تغيير كتاب عربي رشته رياضي از سال ٩١

bahman

New Member
لایک ها
270
(بچه ها کتاب عربی سال اینده تغییر خواهد کرد) این خبر رو اقای کسرایی یکی از اعضای دپارتمان عربی گفته همچنین گفت:( واسه ریاضی ها مباحث حال و اعلال و..... حذف میشن) این
خبر موثق هست و سال های اینده کتاب ها ی عربی بسیار اسان خواهند شد
اخه معلم عربیمون >همون اقای کسرایی< خیلی امسال با کلاسمون و خودمن بحث کرد و خیلی ما به این مولفان عربی گیر میدادیم تا اینکه یک روز اومد و گفت قراره کتابا سال دیگه تغییر کنه و قرار شده ما 2000 تا فرم بین بچه های خودمون(منظور دانش اموزان اعضای دپارتمان و مولفانه) پخش کنیم و ازتون نظر خواهی کنیم
منم که دیگه فرصتی بهتر از این نمیدیدم خیلی واسه این مورد تلاش کردم و هی پاپیچ شدم و تا اخر ایشون به من (که بسیار در این مورد منطقی حرف زدم) یک فرم اختصاصی که مخصوص طرح شده بود رو به من داد(به غیر از فرم های عمومی که 2000 تا بودند این فرم رو خوده دپارتمان با خط خودشون نوشته بودند)
من هم خیلی که دیگه سر از پا نمیشناختم از چند تا از دوستان دانشگاهی کمک خواستم و هر چه دل تنگم میخواست گفتم وحرفه ای حرفام رو زدم بعد 2 هفته ایشون اومد منو یه ماچ کرد و گفت کاری که ما 7 سال میخواهیم بکنیم رو 2 هفته ای انجام دادی( اخه واسه این مورد من یک سال بود فکر میکردم و طرح میدادم واسه خودما )

آخرین ویرایش توسط مدیر

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : وای بچه ها مژده بدین که بلاخره نظام اموزشی ......

ببین من کلا به جز یک و نیم خط اول چیزی نفهمیدم...

crazyboy

New Member
لایک ها
539

اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه , از دست این عربی لعنتی راحت میشیم !

bahman

New Member
لایک ها
270

فکر میکردم که حذف تقریبی عربی استقبال بیشتری شود:194::176:

آخرین ویرایش توسط مدیر

bahman

New Member
لایک ها
270
پاسخ : تغيير كتاب عربي رشته رياضي از سال ٩١

اینم بگم که این موضوع به ریاضی و فیزیک مربوط میشه واسه رشته های دیگرو اطلاع ندارم

90h92

New Member
لایک ها
248

خوب این چه فایده ای برا ما داره ما که سومو داریم تموم میکنیم:195::195:

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/خداروشکر چ اتفاق میمون و مبارکی ازاین بهتر نمیشه من کلا با عربی و معلم امسالمون مشکل دارم عجب نعمتی من سر کلاس عربی امسال هیچی گوش ندادم میخوام برم کلاس عجب خبری مرسی برنامه عیدمم سبک تر شد اخ جون عربی .............:89::89::89:

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

فکر میکردم که حذف تقریبی عربی استقبال بیشتری شود:194::176:
  درسته شايد خبر شما خوشحال كننده باشه اما نه واسه من و شمايي كه بايد از همون عربي كنكور بديم كه هم اعلال داه هم حال هم ................

90h92

New Member
لایک ها
248

درسته شايد خبر شما خوشحال كننده باشه اما نه واسه من و شمايي كه بايد از همون عربي كنكور بديم كه هم اعلال داه هم حال هم ................
منم همینو دارم میگم!!!

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/خداروشکر چ اتفاق میمون و مبارکی ازاین بهتر نمیشه من کلا با عربی و معلم امسالمون مشکل دارم عجب نعمتی من سر کلاس عربی امسال هیچی گوش ندادم میخوام برم کلاس عجب خبری مرسی برنامه عیدمم سبک تر شد اخ جون عربی .............:89::89::89:
اما  خبر كه واسه شما نيس . شما سومي  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bahman

New Member
لایک ها
270

اقایون منم میدونم که بدرد ما نمیخوره ولی خوب از اینکه برادراتون یا دوستاتون نمیخوان بخونند هم باید خوشحال باشید
میدونی همینشم غنیمته بابا در ضمن من خیلی واسش زحمت کشیدم کارای منو نبرین زیر سوال دیگه

90h92

New Member
لایک ها
248

بازم من این قسمت زحمتا رو متوجه نشدم :178:

bahman

New Member
لایک ها
270

خوب تایپک اولو نگاه کن

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

اقایون منم میدونم که بدرد ما نمیخوره ولی خوب از اینکه برادراتون یا دوستاتون نمیخوان بخونند هم باید خوشحال باشید
میدونی همینشم غنیمته بابا در ضمن من خیلی واسش زحمت کشیدم کارای منو نبرین زیر سوال دیگه
ممنون از زحمات آقا بهمن گل . ولي به هرحال واسه ما كه سودي نداشت . باور كن از شما بر مي آيد واسه سال بعد عربي بذارن :21:

bahman

New Member
لایک ها
270

من میگم که قراره مطالب سوم بیشترش حذف شه یه جورایی قراره فکر کنم که قران بشه

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

اما خبر كه واسه شما نيس . شما سومي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وای یعنی چی 2باره عربی؟ای ی ی ی ی ی خدا شانسم نداریما اگه اینجوریه من برم بمیرم واییییییییییییییییییییی :195::2::102::102::102::102::182:

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

خوب تایپک اولو نگاه کن
اقا بهمن یعنی اینهمه زحمت کشیدی برا دوما؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیشه واسه سوم ی کاری بکنی ای ی ی ی ی واییییییییییییی

آخرین ویرایش توسط مدیر

bahman

New Member
لایک ها
270

دوست عزیز من هیچ کارم این مورد هم به دلیل نفوذ معلممون بود بعدشم وسط سال که نمیشه یه درسو حذف کرد و سال چهارم که دیگه عربی نداریم

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

دوست عزیز من هیچ کارم این مورد هم به دلیل نفوذ معلممون بود بعدشم وسط سال که نمیشه یه درسو حذف کرد و سال چهارم که دیگه عربی نداریم
اره من به این امید زندم ک سال دیگه عربی نداریم زبان فارسیم ی جورایی باادبیات یکی شده خوشبحال دوما چ کیفی میکنن فکر کن عربی wow

بالا