لایک ها
6
درد و دل های المپیادی

سلام
من که از این همه فشار خسته شدم از اینکه مدرسه چه قدر وقتمو تلف می کنه و نمی تونم هیچ کاری برای خلاصی از دستش بکنم :84:
از سرزنش های دیگران
از عقب بودن از برنامه
از نداشتن جا برای درس خوندن تو زنگ تفریح
از دیدن اینکه بقیه کتاب ها رو حفظ می کنن و زیبایی زیست شناسی رو درک نمی کنن
از...
از رفقای المپیادی می خواهم که درد و دل های خودشونو بزارن بلکه یه ذره آروم بشیم

آخرین ویرایش توسط مدیر

PayeDahom

New Member
لایک ها
9
پاسخ : درد و دل های المپیادی

سلام به دوست عزیز ما
من کاملا با تک تک چیزایی که گفتی موافقم.
اما بخشی از سختی المپیاد هم همین موضوعات هستن. در کنار مشکلات شاد باشید:126::91::91::91::91::91::197::197::197:

لایک ها
54

سلام
من که از این همه فشار خسته شدم از اینکه مدرسه چه قدر وقتمو تلف می کنه و نمی تونم هیچ کاری برای خلاصی از دستش بکنم :84:
از سرزنش های دیگران
از عقب بودن از برنامه
از...

این روزا هم میگذره و سال بعد که وارد پروسه کنکور شدی(که خیلی محتمله )حسرت همون روزاایی رو میخوری که از این دبیر به اون دبیر خواهش میگردی که نزارن بیای کلاس و بزارن بری تو کتابخونه المپتو بخونی
همون روزایی که بقیه بچه ها با هم شادن و تو درگیر المپی
دو سال از بهترین روزای عمرت رو میزاری پای المپ که صداپیشه بهترین اینه که بزاری پای کلش یا چمیدونم از این کارای چرت و پرت که بقیه میکنن
سال دیگه که یادت میاد میگی ههههههههههی چه دورانی داشتیم
اینا هم میگذره و به هر حال همه غیر از ۸ تا طلا باید وارد کنکور شن و بشینن زیست و حفظ کنن با اون قیدهای غلطش (تازه زیست که خوبشه حفظ دینییییییییییی)
زیاد جوش نزن شتریه که درخونه همه میخوابه
موفق باشی اگه به صلاحته

لایک ها
6

اولا سلام
دوما من اینجا اومدم یه ذره گپ بزنیم دیدم اوضاع شما از من خراب تره شما که ناامیدترین!
مثل اینکه خوب نخوندین چی نوشتم
من از سختی المپیاد شکایت ندارم افتخار می کنم که عقیده دارم این دوره زیباترین دوره زندگیمه زمانی که دیدم به دنیا باز شد و ارزش زمانو و وقتو فهمیدم
زمانی که با تمام وجود درک کردم که رسیدن به دورترین افق های زندگی هم با تلاش ممکنه من از وقت تلف شده تو مدرسه می نالم نه از عمری که وقف مطالعه ی پیچیده ترین سیستم های دنیا میکنم
من به سال های پیش رویم نگاه می کنم که بسیار از آن هایی که کنکور یا المپیاد رو نفر اول شدند جلو ترم چون دیدی به دنیا و علم پیدا کردم و زیبایی را در حیات یافتم که هر کسی پیدا نمی کند .
بحث من طلا شدن یا نشدن نیست زندگی بزرگ تر از این حرف هاست که خود را زندانی قفس رتبه المپیاد یا کنکور کنیم
حاضرم آخرین نفر کنکور یا المپیاد بشوم حاضرم با سخت ترین حالات مادی زنگی کنم حا ضرم طعم شکست را بچشم ولی یک لحظه زمانی را که بزرگترین سرمایه ام برای رسیدن به آرامش و زیبایی است بیهوده از دست ندهم
شما هم اگر بار دیگر خواستید به کسی مشاوره دهید بدانید هر انسانی آرزو ها و اهدافی دارد که برایش محترم است نباید ندانسته حرفی بزنیم که باعث نا امیدی کسی شود شاید اگر 1 سال پیش که می خواستم المپیاد را شروع کنم به من این حرف را می زدید
در راه هدفم سست می شدم و دست از آن برمی داشتم بدانید
زبان قدرتمند ترین عضوی است که هر انسان دارد حواستان باشد چگونه از آن استفاده می کنید
شما هم موفق باشی اگر به صلاحته:93:(البته صلاحتو خودت بهتر از هر کسی می دونی)

E.coli

New Member
لایک ها
211

سلام
از سرزنش های دیگران
از عقب بودن از برنامه
از...
با سلام و عرض ادب خدمتت :)
نظر این بنده ی حقیر اینه که شما خودتم ، اگر که منطقی فکر کنی ، میبینی که المپیاد به صلاح نیست و به ضرر شرکت کنندگانش تموم میشه(در هر صورتی !:4:)
پس بهتره که بیشتر از این خودمونو اذیت نکنیم ، و بشینیم مثل ادم کنکورمونو بخونیم ، تا در اینده پشیمون نشیم .

#از_کنکور_نترسیم_واقعا :)
#موفق_باشیم:54::p

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام به دوست عزیز ما
من کاملا با تک تک چیزایی که گفتی موافقم.
اما بخشی از سختی المپیاد هم همین موضوعات هستن. در کنار مشکلات شاد باشید:126::91::91::91::91::91::197::197::197:
هیچ وقت درک نکردم که چرا یه بچه ی هیجده ساله ، باید این همه گرفتار باشه !!!!!:224:
اخرش همگی دانشجویید در رشته ی دلخواه ، این راه رو با المپیاد پر پیچ و خمش نکنین !!:4:
مچکرم :)

این روزا هم میگذره و سال بعد که وارد پروسه کنکور شدی(که خیلی محتمله )حسرت همون روزاایی رو میخوری که از این دبیر به اون دبیر خواهش میگردی که نزارن بیای کلاس و بزارن بری تو کتابخونه المپتو بخونی
همون روزایی که بقیه بچه ها با هم شادن و تو درگیر المپی
دو سال از بهترین روزای عمرت رو میزاری پای المپ که صداپیشه بهترین اینه که بزاری پای کلش یا چمیدونم از این کارای چرت و پرت که بقیه میکنن
سال دیگه که یادت میاد میگی ههههههههههی چه دورانی داشتیم
اینا هم میگذره و به هر حال همه غیر از ۸ تا طلا باید وارد کنکور شن و بشینن زیست و حفظ کنن با اون قیدهای غلطش (تازه زیست که خوبشه حفظ دینییییییییییی)
زیاد جوش نزن شتریه که درخونه همه میخوابه
موفق باشی اگه به صلاحته
نفهمیدم الان موافقی یا مخالفی ؟:224:
المپتو چبه ؟؟؟!!!!!!:39:
اون قسمتی که بولد کردم ، یعنی خوبه الان ؟!؟!:23::eek:

اولا سلام
دوما من اینجا اومدم یه ذره گپ بزنیم دیدم اوضاع شما از من خراب تره شما که ناامیدترین!
من از سختی المپیاد شکایت ندارم افتخار می کنم که عقیده دارم این دوره زیباترین دوره زندگیمه زمانی که دیدم به دنیا باز شد و ارزش زمانو و وقتو فهمیدم
زمانی که با تمام وجود درک کردم که رسیدن به دورترین افق های زندگی هم با تلاش ممکنه من از وقت تلف شده تو مدرسه می نالم نه از عمری که وقف مطالعه ی پیچیده ترین سیستم های دنیا میکنم
من به سال های پیش رویم نگاه می کنم که بسیار از آن هایی که کنکور یا المپیاد رو نفر اول شدند جلو ترم چون دیدی به دنیا و علم پیدا کردم و زیبایی را در حیات یافتم که هر کسی پیدا نمی کند .
بحث من طلا شدن یا نشدن نیست زندگی بزرگ تر از این حرف هاست که خود را زندانی قفس رتبه المپیاد یا کنکور کنیم
حاضرم آخرین نفر کنکور یا المپیاد بشوم حاضرم با سخت ترین حالات مادی زنگی کنم حا ضرم طعم شکست را بچشم ولی یک لحظه زمانی را که بزرگترین سرمایه ام برای رسیدن به آرامش و زیبایی است بیهوده از دست ندهم
شما هم اگر بار دیگر خواستید به کسی مشاوره دهید بدانید هر انسانی آرزو ها و اهدافی دارد که برایش محترم است نباید ندانسته حرفی بزنیم که باعث نا امیدی کسی شود شاید اگر 1 سال پیش که می خواستم المپیاد را شروع کنم به من این حرف را می زدید
زبان قدرتمند ترین عضوی است که هر انسان دارد حواستان باشد چگونه از آن استفاده می کنید

سخنان شما ارزشمندن :)
همه هم از ته دل میخوان ، شما موفق بشین :)
این حرفا هم یکسری تجربه است که ادم میخواد بگه ، ( واگه نگه احساس بدی بهش دست میده !) والا زندگی هر فردی مختص خود اوست :)
و من الله توفیق :4:

لایک ها
54

اولا سلام

بچه مثه اینکه ادبیاتت ضعیفه ها مخصوصن تو درک مطلب خیلی ضعیفی معلوم نیست چطور میخوای ریدینگ زبان بزنی ������
گفتم حسرت اون روزایی رو میخوری که در به در دنبال دبیرا میدویی واسه اینکه اجازه بدن سرکلاسشون نری
آدم حسرت روزای خوب رو میخوره یا بد؟!!!!
وقتی میگم سال دیگه حسرت سال قبلتو میخوری یعنی المپیاد خوب بوده دیگه ...
یه مطلب دیگه
المپیاد هیچ‌وقت اگه شرکت کننده با تمام قوا واسه وقت بزاره به ضررش تموم نمیشه هیچوقت
من المپ رو از دید خودم قضاوت کردم و هم خوبی هاش رو گفتم هم بدیهاش و قضاوت رو با خودتون گذاشتم و نمیدونستم بد برداشت میکنید
به عنوان حرف آخر و طوری که روشن و واضح باشه :
هر کس المپ نخونه چه تو زندگیش چه واسه کنکورش یه چیز مهم رو از دست داده

و چه بسا چیزی را میخواهید و آن به صلاح شما نیست....
پسرجون تنها خداست که صلاح آدم رو میدونه نه خود انسان که اندازه پشیزی هم درک درستی از زندگی و هدف خلقت و چیزهایی که الآن جاش نیست بگم،نداره
حواست رو جمع کن ....
موفق باشیداگه به صلاحه

لایک ها
6

سلام
ادبیات شما که خراب تره که!
فکر کنم این جا رو با چاله میدون اشتباه گرفتین ! ((پچه مثه اینکه ادبیات ضعیفه ها ))یعنی چی؟ خوبه همش دو سال از من بزرگترین
عزیزم دانشجوی دکترا تو اون بالا نفهمید شما با المپیاد موافقین یا مخالف؟!
از من ادبیات ضعیف چه انتظاری میره؟
به نظرم جو کنکور شما رو خیلی گرفته
خوش باشین
مزایایی که در بالا برای آموختن علم تخصصی در دوران نوجوانی گفتم (حالا چه به صورت المپیاد یا هر نوع دیگه)بسیار در موفقیت آدم تو آینده تاثیر داره
انسان بزرگ و قوی بعد خراب شدن المپیاد(البته کم پیش میاد انسان قوی المپیاد رو خراب کنه) از پس کنکور هم بر میاد
که نمونه هاشو زیاد دیدیم
بحث من روی ارزش وقته به نظرم المپیادی شدن خیلی خیلی کمتر وقت تلف می کنه تا کنکوری شدن

زمینی

Active Member
لایک ها
159
پاسخ : در و دل های المپیادی

به نظرم [MENTION=24574]biology is infinity[/MENTION] یه مقداری غیر واقع گرایان به مسئله المپ دقت میکنه و واقعا المپیاد (با کمال معذرت) کورش کرده...
عزیزم تک تک کاربری عزیز و محترم این سایت دوست دارن به شما و امثال شما کمک کنن...
موفق باشیم​

لایک ها
6

به نظرم @biology is infinity یه مقداری غیر واقع گرایان به مسئله المپ دقت میکنه و واقعا المپیاد (با کمال معذرت) کورش کرده...
عزیزم تک تک کاربری عزیز و محترم این سایت دوست دارن به شما و امثال شما کمک کنن...
موفق باشیم​
سلام
در جواب به پیام خصوصی شما( چون هنوز ما تازه واردیم و نمی تونیم پیام خصوصی بنویسیم این جا می گم)
من در مدرسه ماندگار امام صادق (ع)شهر قم درس می خوانم بسیار هم برای مدرسه ام متاسفم چون اصلا جو المپیادی نداره
اما خوب مدرسه و شهر اهمیت نداره تلاش مهمه
از همه دوستان می خواهم اگر دوست داند فکر ها و عقیده های منو نقد کنن(بالاخره جوونیم و بی تجربه و 1 سال از شما کوچکتر)
با استدلال منطقی و با ادب (البته اگر ممکنه) نه با حرف هایی که هیچکی نمی فهمه چی میگین
این مو ضوعو درست کردم که باهم صحبت کنیم و خستگی هامون (البته المپیادی فقط جسمی خسته می شه) یه کم در بره و با هم درد و دل کنیم ولی خوب بد نیست که همدیگره (درست) نصیحت کنیم
امید وارم عمرتون وقف راز بزرگ دنیا کنید راز بی نهایت...................................................... حیات

zistii

New Member
لایک ها
1

سلام.
منم خواستم نظرمو بگم با اجازه شما....المپياد اصلا تلف کردن وقت نيست.المپياد باعث ميشه شما رشد کنين،قوي بشين و انشالا موفق بشين و استعدادتون پرورش پيدا کنه....منم يکي بودم مث شما.المپيادي.ولي اصلا کسي تو اين کشور واسه استعدادا اهميت قائل نيست...اون از مدرسمون....که ميگفت سايت خرابه و منو ثبت نام نکرد.وقتي هم گفتم ميرم کافي نت ثبت نام ميکنم گفتن نميشه،حتما بايد از سيستم مدرسه و اکانت مدير ثبت نام شم وگرنه ثبت نامم قبول نيست.تازه ميگفتن سايت خرابه و منو 10روز پيچوندن...اونم از مسئوليت و باشگاه دانش پژوهان جوان....که خودمو به هر دري زدم قبول نکردن و گفتن نميشه راهي نداره ثبت نامت کنيم....اصن براشون مهم نيست که يه ادم با استعداد و المپيادي به هردليلي جا مونده...يا مث من تقصير مدرسه اش بوده باشه....با لحن

سلام.
منم خواستم نظرمو بگم با اجازه شما....المپياد اصلا تلف کردن وقت نيست.المپياد باعث ميشه شما رشد کنين،قوي بشين و انشالا موفق بشين و استعدادتون پرورش پيدا کنه....منم يکي بودم مث شما.المپيادي.ولي اصلا کسي تو اين کشور واسه استعدادا اهميت قائل نيست...اون از مدرسمون....که ميگفت سايت خرابه و منو ثبت نام نکرد.وقتي هم گفتم ميرم کافي نت ثبت نام ميکنم گفتن نميشه،حتما بايد از سيستم مدرسه و اکانت مدير ثبت نام شم وگرنه ثبت نامم قبول نيست.تازه ميگفتن سايت خرابه و منو 10روز پيچوندن...اونم از مسئوليت و باشگاه دانش پژوهان جوان....که خودمو به هر دري زدم قبول نکردن و گفتن نميشه راهي نداره ثبت نامت کنيم....اصن براشون مهم نيست که يه ادم با استعداد و المپيادي به هردليلي جا مونده...يا مث من تقصير مدرسه اش بوده باشه....با لحن

بالحن توهين اميزي با ما برخورد کردن....مني که يکسال خوندم براي المپياد.وقت و جونمو گذاشتم....حالا به خاطر سهل انگاري مدرسه بايد تقاص پس بدم....من مطمئنم اگه ميزاشتن شرکت کنم قبول ميشدم.حتما....براي مسئولين متاسفم که انقدر استعداداي اين کشور براشون بي اهميته...

ياد يه دوستي افتادم که تو همين سايت،سال هاي پيش گفته بودن که اونقد تو فيزيک استعداد داشتن که تمام استادا و دبيرا ميگفتن شما مرحله دو صددرصد قبولي...ولي تو مرحله دوم فقط و فقط به خاطر اينکه رشته ي ايشون تجربي بود اجازه شرکت ندادن....استعداد اون دوست عزيزمون حيف شد....استعداد منم همينطور....و همچنين خيلياي ديگه....دقيقن به خاطر همينه که کشوراي خارجي پيشرفت ميکنن و ما نه....اونا استعدادارو کشف ميکنن و پرورش ميدن...ولي تو کشور ما اجازه ي نشون دادن و پرورش استعدادتو بهت نميدن...بابا به خدا ما بچه ي همين کشوريم!!!اگه موفق بشيم افتخارش واسه همين کشوره!چرا مانع ميشن؟!اخه چي ازشون کم ميشه اگه يه روز ديگه تمديدش کنن...؟!؟!؟!!!خداشاهده يه هفتس خواب و خوراک ندارم کارم شده گريه....تو اين کشور اگه استعدادتو تو المپياد نشون ندي ديگه نميشه...!!!خاک ميخوره!!!ديگه کسي اهميت نميده....واسه کسي مهم نيست....به خاطر همينه که پيشرفت نميکنيم....به خاطر اينه که خارجيا هميشه چند قدم از ما جلوترن...از همه باعث و باني هاي اين اتفاق نميگذرم...راضي نيستم به خدا....استعدادم حروم ميشه....من ميتونستم موفق شم..... راضي نيستم ازشون

E.coli

New Member
لایک ها
211

احساس غربت میکنم همین !!!!!!!!!!

زمینی

Active Member
لایک ها
159

احساس غربت میکنم همین !!!!!!!!!!
منم... همه چی خیلی عوض شده

سلام.

سلام.

بالحن توهين اميزي با ما برخورد کردن....مني که يکسال خوندم براي المپياد.وقت و جونمو گذاشتم....حالا به خاطر سهل انگاري مدرسه بايد تقاص پس بدم....من مطمئنم اگه ميزاشتن شرکت کنم قبول ميشدم.حتما....براي مسئولين متاسفم که انقدر استعداداي اين کشور براشون بي اهميته...

ياد يه دوستي افتادم که تو همين سايت،سال هاي پيش گفته بودن که اونقد تو فيزيک استعداد داشتن که تمام استادا و دبيرا ميگفتن شما مرحله دو صددرصد قبولي...ولي تو مرحله دوم فقط و فقط به خاطر اينکه رشته ي ايشون تجربي بود اجازه شرکت ندادن....استعداد اون دوست عزيزمون حيف شد....استعداد منم همينطور....و همچنين خيلياي ديگه....دقيقن به خاطر همينه که کشوراي خارجي پيشرفت ميکنن و ما نه....اونا استعدادارو کشف ميکنن و پرورش ميدن...ولي تو کشور ما اجازه ي نشون دادن و پرورش استعدادتو بهت نميدن...بابا به خدا ما بچه ي همين کشوريم!!!اگه موفق بشيم افتخارش واسه همين کشوره!چرا مانع ميشن؟!اخه چي ازشون کم ميشه اگه يه روز ديگه تمديدش کنن...؟!؟!؟!!!خداشاهده يه هفتس خواب و خوراک ندارم کارم شده گريه....تو اين کشور اگه استعدادتو تو المپياد نشون ندي ديگه نميشه...!!!خاک ميخوره!!!ديگه کسي اهميت نميده....واسه کسي مهم نيست....به خاطر همينه که پيشرفت نميکنيم....به خاطر اينه که خارجيا هميشه چند قدم از ما جلوترن...از همه باعث و باني هاي اين اتفاق نميگذرم...راضي نيستم به خدا....استعدادم حروم ميشه....من ميتونستم موفق شم..... راضي نيستم ازشون
دوست عزیز من شاید نتونم درک کنم... و حقیقتا هم نمیتونم ولی مطمئنم دیگه در این بازه غصه خوردن فایده نداره و باید استعداد فوق العادتونو رو کنکور بذارید...

بالا