Mostafa_

New Member
لایک ها
445
(نام تاپیک اشتباه تایپ شده باید نوشته میشد تست گسسته)

سلام از بیان کتاب تست های گسسته ی خیلی سبز نشر الگو وو اندیشه فائق کدوم رو توصیه میکنید؟؟؟؟

moghini

New Member
لایک ها
258
پاسخ : تست گسیتهس

لطفا" ابتدا جستجو کنید.عنوان تکراری است.ضمنا" فکر میکنم تالار کنکور و آزمون برای تایپیک مناسب تر هست.

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

جست و جو کردم .... یا تاپیک ها ربطی به کتاب کنکوری نداشت یا بسته شده بود و نمیشد سوال کرد .... حالا لطفا راهنمایی کنید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اگر دوستان کتاب بهتری سراغ دارن معرفی کنن

amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272

مهرو ماه جامع خوبه و گسسته ی خیلی سبزم خوبه البته مال گاجم بد نیست
کلا کتابای گسسته زیاد تفاوت ندارن

moghini

New Member
لایک ها
258

توصیه میشه خودتون بررسی میدانی بکنید.یک کتاب میتونه برای یه نفر عالی باشه و برای نفر دیگری به درد نخور.بسته به انتظاراتتون از کتاب داره مثلا" درس نامه های تفصیلی یا تاکید برتست؟تست های در قالب آزمون یا تمرینی؟حجیم یا کم حجم و ...

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

moghini

New Member
لایک ها
258

ببین علت تعلل من در پاسخ این هست که واقعا" افراد حاذقی در آیریسک مخصوصا" در گسسته هستند اما نتیجه ی بررسی میدانی امروز من در انقلاب این هست که کتاب زیر (اگر میتونی برسی)بی رقیب هست.یک یک .البته فعلا" جلد یکش اومده.
کتاب پرسش‏ های چهارگزینه ‏ای ریاضیات گسسته و جبر و احتمال

math7

New Member
لایک ها
586

کتاب گسسته خیلی سبز خوبه ... اگه خیلی سبزو تموم کردین از فار هم استفاده کنید این نظر من بود ولی در کل انتخاب کتاب ب سطحی ک الان دارین و دوما ب سطحی ک میخاین بهش برسین بستگی

داره و شما باید خودتون کتابا رو بررسی کنین ب نظر من از گسسته ی خیلی سبز شرو کنید

بالا