دوست داشتی تابستون از اول شروع بشه؟

Mostafa_

New Member
لایک ها
445
سلام به همه دوستان ....

خوب الان 2 ماه و چند روز از تابستون گذشته و تقریبا 27 - 28 روز به اول مهر مونده .... این روزا هم خیلی سریع می گذره و چشم باز می کنیم می بینیم اول مهره

سوال رو توی عنوان تاپیک پرسیدم .... بازم میپرسم: دوست داشتید تابستون از اول شروع بشه؟

خوب مسلما جواب همتون آره هست اما منظورم از این سوال اینه که توی این تابستونی که گذشت مسلما اکثر بچه های این سایت یک یا چند هدفو دنبال می کردن .... یکی خوندن برای المپیاد، یکی دیگه آماده شدن برای کنکور، یکی دیگه یادگرفتن نرم افزار های کامپیوتر، یکی آمادگی برای ورود پرقدرت :)165:) به اول دبیرستان .... چند نفرتون به این هدف رسیدید؟ یا بهتر بگم چند درصد برنامتون توی این تابستون رو عملی کردین؟ (خواهشا نگید عملی نشد... بگید عملی نکردیم ... توی اکثر اوقات مقصر هیچ کس جز خودم آدم نیست.) چه قدر از خودتون راضی بودید تو این تابستون؟ اونقدری راضی بودید که نخواید تابستون دوباره تکرار بشه؟ (برای رسیدن به هدفتون) یا اینکه مثل من حاضرید تابستون از اول شروع بشه؟

sina16

New Member
لایک ها
313
پاسخ : دوست داشتی تابستون از اول شروع بشه؟

سلام به همه دوستان ....

خوب الان 2 ماه و چند روز از تابستون گذشته و تقریبا 27 - 28 روز به اول مهر مونده .... این روزا هم خیلی سریع می گذره و چشم باز می کنیم می بینیم اول مهره

سوال رو توی عنوان تاپیک پرسیدم .... بازم میپرسم: دوست داشتید تابستون از اول شروع بشه؟

خوب مسلما جواب همتون آره هست اما منظورم از این سوال اینه که توی این تابستونی که گذشت مسلما اکثر بچه های این سایت یک یا چند هدفو دنبال می کردن .... یکی خوندن برای المپیاد، یکی دیگه آماده شدن برای کنکور، یکی دیگه یادگرفتن نرم افزار های کامپیوتر، یکی آمادگی برای ورود پرقدرت :)165:) به اول دبیرستان .... چند نفرتون به این هدف رسیدید؟ یا بهتر بگم چند درصد برنامتون توی این تابستون رو عملی کردین؟ (خواهشا نگید عملی نشد... بگید عملی نکردیم ... توی اکثر اوقات مقصر هیچ کس جز خودم آدم نیست.) چه قدر از خودتون راضی بودید تو این تابستون؟ اونقدری راضی بودید که نخواید تابستون دوباره تکرار بشه؟ (برای رسیدن به هدفتون) یا اینکه مثل من حاضرید تابستون از اول شروع بشه؟
هی... بدم نمیاد از اول شروع بشه!!!!

برنامه زیاد ریخته بودم 50-60درصدش عملی شد!!!

اما برنامه هایی که نریخته بودم کامل اجرا شد:d!!!!

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

من که دوست داشتم زندگیم از اول بشه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ولی این تابستون مفیدترین بخش عمرم بود
خیلی تو فیزیک پیشرفت کردم
اولین باری بود که تقریبا حرفه ای برای المپیاد ریاضی خوندم
به طور میانگین هم روزی نیم ساعت درس خوندم که شاهکار زندگیمه

F

fatemeh.j

Guest

بدترین تابستون تو عمرم بووووووود!از لحاظ درس فقط کلاس میرفتم!!!اکثر برنامه هایی رو که ریخته بودم اجرا نکردم!!واز این لحاظ خلی بد بود!!!امیدوارم دیگه همچین تابستونی نداشته باشم!!:9::9:

FaEzeh

New Member
لایک ها
178

خداروشکر که این تابستون هم راهی بود برای رسیدن به هدفم ....تونستم تا جایی که می تونم در راه هدفم قدم بردارم ..... خدا رو هم شکر می کنم
دوستانم اگه می بینید از دو ماهی که گذروندید راضی نبودید،
تابستون که هنوز تموم نشده، از روزای باقیموندش جوری استفاده کنید که آخر تابستون بگید بهترین تابستون بود

آخرین ویرایش توسط مدیر

hosah

New Member
لایک ها
55

افتضاح بود
انگار مدرسه قسم خورده بود ما رو تو راه نگه داره

kian kh

New Member
لایک ها
56

واقعا دوست نداشتم به اول تابستون برگرديم چون همه تلاش هايي كه كردم بايد دوباره از اول ميكردم دوباره بايد اين خر ميخوندم

S_A_M

New Member
لایک ها
413

نظری ندارم!
شاید بهتر بود از اول شروع میشد شیمی میخوندم

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

من خیلی کم خوندم
ولی برای این 1 ماه برنامه ای خاص دارم امید وارم که بتونم جبران این دو ماه و بکنم!!
:eek:

ADABIYAT

New Member
لایک ها
35

نه
دوست ندارم از اول شروع بشه چون پر استرس ترین تابستون این 18 سال زندگیم بود اولش کنکور وسطش اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آخرش هم که اعلام نتایج نهاییه و هنوز نرسیده....

بالا