معدل نهایی شما؟؟

• زیر 17

رای 2 3.5%
  • بین 17 تا 18

رای 3 5.3%
  • بین 18 تا 19

رای 4 7.0%
  • بین 19 تا 19.5

رای 15 26.3%
  • بین 19.5 تا 20

رای 30 52.6%
  • 20

رای 3 5.3%

• مجموع رای دهندگان
    57
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
سلام دوستان عزیزآیریسکی!‏
باعرض تبریکات فرااااااااااوان در راستای تموم شدن این بلای نسبتا آسمانی امتحان نهایی!میخواستم ازتون بخوام که به این چندسوال جواب بدین!‏
‏*قبلش بگم:توهین وتمسخروفحش ونفرین وآه وناله ممنووووع/اسپم ممنووووع/توهین به همدیگه ممنووووع*‏

ممنونم:)‏ راستی لازمه که به یه تعدادیش بعدازگرفتن کارنامه ی درخشانتون جواب داده بشه!‏

خب سوالات به این شرح است(!!!!!)
۱‏)حوزه ی شماچطوربود؟(ازلحاظ نظم جلسه/تقلب شدن یانشدن/برخوردبامتقلبین ومتوخرین/جدیت مراقبین حوزه/جدیت رئیس حوزه/شروع واتمام به موقع امتحان/و.....‏)‏
۲‏)به طورکلی وضعیت طرح سوال چطوربود؟(سطح سختی سوالات/تطابق یاعدم تطابق باکتاب/مفهومی بودن یانبودن سوالات/گنگ بودن ویاواضح بودن سوالات/و.....‏)‏
‏{دراین موردمیتونیداسم بعضی درس هاروبگید؛مثلابگید:همه ی درسهامتوسط بودن به جز درس$ که سخت بود!‏‏}‏
۳‏)در ارزیابی خودبه چه نکاتی رسیدید؟(ضعیف یاقوی یامتوسط بودن)‏
۴‏)حدودمعدل خودراتخمین بزنید
۵‏)چه کسری ازسال تحصیلی رودرکلاس حاضربودید؟(این برای دانش آموزانیه ک مدتی به علت المپیاددرکلاسهای درس حاضرنشدن)‏
##########
به این سوالات پس دریافت کارنامه پاسخ دهید
۶‏)آیامعدل شمانزدیک به پیش بینی تان بود؟
۷‏)درچه درس یادرس هایی باپیش بینی خودفرق داشتید؟حدودچندنمره؟
۸‏)آیااین وضعیت اختلاف نمره فقط برای شمااتفاق افتادیاتمام دوستان وهمکلاسی های شماهم به این وضع فلاکت بارافتادند؟
۹‏)آیااعتراض میکنید؟(اگراعتراض کردید؛آیاتاثیری داشت؟)‏
‏**************‏
خب انشالله که خوب برگه هامون تصحیح بشه!‏
باردیگه یادآوری میکنم که این تاپیک صرفابرای یه ارزیابی نسبی ازکیفت برگزاری امتحانات نهایی ست!‏
پس لطفالب به شکایت وتوهین ونفرین و....بازنکنید!‏
ازشخص شخیص شما انتظار همکاری محترمانه روداریم!‏
با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان!‏
باتشکر:)

آخرین ویرایش توسط مدیر

niloufar abi

New Member
لایک ها
10
پاسخ : امتحان نهایی شما؟؟؟؟

سلام.میشه خودتم به این سوالا جواب بدی؟
وضعیت حوزه ی امتحانی ما خیلی خوب بود
کل سال رو توی کلاس حضور داشتم به جز جمعه ها و 17 روز عید و تعطیلات رسمی
به نظر من به جز امتحانای زبان و زمین و عربی
بقیه ش راحت بود
ولی من درست مثل آدم نتونستم نمره بیارم
معدلم تقریبا 17 میشه

