لایک ها
2,256
پاسخ : جملات زیست شناسان در باب زیست شناسی یا تکامل

من شخصا نمیتوانم حتی یک ذزه طراحی هوشمند برای این جهان پیدا کنم.
اینکه 97 درصد از کل موجودات کره زمین منقرض شده اند،
نشان می دهد که طراحی های هوشمند زیاد خوب جواب نداده اند.
(Irven Devore):1::1::1::1::1::1:

لایک ها
2,256

“فرگشت” فقط یک نظریه است؟:)خوب، بنابراین “جاذبه” هم نظریه ای بیش نیست. پس چرا نمی بینم خودتان را از بالای ساختمان به پایین پرت کنید.؟:39::39::39::39::39::39::39::39:
داوکینز:):):):)

Archaeopteryx

New Member
لایک ها
2,256

تصویری که امروزه اغلب فیزیکدانان در ذهن خود دارند این است که در زمانی معین، خورشید با تمام سیاراتش، آنچنان سرد خواهد شد که ادامه حیات در آنها غیر ممکن می شود. مگر اینکه یک جرم سماوی بزرگ با خورشید برخورد کرده و مجددا به آن حیات تازه بخشد. اگر مثل من عقیده داشته باشید که انسان در آینده دور موجودی بسیار کامل تر از آنچه امروز هست خواهد بود، این فکر که انسان و دیگر موجودات هوشمند، پس از چنان سیر پیشرفت آهسته و پیوسته ای، محکوم به فنا هستند، برای شما غیر قابل تحمل می شود.
- چارلز داروین -

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

تصویری که امروزه اغلب فیزیکدانان در ذهن خود دارند این است که در زمانی معین، خورشید با تمام سیاراتش، آنچنان سرد خواهد شد که ادامه حیات در آنها غیر ممکن می شود. مگر اینکه یک جرم سماوی بزرگ با خورشید برخورد کرده و مجددا به آن حیات تازه بخشد. اگر مثل من عقیده داشته باشید که انسان در آینده دور موجودی بسیار کامل تر از آنچه امروز هست خواهد بود، این فکر که انسان و دیگر موجودات هوشمند، پس از چنان سیر پیشرفت آهسته و پیوسته ای، محکوم به فنا هستند، برای شما غیر قابل تحمل می شود.
- چارلز داروین -

لایک ها
2,256

Today the theory of evolution is about as much open to doubt as the theory that the earth goes round the sun.
داوکینز

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
2,256

Today the theory of evolution is about as much open to doubt as the theory that the earth goes round the sun.
Richard dawkins

A_A Bio

New Member
لایک ها
68

«یک قانون کلی‌ که موجب پیشرفت همه جانداران آلی‌ میشود قانون "تکثیر کن، تغییر کن" است که باعث میشود قویترین زندگی‌ کند و ضعیفترین بمیرد.»چارلز داروین

لایک ها
2,256

باید اذعان کنم که من اصطلاح "تنازع برای بقا" را در مفهوم استعاری و گسترده آن، شامل وابستگی یک جاندار به جاندار دیگر و مهمتر از آن موفقیت یک جاندار در باقی‌ گذاشتن نسل از خود، به کار می‌برم.

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
2,256

یک لبخند:

فرگشتی وجود ندارد، ما از اول گاو بوده ایم همچنان هم گاو هستیم...
(جماعت گاوهای باکلاس مقیم مرکز):4:

لایک ها
2,256

موجوداتی که قصد زنده ماندن دارند تنها نباید دنبال خوردن باشند,بلکه باید مراقب باشند تا خورده نشوند! :)
Todd.2000

لایک ها
2,256

اگر مثل من آرزو دارید جامعه‌ای بنا کنید که در آن افراد با مهربانی و تواضع یاور هم باشند، بیایید بکوشیم مهربانی و ازخودگذشتگی را بیاموزیم، زیرا که ما خودخواه زاده شده‌ایم.

ریچارد داوکینز - ژن خودخواه

لایک ها
2,256

عسل برایمان شیرین است چون ما آن را دوست داریم، نه اینکه «ما عسل را دوست داریم چون عسل شیرین است.»
دنیل دنت :)

بالا