وضعیت
موضوع بسته شده است.

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176
پاسخ : تجارت آموزشی در المپیاد

@amir-f مدال دوپینگی یعنی چی؟؟چه راحت ارزش کار بقیه رو صفر میکنین..اگه بخواین اینطوری بررسی کنین که واسه تلاش و مدال هر کی میشه یه بهانه ای اورد وصفرش کرد!!مگه ارزش مدال دیگران رو من و شما تعیین میکنیم که فلانی این کارو کرده پس مدالش ارزش نداره؟؟؟اصلا بحث چه ربطی داشت به مدال اون بنده خدا؟؟
فکر کنم رسیدن به این مدرسه خاص بخاطر پست من بود !!من فقط چون جریان خودم رو یه مثال بارز دونستم اونم بدون مطرح کردن هیچ اسمی و از دید خودم و برای این که تهش به این نتیجه برسم که اشکال این موضوع اینه مطرح کردم....
بیاین بحثو از اول شروع کنیم!!اینطوری نیست که این موضوع به اصطلاح تجارت اموزشی در تهران نباشه!!اما در شهرهای دیگه در حال ظهوره چون المپیاد کم کم داره مثل کنکور فراگیر میشه و این یکی دیگه از اشکالات کنکوری شدن المپیاده...(کلا هر مجموعه ای با رشد کردن و وسعت پیدا کردن یه سری آفت هایی درش ریشه پیدا میکنه که باید کنترلش کرد...نمونه بارزش مقایسه کنکور و المپیاد با همدیگه..)

alireza11

New Member
لایک ها
2

موقعی که مطلبی رو مطرح می کنیم قبل از آن کمی تامل وفکر کردن لازم است . .نباید زحمات افراد را که زحمت زیادی بابت آن کشیده اند را به همین راحتی دوپینگی (صفر)تلقی کرد
بایدقضاوتهای شخصی وذهنی را بر اساس منطق واستدلال بیان کرد نه اینکه از روی ناراحتی روی موضوعی خاص نکات مثبت یک مجموعه را کلا نادیده بگیریم ویک نکته ای که از نظر شخصی منفی می باشد آن را بیان کرد وفقط روی آن کلیک کردوتمام مثبت ها را نادیده تلقی نمود بیایم کلیت کار را درنظر بگیریم.ضنما باز هم من پاسخی دریافت نکردم آیا آموزشگاههی را سراغ دارید.که استاد پروازی المپیاد ی داشته باشه

amir-f

New Member
لایک ها
21

[MENTION=19917]alireza11[/MENTION]1 اگه قبل عضویت قوانینو میخوندی باید میدونستی مطرح کردن این سوالات جاش وسط تاپیک با یه موضوع دیگه نیست...کل بحث ما اینه که معلم پروازی شده دست اویزی برای نیرنگ بازان بحث آموزش!!

alireza11

New Member
لایک ها
2

موقعی که برای قبول شدن در مدارس استعدادهای درخشان افراد زیادی تلاش می کنند وعده معدودی قبول میشن خود بخود وبدون تبلیغات گرایش بسمت تیزهوشان زیاده .نیاز به سروصدا وتبلیغات نداره .افراد مستعد ویک دست هستند .ولی مدارس غیرانتفاعی مجبورند جهت حفظ بقاء .کسب منافع خودشان تبلیغات کنند واین امری کاملا طبیعی است واگه موفقیت های خودشان را تبلیغ نکنند کاملا غیر طبیعی ودوراز عقل است.حال این بستر بنحوی یک جا فراهم شده اگه یک فرد با تحقیقات خودش از جاههای مختلف (مخالف وموافق)تصمیم گرفت بره .اشکالی داره بره .از نظر شما نیرنگ بازند ولی از نظر یکی دیگه موفقیت خودشو اونجا میتونه ببینه .اشکالی داره که همسو وهم جهت با شما فکر نمی کنه .فرد باید خودش مجموع رو در نظر گرفته وگول نخوره .فریب نخوره

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir-f

New Member
لایک ها
21

موقعی که برای قبول شدن در مدارس استعدادهای درخشان افراد زیادی تلاش می کنند وعده معدودی قبول میشن خود بخود وبدون تبلیغات گرایش بسمت تیزهوشان زیاده .نیاز به سروصدا وتبلیغات نداره .افراد مستعد ویک دست هستند .ولی مدارس غیرانتفاعی مجبورند جهت حفظ بقاء .کسب منافع خودشان تبلیغات کنند واین امری کاملا طبیعی است واگه موفقیت های خودشان را تبلیغ نکنند کاملا غیر طبیعی ودوراز عقل است.حال این بستر بنحوی یک جا فراهم شده اگه یک فرد با تحقیقات خودش از جاههای مختلف (مخالف وموافق)تصمیم گرفت بره .اشکالی داره بره .از نظر شما نیرنگ بازند ولی از نظر یکی دیگه موفقیت خودشو اونجا میتونه ببینه .اشکالی داره که همسو وهم جهت با شما فکر نمی کنه .فرد باید خودش مجموع رو در نظر گرفته وگول نخوره .فریب نخوره
البته که هیچ اشکالی نداره که کسی واسه این چیزا مدرسه شو عوض کنه...ولی به شرط اون که این وعده ها راست باشن...که حداقل درمورد مثالی که من در شهرمون زدم راست نیستند و بعد از رفتن خیلیا پشیمون میشن..
مبدونی چرا اسم تاپیکو گذاشتم تجارت آموزشی؟؟چون معتقدم که در مدارسی که دچار این موضوع هستند با فرد مثل برده برخورد میکنن...مثل یه کالا واسه تجارت...اون کسی که میره باید مدال بگیره .اگه نگرفت بی ارزشه.اونا فقط دنبال سود خودشون هستند...حتی دنبال منافع اقتصادی!!

alireza11

New Member
لایک ها
2

این که بعد از عدم موفقیت اون نفر قبلی نیستی واگه واقعا راست میگی مثل برده برخورد می کنن بعد از اینکه نتیجه نگرفتی این کاری دور از انسانیت است

amir-f

New Member
لایک ها
21

یکی از دوستام داشت این تاپیکو میخوند چیز جالبی گفت:"چرا اینقدر این مدرسه رو مهم فرض کردین؟؟اینا این همه داد و بیداد راه میندازن آخرش هم نتیجه نمیگیرن باز سالبعد داد و بیداداشون بیشتر میشه و باز نتیجه نمیگیرن..دیروز رفتم پیش مدیر مدرسه فهمیدم اون بنده خدا اصلا اینا رو آدم حساب نمیکنه بهشون هم اهمیت نمیده.خیلی با افتخار سرشو بالا گرفته بود درباره طلاهای مدرسه و رتبه های خوب کنکور حرف میزد."فکرکنم زیادی شلوغش کردیم تو این تاپیک!!فکر کنم اگه الان یکی از مسئولین مدرسه خاص این تاپیکو ببینه از خوشحالی بال در بیاره که ""وای بالاخره یکی به ما اهمیت داد:35:""
درضمن اقای خلینا دلایلی که برای بحث نکردن روی مدرسه ای خاص مطرح کردین مردوده و اگه لازم شد میگم ولی به احترام تاپیک و بحث های اخلاقی از بحث در این مورد سعی میکنم پرهیز کنم...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

یکی از دوستام داشت این تاپیکو میخوند چیز جالبی گفت:"چرا اینقدر این مدرسه رو مهم فرض کردین؟؟اینا این همه داد و بیداد راه میندازن آخرش هم نتیجه نمیگیرن باز سالبعد داد و بیداداشون بیشتر میشه و باز نتیجه نمیگیرن..دیروز رفتم پیش مدیر مدرسه فهمیدم اون بنده خدا اصلا اینا رو آدم حساب نمیکنه بهشون هم اهمیت نمیده.خیلی با افتخار سرشو بالا گرفته بود درباره طلاهای مدرسه و رتبه های خوب کنکور حرف میزد."فکرکنم زیادی شلوغش کردیم تو این تاپیک!!فکر کنم اگه الان یکی از مسئولین مدرسه خاص این تاپیکو ببینه از خوشحالی بال در بیاره که ""وای بالاخره یکی به ما اهمیت داد:35:""
درضمن اقای خلینا دلایلی که برای بحث نکردن روی مدرسه ای خاص مطرح کردین مردوده و اگه لازم شد میگم ولی به احترام تاپیک و بحث های اخلاقی از بحث در این مورد سعی میکنم پرهیز کنم...

به تعداد مدارس ایران می‌شه از این تاپیک‌ها درست کرد!
به تعداد نانوایی‌های ایران هم همین‌طور می‌توان تاپیک اشکال از نانواها درست کرد.

اگر از اول بحث رو خوب پیش می‌بردید، الان بسته نمی‌شد :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا