درخواست برای خرید کتاب جبر صفا(دست دوم یا دست اول)(تا دو برابر قیمت روی جلدشم می دم.)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2
خرید کتاب جبر صفا با پنج برابر قیمت روی جلد

من کتاب جبر صفا رو به شدت نیاز دارم حتی اگر دست دوم باشه دو برابر قیمت میدم هزینه ی پستش رو هم خودم می دم.فقط لطفا هرچه زودتر(از تبریز هستم ولی هر کجا که باشید پست کنید هزینه پست با خودم.

از دو طریق زیر هم می توانید با من ارتباط برقرار کنید:

ایمیل:www.taakda22@gmail.com

شماره تلگرام:۰۹۱۴۶۵۹۷۷۵۸

آخرین ویرایش توسط مدیر

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2
پاسخ : درخواست برای خرید کتاب جبر صفا(دست دوم یا دست اول)(تا دو برابر قیمت روی جلدشم می دم

من به این کتاب واقعا نیاز دارم.اصلا پنج برابر قیمت روی جلدشو می دم.

جوکر:)

New Member
لایک ها
1
پاسخ : درخواست برای خرید کتاب جبر صفا(دست دوم یا دست اول)(تا دو برابر قیمت روی جلدشم می دم

سلام به ایمیلتون pdf اش رو فرستادم .

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

ببخشید من دریافت نکردم حتی اسپم رو هم چک کردم میشه دوباره بفرستید؟یا اصلا اگه می تونید بفرستید به تلگرامم.

آخرین ویرایش توسط مدیر

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

واقعا به این کتاب نیاز دارم و هر چه زودتر بهتر قیمتش هم تا ۳۰۰۰۰تومان میدم.یعنی از این همه ادم یکی کتاب رو نمی خواد بفروشه؟ترجیها سال ۸۷ به بالا باشه اما نباشه هم مشکلی نیست.

alibagheri

New Member
لایک ها
3

آقای اکبری من کتابو دو سه سال پیش خریدم
خونمون کرجه اگه دورو بره کرجی بگو بهت آدرس بدم

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

نه متعسفانه تبریزم اما اگه بتونی پست کنی خوب میشه هزینه پست هم با خودم قیمت هم تا ۲۰۰۰۰(بیست هزار تومان) به انتخاب خودتان در ضمن چاپ سال چند هست؟

faridfaridy

New Member
لایک ها
0

سلام آقای اکبری اگر کتاب جبر صفا رو می خواهید.من به صورتpdfدارم.براتون بفرستم؟

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

ممنون که فرستادید ولی اون کتابی که فرستادید جبر صفا نیست.

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

با سلام من کتاب جبر صفا رو پیدا کردم پس دیگه نیازی به زحمت شما نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا