GHAZAL.N

New Member
لایک ها
167
پاسخ : تعداد قبولی های هر رشته در المپیاد 1391

یه کم با ادب باش و هیچ وقت در مورد چیزی که تا حالا تجربش نکردی قضاوت بیجا نکن.:73:برو از اون دوستانت که ادبی قبول شدن بپرس تا بفمی که المپیاد ادبی اصلا اونجوری که تو فکر میکنی نیست
نمی فهمم چرا دیدگاهتون نسبت به ادبیات ای قدر بده!!!؟؟؟!!!
ضمنا اینم بهت بگم که المپیاد ادبی اصلا حفظی نبود. میتونی بری سوالاتش رو نگاه کنی

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602

من خداییش نمی فهمم مگه شیمی و ادبی و زیست المپیاد داره ؟؟؟
یه سری شر و وره باید حفظ کنی !!!!
:دی

صبر کن بینم! تو کامپیوتری هستی؟ این حرفا از کامپی ها بعیده!

ادبی شاید حفظی باشه ولی شیمی و زیست کاملا حفظی نیست، مخصوصا شیمی که کلی چیزای دیگه ای جز حفظیات داره! تازه اگه هم حفظی باشن شر و ور نیستن!
اگه هم شر و ور باشن نباید جلوی المپیادی های این رشته ها چنین چیزی گفت! برید توی پ.خ با کامپی ها و ریاضی ها و فیزیکی ها راجع به شر و ور بودن صحبت کنید!!!

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

من این تایپیک رو باز نکردم که محلی برای دعوا و انتقام بشه برای دروسی که بهشون علاقه ندارید.

لطفا احترام به دروس دیگر رو نگه دارید و به علایق یکدیگر احترام بگذارید.

مطمئن باشد اگر المپیاد زیست و شیمی و ادبی و ... حذف بشه به قبولی های کامپیوتر و ریاضی و ... اضافه نمیشه.

با تشکر

sina16

New Member
لایک ها
313

فكر كنم از اول تاپيك تا اينجا 5-6تا پست درباره موضوع تاپيك بود!!!!!

اين پست خودمم يكيش!!!:21:

yaC-1

New Member
لایک ها
120
پاسخ : تعداد قبولی های هر رشته در المپیاد

واقعا درحق ما شیمی های بیچاره ظلم میشه به خدا کامپیوتر وریاضی حدود 1500تا2000 نفر میگیره ولی مای بیچاره حدود 600 نفر در خوش بینانه ترین حالت قبولی داریم تازه مرحله دوم هم ما بر خلاف کامپیوتر وریاضی 40 نفرقبولی داریم...............برای خودم متاسفم وهمچنین برای بقیه شیمیایی ها!چون کارمون سخته.و به ما هم کمتر از بقیه المپیاد ها بها داده میشه.
اتفاقا بيش تر بها داده ميشه هر جي كم تر بهور جيه هر كي مي بيني مدال داره اين جوري فقط أونايي ك حق شانه قبول مي شن مثل مدارس سمباد ك بارو با معدل ١٨ بدون هيج ازموني مياد تو

بالا