جایی برای توقف

tanaz19

New Member
لایک ها
358
پاسخ : جایی برای توقف

چرا بعضیا همین طوری هیچی نشده فحش میدن ولی بعضیا با دیگران خیلی محترمانه صحبت می کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من دیگه این بر میگرده به اخلاق درس حوزه علمیه ................
چرا اونجا؟
خب اون طرف ی مشکل اخلاقی داره ک رفتارش اینجوریه باید مشکلشو بر طرف کنه

crazyboy

New Member
لایک ها
539

من ی مشکل واسم پیش اومده !: جدیدا خیلی بد با همه حرف میزنم .. توی حرفام خیلی سر پوز طرف مقابلم میزنم( هرچی فک کردم معادل مناسبی واسش پیدا نکردم ):4: آخه از این ک آدما انقدر تظاهر میکنن و کلاس میذارن و دروغ میگن و ... خسته شدم..
قبلا میپذیرفتمشون اما الان.. هنوز نمیدونم منشا این کارم چیه .. فقط فهمیدم ک اینو دارم و باید از بین ببرمش.
چرا باید از بین ببری ؟؟!! چیز خوبی هست که !
چرا بعضیا همین طوری هیچی نشده فحش میدن ولی بعضیا با دیگران خیلی محترمانه صحبت می کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من دیگه این بر میگرده به اخلاق درس حوزه علمیه ................
حوزه علمیه چیه ؟
چون میزان شعور فرق میکنه ! یه جور دیگه تربیت شدن !

90h92

New Member
لایک ها
248

یادمه یه بار یکی از دبیرامون بهم گفت:فکر کنم تو از اون آدمایی هستی که تا حالا تو عمرشون عصبانی نشدن ;);)
ناراحت شدن،عصبانیت و.... جزئی از زندگیه و گاهی اوقات (به نظر من) فریاد کشیدن لازم :107::21:
وقتی ادما حدود خودشونو رعایت کنن و متوجه رفتارشون باشن دیگه لازم نیست کسی از کسی دلخور بشه
به هر حال ته تهش 100 سال میخوای عمر کنی بعدشم بری اونور دنیا ارزش اینو نداره که خنده هاتو پنهون کنی
:97::113:

tanaz19

New Member
لایک ها
358

منظورتونومتوجه نشدم ... در جواب کسی اینو گفتین یا ..؟

tanaz19

New Member
لایک ها
358

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

من اخرشم دقیقا مفهوم و منظور این بحثو نگرفتم

لایک ها
1,316

من یه مشکلی که داشتم(و شایدم الان دارم؟!=قضاوتش با اطرافیانمه)این بود که خیلی زود جوش بودم و عصبانی می شدم زود،البته این خوبی رو داشت که زود عصبانیتم از بین می رفت ما الان دارم سعی می کنم الکی از چیزای کوچیک عصبانی نشم و از هیچ کس و هیچ چیزی توقعی نداشته باشم،دارم سعی می کنم با این دید به زندگی نگاه کنم که هر کسی داره تلاش میکنه بهترین کاری که میتونه رو انجام بده،واسه همین توقعاتم میاد پایین و آرامش بیشنری دارم

بالا