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

تقلب میشد کرد کلا دور من همه تقلب میکردن
سوالا مسخره بود
من فعلا خوبم سلام دارم
19/94
کل

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

من تازه دوم راهنمییم:22::22:

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

سلام دوستان در پی نوشت نوشته ی :)دی چی شد ) ثنا جان منم یه چنتا سوال دارم ؟!!!ممنون میشم اگه جواب بدید
خوب آیا لازم بود برای اینکه همه امتحانات را بالای 19 شد از اول سال درس خواند ؟!
شما که المپیادی بودید خیلی بهتون فشار وارد شد؟
کلا چطور تونستید جمعش کنید و چه توصیه ای برای ما دارید؟;)
سبزو بیکران:)

niloufar abi

New Member
لایک ها
10

می خوای المپیاد شرکت کنی؟
من شرکت نکردم
ولی توی طول سال هم زیاد نخوندم
با اینکه جزو بچه هایی بودم که نمره هام خوب بود
ولی نهاییم زیاد تعریفی نداره
یکی از دوستم امسال خیلی خوب خوند
ولی بازم فکر نمی کنم 20 بشه
ربطی به خوندن نداره زیاد
بیشتر غلطامون به خاطر بی دقتی و استرس و دو پهلو بودن سواله
ولی به نظرم اگه توی طول سال بخونی موفق تری
مخصوصا برای کنکورت تاثیر خوبی داره

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

حوزه ی مایکی ازبدترین حوزه هایی بودکه تاحالادیدم
یعنی میشه گفت افتضاح بود/ماتوی کلاس بودیم؛بچه های کلاس مابدبودن؛اماخب دوستان دیگه م ک توی کلاسهایی بودن که غالب بچه هافرزانگان بودن وضعشون خیلی بهتربود/درمجموع من شکایت خاصی ازحوزمون ندارم؛به هرحال تقلب همه جاهست؛جلوش روهم نمیشه گرفت؛امادرطول این مدت امتحانات به عجایب زیادی راجع به بچه های شهرمون برخوردم!‏/راستش ماحوزه ی بسیارشلوغی داشتیم ؛امابااین حال مدیرتقریباخوب تونست جمعش کنه
به نظرم درهمه ی دروس سطح سوالات ازسالهای قبل خیلی ساده تربود؛هیچ درسی نکته ی گنگی نداشت؛بجزدو-سه تاسوال ادبیات
درضمن درس زیست شناسی هم باغلط های علمی فاحشی درصورت سوالات مواجه بود!‏
من ازترم دوم فقط بعدازعیدمه درمدرسه ی ماحدود۲۵روزبودسرکلاسهامثله آدم نشستم!یکماه بعدامتحانات ترم اول داشتم واسه مرحله۱میخوندم
۱ماه بعدمرحله ۱داشتم واسه امتحانی که خراب کردم عزاداری میکردم؛وگاهی امیدوارمیشدم به قبولیم ونمیومدم مدرسه!‏
اون۲۵روزی هم که رفتم همش معلم هاباهول و ولاداشتن درس میدادن وامتحان میگرفتن!ازترم دوم فقط استرس برام موند
امابااین حال فکرکنم معدلم بالای۵۰/۱۹ بشه
به نظرم سوالات خیلی خوب بودن ومطابق باکتاب بودن
ازخودم هم راضیم؛فقط ادبیات وزمین روخراب کردم!شب امتحان ادبیات نخوابیدم اصلا امابااین حال تموم نشد!‏
به نظرم به نسبت حضورم درکلاس خیلی خوب دادم!‏
رشته م هم تجربیه
موفق باشید:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام دوستان در پی نوشت نوشته ی :)دی چی شد ) ثنا جان منم یه چنتا سوال دارم ؟!!!ممنون میشم اگه جواب بدید
خوب آیا لازم بود برای اینکه همه امتحانات را بالای 19 شد از اول سال درس خواند ؟!
شما که المپیادی بودید خیلی بهتون فشار وارد شد؟
کلا چطور تونستید جمعش کنید و چه توصیه ای برای ما دارید؟;)
سبزو بیکران:)
ببین من ترم اول درطول سال خوب خوندم؛واسه همین شب امتحان بهم اصلافشارنیومد(‏
اون موقع هنوزالمپیادی نبودم)‏
اماترم دوم برام چندتاضررداشت:اولااینکه یکماه روکامل ازدست دادم برای اینکه تازه المپیادروشروع کردم وبایدتوی این یکماه جمعش میکردم؛که نشد؛چون نتیجه نگرفتم
دوم اینکه المپیادروخراب کردم ودرنتیجه یکماه دیگه روازدست داد
درنهایت هم به خاطراین ازدست دادن هام؛موقع امتحانات اوایل خیلی اذیت شدم؛هرشب حداقل تاساعت۳بیداربودم!وشبهای امتحان حداقل تانمازصبح؛یهنی نمازمیخوندم و۲ساعت میخوابیدم
اوایل علت این کم خوابیم نرسیدن بود؛یعنی تموم نمیشدومجبوربودم بیداربشینم درس بخونم
امابعدازهفته ی اول بایه برنامه ی خوب جلورفتم ومیرسیدم زودتموم کنم ولی بازبه خاطراسترس نمیخوابیدم؛ومرورمیکردم؛واسه همین این آخری هاروبهتردادم
توصیه ی من;اگه قصدشرکت توی المپیادرودارین ازهمین حالاشروع کنیدودیگه ازآبان به بعدنریددنبالش
به نظرم نهایی اینقدرسخت نیست ک اگرالمپیادی باشی واکتفابه شب امتحان کنی نتونی بالای ۱۹بشی!اماخب شروط مختلفی داره؛که بحثش مفصله؛توی پروفایل خودم سرفرصت بیشترراهنمائیتون میکنم
باتشکر وآرزوی موفقیت :)

niloufar abi

New Member
لایک ها
10

حوزه ی مایکی ازبدترین حوزه هایی بودکه تاحالادیدم
یعنی میشه گفت افتضاح بود/ماتوی کلاس بودیم؛بچه های کلاس مابدبودن؛اماخب دوستان دیگه م ک توی کلاسهایی بودن که غالب بچه هافرزانگان بودن وضعشون خیلی بهتربود/درمجموع من شکایت خاصی ازحوزمون ندارم؛به هرحال تقلب همه جاهست؛جلوش روهم نمیشه گرفت؛امادرطول این مدت امتحانات به عجایب زیادی راجع به بچه های شهرمون برخوردم!‏/راستش ماحوزه ی بسیارشلوغی داشتیم ؛امابااین حال مدیرتقریباخوب تونست جمعش کنه
به نظرم درهمه ی دروس سطح سوالات ازسالهای قبل خیلی ساده تربود؛هیچ درسی نکته ی گنگی نداشت؛بجزدو-سه تاسوال ادبیات
درضمن درس زیست شناسی هم باغلط های علمی فاحشی درصورت سوالات مواجه بود!‏
من ازترم دوم فقط بعدازعیدمه درمدرسه ی ماحدود۲۵روزبودسرکلاسهامثله آدم نشستم!یکماه بعدامتحانات ترم اول داشتم واسه مرحله۱میخوندم
۱ماه بعدمرحله ۱داشتم واسه امتحانی که خراب کردم عزاداری میکردم؛وگاهی امیدوارمیشدم به قبولیم ونمیومدم مدرسه!‏
اون۲۵روزی هم که رفتم همش معلم هاباهول و ولاداشتن درس میدادن وامتحان میگرفتن!ازترم دوم فقط استرس برام موند
امابااین حال فکرکنم معدلم بالای۵۰/۱۹ بشه
به نظرم سوالات خیلی خوب بودن ومطابق باکتاب بودن
ازخودم هم راضیم؛فقط ادبیات وزمین روخراب کردم!شب امتحان ادبیات نخوابیدم اصلا امابااین حال تموم نشد!‏
به نظرم به نسبت حضورم درکلاس خیلی خوب دادم!‏
رشته م هم تجربیه
موفق باشید:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ببین من ترم اول درطول سال خوب خوندم؛واسه همین شب امتحان بهم اصلافشارنیومد(‏
اون موقع هنوزالمپیادی نبودم)‏
اماترم دوم برام چندتاضررداشت:اولااینکه یکماه روکامل ازدست دادم برای اینکه تازه المپیادروشروع کردم وبایدتوی این یکماه جمعش میکردم؛که نشد؛چون نتیجه نگرفتم
دوم اینکه المپیادروخراب کردم ودرنتیجه یکماه دیگه روازدست داد
درنهایت هم به خاطراین ازدست دادن هام؛موقع امتحانات اوایل خیلی اذیت شدم؛هرشب حداقل تاساعت۳بیداربودم!وشبهای امتحان حداقل تانمازصبح؛یهنی نمازمیخوندم و۲ساعت میخوابیدم
اوایل علت این کم خوابیم نرسیدن بود؛یعنی تموم نمیشدومجبوربودم بیداربشینم درس بخونم
امابعدازهفته ی اول بایه برنامه ی خوب جلورفتم ومیرسیدم زودتموم کنم ولی بازبه خاطراسترس نمیخوابیدم؛ومرورمیکردم؛واسه همین این آخری هاروبهتردادم
توصیه ی من;اگه قصدشرکت توی المپیادرودارین ازهمین حالاشروع کنیدودیگه ازآبان به بعدنریددنبالش
به نظرم نهایی اینقدرسخت نیست ک اگرالمپیادی باشی واکتفابه شب امتحان کنی نتونی بالای ۱۹بشی!اماخب شروط مختلفی داره؛که بحثش مفصله؛توی پروفایل خودم سرفرصت بیشترراهنمائیتون میکنم

خیلی معدلت خوب میشه
دوستات هم انقد خوب میشن؟

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

خیلی معدلت خوب میشه
دوستات هم انقد خوب میشن؟

ببین من توی کلاسمون یه دانش آموزان متوسط روبه بالام
فکرکنم یه ۲-۳تابیست هم داشته باشیم!(شایدهم بیشتر)‏
نمیدونم بایدبگم متاسفانه یاخوشبختانه؛امابچه های مرکزماودر کنارش مرکزپسران(شهیدبهشتی)امسال؛یعنی هم دوره ی ما؛قوی هستن!یعنی خیلی قوی
امابه طورکلی درطول سالهایی که بچه هاتوی این دوتامرکزدرس میخونن انقدرسوالات سخت میبینن وتوی امتحاناتشون میادکه سوالات نهایی تقریباواسشون آب خوردنه!‏
هرچندازبچه هاانتظارمعدل بیست بیشتری میرفت؛اماخب یه سری بی دقتی هایی کردن که حالابه خاطریه ۱۹یامثلا۵/۱۹ معدلشون ۲۰نمیشه!‏
اماخب بازهم بایدمنتظرنتیجه موند؛اتفاق مشابهی که هرسال داره توی شهرماتکرارمیشه اینه که ادبیات همیشه بد،یعنی افتضاح تصحیح میشه!پس ممکنه معدل هابه خاطادبیات بکشه پائین!‏:(

sajad5980

New Member
لایک ها
28

سلام دوستان
در حوزه ما تقلب میشد در حد لالیگا
احتمال زیاد بالای 19.5

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

سلام
حوزه ی ما مدرسه ی خودمون بود....خوبیشم این بود که جاها هر امتحان عوض میشد
امتحانا خیلی ساده تر از اونی بود که فک میکردم....البته زبانش یه خرده مشکل داشت و زیست هم مث پارسال پر غلط بود
من فکر کنم معدل بین 19.5 تا 19.7 بشه

saeedgreat

New Member
لایک ها
15

باو اینجا تیزهوشانین همه خرخون.من معدلم در کل میشه17.74 ولی واسه کشوری 16.88.من که منطقه 3 هستم باید نامردا یه امتیازی نمره ای چیزی بهم بدن دیگه نامردا نه؟واقعا معلمای منطقه 3 با منطقه 1 و... قابل مقایسن.من خودم در طول سال همه ی درسارو خوب خوندم مستمرمم خیلی خوبه ولی تو نهایی گندیددم.بسیم گندیدم.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

