evo_society

Active Member
لایک ها
26
سلام دوستان سال اولی هستم امسال میرم دوم می خوام برای درس های زیر کتاب بخرم اگه میشه راهنمایی کنید.

فیزیک

ریاضی

شیمی

:219:

jan123

New Member
لایک ها
166
پاسخ : خرید کتاب

سلام دوستان سال اولی هستم امسال میرم دوم می خوام برای درس های زیر کتاب بخرم اگه میشه راهنمایی کنید.

فیزیک

ریاضی

شیمی

زودنیست یه کم (البته خوبه ها از تابستون میخونی مثل من :3:)

من شنیدم مبتکران برا ریاضی خوبه(البته به رشته ات ربط داره)
فیزک الگو میگن
شیمی رونمیدونم
البته اینا درسطح اینه که کلا کتابوبلد باشی برا شما که میخوهای خودت پیشخوانی کنی اگهبتونی تناهایی کتابو کاملبلد بشی که فبها
ولی اگه نه آبی قلم چیخوبه تو آزمون تابستان (اگه شرکت کرده باشی)هم خوبه تست هاش هم مال کنکور و در سطح کتابه
دوستان دومی بهتر میتونن نظر بدن به هرحال

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir007

New Member
لایک ها
120

اگه دانش اموزان سال بالاتر کمک کنند ، سال اولی ها ممنون میشن:96:

evo_society

Active Member
لایک ها
26

چرا کسی کمک نمی کنه ؟:13:

_Mobin_

New Member
لایک ها
257

فیزیک

ریاضی

شیمی

ریاضی: ریاضیات 2 مبتکران (جلد صورتی)
فیزیک : اگه توضیح می خواید فیزیک 2 مبتکران خوب ه ولی برای تست جامع بگیرید به نظرم بهتر ه.
شیمی: مثل فیزیک + معلم مون می گه مبتکران برای شیمی یه سری مباحث را الکی بسط داده.

sorooshz

New Member
لایک ها
90

ببینید برای شیمی که مبتکران از همه ی کتاب ها بهتره و شکی هم توش نیست!!
می مونه ریاضی و فیزیک
برای فیزیک گاج پایه خوبه ولی دو فصل رو نداره!!! که توی کتاب پیش دانشگاهی این دو فصل موجودن ... برای همین اگر خواستین گاج پایه رو بخرین باید یه کتاب دیگه هم همراهش بگیرین که اون دو فصل رو داشته باشه ... مثلا نشر الگو ( که باز دو نوع داره - تستی و تشریحی که به نظرم اول تشریحیش رو کامل بخونین و اگر نیاز داشتین بعدا تستیش رو بخرین)
برای ریاضی هم به نظرم باز نشر الگو خوبه ( که هم تستی داره هم تشریحی) و گاج نقره ای سال دوم هم خوبه ...

اگر خواستین پیشرفته تر بخونین می تونین از کتابای خوشخوان استفاده کنید البته معمولا افراد المپیادی کتاباش رو می خونن ...

amir007

New Member
لایک ها
120

ببینید برای شیمی که مبتکران از همه ی کتاب ها بهتره و شکی هم توش نیست!!
می مونه ریاضی و فیزیک
برای فیزیک گاج پایه خوبه ولی دو فصل رو نداره!!! که توی کتاب پیش دانشگاهی این دو فصل موجودن ... برای همین اگر خواستین گاج پایه رو بخرین باید یه کتاب دیگه هم همراهش بگیرین که اون دو فصل رو داشته باشه ... مثلا نشر الگو ( که باز دو نوع داره - تستی و تشریحی که به نظرم اول تشریحیش رو کامل بخونین و اگر نیاز داشتین بعدا تستیش رو بخرین)
برای ریاضی هم به نظرم باز نشر الگو خوبه ( که هم تستی داره هم تشریحی) و گاج نقره ای سال دوم هم خوبه ...

اگر خواستین پیشرفته تر بخونین می تونین از کتابای خوشخوان استفاده کنید البته معمولا افراد المپیادی کتاباش رو می خونن ...
گاج ، فیزیک پایه ، توضیح هم داره؟

کدوم فصل ها رو نداره؟(اون دو فصلی ک نداره مربوط به چه بحثی و سال چندمه؟)

مبتکران اموزشش بهتره یا تستش؟خودتون کدومو بیشتر می پسندید؟چرا؟

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

فیزیک

ریاضی

شیمی

اولا شما سال بعد چه رشته ای دوست دارید برید؟؟؟؟
دوما تابستون سال اولو کار میکنید یا میرید پیش خوانی دوم؟؟؟؟
سوما یه کوچولو زود نیست؟؟؟!!!

evo_society

Active Member
لایک ها
26

اولا شما سال بعد چه رشته ای دوست دارید برید؟؟؟؟
دوما تابستون سال اولو کار میکنید یا میرید پیش خوانی دوم؟؟؟؟
سوما یه کوچولو زود نیست؟؟؟!!!
نه داداش زود نیست قلم چی میخواد برنامه هاش رو شروع کنه ما هم باید با اون برنامه ها هماهنگ باشیم یه بخشی از برنامه هم خوندن درس های اختصاصی سال دوم (بستگی به رشته داره) هست . به همین خاطر دنبال کتابیم هم برا قلم چی هم برا مدرسه:3:

sorooshz

New Member
لایک ها
90

گاج ، فیزیک پایه ، توضیح هم داره؟

کدوم فصل ها رو نداره؟(اون دو فصلی ک نداره مربوط به چه بحثی و سال چندمه؟)

مبتکران اموزشش بهتره یا تستش؟خودتون کدومو بیشتر می پسندید؟چرا؟

سلام
دو فصل حرکت و دینامیک سال دوم رو نداره ... کتابش دو جده - یه جد سوال و یه جلد پاسخ نامه . توی پاسخ نامه خیلی کامل توضیح داده و برای هر بخش درس نامه گذاشته . شیمی مبتکران هم تستیش به نظرم بهتره چون توی بخش پاسخ نامش برای هر بخش درس نامه داره و توی کتاب تشریحی دقیقا همین درس نامه ها هستن با این تفاوت که یه مقدار خیلی کم بیشتر توضیح داده و تمرینات تشریحی داره ... ولی توی کتاب تستیش تسته طبیعتا!

لایک ها
0
در مورد شیمی سایت های معتبری هستن که مطالب مفیدی در این مورد میذارن که میتونی مطالعه کنی مثل سایت دایا اکسیر.اینم سایتش dayaexir.com

بالا