aphu77-G

New Member
لایک ها
85
سلااااااااااااام
چخبرا خوش گذشت؟؟؟؟ دوره چطور بود؟؟؟؟؟؟
تبرییییک تبریییک به دوستان نانویی حالا چه مدال آوران چه دیپلم افتخاریا :)

پاشید بیاید تعرقف کنید دوره چطور بود؟؟
یه تبریک اختصاصی به ریحانه
انشاءالله بانوان محترم یادشون نرفته که کیک خامه..
;)
یکی از عزیزان با اینکه باورم نمیشه مدال نیاورد ، دیپلم افتخار گرفت
اما عیب نداره.تلاششم کرد.
به ریحانه خانم
فاطمه خانم
فاعزه خانم
و بقیه دوستان تبریک میگم.
سریع بیاید تعریف کنید منتظرمااااا:203:

A...H

New Member
لایک ها
88
پاسخ : تبریک نانویییییییی :)

سلام به همه دوستان
به همه بچه ها تبریک میگم.
به سه نفر ویژه تبریک میگم.
به فرهاد عزیز که امسال اصلا حوصله شرکت کردن نداشت و تو دوره هم خیلی رو فرم نبود و یه جورایی عذاب وجدان داشتم که ازش خواستم بیاد ولی مثل همیشه عالی بود یه جورایی لئو مسی کلاسای منه.
ابوالفضل عزیز که واقعا فوق العاده هست و یه پژوهشگر تاپ هست. دارم لحظه شماری میکنم که بره دانشگاه که مستقیم وارد پروژه ها کنمش...
به فاضل عزیز که برای من یه پدیده تمام عیار بود اون فقط 3 ماه قبل امتحان با نانو آشنا شد و انقدر زحمت کشید و مطالعه کرد تا تو دوره راه پیدا کرد، اون انقدر سریع یاد میگیره که اگه یه ماه دیگه دوره شروع میشد حتما طلایی بود.

kfxray13

New Member
لایک ها
201

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

هر گاه بشنوم "دیپلمات" یادم به دیپلمام میوفته! قبل دوره گفتم کوزه هم باید بدنا ...

من هم به همه تبریک میگم. همه.

loyal75

New Member
لایک ها
211

به همه ی دوستااااااان تبریک میگم...
مخصووووووووووووووووووووووووصا فاطمه و شکیبای عزییییییییییییییییییز که واقعا حقشون بود :8:

kfxray13

New Member
لایک ها
201

دانلود تیزر دوره 5م:
https://drive.google.com/open?id=0ByjgPISMAraea1EzeWJjVlNGVFk&authuser=0

فیلم مدال های طلا و نقره هم در حال اپلود توی فولدر دوره 5م هستن.

حجم تیزر: 80 مگ.
حجم اون یکی: 87 مگ.
البته می ارزه.

ویدیوی اهدای مدال های طلا و نقره:
https://drive.google.com/open?id=0ByjgPISMAraeMTc2MzU3Q2JtWWM&authuser=0

love star

Moderator
لایک ها
942

اول اینکه تبریک به همه ی دوستان!خلاصه همه زحمت کشیدید..دوم اینکه آقا کیوان چرا لینکی که دادید باز نمیشه؟!البته لینک که نه لینک ها!

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

امسال کیی از روی سوالات آزمون مرحله دوم ، کپی داره؟؟؟
میشه یکم درمورد سوالاتش صحبت کنید؟؟؟ چه چیزی باعث میشه خوب جواب بدید یا برعکس؟؟
چه مواردی باعث میشد خوب آزمون رو بدید؟؟؟
نانویی های عزیز جواب بدید قربان دست تان :63:

2سوال مشابه پرسیدم

kfxray13

New Member
لایک ها
201

yousef

New Member
لایک ها
50

تبریک میگم به همه ی برگزیده ها واقعا دوره ی خوبی بود ان شا الله همیشه موفق باشن..

A...H

New Member
لایک ها
88

خوب چند کلام متفاوت
تقریبا تو هیچ دوره ای از المپیاد ها مختلف اینجوری مدال نمیدن
فقط 9 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علت کاملا واضح هست پول باید برای شو قدرت ستاد خرج بشه
باید برای کیف دادن و نهار و شام دادن به مسئولین پژوهش سرا صرف بشه، چرا ؟ واضح هست آخه باشگاه داره یه سری دستگاه میفروشه و باید تبلیغ بکنه...
دوستان تو بنگاه نانو فقط دنبال فروش دستگاه هستن، چرا بعد از 5 سال هنوز جزو المپیاد های اصلی نیستیم؟ علت کاملا مشخصه، یعنی دست فراماسون ها تو کاره؟ یعنی این دسیسه غرب هست؟ نه دوستان عزیز علت اینه که بنگاه نانو نمیخواد برگزاری از دستش بیرون بیاد و این بنگاه به زمین بخوره.
البته تو این دوره باید از چند نفر تشکر کرد
از آقای قدمگاهی که با جون و دل داشت زحمت میکشید
از اساتیدی که تا جایی که تونستن به بچه ها یاد دادن
بچه های خود من که کلی چیز یاد گرفتن(البته ایراد های فنی دارم که اینجا جای مطرح کردنش نیست)

r7avan

New Member
لایک ها
57

امسال کیی از روی سوالات آزمون مرحله دوم ، کپی داره؟؟؟
میشه یکم درمورد سوالاتش صحبت کنید؟؟؟ چه چیزی باعث میشه خوب جواب بدید یا برعکس؟؟
چه مواردی باعث میشد خوب آزمون رو بدید؟؟؟
نانویی های عزیز جواب بدید قربان دست تان :63:

2سوال مشابه پرسیدم
سلام
اول تبریک و خسته نباشید می گم به همگی بچه ها...

دوم سوال شما.. امسال گویا آزمون کتبی از سال قبل آسون تر بوده. سوالات تحلیلی و محاسباتی هستن.. همه ی سوالات هم تشریحی بودن. مدت زمان آزمون 2 ساعت بود. تعداد سوالات فک می کنم 12 تا بود. که 6 تاش مربوط به شبیه سازی می شد.
خواب کافی، شب قبل از آزمون خییییییلی لازمه چون چند شب آخر که درگیر گزارش کارو این چیزا بودیم خیلی خسته شدیم.. نداشتن استرس سر جلسه از همه مهم تره...
من واسه آمادگی امتحان کتبی فقط دوتا پاورپوینت شبیه سازی و پاورپوینت cvdو xrd رو خوندم...و برخلاف خیلی از دوستام خوابیدم. سوالات هم جوری نبود که به خوندن مربوط بشه البته بجز شبیه سازی. همونطور ک بچه ها هم اینو می گفتن... بعد هم دقت لازم بود.:)
اگه چیزی از قلم افتاده ذکر کنید لطفا :)

M.A.GHarAat

New Member
لایک ها
37

سال پيش هم خيلى حفظي نبود سوالا ، كافي بود يكم حواسمونو جمع مي كرديم كه بتونيم سوالا رو پاسخ بديم ...

....

١٥ خط ، مطلب ه انتقادي نوشتم نسبت به دورمون ، بعد هرچي فكر كردم ديدم كه گفتنش اينجا فقط ممكنه روحيه تعدادى از بچه ها رو خراب كنه و تعدادى از دست اندر كارا رو بر ضد ما بسيج كنه ...
بيخيالش كلا

.....

kfxray13

New Member
لایک ها
201

من هم که کلن چیزی نگم بهتره!! همون "باجگاه" بسه... "بنگاه" هم که اضافه شد...

خیلی کلی که حرف بزنم دوره امسال:
1- از نظر برنامه ریزی خیلی بهتر بود. (باز هم نقصش زیاد بود البته)
2- کلاسای تئوری و فعالیت علمی اساتید خیلی کمتر بود
3- روز اخرش هم ضد حال بود!! با 9 تا مدال.

yousef

New Member
لایک ها
50

من الآن نمی خوام از شخص خاصی دفاع کنم ولی بچه ها کمی به جای ایراد گرفتن از این و اون به خودشون هم ایراد بگیرن...تو هیچ دوره ای این قدر غیبت نداشتیم، یکی امتحان داشت یکی دفاعیه داشت یکی مصاحبه و .. خب این غیبت ها باعث میشه تو امتحان و ارائه به مشکل بر بخورین و نتونین به حد نصاب مدال برسین... عملکرد بچه ها هم امسال تو امتحان نهایی ضعیف بود نسبتا...با اینکه سوالات از پارسال خیلی ساده تر بودن.

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

من الآن نمی خوام از شخص خاصی دفاع کنم ولی بچه ها کمی به جای ایراد گرفتن از این و اون به خودشون هم ایراد بگیرن...تو هیچ دوره ای این قدر غیبت نداشتیم، یکی امتحان داشت یکی دفاعیه داشت یکی مصاحبه و .. خب این غیبت ها باعث میشه تو امتحان و ارائه به مشکل بر بخورین و نتونین به حد نصاب مدال برسین... عملکرد بچه ها هم امسال تو امتحان نهایی ضعیف بود نسبتا...با اینکه سوالات از پارسال خیلی ساده تر بودن.

حد نصاب مدال؟؟؟؟؟؟
یعنی شمام صحبت آقای قدمگاهی رو تایید میکنید که امسال سطح علمی بچه ها پایین بود؟
من موقعی که دیپلم گرفتم انقدر ناراحت نشدم که این حرف رو از آقای قدمگاهی و الان اینو از شما شنیدم!

اول این که آیا شرایط امسال با شرایط سال گذشته یکسان بوده که به این شکل مقایسه بخواد بشه؟
آقای قدمگاهی گفتند که طلای امسال در حد نقره ی پارسال بود
باید گفت باز خوبه که طلا و نقره ی پارسال بازم امسال بودن که این طوری عمل کردن اگه نبودن چی میگفتن!
بعدشم
به قول خانم قاسمی نژاد پارسل لقمه ها جویده شده بود گذاشتن تو دهن بچه ها
میگفتن هم تو ارائه و هم تو گزارش کارها حرفهای سرپرستا بود ولی امسال چی؟
من یه سوال ساده از یه بخش هیدورترمال آقای غفاری داشتم از سرپرستم تو آزمایش پرسیدم گفت برو سرچ کن
ینی علاوه بر تحلیل ها .. به سوالات دیگه هم اصلا جواب داده نمیشد

این دوره برای من طلاتر از مدال بود
چون خییییلی چیزا رو بدست اوردم
خیلی چیزا یاد گرفتم
برای من فوق العاده بود همه ی لحظات و همه ی سختیاش حتا شب هایی که فقط نیم ساعت میخوابیدم و با جیغ بعضیا (!!!) از خواب بیدار میشدم و به کارم ادامه میدادم
خیلی چیزا بدست اوردم ضمن اینکه قبل دوره نمیدونستم تو چه سطح باید خودم رو اماده کنم
و متاسفانه کسانی هم که ازشون مشاوره میخواستم هم راهنماییم نکردن و گفتن بیاید هرچی درس بدن همونو میخوان
با همه ی اینها
من تو دوره همه چی رو یاد گرفتم و همه کارها برام لذت بخش بود

ولییی به هیچ عنوان نمیتونم تحمل کنم کسی بخواد سطح علمی بچه ها رو پایین بدونه
حالا چه سیاستی پشت این برنامه بوده بماند که نمیدانم
اما هیچوقت نمیبخشم کسی رو که بخواد اینجوری فکر کنه !!!!!

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

حد نصاب مدال؟؟؟؟؟؟
من موقعی که دیپلم گرفتم انقدر ناراحت نشدم که این حرف رو از آقای قدمگاهی و الان اینو از شما شنیدم!