باو اینجا تیزهوشانین همه خرخون.من معدلم در کل میشه17.74 ولی واسه کشوری 16.88.من که منطقه 3 هستم باید نامردا یه امتیازی نمره ای چیزی بهم بدن دیگه نامردا نه؟واقعا معلمای منطقه 3 با منطقه 1 و... قابل مقایسن.من خودم در طول سال همه ی درسارو خوب خوندم مستمرمم خیلی خوبه ولی تو نهایی گندیددم.بسیم گندیدم.
حرفتون روواقعاقبول دارم
خب آره واسه خیلی ازماهاشایدآسون بوده؛اماگاهی سرجلسه ی امتحان باخودم فکرمیکردم ک الان به این سوال یه دانش آموزعادی لب مرزچطوری بایدجواب بده!؟
مسئله اینه ک دارن امتحان نهایی رومیکنن ملاک واسه دانشگاه!بحث توی نظام آموزشی زیاده واینجا جاش نیست؛اماخیلی دوست دارم نظرتون رو راجع ب سوالات بدونم؛چون فکرکنم جزء اون دانش آموزان بی سلاح هستیدوتنهاراهی ک داریداکتفابه معلم هاتون ومدرسه وکتابه واحتمالاازامکاناتی ک خیلی ازماداریم راجع ب آزمونهای مختلف ودبیرهای خوب ونسبتاخوب کشور؛ورقیب های جون دار بی بهره اید؛درسته؟
پس لطفانظرتون روراجع ب کیفت سوالات صادقانه بگید

لایک ها
98

در کل همه خوب به جز عربی ..اگه عربی رو نمیدادم معدلم 19.95 میشد ولی الان عربی رو 16 میشم !!:20:

saeedgreat

New Member
لایک ها
15

حرفتون روواقعاقبول دارم
خب آره واسه خیلی ازماهاشایدآسون بوده؛اماگاهی سرجلسه ی امتحان باخودم فکرمیکردم ک الان به این سوال یه دانش آموزعادی لب مرزچطوری بایدجواب بده!؟
مسئله اینه ک دارن امتحان نهایی رومیکنن ملاک واسه دانشگاه!بحث توی نظام آموزشی زیاده واینجا جاش نیست؛اماخیلی دوست دارم نظرتون رو راجع ب سوالات بدونم؛چون فکرکنم جزء اون دانش آموزان بی سلاح هستیدوتنهاراهی ک داریداکتفابه معلم هاتون ومدرسه وکتابه واحتمالاازامکاناتی ک خیلی ازماداریم راجع ب آزمونهای مختلف ودبیرهای خوب ونسبتاخوب کشور؛ورقیب های جون دار بی بهره اید؛درسته؟
پس لطفانظرتون روراجع ب کیفت سوالات صادقانه بگید
چون من همش تو منطقه 3 بودم تقریبا معلما همشون یجور بودن .ولی واقعا چنتا معلم عالی داریم مثل معلم حسابانمون که سال دیگم داره میره تو سفارتخانه ی ایران تو یکی از کشورهای خارج(که امیدوارم افغانستان نباشه:4:) میره.به نظرم تو مدرسمون فقط این معلم خوب درس میداد.حالا بقیم زیاد بد نبودن ولی روش درس دادنشون ادمو جذب نمی کرد .رقیب هم حالا دو سه تا 19.90 هستن تو مدرسمون بقیه هم بیشتر 18 به بالان ولی از بچه ها پرسیدم اون 19 به بالاهاشونم 18 و خورده ای میشن این امتحانارو..تو شهر ما که ازمون های قلمچی و گاج و کلاس های مختلف همون قلم چی و... هست.کتاب فروشی معتبرم هست کتاب بخریم.ولی مدرسه از این خبرا نیست .در مورد کیفیت سوالاتم به نظرم نه زیاد سخت بود نه زیاد اسون.متوسط بود طوری که تقریبا همه بتونن تا بیشترو جواب بدن .ولی بعضی از امتحانا واقعا زیادی مفهومی بودن.این سمپاد هم منم امتحان داده بودم مرحله اول قبول شدم مرحله دوم رد شدم.حالا زیادم کم امکانات نیستیم.نسبت به بعضی جاهای دیگه که منطقه 3 هستن امکانات زیاد داریم.

لایک ها
60

امتحانات راحت بودن بجز زبان en و یه چندتای دیگه که مغزم کار نمیکنه که بگم!!!!!!! هرچی باشه دیگه راحت شدیم.........من که با این امتحانا روانی شدم!!حالا خدا میدونه کنکور چجور خواهم داد!:181:

Dimond96

New Member
لایک ها
373

سخت و آسونی امتحان بستگی داره به نمره ای که می گیرم !!!!!!!!!!!!! ;) ولی به نظرم تغییرات زیادی توی نحوه ی امتحان و سوالات نسبت به سالهای قبل شکل گرفته بود !
حوزمونم به نظرم خوب بود رفتارشون به نظرم مناسب بود!
چیزی که خیلی نسبت بهش نگرانم مصححان، امیدوارم خوب صحیح کنن و فقط به کلید توجه نکنن!!!:17:

لایک ها
45

۱‏)حوزه ی شماچطوربود؟(افتضاح ، من خودم چند بار برگمو دادم به دوستام ، برا بچه ها هم که مدیر خودش برگه میاورد ، ولی خب بازم با این اوصاف مدرسه ما فقط من شهریوری نیستم)
۲‏)به طورکلی وضعیت طرح سوال چطوربود؟(سوالا خیلی آسون بود ، بی دقت نباشه 20 گرفتن خیلی آسونه ، درس سخت به نظرم نداشتیم)
۳‏)در ارزیابی خودبه چه نکاتی رسیدید؟(بدک نیستم)‏
۴‏)حدودمعدل خودراتخمین بزنید (19 به بالا 100%)
۵‏)چه کسری ازسال تحصیلی رودرکلاس حاضربودید؟(المپیادی نیستم و تقریبا همش حاضر بودم)‏

soroosh

New Member
لایک ها
23

در کل همه خوب به جز عربی ..اگه عربی رو نمیدادم معدلم 19.95 میشد ولی الان عربی رو 16 میشم !!:20:
منم اگه مبانیه کامپیوترو 14.125 نمیشدم الآن معدلم میشد 19.99996 ولی خوب حیف شد میدونی الآن دیگه میشم 19.999959 خیلی بد شد:20::20: حالا چیکار کنم!!!
آخه اینجا همه اومدن میگن زیر 19 میشن بعد شما با این دقت اومدین میگین 19.95 رو چه حسابی این حرف رو میزنین
من با دلیل به شما ثابت میکنم شما اگه هفتادوپنج صدم هم تو کل امتحانات!! تو یه درس با کمترین ضریب یعنی ضریب 2 از دست بدید میشین 19.95 یعنی شما اینقدر مطمین هستید که حساب بیستو پنج صدم کمتر رو نمیکنین میاین اینجا میگین میشم19.95 ؟؟
حتی اگه خیلی خوب داده باشین یه بازه ای رو بیاید بگید. مثلا بگید بالای 19.7 میشم. این حرف ها فقط یه عده آدم رو ناراحت میکنه. البته میدونم قصد شما این نیست ولی خوب اینجوری که میگید.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا