دوره بسیج

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
پاسخ : دوره بسیج

توی قوانینش که گفته باید کارت بسیج داشته باشی من که بسیجی نیستم دوما تاریخه ثبته نامش تموم شده؟؟:4:

sooshans

New Member
لایک ها
52

توی قوانینش که گفته باید کارت بسیج داشته باشی من که بسیجی نیستم دوما تاریخه ثبته نامش تموم شده؟؟:4:
فک نکنم به کارت بسیج نیازی داشته باشه آخه این همه آدم میرن دوره بسیج کارت بسیج دارن؟ اگه هم بخواد کار سختی نیس یه روزه حله!! تاریخ برای دوره تابستونشه که من تا حالا دربارش چیزی نشنیده بودم همه دوره عیدو میرن فقط میخواستم ببینم کسی از این دوره تابستونه اطلاعی نداره؟ من شنیده بودم سالای پیش حدود 300 یا کمی بیشتر بوده امسال 400 !!

mysky

New Member
لایک ها
46

فک نکنم به کارت بسیج نیازی داشته باشه آخه این همه آدم میرن دوره بسیج کارت بسیج دارن؟ اگه هم بخواد کار سختی نیس یه روزه حله!! تاریخ برای دوره تابستونشه که من تا حالا دربارش چیزی نشنیده بودم همه دوره عیدو میرن فقط میخواستم ببینم کسی از این دوره تابستونه اطلاعی نداره؟ من شنیده بودم سالای پیش حدود 300 یا کمی بیشتر بوده امسال 400 !!
اگر بسیجی باشین فقط تخفیف می گیرید هر چیزی باشه توی سایتشون می زنند . عید امسال 300 بود ولی خیلی خوب بود !

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

مگه اصلا برای امسال اعلام کردن کی باید ثبت نام کنیم.

alisilver

New Member
لایک ها
7

سلام به همگی
از نظر بنده دوره ی بسیج دوره ی مفیدیه درسته هزینه اش یه مقداری بالاست ولی در کل از نظر علمی و آشنا شدن با سطح بقیه ی بچه ها و حتی در جو دوره قرار گرفتن خوب و مفیده و حتی یک امتیاز حساب میشه ...

monam

New Member
لایک ها
116

بچه ها لطفا خواهشا سریع جواب بدین :77:میشه سایتشو معرفی کنین لطفا!

monam

New Member
لایک ها
116

یک سوال میشه بدون آزمونش شرکت کرد؟

بالا