در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

shahin

New Member
لایک ها
2
pirate17 گفت
من نمیتونم باور کنم

دوست من با ۱۳۱ منطقه ۲ عمران شریف قبول نشده!

البته با این چیزایی که شما نوشتین شاید زیادم تعجب اور نباشه!

چرا تعجب میکنی?!!!!!!!!من بدبخت ک مکانیک تهرانم نیاوردم!

میشه بپرسم چی قبول شده?

niamen

New Member
لایک ها
20
afshin گفت
man doost daram be sazman sanjesh fohshe namoosi bedam!

kheyli delam khone

sale 87 dooste man ba rotbe 80 mantaghe 2 raft pezeshkiye tabriz

alanam gharare man beram pishesh !!!!!!

fekresho bokon!!!
,

ول اصلا به لحنتون نمیخوره بخواین فحش بدینا...

ari2006_gol

New Member
لایک ها
0
Ali1993 گفت
ari2006_gol گفت
واقعن جالبه
من خودم با 75 منصقه 1 برق شريف قبول نشدم ،عمران شدم!!!
دوستم با 117 مكانيك شريف قبول نشده. واقعا كه ......!!!
بد مياي ميبيبني تهرانيه با 300 مكانيكه شريف قبول شده؛ اين ديگه تهشهههه.اون از كنكور اينم از اينننن
شما قبل عمران مکانیکو نزده بودین ؟
من خودم تهرانیم اینایی هم که گفتم بچه های مدرسمونن . کی گفته تهران این جوریه .
<A href="<A"> [b گفت
SOMEONE[/b]
]

جسارته ، ولي من كه اگه مدركي نبينم باور نميكنم. شنيدن كجا و ديدن كجااااااا ؟!؟
من بچه های مدرسمونو بعد اعلام نتایج دیدم .

من خودم مكانيك نزدم ولي دوسم با 79 مكانيك قبول شده

خوب اگه تهرانيا نرفن پس كي رفه آخه؟؟

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
یه تحلیل از قبولیای امسال! با توجه به بچه های شهر خودم!
اول که چند تا از نتایج رو شنیدم خییییلی پیشم جالب بود! پسر 404 زیرگروه پزشکی شیراز بهمن(طبق پارسال : پیش بینی بدبینانه ما شیراز مهر و خییییلی خوش بینانه بهمن ایران)دختر 430 پزشکی شیراز بهمن (طبق پارسال پزشکی اصفهان رو میاورد راحت)
گفتم ا؟! بالاخره سهمیه جنسیتی رو برداشتن (یا کم کردن!)
ادامه نتایج: پسر 3000 و خورده ای پزشکی خرم آباد!! در صورتی که رتبش از پارسال 5 تا بهتر شده بود! (خدایا چرا اینجوری شده! شبیه 87 شده که شدیدا بومی گزینی بود و سهمیه جنسیتی هم بود)
ادامه نتایج:پسر 196 زیر گروه پزشکی ایران مهر (چرا اینجوری شده؟! با توجه به افزایش تعداد ورودی راحت بهمن بهشتی رو میاورد!! احتمالا بومی گزینی رو زیاد کرده ان!)
و در نهایت ادامه نتایج!: دختر 560 زیرگروه پزشکی شیراز بهمن!!! طبق سالهای گذشته (حتی قبل از اجرای بومی سازی یعنی 86 و 85و...)نه پسر نه دختر غیر بومی (و حتی شاید هم بومی!!) سابقه قبولی با این رتبه رو نداشته!!!
نتیجه نهایی!: فقط خدا میدونه چه جوری اینا پذیرش کردن! و خودشون! (والله شک دارم خودشون بدونن!!)

yoyo

New Member
لایک ها
7
mjbbaha گفت
اول که چند تا از نتایج رو شنیدم خییییلی پیشم جالب بود! پسر 404 زیرگروه پزشکی شیراز بهمن(طبق پارسال : پیش بینی بدبینانه ما شیراز مهر و خییییلی خوش بینانه بهمن ایران)دختر 430 پزشکی شیراز بهمن (طبق پارسال پزشکی اصفهان رو میاورد راحت)
ادامه نتایج: پسر 3000 و خورده ای پزشکی خرم آباد!! در صورتی که رتبش از پارسال 5 تا بهتر شده بود! (خدایا چرا اینجوری شده! شبیه 87 شده که شدیدا بومی گزینی بود و سهمیه جنسیتی هم بود)
ادامه نتایج:پسر 196 زیر گروه پزشکی ایران مهر (چرا اینجوری شده؟! با توجه به افزایش تعداد ورودی راحت بهمن بهشتی رو میاورد!! احتمالا بومی گزینی رو زیاد کرده ان!)
و در نهایت ادامه نتایج!: دختر 560 زیرگروه پزشکی شیراز بهمن!!! طبق سالهای گذشته (حتی قبل از اجرای بومی سازی یعنی 86 و 85و...)نه پسر نه دختر غیر بومی (و حتی شاید هم بومی!!) سابقه قبولی با این رتبه رو نداشته!!!
نتیجه نهایی!: فقط خدا میدونه چه جوری اینا پذیرش کردن! و خودشون! (والله شک دارم خودشون بدونن!!)
آره من هم از قبولی ها دخترا با توجه به رتبشون تو پزشکی تعجب کردم

eepharma

New Member
لایک ها
1
mjbbaha گفت

منم موندم که اینا چه جوری پذیرش کردن

یه جورایی بعضی نتایج متناقضه. فک کنم تو این 4 ساله اخیر با 4 روش مختلف پذیرش کردن

واقعا که کارشون محشره!!!!!!!

m-s

New Member
لایک ها
129

من فکر میکردم فقط خودم از این مسائل حرصی میشم!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>

امسال یه بنده خدایی که تو کانون به زور ترازش به 6000 میرسید !!!!! شایدم اصلا نرسید!<o:p></o:p>
با رتبه 300 سهمیه که حداقلش میشه 20000 عادی زده و پزشکی یکی از دانشگاه های برتر تهران قبول شده!!نمیگم کدوم چون شاید بعدا یکیتون بشناسینش!!<o:p></o:p>
این واقعا نامردیه دیگه!<o:p></o:p>
حالا افرادی مثل آقای وهاب زارعی و یا حتی بعضی از بچه های سایت که خودشونم درس خون بودن حرفی نیست ولی مسئله ی اونا دیگه خیلی فاجعست!!<o:p></o:p>
یا یکی دیگه که حدودا 300 خورده ای سهمیه آورده داروسازی تهران قبول شده!!!اینو که اصلا نمیدونستم کانونی بوده!<o:p></o:p>
من میگم یه دانشگاه بزنن مخصوص خودشون برن اونجا صفا کنن!!ولی دانشگاه های دیگه نرن!!همه امکاناتم بهشون بدن!!<o:p></o:p>
آخه این افراد با این رتبه های سر به فلک کشیده بعدا خودشون تو دانشگاه اذیت میشن!!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
Ali1993 گفت
ari2006_gol گفت
واقعن جالبه
من خودم با 75 منصقه 1 برق شريف قبول نشدم ،عمران شدم!!!
دوستم با 117 مكانيك شريف قبول نشده. واقعا كه ......!!!
بد مياي ميبيبني تهرانيه با 300 مكانيكه شريف قبول شده؛ اين ديگه تهشهههه.اون از كنكور اينم از اينننن
شما قبل عمران مکانیکو نزده بودین ؟
من خودم تهرانیم اینایی هم که گفتم بچه های مدرسمونن . کی گفته تهران این جوریه .
<A href="<A"> [b گفت
SOMEONE[/b]
]

جسارته ، ولي من كه اگه مدركي نبينم باور نميكنم. شنيدن كجا و ديدن كجااااااا ؟!؟
من بچه های مدرسمونو بعد اعلام نتایج دیدم .

بچه هاي مدرستون يا كارنامه و فرم انتخاب رشته شون؟

ببخشيد جسارت ميكنم ولي با 75منطقه 1 از اول هم نبايد چنان اميدي به برق شريف ميداشتين!

bihamta

New Member
لایک ها
345
حذف!!!!!!!!!!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
eepharma گفت
mjbbaha گفت

منم موندم که اینا چه جوری پذیرش کردن

یه جورایی بعضی نتایج متناقضه. فک کنم تو این 4 ساله اخیر با 4 روش مختلف پذیرش کردن

واقعا که کارشون محشره!!!!!!!
من تصحیح میکنم! سه سال اخیر و از موقعی که سهمیه بومی و اینا رو اجرا کردن! وگرنه قبلش که عادی بود!

irangirl

New Member
لایک ها
5
من به كسايي كه قبول نشدند پيشنهاد ميكنم به جاي بررسي سهميه ها و تيكه انداختن در سايت برند سر درسشون بشينند تا سال ديگه كم آوردند دوباره اين بحث هاي بي نتيجه را راه نندازند

لایک ها
1,316
من نمیخواستم اینجا چیزی بگم!اما ظاهرا باید یه چیزایی بگم!
اولا که قوانینو رعایت کنید و فینگیلیش ننویسید
بعدش هم جواب بی ادبی بعضی ها که بماند!اما بنده به عنوان یه دانشجوی شریف به خود خدا قسم میخورم که حاضرم جامو بدم به یکی از بچه های شاهد...چون اگه افراد آزاده و شهید و... ای که دادیم مثه بعضی از ماها بی غیرت بودن شاید نه ما اینجا بودیم و نه دانشگاهای خوب در ایران!اصن شاید ایران نداشتیم...
بعدش هم اگه هر کسی نتونسته نتیجه مورد علاقشو بگیره دلیلی به بی ادبی و توهین به بقیه نداره!
اومدن به هر قشری یه سهمیه دادن منطقه1،2،3 شاهد و...
شما اگه تو سهمیه خودت موفق نبودی دلیلی نداره گیر بدی به بقیه سهمیه ها!من نمیفهمم چرا کسی نمیاد سهمیه منطقه ها رو که آیا کم و زیاد شدن بررسی کنه فقط گیر میدن به سهمیه شاهد!!!
اصن دلشون میخواد یه سری صندلی اضافی واسه اونا بذارن حق هیچ کسی هم خورده نمیشه!
تو دنیا جای هر کسی مشخصه!اگه نمیتونی جای خودتو پیدا کنی احمقانست که به کسایی که جاشون مشخص شده اعتراض کنی...
ضمنا هرکسی هم اگه با این قضیه مشکلی داره بار اولی نیست که در ایران این اتفاق میفته،شمایی که میدونستی میخواستی بیشتر تلاش کنی!ضمن اینکه لیاقت خیلی از همین شاهدها از خیلی های سهمیه های شاهد بیشتره!بالاخره من دانشجوام میبینم بعضیا رو دیگه...
در هر حال بهتره به جای رفتن به حاشیه به فکر آینده و موفقیت های خودتون باشید نه اینکه حریصانه به موفقیت های بقیه نگاه کنید...

لایک ها
1,316
آقا افشین میشه خودتون رو هم معرفی کنید؟

لایک ها
1,316
واقعا جای خجالت داره!از مدیرای تالار خواهش میکنم هرچه سریع تر یه اقدامی بکنن!به نظر من ایشون هیچ کدوم قوانینو رعایت نمیکنن!
من این خانمو میشناسم جناب آقای افشین!از بچه های ممتاز مدرسه ما بودن و ضمنا ترارشون هم در همه آزمونها در حد برق شریف بود تا جایی که در جریانم...
خجالت داره!

m-s

New Member
لایک ها
129
واقعااااا که!!!!!!!!!!!!!!!!
الان خوشحالین این حرفارو میزنین؟؟؟؟
واسه شما چه فرقی میکنه؟؟
ستاره این باشین!مگه این همه ستاره تو آسمون جای همو گرفتن؟؟؟
تازه شما که رشته ی تجربی بودین!!رشته ای که دوست داشتین قبول شدین!!
جو سایت و عوض نکنین!!!
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی مشاورا کجاییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم تموم کنین دیگه!!

بالا