درباره کنکوری های89 با مهندس خلینا

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
خوب به لطف اقای خلینا تاپیک کنکوری های 89 هم قفل شد تا به طور غیر مستقیم به یه عده از ما الافان سایت ( لحن محترمانه همه دوستان گرامی که سال 89 وارد دانشگاه شدند،) بگه عزیز من اینجا جای خاطرات گفتن نیس مطلب علمی داری بگو نداری یالا....(همون حرفای شیردل)
ماهایی که فقط به خاطر این قسمت سایت میایم و اگه نباشه ....
ازتون خواهش دارم این تاپیکو باز کنین با 2 تا پست اینجا ارزش المپیادی سایتتون نمیاد پایین تا ما دوباره دلخوشی هایی واسه اومدن به سایت داشته باشیم ........

لایک ها m-s

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : درباره کنکوری های89 با مهندس خلینا

سلام به شما دوست گرامی،
پستهای تاپیک کنکوریهای 89 قابلیت اینکه در صفحات کاربری یا پیغامهای شخصی مطرح شوند را دارند.
همه کاربران جدید، از کاربران باتجربه و قدیمی سایت انتظار دارند آنها را در حل مسایل یاری و مشاوره دهند، تاپیک کنکوری های 89 به مکانی برای مشاجره، بحثهای دونفره، بیان خاطرات و صحبتهای خودمانی تبدیل شده بود که اگر الگوی دیگر کاربران قرار گیرد به نفع سایت نیست.
در ضمن تعدادی از کاربران بارها از حرفهایی که در این تاپیک زده شده بود به طور شخصی به من شکایت کرده بودند.

امیدوارم همواره کنکوریهای 89، 90، 91 و ... را در سایت ببینیم.

موفق و پیروز باشید

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327

صلاح مملکت خویش خسروان دانند تو مملکت ما حق با اقلیته شما هم از این مملکت جدا نیستین
یا علی

m-s

New Member
لایک ها
129

سلام
اقای خلینا شخصا با دیدن بسته شدن این تاپیک احساس کردم دیگه جای هیچ کدوم از ما تو این سایت نیس!!
درسته حرف مفیدی برای گفتن نداشتیم ولی حرفی هم که به ضرر سایت باشه نمیگفتیم!!!
خیلی از ما اون تاپیک بهانمون بود برای اومدن!!!درسته پیغام شخصی هم هست اما اونجا همه همو میدیدم!!!
من فک میکنم باز بودن اون تاپیک برای سایت نه تنها بد نبود بلکه جز بهترین تاپیکا بود!!!!
بازم نظر شما ملاکه!!!اما خواهشا تجدید نظر کنین:46:

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

بهترین کار اینه که تاپیک باز شه دوباره........

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به شما دوستان گرامی،

صلاح مملکت خویش خسروان دانند تو مملکت ما حق با اقلیته شما هم از این مملکت جدا نیستین
یا علی
بحث اقلیت و اکثریت نیست اگرچه اکثریت هم چیز دیگه ای میگه و گاهی اقلیتی فکر میکنه اکثریت است. اصلا نمیخوام بحث سیاسی و منحرف بشه پس اگر خواستی این مساله رو پیگیری کنی فقط پیغام شخصی.

بهترین کار اینه که تاپیک باز شه دوباره........
با توجه به معیارهای سایت و ارسالهای این تاپیک، نوشته هایی را لینک کنید که در 10 صفحه آخر با اهداف سایت سازگاری دارد.

سلام
اقای خلینا شخصا با دیدن بسته شدن این تاپیک احساس کردم دیگه جای هیچ کدوم از ما تو این سایت نیس!!
درسته حرف مفیدی برای گفتن نداشتیم ولی حرفی هم که به ضرر سایت باشه نمیگفتیم!!!
خیلی از ما اون تاپیک بهانمون بود برای اومدن!!!درسته پیغام شخصی هم هست اما اونجا همه همو میدیدم!!!
من فک میکنم باز بودن اون تاپیک برای سایت نه تنها بد نبود بلکه جز بهترین تاپیکا بود!!!!
بازم نظر شما ملاکه!!!اما خواهشا تجدید نظر کنین:46:
همه تازه واردین سایت، از تجربه های بزرگترها استفاده کرده اند. چرا شما که بزرگتر شدید، فکر میکنید نمیتوانید به کوچکترها کمک کنید و خود را به یک تاپیک محدود کرده اید؟

موفق و پیروز باشید

m-s

New Member
لایک ها
129

استاد حرف شما متین،ولی ما که خودمونو به یک تاپیک محدود نکردیم...تاپیکای دیگرو هم میریم ولی جایی که همه اونجا هستن همین تاپیکه!!
جز اون پراکنده ایم!!!!
استااااااااااااااااد!!:(

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

به نام او..
سلام دوستان..
به نظر من استاد درس میگن..
ما یه زمانی تو تاپیک کنکوری های 89 بحث های درسی کنکوری و انتخاب رشته و .. میکردیم
اما الان همش شده خاطره و ...
یه لحظه فک کنید یه مهمون یا یه تازه وارد بیاد سایت بره تاپیک کنکوری های 89 توش خاطره و کل کل های ما رو ببینه احتمالا تعجب میکنه چون مباحث و پست های ارسالی ما در حال حاضر با عنوان تاپیک سازگاری نداره!
درسته ما هم حرفه بدی نمیزنیم!یاد خاطراته و..اما صورت خوشی نداره وقتی از بیرون نگاه بشه تاپیک کنکوری های 89 محتویاتش این باشه!اونم تو سایتی به اسم المپیاد های علمی ایران!!!
میتونیم تو قسمت های دیگه سایت مثه گفتگوی ازاد و... یا صفحه های شخصی و پیغام خصوصی حرف بزنیم!
یا اینکه یه گروه تو فیس بوک تشکیل بدیم به نام کنکوریهای 89 !
همیشه بهترین باشید:53:

m-s

New Member
لایک ها
129

هییییییییییییییییییییی!!!!
حالا کی میاد اونارو میخونه!!!اون بیشتر برای خودمون جالب بود!!!
ولی مهم نیس...
بالاخره پایان اونم رسید!!!

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327

چی بگم والا .... میخواین تو هم تاپیک کسایی که مخالفن بیان بگن اکه تعدادشون بیشتر بود و منطقی اون وقت قبول میکنم یا یه راه دیگه هم داره که اسم تاپیک رو عوض کنیم که ملت فکر نکن ....
راستی یادمه تو کنکوری های 89 تو ترین ها یه لقب دیگه به فیبوناتچی داده بودم الان اونو پس میگیرم و بهش میگم پاستوریزه ترین .

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا