تست اینترنت ملی دیشب انجام شد !

crazyboy

New Member
لایک ها
539
دوستان همان طور که می دانید،دیشب ساعت 01:30 بامداد تا 03:00 بامداد دسترسی به تمام سایت های غیر ملی قطع شد.
دیشب اینترنت من وصل بود و ساعت 01:30 متوجه شدم سرعت دانلود لینک ها 0 شده است.
چندین سایت رو امتحان کردم ولی چیزی باز نمی شد.
جالب این جاست که تمام چراغ های مودم سبز بود ! یعنی ADSL وصل بود ولی چیزی دانلود نمی شد !
تا این که سایت های Tebyan که سایت های دارای مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد هستند را تست کردم و دیدم که با سرعت بسیار بالایی،سایت بالا آمد !
از سایت Tebyan یک فایل را برای دانلود زدم و در اوج ناباوری سرعت دانلود IDM حدود 640KB/sec بود،یعنی پهنای باند بر روی 5Mb/sec تنظیم شده بود،دقیقا همان پهنای باندی که قول داده بودند هنگام راه اندازی اینترنت ملی در اختیار عموم قرار بگیرد.
در حالی که هیچ وقت سرعت دانلود من حتی در روز بالاتر از 240KB/sec نرفته بود !!! ولی دیشب از سایت Tebyan به 640KB/sec رسیده بود !!!
و ساعت 3 صبح ناگهان سرعت کم شد و سایت google را تست کردم و بالا آمد و از IDM دانلود های قبلی خود را ادامه دادم :39:
فکر کنم امروز فردا اینترنت ملی رو راه بندازن !

راستی این سایت تو وزارت ارشاد ثبت شده ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : تست اینترنت ملی دیشب انجام شد !

راستی این سایت تو وزارت ارشاد ثبت شده ؟
سلام دوست من،
بله این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده است. نگران نباشید.

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

تبریک :115::115:کی بشه بچه های ایریسک بترکونن ب امید اون روز

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

تبریک :115::115:کی بشه بچه های ایریسک بترکونن ب امید اون روز
تبریک؟؟؟برای اینترنت ملی؟؟؟نزنید این حرفارو.تبریک نداره که...تاسف داره،ناراحتی داره،سوختن داره و ...

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا
سلام به همگی

من با آقای نیما138 موافقم
یکی از موارد استفاده از اینترنت برای دستیابی به اطلاعاتی است که در خارج از کشور موجود است. و خوب اگر بخواهند جلوی این استفاده را بگیرند خیلی ها ضرر می کنند
مثل این می ماند که یک مدرسه یک کتابخانه بزرگی داشته باشد و راهرویی که راه نزدیک به کتابخانه است را ببندند. صرفا به علت چند کتاب نامناسب

با تشکر

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

متاسفم برای اجرا کننده های این پروژه.از چند وقت دیگه ebook بخوایم دانلود کنیم از آقایون اجازه باید بگیریم.

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

کار اجرایی و فناوریش رو IPM انجام میده.
IPM - About IPM

لایک ها
183

اگر اینکار باعث بالا رقتن سرعت اینترنت بشه خوبه. ولی مجوز دادن و ندادن این همه سایت تو اینترنت دردسر داره و حداقل برای 6 ماه کاربران اینترنت دچار مشکل میشند...

crazyboy

New Member
لایک ها
539

اگر اینکار باعث بالا رقتن سرعت اینترنت بشه خوبه. ولی مجوز دادن و ندادن این همه سایت تو اینترنت دردسر داره و حداقل برای 6 ماه کاربران اینترنت دچار مشکل میشند...
سرعت بالا بره که بشینی برنامه سیمای خانواده دانلود کنی ! حرف هایی میزنید ها !
دوباره شب بعدیش یعنی دیشب ساعت 5 تا 7 صبح قطع بود ببینید :

در ضمن فیلترینگ تو ایران باید انجام بشه چون هنوز مردم فرهنگ و جنبه اینترنت آزاد ندارند و من با این موافقم ولی این دیگه آخرشه و قابل تحمل نیست !

لایک ها
183

من میانگین سرعت اینترنت را گفتم. فکر میکنید اونایی که با Dial up وصل میشند چند درصدند و چی میتونند دانلود کنند؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

من میانگین سرعت اینترنت را گفتم. فکر میکنید اونایی که با Dial up وصل میشند چند درصدند و چی میتونند دانلود کنند؟
با dial up نمیشه چیزی دانلود کرد من تا چند وقت پیش داشتم.

amir73

New Member
لایک ها
59

فقط شبا تست نمیکنن الان ساعت 4 هستش و فقط سایتای ایرانی با وایمکس باز میشه
میدونین چه بدبختیایی به وجود میاره؟؟
فک کنین ادم تو یه کشور فقط به اطلاعات یه ماه قبل دنیا اطلاع داشته باشه
خوبه نه؟؟؟؟؟

khatereh

New Member
لایک ها
13

واقعا که افتضاحه
همینطوری میزنن داغون میکنن اینترنتو
فکر میکنند ملت فقط با سایتای نامناسب کار دارن
بیچاره اونهایی که سر و کار شون همیشه با کامپیوتر!
واقعا کار نسنجیده اییه.
با این وجود اگر اینکارو بکنن مردم بازم به اون سایتا دسترسی پیدا میکنند.(با وجود فیلتر شکن ها)!!!
امان از این اینترنت!!!:confused:

popular

New Member
لایک ها
20

گفتن که اینترنت ملی همراه با اینترنتی که الان داریم نگفتن فقط ملی

popular

New Member
لایک ها
20

اگه فقط ملی بشه به هیچ سایتی به جز اوناییکه که سایت ملی داره نمی تونی دست پیدا کنی
واقعا که افتضاحه
همینطوری میزنن داغون میکنن اینترنتو
فکر میکنند ملت فقط با سایتای نامناسب کار دارن
بیچاره اونهایی که سر و کار شون همیشه با کامپیوتر!
واقعا کار نسنجیده اییه.
با این وجود اگر اینکارو بکنن مردم بازم به اون سایتا دسترسی پیدا میکنند.(با وجود فیلتر شکن ها)!!!
امان از این اینترنت!!!:confused:

neda n

New Member
لایک ها
11

[h=2]از ابتدای شهریور اینترنت ملی جیگزین میشود!! [/h]

رضا تقی پور در حاشیه نشست هم اندیشی و راهبردی طرح ملی خرید اعتباری (میزان) در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما، در پاسخ به خبر نگار اقتصادی فارس در خصوص شبکه اینترنت ملی گفت: “طبق برنامه ریزی زمانبندی شده چارچوب کلی این شبکه تعیین شده است و طراحی مفهومی آن نیز به پایان رسیده است.”

وی ادامه داد: اجرای جزئی این شبکه نیز در شهریور ماه سال گذشته صورت گرفت همچنین در حال حاضر بسیاری از دستگاه های دولتی برای برقراری ارتباط بین دفاتر خود از اینترنت ملی استفاده می*کنند و همچنین برخی از مدارس نیز از اینترنت ملی استفاده می*کنند.

وی افزاود تاکنون به کاربران خانگی اینترنت ملی ارائه نمی شد و شاید به این دلیل برای مردم ملموس نبوده است اما از ابتدای شهریور امسال اینترنت ملی جایگزین شبکه اینترنت جهانی خواهد شد. وی در ادامه گفت، هم*اکنون متقاضیان اینترنت ملی (اینترانت کشوری) می*توانند برای اخذ این سرویس به مخابرات* استانی مراجعه نمایند.

وزیر ارتباطات در ادامه تأکید کرد: از شهریور سال جاری نیز شرکت های ارائه دهند سرویس های اینترنت تنها می توانند اینترنت ملی یا همان اینترانت کشوری را ارائه دهند.

به گفته وی این شبکه طبق پیش بینی*ها ظرف دو یا سه سال آینده به شکل مطلوب خواهد رسید.

تقی پور افزود: با اجرای این شبکه اینترنت و سرویس های متنوع اینترنتی ارزان قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد. همچنین مباحثی چون امنیت و حفظ اطلاعات در درون کشور نیز با اجرای اینترنت ملی تحقق می یابد.

وی پایدار کردن شبکه اینترنت ملی و استفاده از اطلاعات ذخیره شده در آینده را از دیگر مزیت های آن دانست.

بالا