اول این که آیا شرایط امسال با شرایط سال گذشته یکسان بوده که به این شکل مقایسه بخواد بشه؟
باید گفت باز خوبه که طلا و نقره ی پارسال بازم امسال بودن که این طوری عمل کردن اگه نبودن چی میگفتن!
بعدشم
من یه سوال ساده از یه بخش هیدورترمال آقای غفاری داشتم از سرپرستم تو آزمایش پرسیدم گفت برو سرچ کن

خیلی چیزا یاد گرفتم
برای من فوق العاده بود همه ی لحظات و همه ی سختیاش حتا شب هایی که فقط نیم ساعت میخوابیدم و با جیغ بعضیا (!!!) از خواب بیدار میشدم و به کارم ادامه میدادم
خیلی چیزا بدست اوردم ضمن اینکه قبل دوره نمیدونستم تو چه سطح باید خودم رو اماده کنم
و متاسفانه کسانی هم که ازشون مشاوره میخواستم هم راهنماییم نکردن و گفتن بیاید هرچی درس بدن همونو میخوان
با همه ی اینها

yousef

New Member
لایک ها
50

ببینید من نگفتم سطح علمی بچه ها پایین تر بوده گفتم تو امتحان خوب به سوالات جواب ندادن و تو ارائه ها کمی مشکل داشتن که این می تونه دلیلش تعداد زیاد بچه هایی باشه که سال اولشونه تو دوره هستن نه اینکه از لحاظ سطح علمی پایین باشن. امتحان هم که فکر کنم همه ی کسایی که امتحان امسال و پارسال رو دیده باشن میگن که امسال ساده تر بوده... اما در مورد صحبت خانم قاسمی نژاد این رو بگم که همچینم همه چی آماده نبوده واسه بچه ها ... ارزیابی های شفاهی رو امسال نداشتیم که واقعا پارسال سوالاتشون سخت بودن. کمی مشکل جواب ندادن بعضی اساتید به سوالات بود که انصافا بقیه ی اساتید دوره مثلا آقای عابدی سوالات همه ی بچه ها رو جواب میدادن و این مورد تا حدی حل شده بود... اما نمی دونم چرا امسال جو علمی که تو دوره بود نسبت به سال قبل کمتر بود مثلا تو کلاسا یا آزمایشگاه ها کممتر می دیدم بحث بشه.

لایک ها
2,054

حد نصاب مدال؟؟؟؟؟؟

بعدشم

خیلی چیزا یاد گرفتم
با همه ی اینها

چیزی که واقعا هست اینه که تا یه حدی میشه گفت که سطح بچه های امسال پایین تر بود و دلیلشم اینه که پارسال بچه های باتجربه خیلی بیشتر از امسال بودن و تجربه خوبی داشتند...ولی اختلاف سطح مسلما در سطحی نبود که مدال ها این شکلی توزیع شه یا طلای امسال در حد نقره ی پارسال باشه..
همون طور هم که شب آخر گفتم و گفتیم از موضوعات آزاردهنده امسال جواب ندادن سرپرستا که خیلی زیاده روی کردن و جوی که بعضی ها به وجود آوردن بود ولی سرپرست ها یا آقای قدمگاهی و حسینی کسایی نیستن که بخوان پشت پرده برنامه خاصی بریزن! و خب به خاطر مشکلات مالی باشگاه و اینکه ثابت کنن مدال المپیاد به این راحتی نمیدن(شاید به خاطر سهمیه درآینده) و سطح علمی پایین تر نسبت به پارسال دست در دست هم دادن که اینطوری شه..که کاش نمیشد!

yousef

New Member
لایک ها
50

در ضمن من نگفتم طلاهای امسال در حد نقره های پارسالی بودن... این نظر آقای قدمگاهی بوده که ایشون هم با توجه به نمرات گفتن احتمالاً ...

بالا