در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
هوررررررراااااااااا !!! من حــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــو ق دانــــــــــــــــــــــــــــــــــــشــــــــــــگاه گیلان روزانه قبول شدم !!
از امروز یه خانوم وکیل شدم !!! وای خیلی خوشحالم !!!ممنون خـــــــــــــــــــــــــــــداجون !!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
irangirl گفت
تبريك ميگم مريم جون
منم برق شريف قبول شدم
خانوم مهندس irangirlبه شما هم از صمیم دل تبریک میگم !! امیدوارم همیشه موفق باشی !!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
اینقدر تبریک نوشتم خسته شدم یه دفعه دسته جمعی به همه از جمله fiboonatchi / irmath / parinaz / shahin وکل بچه هایی که اسمشون یادم رفته تبریک میگم ! امیدوارم دانشجویان موفقی بشین وتا دکترا پیش برین !!

m-s

New Member
لایک ها
129
cheshmak71 گفت
هوررررررراااااااااا !!! من حــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــو ق دانــــــــــــــــــــــــــــــــــــشــــــــــــگاه گیلان روزانه قبول شدم !!
از امروز یه خانوم وکیل شدم !!! وای خیلی خوشحالم !!!ممنون خـــــــــــــــــــــــــــــداجون !!

منم واقعا تبریک میگم بهت عزیزم

چه خوبه آدم اینجا هم دوست وکیل داره هم مهندس هم دکتر
انساله همیشه همتون موفق باشین

kavosh

New Member
لایک ها
75

سلام
تبریک به همه
منم داروسازی تهران
بچه‌ها تاپیک خیلی به هم ریخته شده
قرار بود فقط شهر و رشته و دانشگاه رو بگین

irangirl

New Member
لایک ها
5
شرمنده قوانين را ميشكنم ميخواسم به هم دوستاي گلم تبريك بگويم
parinaz jun ,pirate17 aziz,cheshmak jan, m_s junam , behruz ,irmath و كسايي كه اسمشون يادم نيست تبريك ميگم
كسايي هم كه ناراضي اند حتما صلاحشون اين بوده
خدا بد بندشو نمي خواد
شاد باشيد

m-s

New Member
لایک ها
129
kavosh گفت

سلام
تبریک به همه
منم داروسازی تهران
بچه‌ها تاپیک خیلی به هم ریخته شده
قرار بود فقط شهر و رشته و دانشگاه رو بگین

ایول کاوش جان
واقعا عالیه
تبریک اساسی!!!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
سلام
1.به همه ي بچه ها تبريك ميگم. انشالله موفق باشيد و سرزنده.
2.از دوستايي كه اعتراض دارن ميخوام كه حتما برن سازمان سنجش.البته نه مثل من كه مثل بچه ي ادم رفتم و فرم اعتراض نوشتم. حتما اونجا سر و صدا راه بندازين تا بتونين اجازه بگيرين برين ساختمان اصلي سنجش ( اخه اعتراضها توي دفتر ارتباطات مردمي گرفته ميشه ) و با معاون سنجش يا يكي تو اون مايه ها حرف بزنين . من بهتون 100 % قول ميدم اگه با اينترنتي يا فرم حضوري قانع بشيد هيچ رسيدگي بهتون نميكننومن امسال با تمام وجودم اينو حس كردم.
3.منم شايد از نظر اطرافيان اشتباه كردم و نرفتم برق يا مكانيك ولي از عمران شريف كه انتخاب اولمه راضيم و خدا رو شكر ميكنم.

eepharma

New Member
لایک ها
1
به همه ی بچه هایی که قبول شدن تبریک می گم ، امیدوارم همیشه موفق باشید.
بچه هایی هم که قبول نشدن واسه ساله بعد تلاش کنن انشاالله به خواستشون می رسن.

منم داروسازی شهید بهشتی تهران قبول شدم.

LOVE PHARMACY
EE-PHARMA

pozitrone

New Member
لایک ها
21
قابل توجه دوستان عزیز به خصوص ریاضی ها!
منم از بعضی قبولی ها به خصوص تو رشته ی ریاضی تعجب کردم!
بعد یادم افتاد که امسال ظرفیت ها رو تو رشته های مهندسی دانشگاه های تهران خیلی کم کردن...به بهانه ی زلزله ولی در واقع به خاطر...
امسال بومی گزینی تغییر خاصی نداشته و تو رشته ی تجربی که کاهش ظرفیت نداشتیم قبولی ها تقریبا مثل پارساله...
ولی تو رشته ی ریاضی واقعا کاهش ظرفیت شدیدی اعمال شده...
اینم در نظر بگیرید که همیشه دانشجویان فنی زیادی شلوغ می کنند...
رییس سازمان سنجش دقیقا گفته بود که امسال ظرفیت دانشگاه ها رو به خاطر زلزله!!!و حفظ جان دانشجویان به عنوان یک وظیفه ی شرعی! کاهش می دهند!!!
نخندید!!!اگه باور ندارید به این لینک مراجعه کنید.این حرفا شوخی نبود!!!!http://www.khabaronline.ir/news-60114.aspx

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

اول اینکه تبریک میگم به همه ی دوستان.چه اونایی که از ما بدشون میاد چه بقیه.چه اونایی که با ما لجن چه بقیه!

دوم اینکه واقعا امسال گند زدن!دوست من با 144 منطقه 1 مکانیک شریف نیاورده عمران آورده!(از یه لحاظی عالی شده
محض اطلاع ...)
سوم اینکه امسال معدل کتبی رو تاثیر دادن به جای میانگین وزنی دروس!سندش:سایت وزارت آموزش و پرورش(!!!)>آموزش متوسطه!!!! >لینک اخبار

چهارم اینکه شایان جان بهت واقعا تسلیت میگم فراوووووووووووووان ایشالا غم آخرت-لله صبرکما
(وقتی شنیدم از حالت دپرس به حالت قهقهه رسیدم
)
پنجم اینکه هر کدوم از دوستان حرفی داره خودم میشنوم!به حمد الله گوشامم سال قبل عمل کردم بهتر میشنوم.پشتم چیزی نگید.میرسه به گوشمون،اون موقع بد میشه

ششم اینکه آرزوی موفقیت میکنم همه واسه بی معرفتا هم واسه با معرفتا!(اما روزگار انطوری نمیمونه... .دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت/حال دوران دائما یکسان نباشد غم مخور)
هفتم اینکه اگه مارو یادتون موند گاهی،هر از گاهی(سهراب میگه:اما تو لا اقل گاهی،هر از گاهی ببین تبسم رویا شبیه شمایل شقایق نیست؟)یه دعایی کنید.
حرف آخر:ما که رفتیم،بعد ما هر که به جا ماند ز ما یاد کند.
یا علی
التماس دعا
یا حق

لایک ها
1
+
این دو تا رو مخلوط کنین میشه حالت من!!! چرااااااااا؟؟
آخه چرا من با 98 انتخاب چهارم رو اوردم؟؟؟!!!
من دندونپزشکی دانشگاه تهران اوردم! چرا پزشکی بهشتی نیوردم! پارسال یه دختره از شهرمون با 101 اورد ولی چراااااا من...؟!

راستی سرور تبریک میگم تو هم تهرانی شدیا!!!

در ضمن یه تبریک اساسی به همه میگم! اونایی هم که مث من از نتیجه شوکه شدن نگران نباشن احتمالا یه مصلحتی تو کار بوده... من خودم به خدا گفتم خدا هر چی مصلحتم توشه همونو بیارم! که دندون تهرانو اوردم!!

خطاب به M-S : شما پزشکی کدوم دانشگاه اوردین؟!

خطاب به fiboonatchi : دوس ندارم ناراحتت کنم ولی گفتم بگم شاید بهتر باشه. دوست من با 825 مهندسی شیمی تهرانو اورده(ما بندرعباسی هستیم)

خطاب به نسیم : پزشکی تهرانو اول زدی یا شهید بهشتی؟!

خطاب به yoyo : رتبت چند شد؟! (انتخاب پنجم من پزشکی شیراز بود! که انتخاب چهارم رو اوردم)

لایک ها
1
nassim گفت
به blackassassin : من تهران انتخاب اولم بود ، شهید بهشتی دوم
قدرت خدا!!!
تو هم نیوردی تهرانو؟! رتبه کشوریت چند بود؟! پس با این وضع الان من باید خوشحال باشم دیگه که حداقل دندون تهرانو اوردم؟!

nassim

New Member
لایک ها
10
blackassassin گفت
nassim گفت
به blackassassin : من تهران انتخاب اولم بود ، شهید بهشتی دوم
قدرت خدا!!!
تو هم نیوردی تهرانو؟! رتبه کشوریت چند بود؟! پس با این وضع الان من باید خوشحال باشم دیگه که حداقل دندون تهرانو اوردم؟!
من کشوریم 115 بود. زیرگروه 1 : 6 منطقه ، 126 کشوری

لایک ها
1,316
سلااااام!
تببببببریییک

مبااااارک باشه قبولی همتون!!من اینقدر که واسه قبولی شماها خوشحال شدم واسه قبولی خودم نشده بودم!!
هرکسی هرجی آوردی مطمئن باشه قسمتش همین بوده!و با تلاش به همه جی میرسه
این هم که قبولی ها کمتر بوده واسه کم کزدن ظرفیت هاست!آخه میم شیمی رو که دیدم با اینکه بومی گزینی نداره اما قبول شدن توش سخت تر بوده!
فقط یه چیزی بگم نه به عنوان نصیحت و نه اینکه بخوام بگم بزرگم و خیلی حالیمه فقط به عنوان یه صحبت معمولی
دوستان عزیزی که رشته های خوب و عالی قبول شدن که تقریبا همه کسایی که تو این تاپیک هستن رو شامل میشه،حواستون باشه که مغرور نشید!البته که خیلی کار بزرگی کردید و به قوله استاد گام بزرگی برداشتید اما تازه اوله مسیره!به خدا هیچ چیزی فرقی نکرده...فقط مسیرتونو پیدا کردید!مواظب باشید ازین مسیر منحرف نشید...کم نبودن کسایی که با رتبه ها و قبولی ها عالی داشنگاه رفتن و خیلی بد شکست خوردن!دلیل اصلی همش هم غروره که حالا یه توی رابطه با دیگران بروز میکنه یا اینکه شخص از خود راضی میشه و کم درس میخونه و...
البته من مطمئنم که هیچ کدومتون اینجوری نیستید و آدمهای پر تلاشی هستید....
موفق باشید

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
blackassassin گفت
+
این دو تا رو مخلوط کنین میشه حالت من!!! چرااااااااا؟؟
آخه چرا من با 98 انتخاب چهارم رو اوردم؟؟؟!!!
من دندونپزشکی دانشگاه تهران اوردم! چرا پزشکی بهشتی نیوردم! پارسال یه دختره از شهرمون با 101 اورد ولی چراااااا من...؟!

راستی سرور تبریک میگم تو هم تهرانی شدیا!!!

در ضمن یه تبریک اساسی به همه میگم! اونایی هم که مث من از نتیجه شوکه شدن نگران نباشن احتمالا یه مصلحتی تو کار بوده... من خودم به خدا گفتم خدا هر چی مصلحتم توشه همونو بیارم! که دندون تهرانو اوردم!!

خطاب به M-S : شما پزشکی کدوم دانشگاه اوردین؟!

خطاب به fiboonatchi : دوس ندارم ناراحتت کنم ولی گفتم بگم شاید بهتر باشه. دوست من با 825 مهندسی شیمی تهرانو اورده(ما بندرعباسی هستیم)

خطاب به نسیم : پزشکی تهرانو اول زدی یا شهید بهشتی؟!

خطاب به yoyo : رتبت چند شد؟! (انتخاب پنجم من پزشکی شیراز بود! که انتخاب چهارم رو اوردم)
پس من احتمالا یکی قبلا اخرین فرد قبولی هستم!!!!!!!!

من تازه تو قطب تهران حساب می شم!مازندران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من که برق قدرت اراک قبول شدم......
امسال چرا اینجوری بود..؟ دوستم با 12000 کشوری شیمی امیرکبیر قبول شد....یکی دیگه با 4000 کشوری مکانیک شریف قبول شد....ولی من با 6000 کشوری هیچ جا قبول نشدم؟؟
واقعا جالبه

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
غير از من ديگه كيا تبريز قبول شدن؟؟؟كسي هست كه متالورژي بخونه؟؟؟فك كنم فقط خودمم

بالا