لایک ها
207
پاسخ : درد و دل شهرستانی ها!!!

نصف اونا ملایری اند.گفتم که ملایر خیلی رقابت توش هست.خیلی ها هستن که امسال توی المپیاد از مدرسه ی ما(فقط از مدرسه ی ما) رتبه اوردن.ولی هیچ کی بهشون توجه نمیکنه.مثلا امسال توی شیمی آقای بهنام امینی یکی از شانس های بردن مدال هست ولی کسی بهش توجه نمیکنه.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

نصف اونا ملایری اند.گفتم که ملایر خیلی رقابت توش هست.خیلی ها هستن که امسال توی المپیاد از مدرسه ی ما(فقط از مدرسه ی ما) رتبه اوردن.ولی هیچ کی بهشون توجه نمیکنه.مثلا امسال توی شیمی آقای بهنام امینی یکی از شانس های بردن مدال هست ولی کسی بهش توجه نمیکنه.
مهم اینه راه دارید و میتونید به هدفتون برسید اهمیت ندید که بهتون توجه میکنن یا نه چون مهم نیس. امیدوارم هر کی تلاش میکنه به نتیجه ی مطلوب برسه.

لایک ها
207

ممنون از روحیه دادنت:79:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

تو شهر ما دم معلمای زیست و ریاضی گرم ...!

هی این معلما دارن تشویق میکنن

مدیر مون هم فعاله البته

دانش آموزا هم خیلی ناامید نیستن

حالا یکی از رفیقای ما ناامید شده من دارم سعی خودمو میکنم سر راه بیاد

ولی کلا شاگردا اینجا دنبال المپیادو میگیرن من خوشحالم !!!

papo

New Member
لایک ها
60

تو شهر ما دم معلمای زیست و ریاضی گرم ...!

هی این معلما دارن تشویق میکنن

مدیر مون هم فعاله البته

دانش آموزا هم خیلی ناامید نیستن

حالا یکی از رفیقای ما ناامید شده من دارم سعی خودمو میکنم سر راه بیاد

ولی کلا شاگردا اینجا دنبال المپیادو میگیرن من خوشحالم !!!

تو مرکز شما این جوریه!
تو مدرسه ما باید کلی از بچه ها خواهش و تمنا کنی تا برن المپ بخونن!
یه سری خیلی کم خودشون سمت المپ رو میگیرن,مدرسه هم که اسماً داره کمک میکنه به بچه ها ولی کلاساشون زیاد کاری نیس
من خیلی خوشحالم از این که مرکز شما امسال بچه های اول و دوم هم المپ ریاضی قبول شدن! :89:
در کل مدرسه ما وضعش آن چنان خوب نیس!

لایک ها
2,054

واقعا همه المپیاد وموفقیت ها به خوددانش آموز بستگی داره...شرایط هم مهمن ولی شایددرصدشون20%باشه
درسته توتهران وبعضی ازشهرهای دیگه امکانات بهتره ولی خیلیاتوهمین امکاناتن وهیچ بهره ای ازش نمیبرن وهرسالم میبینیم که خیلی ازکسایی که توکنکوررتبه توپ آوردن ازشهرستانا هستن....اهمیت زحمت شمادربرابراین امکانات هیچه...:197:

AminYar

New Member
لایک ها
575

قبلا این موضوعات را بحث کردیم.
تنها برتری تهرانی ها اینه که اطلاعاتشون به روز تره چون با استادها رفت و آمد دارند.
ولی اگر شما با علاقه و پشتکار زیاد درس بخونید، تهرانیا هیچ برتری خاصی بر شما ندارند.
کتابهایی هم که نمیتونید گیر بیارید، میتونید pdf اش را از سایت های مختلف بگیرید.
موفق باشید.
:89:

لایک ها
207

درسته ولی خیلی از کتاب ها گیر نمیاد.
بعد این شهرستان ها رونا امیدی فرا گرفته از بس بهشون بی توجی میکنن.
بعضی از معلم ها به چیزی که توجه نمیکنن المپیاده.حالا این هیچی کمکی که نمکنن هیچی نا امیدمون هم میکنن.

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

ببینید دوستان خوبم......یک سره نگید تهرانی ها فلان و از این جور چیزا......من خودم هم که تهرانی هستم هیچ دبیر خاصی ندارم......مدرسم فقط به کنکور اهمیت میده مثل خیلی از مدارس دیگه اما تلاش خودم رو میکنم و تا توان دارم کار میکنم.....به شما هم به عنوان یه دوست که با شما تو این راه هستم میگم دیگران هیچ وقت نمیدونن شما چه توانایی هایی دارید ولی مهم خودتون هستید که باید تلاش کنید.....یه مثال ساده میزنم:از یه کوه میشه با هلیکوپتر هم بالا رفت اما چرا این همه آدم کوهنوردی میکنن و به خودشون زحمت میدن؟چون کارشون رو دوست دارن.باید بگن ما نمیتونیم هلیکوپتر بخریم پس بالا نریم؟شما هیچ کسی رو نمیبینید که بدون زحمت به جایی برسه تو این راه......در ضمن دلتون میخواد المپیاد هم پر معلم خصوصی بشه و مثل کنکور بشه؟؟؟صحبت های جناب نجفی هم تو چند تا صفحه قبل هم عالیه حتما بخونید

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

منم قبول دارم ما شهرستانی ها خصوصا برای زیست مشکل کتاب داریم

من رفتم شیراز گرفتم . دوتا از رفیقام از نمایشگاه کتاب ...

تو کتاب فروشی های خودمون نهایتا سولومون گیر میاد

ضمنا مدیر ما یه کار خوبی که کرد امسال عید نوروز دوتا از طلاها رو آورد بهمون درس دادن

رو فیسسسسسسبوک هم این المپیادیا گیر میان خیلی سخت نیست ازشون سوال کردن

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247
پاسخ : درد و دل شهرستانی ها...

بچه های شهرستاانیییی گل هر درد و دلی که دارید بیاید اینجا مطرح کنید .
تاپیک هدف خاصی نداره .بجز استرس
::::::::::::::::::::::::::::::آقای خلینا لطفا این تاپیک رو ببندین ::::::::::::::::::::::::::::::::::

TNT_GIRL

New Member
لایک ها
11

منم از شهرستان البرز هستم!

ولی خدایش اصلا به شهرستانی بودن یا پایتختی بودن یا کرجی بودن نیست که.المپیاد زیست برای مثال از بندر عباس یه سال 2 تا قبولی داد.

یه سالم یکیشون طلا بود تو روز روشن خوردن حقشو

بالا