mehrn8sh

New Member
لایک ها
138
درود دوستان
ببخشید یه کتاب ژنتیک مبتکرااان خیییییلی قدیمی واسه دکتر شعیبی برای کنکور قبلا بوده
اصول و مسائل زنتیک که الان هم انتشارات داره رو نمیگم
واسه چند سال پیشه
کسی نمیدونه از کجا پیداش کنم
انقلاب رو زیر رو کردم نبود:216:

لایک ها
2,386
پاسخ : درخواست کتاب

درود دوستان
ببخشید یه کتاب ژنتیک مبتکرااان خیییییلی قدیمی واسه دکتر شعیبی برای کنکور قبلا بوده
واسه چند سال پیشه

سلام.

این طور که خودتون دارین میگین این کتاب متعلق به چندین سال پیشه و احتمالا دیگه چاپ نمیشه .

ان شاء الله موفق باشید.

maryam.s.m

New Member
لایک ها
20

ای بابا... ما هم دنبالـــــش بودیم
نگــــــرد نیست

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

گشتم نبود نگرد نیست :4:برو تو کار کتاب جدید:4:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

درود دوستان
واسه چند سال پیشه
اگه همونیه که سلامی بهتون گفته ، و ماله نود هس ( نه خیلی قدیمی) باس بگم که دارم .راستی چیزی نیس که سلامی ازش تعریف میکنه.گاج جامع بهتره

saideh

New Member
لایک ها
156

سلام توی اینرنتم گشتی... اخه من بیشتر کتابا که گیرم نمیاد دانلود میکنم.... تو سایتای مختلف بگرد...جوینده یابنده هست بنظر من دوس دارم ی داستان خوشکل (البته به نظر من)رو بگم...ممنون میشم هر کی بخونه و یزی ازش یاد بگیره....

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور میکردن.دو قورباغه از بین انها درون گودال عمیقی افتادند.:177:وقتی قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه گفتند انها دیگه میمیرند.:192:دو قورباغه نصایح انها رو نادیده گرفتن و سعی کردن با تمام توانشون از گودال بیرون بپرن ولی قورباغه ها گفتن که دیگه دس از تلاش بردارین.:180:سرانجام یکی از انها به انچه که دیگر قورباغه ها میگفتن اعتنا کرد و دس از تلاش برداشت.خلاصه به زمین افتاد و مرد.:177:قورباغه ی دیگر تاجایی که توان داشت به تلاش ادامه داد.بار دیگر قورباغه ها سرش داد زدن که دس از تلاش بردار و انقدر زجر نکش و راحت بمیر.او سخت تر شروع به پریدن کرد و سرانجام بیرون امد...:96:وقتی او از انجا خارج شد قورباغه های دیگه به او گفتند که ایا صدای ما رو نمیشندی؟؟قورباغه به انها توضیح داد که او ناشنوا است...او فکر کرد که قورباغه ها تمام وقت او را تشویق میکردن که بیاد بیرون.

نتیجه گیری:قدرت زندگی و مرگ در زبان است یک واژه دلگرم کننده به کسی که غمگین است میتواند باعث پیشرفت او شود و کمک کند در طول روز سرزنده باشد و دیگری یک واژه مخرب به کسی که غمگین است میتواند موجب مرگ او شود پس مراقب انچه میگویید باشید:3::3::3::3:

بچه ها من نمیخاستم به کسی توهین کنم...ممنون که میخونین فقط نظرتونو بنویسید تا بخونم اگه خوشتون اومد بگین بازم از ای داستانا دارماااا...راسی شما که کتاب میخاسی بگرد حتما گیرد میاد اگه هم نیومد ناامید نشو دنبال ی کتاب کامل تر باش....حتما کتاب بهتر از اونم هس مطمن باش تو بگرد حتما هست...موفق باشی :3::96::96::3:دوسی

:115::116::92::93:

makan _77

New Member
لایک ها
15

دوست عزیز شما نا امید نشوید بگردید حتما پیدا میشود

سلام توی اینرنتم گشتی... اخه من بیشتر کتابا که گیرم نمیاد دانلود میکنم.... تو سایتای مختلف بگرد...جوینده یابنده هست بنظر من دوس دارم ی داستان خوشکل (البته به نظر من)رو بگم...ممنون میشم هر کی بخونه و یزی ازش یاد بگیره....

گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور میکردن.دو قورباغه از بین انها درون گودال عمیقی افتادند.:177:وقتی قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه گفتند انها دیگه میمیرند.:192:دو قورباغه نصایح انها رو نادیده گرفتن و سعی کردن با تمام توانشون از گودال بیرون بپرن ولی قورباغه ها گفتن که دیگه دس از تلاش بردارین.:180:سرانجام یکی از انها به انچه که دیگر قورباغه ها میگفتن اعتنا کرد و دس از تلاش برداشت.خلاصه به زمین افتاد و مرد.:177:قورباغه ی دیگر تاجایی که توان داشت به تلاش ادامه داد.بار دیگر قورباغه ها سرش داد زدن که دس از تلاش بردار و انقدر زجر نکش و راحت بمیر.او سخت تر شروع به پریدن کرد و سرانجام بیرون امد...:96:وقتی او از انجا خارج شد قورباغه های دیگه به او گفتند که ایا صدای ما رو نمیشندی؟؟قورباغه به انها توضیح داد که او ناشنوا است...او فکر کرد که قورباغه ها تمام وقت او را تشویق میکردن که بیاد بیرون.

نتیجه گیری:قدرت زندگی و مرگ در زبان است یک واژه دلگرم کننده به کسی که غمگین است میتواند باعث پیشرفت او شود و کمک کند در طول روز سرزنده باشد و دیگری یک واژه مخرب به کسی که غمگین است میتواند موجب مرگ او شود پس مراقب انچه میگویید باشید:3::3::3::3:

بچه ها من نمیخاستم به کسی توهین کنم...ممنون که میخونین فقط نظرتونو بنویسید تا بخونم اگه خوشتون اومد بگین بازم از ای داستانا دارماااا...راسی شما که کتاب میخاسی بگرد حتما گیرد میاد اگه هم نیومد ناامید نشو دنبال ی کتاب کامل تر باش....حتما کتاب بهتر از اونم هس مطمن باش تو بگرد حتما هست...موفق باشی :3::96::96::3:دوسی

:115::116::92::93:
خیلی داستان قشنگی بود ممنون خیلی خوشمان امد :97::97::97:

saideh

New Member
لایک ها
156

اگه دوست داری بازم از این داستانا دارما... اگه خواستی ک...:203::122:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

این قصه ی خوابه؟؟؟؟!!:4:

saideh

New Member
لایک ها
156

اره عزیزم قصه خواب تو بود خوشت نیومد یا یهو اگه خواب بد دیدی بگو موضوشو عوض کنم که تو خواب اذیت نشی یه وقت...اگه خوشت نیومد مجبورت نکردم نظر بدیا...:9:البته اگه بهت برنخوره...:90::90:

بله ولی نمیدونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه تو از قصه خوابا بلد نیسی بگی تا ماهم بخوابیم...:90::196::90:

saideh

New Member
لایک ها
156

:210::71::115::115::115::115::115:

saideh

New Member
لایک ها
156

بچه ها کی کتاب میخواست کتاب ژنتیک گیرش اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا کتاب کامل تری پیدا کرد ؟؟؟؟؟الووو:157::105::157:

بالا