وضعیت
موضوع بسته شده است.

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
سلام بیاید با پست گذاشتن خودمونو آماده کنیم انگیزه کافی رو داشته باشیم و لطفا این جا پست بزارید ممنون
فقط قوانینی رو که شما هم میدونیدو رعایت کنید!اولی ها هم میتونن از تجربه سال بالاتری ها استفاده کنن!:95:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

لایک ها
1
پاسخ : دوره 33 خوش شانسی یا .....!

من امیدوارم بتونم موفق شم ممنون

لایک ها
24

شانس....؟؟؟؟!!!!

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

داداش اینو برا کسایی میگم که بیان این جا امید میگیرن و کمتر از بقیه خونده بودن و امیدشونو از دست داده بودند خوب این تاپیک متفاواتیهه دیگه خوب همه میدونیم که اگه از مرحله اولم قبول شیم برا مرحله دوم کار سختی در پیش داریم پس این تاپیک برا شانسته که مصحح مرحله دومم کی باشه!!;)

لایک ها
24

بی خودی به کسی امید نده کسی که تا حالا شروع نکرده اگه دومه بجنبه حداقل سال دیگه قبول شه اگر هم که سومه اگه واقعا بلده بیشتر تلاش کنه قبول شه اگر هم که شک داره به نظر من بره سراغ کنکور به نفعشه . المپیاد یه طوریه که از الآن میشه مشخص کرد کی قبول میشه کی نمیشه .... دوست داری مصححت کی باشه (کسری . ع ؟ )

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

اون کیه؟خیلی بده؟؟؟ههه

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

اون کیه؟خیلی بده؟؟؟ههه
براي ما كه آزمايشيه ولي ايشاا... همه موفق باشيم!
شما آقاي كسري عليشاهي رو نمي شناسين؟ حالا مصححتون كه شدن مي فهمين! :4:

mahdi math

New Member
لایک ها
61

بالاخره مصحح ها یه چیزایی میفهمن شما هم مطمئن باشید اگر شایسته باشید جواب سوالارو زود متوجه میشید و مصحح هم میتونه اینو تشخیص بده اینکه فلان مصحح با اون یکی فرق داره در حد یکی دو نمره هست و بهتره رو این چیزا حساب نکنین البته منم یه چیزایی در مورد مصحح ها شنیدم که تو بعضی موارد یه نمره های عجیبی میدن ولی این از اون مواقع نیست مخصوصا واسه بچه تهرانیا...

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

شما اهل کجایینمگه من که میگم همه شرایطشون یکی نیس چون ما منطقه دویی ها شرایط بدی داریم خوب باید خودمون خر بزنیم

mahdi math

New Member
لایک ها
61

من کلا از بحث های حاشیه ای بدم میاد رک و راست اینجور پیشبینیا دردی رو دوا نمیکنه منم منطقه دویی ام (بروجرد) اگه بیشتر روی اصل المپیاد تمرکز کنید بهتره اگه ظلمی در حق کسی هم بوده و باشه با این حرفا مشکلی حل نمیشه و خلاصه باید خیلی. شاخ باشه!!
اینم خواستم اضافه کنم که بهتره مدیرای سایت تاپیکو ببندن چون تو روحیه بقیه تاثیر منفی داره :204:

آخرین ویرایش توسط مدیر

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

چرا مگه تو روحیه کی اثر منفی داره!!!!؟

لایک ها
24

رضا مقدسی رو که نگفتم همچین می گی بذار مصححت بشه می فهمی . اون وقت من کسری علیشاهی رو نمی شناسم ؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

اگه خود آدم بهترین نفر باشه هیچ مصححی جلوتون باشه !چون که ریاضی علم تجربه است !استادای زیادی وجود دارن که اینو تایید میکنن تاره آقای امیرحسین پویا هم تو این سایتن!:99:

لایک ها
24

برا کسی که نمی دونه المپیاد چیه (البته اشاره خاصی ندارم) هر زدن درباره المپیاد (حالا هرچی که باشه) اثر منفی داره . ولی برا کسی که می دونه چیه و خوب خونده حرف زدن درباره بد شانسی هم روحیه مثبت داره پس اگه می خای روحیه منفی نگیری وارد نشوید با تشکر .

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

پس اونایی که شبو روزشون المپیادو و واسه ریاضی میمیرن در حقیقت نوعی المپیادی رد بالان وارد شن!
باتشکر از هم نظری شما

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

پس اونایی که شبو روزشون المپیادو و واسه ریاضی میمیرن در حقیقت نوعی المپیادی رد بالان وارد شن!
باتشکر از هم نظری شما

mahdi math

New Member
لایک ها
61

:21:
کجاش اثر منفی داره
وقتبی یه نفر میدونه به دلایلی که خیلیا میدونن و من برای جلوگیری از به حاشیه کشیدن المپیاد اونا رو بیان نمیکنم ورقه اش اونطور که میدونه و حقشه تصحیح نمیشه چه انگیزه ای واسش میمونه از طرفی این بحثا باعث میشه که دانشآموز المپیادی اعتقادش رو به المپیاد و آزمون برابر و سخت از دست بده دوست عزیز شما بی اعتقاد به اینا چجوری المپ میخونی؟در ضمن این حرفا مشکلی رو(البته اگه مشکله باشه!) حل نمیکنه و مشکل همچنان پابرجاست
امید وارم قانع شده باشید ما نمیخوایم فقط عالیا به حقشون برسن بلکه اونا که حقشون هست هم باید قبول شن
موفق باشید

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

سودی در این تاپیک برای دانش آموزان پیدا نکردم به همین دلیل آن را بستم !
انصافا هیچ چیز جر تلف کردن وقت برای شما به جا نمیذاره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا