math7

New Member
لایک ها
586
با سلام
به نظر شما برای شروع حسابان چه کتابی خوبه کتاب مبتکران آقای محمود نصیری مناسبه ؟ چه کتاب حسابانی برای المپیاد کاربرد داره ؟ ممنون می شم اکه کمک کنید...

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
پاسخ : درخواست معرفی کتاب حسابان

اگه برای المپیاد می خواید یعنی می خواید مشتق و انتگرال و تابعتون خوب بشه به نظره من توماس رو بخونید!!ولی ترکیبیات و این چیزا رو من نمیدونم!:194:

tikytak

New Member
لایک ها
5

اگه المپیاد فیزیکی هستی کلاکتاب های دبیرستان رو ببوس بذار کنار وبشین توماس ازانتشارات دانشگاهی روبخون دو جلده که جلد یکش واسه شروع خوبه زیادم سنگین نیست;)

saeed94

New Member
لایک ها
60

ببین به نظرم واسه آموزش حسابان الگو (2جلدیه) بهتر از مبتکرانه . البته مبتکرانم کتاب شاخیه , ولی باور کن الگو واسه شروع خیلی بهتره .

hamjam

New Member
لایک ها
74

به نظر من واسه کنکور نشر الگو که الآن دو جلده بهترین کتابه ولی اگه برا المپیاد فیزیک می خونی توماس بهترین کتابه:33:

tikytak

New Member
لایک ها
5

ای بابا نمی دونم کم موضوع جدید تو فیزیک هست که هر دفعه یکی که تازه اومده میگردند دنبال یه تاپیک ازعهد کامپیوتر نفتیا؟؟؟؟؟اخه این بنده خدا که این تاپیکو زده الان جواب این سوال به درد کجاش میخوره:160:
:150::150::150:

TOP STUDENT

New Member
لایک ها
74

به نظر من برای کنکور کتاب انتشارات قلم چی عالیه!!!!

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام به دوست عزیز... اگه میخوای از پایه شروع کنی به نظره من کتاب آموزش حسابان از نشر الگو بهترینه... سوالات تشریحی از مبتدی تا پیشرفته هم داره... در شمن پرسش های چهر گزینه ای هم داره!!!

*maryam*

New Member
لایک ها
46

آره چیزی رو دست الگو نیومده هنوز.

moghini

New Member
لایک ها
258

ببینم دوستان من تو ویرایش میرم متن کامل پاسخ رو میبینم اما تو تالار نه.ایراد از مرورگر منه یا مشکل چیز دیگه ایه؟

garamaleki

New Member
لایک ها
48

من تعریف خیلی سبز رو زیاد شنیدم (اتفاقا امروز هم خریدم) اگه کمی منتظر بمونید من نظرمو درباره کتاب اموزشی حسابان خیلی سبز می گم

bemoniri

New Member
لایک ها
200

کلا برای هر چیز توماس بخونید(حتی واس ه درس عادی!) .... خیلی قشنگ گفته بعد یک سری مباحث دیگه هم یاد میگیرد به شدت به کار میاد

moghini

New Member
لایک ها
258

من از کتاب مهندس گودرزی برای حسابان استفاده میکنم .چون اولا"به دلیل تبعیت از چینش کتاب قدیمی مباحث بیشتری شامل میشه.ثانیا"مسائلش فوق العاده است ثالثا"حل مسائل ترکیبی و سخت از راه های گوناگون موجب میشه دید وسیع تری نسبت به حسابان پیدا کنه آدم.البته این کتاب مباحث دنباله و مثلثات رو نداره که خود آقای گودرزی یک کتاب جداگانه برای مثلثات داره که فوق العاده است.البته کتاب استاد نصیری هم عالیه عالیه.
من امسال تو نمایشگاه خیلی راجع به سه گانه ی حسابان مبتکران(گودرزی،نصیری،کایینی)تحقیق کردم آخر سر به گودرزی رسیدم.
البته به هیچ وجه برای شروع این کتاب مناسب نیست چون سطحش بالاست و برای شروع کتاب نصیری فوق العاده است.همون رو بخون
در مورد توماس هم باید بگم من زبان اصلی اش رو دارم.خیلی عالیه از اول توضیح داده اما به نظرم دوره ی دبیرستانت رو با کتب خوب بخون تا دوره دانشگاه(انشااله)بتونی کتب پیشرفته ی غیر مروری مثل دیفرانسیل دکتر شهشهانی رو بخونی.
نتیجه:نصیری فوق العاده است.همون رو بگیر

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

من تعریف خیلی سبز رو زیاد شنیدم (اتفاقا امروز هم خریدم) اگه کمی منتظر بمونید من نظرمو درباره کتاب اموزشی حسابان خیلی سبز می گم
حتماً نظرتونو بگین

من خودم حسابان خوشخوان که امسال چاپ شده گرفتم
سطحش خیلی بالاست و مباحث بسیار بالایی رو گفته و تستای خیلی خوب و مسائل حل شده عالی هم داره
اگه وقت خوندنش رو داشته باشید و خوب بخونید ، راحت حتی میتونید سوالای مرحله 1 ریاضی رو بزنید
یه بخش بیشتر بدانیم داره که بعضی مواقع خیلی بیشتر بدانیمه ! مثلاً اومده توش قضیه ویت ( چند جمله ای ها رو گفته )
اما کتابای دیگه فقط تا حل معادله درجه 3 رو گفتن که البته برا کنکور بس هم هست
خلاصه که چیزی کم نداره و هر نکته ای رو کم و بیش گفته
تنها ایرادی که شاید بشه بهش گرفت اینه که توی متنش مثال حل شده کمه یعنی هر مبحث رو با دو تا سه تا مثال حل شده رد میشه
یعنی اگه نفهمی و رد شی ، نفهمیدی ! راهش اینه که هر مطلبو که خوندی ، در جا بری تو بخش مسائل حل شدش ، تو همون بحث چند تا اونارو هم بخونی

moghini

New Member
لایک ها
258

آقا توروخدا یکی جواب بده متن پاسخ من رو کسی میبینه یانه؟

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

آره الآن میبینیم

rayehe

New Member
لایک ها
163

دوست عزیز به نظرم کتاب خوب حسابان میخوای فقط کتاب خیلی سبز محسن عسلی.:4:

ali23

New Member
لایک ها
4

حسابان خوشخوان محشره اما خیلی وقت میگیره

• :57:

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

حسابان خوشخوان محشره اما خیلی وقت میگیره

• :57:

شدیداً موافقم
یعنی شب امتحانی نیست
باید طی سال بخونید
ولی اگه بخونید ، حسابانتون عالی در حد لالیگا میشه

garamaleki

New Member
لایک ها
48

در مورد کتاب اموزشی خیلی سبز
از هر فصلش حدود 4-5 صفحشو خوندم
عالی بود ، البته نسبت به کتابای دیگه نمی تونم نظر بدم چون اونارو ندیدم ، ولی به نظر من خیلی سبز عالیه

بالا