وضعیت
موضوع بسته شده است.

haniye

New Member
لایک ها
234
پاسخ : حالتون چطوره؟؟؟بچه های شیمی

بابا بچه ها، نتایج اواخره خرداد اعلام می شه، تا اون موقع می خواید به جای شیمی خوندن و نهایی کار کردن غصه بخورید و قصه ببافید!؟؟؟ با این چیزا که درصده کسی عوض نمی شه! امتحانه امسال شیمی هم اصلن مدله کنکور و اینا نبود که بچه های معمولی بتونن قبول بشن! همه ی ما هم تلاشه خودمون رو کردیم، از تلاشمون هم راضی هستیم و توی این سه سال کلی شیمی یاد گرفتیم! دیگه بقیه ی ماجرا و نتایج رو فلان فقط خدا می دونه!
مطمئن باشید کف هم کمتر از سالای قبل می شه! کف بینی و فال و غصه هم تو این وقتی که ما داریم تا امتحان نهایی، مثه ریختنه وقت تو سطله زبالست!!!

شاد و موفق باشیم
مهرافشان

مهرافشان جونم برای تو و همه بچه ها آرزوی موفقیت دارم
بچه ها یکبار توی یک تاپیک دیگه هم گفتم یکبارم به احترام دوست عزیز skashef توی این تاپیک میگم
مطمین باشید هیچ کدوم از ماها ضرری نکردیم
کلی چیز یاد گرفتیم از هم
یاد گرفتیم چطور برای موفق بودن تلاش کنیم
چطور با نتایجی که به دست میاریم زحمتای دیگران که در این راه برای ما کشیده شده جبران کنیم
هر اتفاقی که بیفته یادمون باشه خدا بیشتر از هر کس دیگه ای بنده هاش رو دوست داره و هر چیزی که بشه مطمینا صلاحمون بوده
من خودم از همین حالا برای اون 40 نفر آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم و امیدوارم که همگی تو زندگی موفق باشند
قبول شدن یا نشدن مهم نیست مهم تلاش ماست مهم شجاعت ماست
شاید بگید شجاعت یعنی چی؟
شجاعت یعنی اینکه سعی کنی متفاوت باشی قوانین رو بشکنی و خودت قانون بزاری
این هست که ارزش داره
امیدوارم همه موفق باشیم:1:

MUTE

New Member
لایک ها
264

من با این که میدونم معجزه هم باعث نمیشه من قبول شم میگم که حتی اگه 1000 بار هم برگردم به اول دبیرستان باز هم المپیادو انتخاب می کنم !
به قول عزیزی، هدف همون مسیریه که طی میکنی !
و الان هم شدیدا به خودم افتخار می کنم ! :117::117:

AKIjoon

New Member
لایک ها
11

من با این که ممکنه قبول نشم ولی اصلا احساس شکست نمی کنم.
فقط چه قبول می شم چه نشم دلم برای المپیاد خیلی تنگ میشه...
از همین الان تنگ شده!من تلاشم رو کردم و برخلاف خیلی از بچه ها که اصلا جرئت فکر کردن به المپیاد رو نداشتن پا به میدون گذاشتم،به توانایی خودم اعتماد داشتم
دورو بر من المپیادی های موفق وناکام زیادی هستند،افرادی که در یک دوره باهم بودند،باهم درس میخواندند،باهم...ولی در چهره هردو گروه احساسات یکسانی می بینم.
موقع تعریف خاطرات احساس لطیف،موقع تدریس مطالب دانشگاهی احساس امید...
ولی موقع توصیف مرحله دوم فقط احساس نفرت...
ولی به هرحال من هم اگه به عقب برگردم باز هم المپیاد رو انتخاب میکنم ولی اصلا دوست ندارم به عقب برگردم،دوست دارم فقط به آینده برم...
به دوستانی که احتمالا قبول می شوند بر نخوره
ولی روزی از کسی که تا ته المپیاد رفته بود پرسیدم واقعا چند نفر تو دوره عمرشونو واسه المپیاد گذاشتن؟
چیزی که گفت خیلی ناامید کننده بود،حداکثر طلاها و شاید چندتا از نقره ها،حتی گفت بعضی موقع ها حتی بچه های تیم ملی هم این طور نیستند.گفت عده ی دیگه ای از بچه ها هستند که عمرشونو میزارن ولی مرحله دو قبول نمیشن...

danesh-1

New Member
لایک ها
0

سلام
اگر سوالات تشریحی را با مداد جواب بدیم تصحیح نمیشه

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

این طور که من از بزرگان و با تجربه های جمع شنیدم، تصحیح می شه ولی اعتراضی بهش وارد نیست! یعنی اگه احساس کنید اشتباه تصحیح شده، به اعتراضتون پاسخ نمی دن و تصحیحه مجددی در کار نیست!

deceptive

New Member
لایک ها
1

سلام دوستان گل المپیاد شیمی....
منم مث همه ی شما ها وقت کم اوردم خفن...طوری که سر امتحان تشریحی احساس کردم روحم از بدنم جدا شده و ..و لحظه ای که برگمو دادم چشمامو بستم و به این فکر کردم که چرا چرا چرا...
2 3 روز اول حالم بد بود به خاطر اینکه میتونستم از پس سوالات بر بیام اما وقت نشد...اما بعد به این نتیجه رسیدم ما ها چیزی رو تجربه کردیم که دیگران تجربه نکردن و با افرادی اشنا شدیم که داشتنشون به داشتن همه ی دنیا می ارزه...همینش قشنگه واقعن...چه اهمیتی داره ما به خاطر آزمونی که این طوریه خودمونو ناراحت کنیم...ارزش ما بالاتر از اینه که بخوایم به خاطر یه آزمون جاخالی خودمونو ناراحت کنیم...هممون تلاش کردیم هممون دوس داشتیم نتیجه اون همه بیداری ر و ببینیم ولی خب....
فقط یه چیز...مقاوم باشیم ...
همین

alidelgarm

New Member
لایک ها
589

سلام

راستی بچه ها شما شروع کردین برای امتحان نهایی بخونین؟

حوصله تون می گیره؟

alidelgarm

New Member
لایک ها
589

یه چیز دیگه...

کسی هست که شروع کرده پیشرفته خوانی؟

بهراد

New Member
لایک ها
214

پیشرفته خوانی چیه دیگه؟!

نهایی رو آره، شروع کردم!!

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

مظورشون خوندن واسه مرحله سه و دوره چهل نفره فک کنم!

farshad_d

New Member
لایک ها
14

سلام به بروبچ سایت.من دیگه زیاد نمیام چون دیگه دلیلی نداره بیام.ولی می خوام یه چیزی بهتون بگم.من هم اگه برگردم به عقب بازم المپیادو می خونم.به نظر من این المپیاد به هیچ وجه نمی تونه ملاک درستی برای مقایسه بنیه علمی و توان دانش آموز ها باشه.چیزی که من از المپیاد یاد گرفتم اینه که درس خوندن آسونه.در ضمن کسایی هم که به دوره راه پیدا می کنن به هیچ وجه از کسایی که قبول میشن جلوتر نیستن.المپیاد فقط یه راه گریز واسه کنکوره.اگه هدف ما یاد گرفتن علم باشه خودمون هم می تونیم با مطالعه کتب مختلف و بهره مندی از تجربیات اساتید مربوطه سطح علمی خودمونو بالاتر ببریم.آدم همیشه دوست داره راه آسونو انتخاب کنه ولی تو راه سخته که به تجربیات جدیدی دست پیدا می کنه.

MUTE

New Member
لایک ها
264

به نظر من که حتی اگه بدونی قبول هم میشی پیشزفته خوندن اشتباهه !
اومدو طلا نشدی بازم باید کنکور بدی و نیاز داری به معدل نهاییت

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

فک کنم منظورشون اینه که مثه روزگارانه این ساله پر بار که المپیاد می خوندیم و شب بیداری می کشیدیم(یاد باد آن روزگاران، یاد باد!!!:177:) ، بازم از خوابتون می زنید و در کنار امتحان نهایی خوندن واسه دوره هم می خونید؟
آقا من اصلن نمی دونم من چی کاره ام که این وسط شدم مترجم!!!:48: لاقل یکی بیاد دست مزده مارو بده، این همه ترجمه کردم واستون!:4:

aida-v

New Member
لایک ها
32

میدونی بدتر از سوالا شرایط امتحان بود به نظر من اگه شرایط خوب بود میشد یه جوری از پس سوالا بر اومد . مثلا خود من اصلا نتونستم تمرکز کنم چون یکی از مسئولین حوزه داشت کنار گوشم حرف میزد و مگه میشد چیزی بهش گفت در هر صورت من که دوباره میتونم امتحان بدم ولی اگه امسالم سر این موضوع اذیت بشم....:82:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا