وضعیت
موضوع بسته شده است.

gh_moradi

New Member
لایک ها
183
پاسخ : خرید سوالات المپیاد؟!؟!

ما‏ ‏سوم‏ ‏هايي‏ ‏داريم‏ ‏كه‏ ‏بي‏ ‏نهايت‏ ‏خفن‏ ‏هستن!من‏ ‏نميتونم‏ ‏ببينم‏ ‏كه‏ ‏با‏ ‏اين‏ ‏وضعيت‏ ،حاصل‏ ‏٣سال‏ ‏زحمتشون‏ ‏دود‏ ‏شه‏ ‏بره‏ ‏هوا!!

!adam

New Member
لایک ها
2

یعنی واقعا اینجوری فک میکنین درسته تلاش میکنن ولی خیلیا هستن که لیاقتشون ازاونا بیشتره ولی اطمینان میدم که ای اصلاجونیست واقعیتیه که خیلیا ازگفتنش نمیدونم چرا میترسن

!adam

New Member
لایک ها
2

شما که ازخریدن سوالای کنکور خبر ندارین اونم واسه چند سال پیش پس چرا...؟؟؟؟؟ خسته نباشیدواقعا

آخرین ویرایش توسط مدیر

MEA76

New Member
لایک ها
860

یعنی واقعا اینجوری فک میکنین درسته تلاش میکنن ولی خیلیا هستن که لیاقتشون ازاونا بیشتره ولی اطمینان میدم که ای اصلاجونیست واقعیتیه که خیلیا ازگفتنش نمیدونم چرا میترسن
کسی که لیاقتشو داره قبول می شه !

لیاقت : داشتن علم ، توانایی کنترل کردن خود در مواقع لازم ، سرعت ، سوتی ندادن ، خلاقیت و ...

کسی که اینا رو داشته باشه ، شک نکنین که قبول می شه!

به هر حال از این مطمئنم که تو المپیاد سوالا هیچ وقت لو نمی ره !

لایک ها
2,256

حالا چند میفروشون؟:15:

!adam

New Member
لایک ها
2

شما مثل اینکه خیلی به خودتون اعتماد دارین!!!! موفق باشین!!! درضمن سوالارو نمیفروشن بهشون میدین دبیرانی که تواونجا کارمیکنن توطرح سوالای المپیاد دست دارن !!!ممنون که معنی لیاقترویاداوری کردین نمیدونستم:15:

لایک ها
2,256

دوستان نمایندگیشو از باشگاه گرفتم
سوالات م1 زیست یک ملیون و 500
سوالات م1 ریاضی و فیزیک و شیمی 1 ملیون و 600
سوالات م1 المپ قرآن....3 تا هزار
م2 هم اینارو ضربدر 10 کنید
دوره هم قیمتای مرحله 1 رو به توان 3 برسونید:15::15::15::15::15::15:
:24::24::24::24::24::24::24::24::24::24::24:
////////////////////
آخه مگه الکیه؟؟؟؟؟؟اصلا میدونی سوالای کنکور رو طراحاش توی حبس هستن وقتی دارن سوال طرح میکنن.....هیچکس از قبل سوالارو نمیدونه....هر کی میگه غلط کرده!!!:4:

لایک ها
130

بیایم فرض کنیم که سوالا رو خریدن هم از طلاها تقریبا 3 4 نفر از انرژی اتمیه هم از تیم جهانی از چهارنفر معمولا یه نفر شاید بیشتراز انرژی اتمی هست لابد کل دوره رو خریدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

mona.mona

New Member
لایک ها
6

کسی که لیاقتشو داره قبول می شه !

لیاقت : داشتن علم ، توانایی کنترل کردن خود در مواقع لازم ، سرعت ، سوتی ندادن ، خلاقیت و ...

کسی که اینا رو داشته باشه ، شک نکنین که قبول می شه!

به هر حال از این مطمئنم که تو المپیاد سوالا هیچ وقت لو نمی ره !

واقعا؟؟؟
فکر کردین تو چه دنیایی زندگی می کنین؟؟؟ مدینه فاضله؟؟؟
اینکه چون تا حالا ندیدین که یه همچین اتفاقایی برای هیچکدوم از دور و بریاتون افتاده باشه یعنی دیگه؟؟؟
البته دوستان من نه دیدم و نه شنیدم که سوال ها فروخته شده باشه...
اما هم از راه دور دیدم و هم بسیار شنیدم که اسمی رد بشه و فردا قاطی قبولیا باشه...

بعدم با این حرفا هیچ چی عوض نمیشه... فقط بیشتر و بیشتر عادت به حرف زدن میکنیم...
:150:

!adam

New Member
لایک ها
2

به نظرتون اون خانم یا اقایی که این تاپیکرو گذاشتن چرا این کاررو کردن ؟؟؟؟؟
چرا قبول کردنش براتون سخته

MEA76

New Member
لایک ها
860

واقعا؟؟؟
فکر کردین تو چه دنیایی زندگی می کنین؟؟؟ مدینه فاضله؟؟؟
اینکه چون تا حالا ندیدین که یه همچین اتفاقایی برای هیچکدوم از دور و بریاتون افتاده باشه یعنی دیگه؟؟؟
البته دوستان من نه دیدم و نه شنیدم که سوال ها فروخته شده باشه...
اما هم از راه دور دیدم و هم بسیار شنیدم که اسمی رد بشه و فردا قاطی قبولیا باشه...

