بشه باز یه چیزی! جا برای جبران بعضی درسا هست!

Crypt!c

New Member
لایک ها
42

سلام
حالا كسي نمي دونه اون چهار درس ، چه درسايي هستن ؟!!

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

نهایی ؟؟؟؟؟
پیش دانشگاهی ؟؟؟؟
تاثیر؟؟؟؟؟
وای خداااا

M.N.R

New Member
لایک ها
11

اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص میزان تأثیر سوابق تحصیلی، تاریخ ثبت‌نام و برگزاری آزمون سراسری سال 1394 منتشر شد.به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: نظر به اینکه ماه مبارک رمضان در سال 1394 ، از اواخر خردادماه 1394 آغاز می‌شود، لذا براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده: آزمون سراسری سال 1394 در صبح و بعدازظهر روزهای پنج شنبه 21، جمعه 22 و صبح شنبه 23 خردادماه 1394 در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.همچنین بمنظور فراهم آوردن تسهیلات لازم، ثبت‌نام از داوطلبان آزمون سراسری سال 94، از روز یکشنبه 1393/11/19 از طریق شبکه اینترنتی این سازمان آغاز و در روز سه‌شنبه 1393/11/28 پایان می‌پذیرد.ضمناً به اطلاع می‌رساند که براساس مصوبه سومین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 1393/07/23، کلیه دیپلمه‌های نظام جدید آموزش متوسطه رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم نظام جدید خود را طی سالهای 1384 لغایت 1393 اخذ نموده‌اند و امتحانات سال سوم دبیرستان آنان بصورت نهایی و سراسری برگزار شده است، مشمول سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی آنان حداکثر به میزان 25 درصد و با تأثیر قطعی در گزینش نهایی آزمون سراسری سال 1394 اعمال خواهد شد.​

لایک ها
6

الان کسی که پارسال مثلا پیش رو امتحان داده چون اون موقع قرار نبود تاثیر بدن به نهایی پیش اهمیت نداد. امسال بمونه پشت کنکور برا اونم تاثیر میدن؟

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

سلام!
اولا که خیلی بد نیست تاثیر امتحانات نهایی پیش برای کنکور ، چون که یه استگاه حبران هست برای اونا که سومو خوب ندادن و مهم تر اینکه درسا هایی که توی پیش معمولا نهایی هستند مصل زیست یا دینی و... خط به خط خوندن اینا برای نهایی کمک خیلی عطیمی به کنکور هم خواهد کرد ( با توجه سوال های ریزی که میاد )
دوما که با ابن حال فکر میکنم جند شب پیش بود که خبر شبکه دوم اعلام کرد به تاثیر نخواهد داشت!
موفق باشید...

r-shvir

New Member
لایک ها
230

سلام!
اولا که خیلی بد نیست تاثیر امتحانات نهایی پیش برای کنکور ، چون که یه استگاه حبران هست برای اونا که سومو خوب ندادن و مهم تر اینکه درسا هایی که توی پیش معمولا نهایی هستند مصل زیست یا دینی و... خط به خط خوندن اینا برای نهایی کمک خیلی عطیمی به کنکور هم خواهد کرد ( با توجه سوال های ریزی که میاد )
دوما که با ابن حال فکر میکنم جند شب پیش بود که خبر شبکه دوم اعلام کرد به تاثیر نخواهد داشت!
موفق باشید...
الان این خبر روی سایت سازمان سنجش نیست. لطفا خبرای موثق بزارید و بچه ها الان درگیر کنکورن وبهتره فکرشون اینقدر درگیر نشه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سوابق تحصیلی آنان حداکثر به میزان 25 درصد. روی سایت سنجش اومده و نهایتش 25 درصده. فکر نمی کنم خلاف این عمل کنم" بنابراین تاثیر ۲۵ درصد سوابق تحصیلی طبیعتا افزایش پیدا می‌کند" بنابراین این جمله فکر نمی کنم درست یاشه.(البته امیدوارم چون ثباتی اینجا نیست)

amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272

دوستان تصویب نشده قرار بود ولی خوشبختانه نشد

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

خوشبختانه مثل اینکه تصویب نشده
ولی اگر این اتفاقم می افتاد شما نباید اینقدر ذهن خودتونو مشغول میکردین
تازه اول ساله،از الآن عمیق و مفهومی بخونید که برای امتحانات مشکل نداشته باشید
اینطور حتی اگر خدای ناکرده نهاییم بشن شما دیگه روی مطالب مسلطین،دیگه سوالاشون سخت تر از کنکور که نیست
پس تمرکزتون روی کنکور باشه و ذهنتونو با این شایعات درگیر نکنید
موفق باشید:)

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

الان این خبر روی سایت سازمان سنجش نیست. لطفا خبرای موثق بزارید و بچه ها الان درگیر کنکورن وبهتره فکرشون اینقدر درگیر نشه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سوابق تحصیلی آنان حداکثر به میزان 25 درصد. روی سایت سنجش اومده و نهایتش 25 درصده. فکر نمی کنم خلاف این عمل کنم" بنابراین تاثیر ۲۵ درصد سوابق تحصیلی طبیعتا افزایش پیدا می‌کند" بنابراین این جمله فکر نمی کنم درست یاشه.(البته امیدوارم چون ثباتی اینجا نیست)
ربطش به پست من چی بود الان دقیقا آیا ؟ :d

بازم تکرار میکنم ( کساییم که میخونن توجه کنن ) حتی اگه هم تصویب میشد که نشد ، به ضررمون نبود هیچ ، به نفعمونم بود :)

بچه های سومم مثل شما و امثالهم ( ! ) بهتره خیلی روی نهاییاشون تمرکز کنن :)

محمد 628

New Member
لایک ها
42

الان سال سومم با این که هندسه 100 میزنم تستی نمیتونم تو آزمون ها نصف نمره رو بگیرم چون فقط 2-3 اثبات خاص رو قبول میکنن.

بالا