لایک ها
0
سلام به همه . خوبين؟ من اين چند روز حد اقل 20 بار ورقه رو اسلاح كردم و درصد گرفتم. من 72.2 درصد زدم . قبول ميشم؟؟؟!!! برا مرحله 2 بخونم؟؟؟
كمك كنيد لطفا

kquran

New Member
لایک ها
18
هــــــــــــــــــــی....یادش بخیر...2 سال پیش هم ما وضع شما رو داشتیم ولی نه به این شدت و حدت!
نترسین بابا قبول میشین...!
60 تا سوال 120 دقیقه وقت ای خــــــــــــــــــــــدا!

حتما مرحله 2تونم 300-400 دقیقه وقت میدن!
برید حال کنید با خودتون!

AJ94

New Member
لایک ها
11
آره عزیزم، قبولی، شروع کن.

Olympiad

New Member
لایک ها
134
amir-tavakoli گفت
خیلی خیلی خیلی خیلی .......................... خیلی بی ادبی! این چه طرز صحبته! آقای خلینا برای همه ی اهالی این سایت محترم هستن و اسم ایشون به عنوان کسی که برای المپیاد این مملکت بدون هیچ توقعی زحمت میکشن برای همه آشناست و شما اجازه نداری این اراجیفو بگی! این طرز صحبت نشون دهنده شعور بسیار پایین شماست! رک و راست بگم آقای نا محترم خیلی بیشعوری و از این که دارم با هات حرف میزنم داره حالم به هم میخوره! برو بیرون از این سایت.... هیچکس تحمل آدم بی شخصیت و بی ادب و بیشعور و .... مثل تو رو نداره! با این کارت هم خودتو هم تربیت خونوادگیتو بردی زیرسوال.
آقای خلینا من واقعا عذر میخام..... لطفا هرچه سریغتر مضخرفات این .... رو حذف کنید.
سلام به شما دوست عزيز. ببخشيد اين صحبت ها با كي بود ؟؟؟؟ سر چي دعوا شده ؟؟؟
ولي هر چي هم كه بوده فكر كنم يكم زياده روي كرديد.

violet

New Member
لایک ها
2
سر یه آدم بی فرهنگ که هر مزخرفی تو دهنش بود گفت ارسالشم استاد خلینا حذف کردن.
اصلا جای اینجور افراد تو این سایت نیست هر رفتاری هم باهاشون بشه حقشونه .هیچ زیاده رویی در کار نبوده

araknet

New Member
لایک ها
0
به نظر من کف شیمی 55 است من از چند استاد ÷رسیدم

eslami

New Member
لایک ها
0
به نظر من اینکه قبولی المپیاد رو با توجه به نمره ی همه ی شرکت کننده ها حساب می کنن خیلی نامردیه .
هر استانی باید سهمیه ی خودش رو داشته باشه. من اولش فکر می کردم این جوریه.
آخه این جوری بیشتر قبولی ها از تهرانه

AJ94

New Member
لایک ها
11
پنچ شنبه شبی که المپیاد شیمی دادیم، آرزو جان حرف بسیار قشنگی زد.

گفتندکه: ما که عاشق شیمی هستیم و این همه خوندیم، 1 ماه هم روش.

انقدر نترسید و فکر و خیال نکنید، با پشتکار کار کنید و از شیمی لذت ببرید، فوقش قبول نمیشیم، رتبه ی 1 مدرسه و حداکثر دورقمی کنکور میشیم.

کنکور به این ماسی. از چی میترسید.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
violet گفت
سر یه آدم بی فرهنگ که هر مزخرفی تو دهنش بود گفت ارسالشم استاد خلینا حذف کردن.
اصلا جای اینجور افراد تو این سایت نیست هر رفتاری هم باهاشون بشه حقشونه .هیچ زیاده رویی در کار نبوده
یه نفر تو تاپیک ریاضی هم همین کارو کرده بود فکر کنم همین دوست عزیز بود.

لایک ها
521
Olympiad گفت
amir-tavakoli گفت
خیلی خیلی خیلی خیلی .......................... خیلی بی ادبی! این چه طرز صحبته! آقای خلینا برای همه ی اهالی این سایت محترم هستن و اسم ایشون به عنوان کسی که برای المپیاد این مملکت بدون هیچ توقعی زحمت میکشن برای همه آشناست و شما اجازه نداری این اراجیفو بگی! این طرز صحبت نشون دهنده شعور بسیار پایین شماست! رک و راست بگم آقای نا محترم خیلی بیشعوری و از این که دارم با هات حرف میزنم داره حالم به هم میخوره! برو بیرون از این سایت.... هیچکس تحمل آدم بی شخصیت و بی ادب و بیشعور و .... مثل تو رو نداره! با این کارت هم خودتو هم تربیت خونوادگیتو بردی زیرسوال.
آقای خلینا من واقعا عذر میخام..... لطفا هرچه سریغتر مضخرفات این .... رو حذف کنید.
اگر بودید و میدیدید جگرتان کباب میشد!!!

Olympiad

New Member
لایک ها
134
amir-tavakoli گفت
Olympiad گفت
amir-tavakoli گفت
اگر بودید و میدیدید جگرتان کباب میشد!!!
حتما حق با شماست

yoyo

New Member
لایک ها
7
امسال سوالا آسون تره من الان پیش دانشگاهی ام پارسال 78 زدم با این که بعضی چیزا یادم رفته ولی امروز که زدم 85 زدم پس امسال کف احتمالا 70 باید باشه

Icho2012

New Member
لایک ها
0
برو بچ من درصدم 72 % شد . ( البته با بی دقتی وگرنه بالای 85 % می شد
) می خواستم ببینم قبول می شم .

AJ94

New Member
لایک ها
11
به نظره من احتمال قبولی شما بسیار زیاده و بنابراین شروع کنید برای مرحله ی 2.
به نظر من کف امسال 70 درصده.
موفق باشید.

number14

New Member
لایک ها
0
are ghabool mishi chon nomre ghaooli hoodoode 60 mishe man khodam 91 zadam

AJ94

New Member
لایک ها
11
پرستو خانم من گفتم، البته نقله قول از استاد خلینا بود...

najafi2020

New Member
لایک ها
195
هر کس یه چیز میگه. به قول امیر توکلی کف شناس داریم ! تا حالا 100 جور نظر داشتیم. خدا می دونه کف چنده !

بالا