بعدم با این حرفا هیچ چی عوض نمیشه... فقط بیشتر و بیشتر عادت به حرف زدن میکنیم...
:150:
اون بالا تو نقل قول یه جایی رو بلد کردم ،دقت کنید بهش!

دلیل من برای این حرفم فقط این نیست که ندیدم یا نشنیدم !

دلیلم اینه که با چشمای خودم دیدم کسایی که لیاقتش رو داشتن قبول شدن و کسایی که قبول شدن لیاقتش رو داشتن!

با جمله آخرتون هم موافقم!

به دوستانی که قبول نشدن توهین نشه یه وقت ! من گفتم اونایی که قبول شدن لیاقت داشتن ! نگفتم اونایی که قبول نشدن لیاقت نداشتن ! ولی علت قبول نشدنشون هر چی که باشه این نیست که دیگران سوالا رو خریده باشن ... !

آخرین ویرایش توسط مدیر

!adam

New Member
لایک ها
2

شما کاملا درست میگید چون خیلیا هستن که ای قضیرو مثله دوستان ماس مالی میکنن وفقط برای ما یه حرف حق میمونه ویه خودمون پس بهتره وقت واسه کلنجار رفتن نذاریم چون قانع کردن این ملت به واقعیت یکم سخته فعلا خداحافظ تابعد

!adam

New Member
لایک ها
2

شما کاملا درست میگید چون خیلیا هستن که ای قضیرو مثله دوستان ماس مالی میکنن وفقط برای ما یه حرف حق میمونه ویه خودمون پس بهتره وقت واسه کلنجار رفتن نذاریم چون قانع کردن این ملت به واقعیت یکم سخته فعلا خداحافظ تابعد(لطفا حذف نکنین)

لایک ها
344

سلام من خودم ادمی نیستم که به کسی تهمت الکی بزنم و اصلا خوشم نمیاد غیبت کنمو وبد بگم من سر مرحله 2 پارسال از معلم خودمون که با اقای ......(اسمشو نگم بهتره)در ارتباط هستند شنیدم که یه هفته قبل ازمون مرحله2 گفتند که ازمون تشریحیه فقط و تستی نداره ولی در نهایت انرژی اتمی خیلی قوی تر از قبل ظاهر شد برخلاف مدارس دیگه.که معلممون بازم دارم تاکید میکنم معلممون گفت(حرف من نیس) که این قضیه بوداره و احتمال خرید سوالات از طرف انرژی هست................من این حرفو هنوز قبول نکردم چون مطمئن نیستم درسته یا غلطه چون اگه بگم راسته کسایی مث اقای امانی که توی سایت خودمون هم هستن و الانم عضو تیم جهانی هستند رو زیر سوال بردم که من در حدی نیستم که این کارو بکنم ونمیگم دروغ هست هر چیزی ممکنه شایدم یه عده برای خراب کردن انرژی این حرفو بزنند.
به هر حال ما که داریم چند سالمونو برای المپیاد میزاریم پس به خدا توکل میکنیم و میخونیم تا فول مارک شیم و بدون چون وچرا قبول شیم بد میگم؟
به نظرم بهتره دنبال این حرفا نباشیم و به کار خودمنو ادامه بدیم هرچی خواست خدا باشه همون میشه.والبته به کسی هم تهمت نزنیم تا کامل مطمئن نشدیم اکثر ماها از معلمامون که دستی تو المپیاد دارند شنیدیم این قضیه رو فراموش نکنیم که معلم همیشه منبع کاملا قابل اعتماد نیست.

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

بچه ها چرا از بحثاي الكي خوشتون مياد آخه!!!!حتي شهريارفغاني كه رفيق فابريك عليرضا مجده سوالارو نميدونست!!!(ديديم ك نميدونست،بچه هايي كه هفته اول دوره طلاييها بودن بيان تأييد كنن)!اين درست نيست كه بگيم سوالا خريداري ميشه،چون اصلن امكان نداره!اصن طراحا استاد دانشگاهن،به پول فروش سوال نياز ندارن:4:قبولي زياد بعضي مدارس هم صرفن بخاطر لياقت و انگيزه بچه هاست،حالا تو بعضيا هم نقش معلم پررنگتره!!

!adam

New Member
لایک ها
2

من به کسی تهمت نمیزنم طرف حسابم المپیاد شیمی هاست ودرمورد مدرسه انرزی حرف میزنم اقای شهریار فغانی ازدانش اموزان مشهد هستندوالمپیاد زیست

لایک ها
3,082

تاپیک برای بررسی پیام های فرستاده شده برای مدتی بسته شد.

لایک ها
3,082

با توجه به بی محتوایی ، اسپمکده بودن ، اسپمزا بودن ، به هدف نرسیدن ، بی اثر بودن و در یک کلام نامفید بودن ، تاپیک بسته شد....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا