lovely

New Member
لایک ها
1
منم يه 2000 تكه گرفتم ولي توش موندم! قبلي 1500 تكه بود ولي پشتش a و b و ... داشت ولي اين نداره!!!

لایک ها
7
من دارم دق می کنم!دلم واسه مدرسه تنگیده اما نمیتونم برم!خجالت میکشم!!!!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
من دیشب تا 4 بیدار بودم پازلو تموم کردم! امروز رفتم چسب پازل خریدم! چسبوندمش! فردا میدم قابش کنن!

لایک ها
1
بهترین راه پر کردن وقت بازیهای کامپیوتریه. من که Assassin's creed2 رو تموم کردم الآن چسبیدم به resident evil5 بعد از این هم Call of Duty6 بعدش هم خدا میدونه!!! حال می کنین چه سرم شلوغه!!!

irangirl

New Member
لایک ها
5
من جديدا علاقمند به كتاب شدم فعلا اين كتابا را مي خونم بي وتن - ديوان قيصر امين پور - لذت وزن كم كردن اگه كسي كتاب خوب سراغ داره بگه ممنون مي شم

saeedkh

New Member
لایک ها
3
بی وتن امیر خانی خیلی قشنگه منظورت همونه

irangirl

New Member
لایک ها
5
saeedkh گفت
بی وتن امیر خانی خیلی قشنگه منظورت همونه
بله منظورم همونه من کتابای امیرخانی را دوست دارم ارمیا و نشت نشا را هم خوندم شما اگه بقیه کتاباش را خوندید و خوب بوده معرفی کنید منم بخونم

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
منم برای پر کردن اوقات فراغتم کتاب نجوم به زبان ساده تالیف مایر دگانی رو شروع کردم به خوندن.این کتاب 462 صفحه است و نجوم رو از پایه شروع کرده و بعد هم به مسایل فیزیک سماوی میرسه که حل کردنشون بامزه است مخصوصا برای من که یه دوره در زمینه المپیاد ادبیات فعالیت می کردم و رشتم هم انسانیه خوندن این کتاب برام یه تجربه ی خیلی عالیه !!

parinaz

New Member
لایک ها
2
خب!
کتاب شدو پس من اومدم!
کوری ماله ژوزه ساراماگو........... محشره!
دنیای سوفی
انجمن شاعران مرده

litzy

New Member
لایک ها
0
parinaz gharar bud mano to berim piaderavi...............yadet raft?manam alan yadam umad cheghad barname dashtim.............manam daram dastane dorian gray ro mikhunam khli ghashange......shaba ham tears and raine james blunt ro gush midamo gerye mikonam........ajab zendegi........bah bah​

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
من یه عالمه وسایل طراحی خریدم
اگه خدا بخواد امروز شرو میکنم اولین تابلو که تموم شد عکسشو میذارم ببینید!
کلاس زبان هم ثبت نام کردم ولی یکی دو هفته دیگه شرو میشه تا اون موقع دلم قیلی ویلی شو میره
!!!!!خییییلی دلم میخواد زودتر شرو بشه!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
parinaz گفت
خب!
کتاب شدو پس من اومدم!
دنیای سوفی
انجمن شاعران مرده
کتاب دنیای صوفی رو دبیر فلسفه ومنطقمون به ما سفارش کرده بود بخونیم اگه منظورتون همون کتاب فلسفی باشه ! تو حیطه ی فلسفه ومنطقه !

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
من یه کتاب دیگه هم شروع کردم به خوندن اسمش *میشل استروگف * نوشته زول ورن . واقعا قشنگه داستان تو فضای جنگ روسها وتاتارها اتفاق می افته و بعد به یه ماجراهایی میرسه که واقعا جالبه ! توصیه می کنم حتما بخونین !

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
منم دارم براي معلم ديفرانسيلم تابلوي رنگ روغن ميكشم.اميدوارم تا اعلام نتايج آماده شه.

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
cheshmak71 گفت
من یه کتاب دیگه هم شروع کردم به خوندن اسمش *میشل استروگف * نوشته زول ورن . واقعا قشنگه داستان تو فضای جنگ روسها وتاتارها اتفاق می افته و بعد به یه ماجراهایی میرسه که واقعا جالبه ! توصیه می کنم حتما بخونین !

من کارتون شو دیدم خیییلی قشنگ اه!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
FMIcho_2009 گفت
cheshmak71 گفت

من کارتون شو دیدم خیییلی قشنگ اه!
چه جالب نمی دونستم کارتونشم هست ! ولی واقعا داستان زیباییه !!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
cheshmak71 گفت
parinaz گفت
خب!
کتاب شدو پس من اومدم!
دنیای سوفی
انجمن شاعران مرده
کتاب دنیای صوفی رو دبیر فلسفه ومنطقمون به ما سفارش کرده بود بخونیم اگه منظورتون همون کتاب فلسفی باشه ! تو حیطه ی فلسفه ومنطقه !
آره داستانیه که توش اومده فلسفه رو درس داده! به یه دختر 15 ساله!

بالا