دیگه نه بچه شهرستانی نه تهرانی فقط ایرانی(بیا یالله!!)

aliashiko110

New Member
لایک ها
37
سلام بر همگی
من کوچیکه همه ی شماها هستم یعنی من اصلا عددی نیستم
افتخار می کنم که از یه شهرستان که از نظر المپیاد(........)هیچی حساب نمی شه و مسئولین ........ و بی فکرش هم هیچ به فکر ما نیستند
حالا از خیلی از بچه تهرونی ها و ... بهتر و بالاتر زدم
ما شهرستانی ها خیلی بالاتر از این حرفها هستیم
امکانات ربطی نداره چون ما نداشتیمو مطمئنم که انشائالله پیروز می شویم
همش به اعتماد به نفس و تلاشه........
اگه کسی هم خدارو نداشته باشه به درد نمی خورهاگه تو المپیاد نشد برو پوزه همه رو تو کنکور بخوابون
خوب حالا همه برای جنگیدن برای نابود کردن اروپاو آمریکاو چین و هر چیزه دیگری تو المپیاد
یا علی
یا علی

afshin

New Member
لایک ها
71
ایولا...تو شهر ما هم ............؟؟؟ ولی به هر حال!

kavosh

New Member
لایک ها
75
...
دست‌هایم به آرزوهایم نمی‌رسند
آرزوهایم بسیار دورند
ولی درخت سبز صبرم می‌گوید
امیدی هست، خدایی هست
این بار برای رسیدن به آرزوهایم
یک صندلی زیر پاهایم می‌گذارم
شاید این بار
دستم به آرزوهایم برسد
...

tanaz

New Member
لایک ها
27
رستنی‌ها کم نیستند،
من و تو کم بودیم!
خشک و پژمرده و خاموش،
تا روی زمین خم بودیم ...
دیدنی‌‌ها کم نیستند،
من و تو کم دیدیم!
بی‌سبب از پاییز،
جای‌ میلاد اقاقی‌ها را پرسیدیم...
چیدنی‌ها کم نیستند،

من و تو کم چیدیم!
وقت گل دادن عشق به روی دار قالی‌،
بی‌سبب حتی پرتاب گل سرخی‌ را ترسیدیم ...
گفتنی‌‌ها کم نیستند،
من و تو کم گفتیم!
مثل هذیان دم مرگ از آغاز،
اینچنین درهم و برهم می گفتیم ...

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
نمی خوام از بچه های سمپاد تعریف کنم اما معیار های انتخاب که الکی نیستند !!!! :roll: :wink:
البته جناب aliashiko110 اگه ملایر هم مرکز جدا داشت از کجا می دونی تو الان اونجا درس نمی خوندی ؟؟؟ :wink: :wink:
در هر صورت آدم های بزرگ اونایی هستن که اتو شرایط سخت به چیز هایی که بقیه تو شرایط آسون می رزسن برسن !!! :twisted:
برای همه مردم دنیا آرزو می کنم به هر چی می خوان برسن به خصوص بچه های این سایت و دانش آموزای ایرانی !!!!! :)

aliashiko110

New Member
لایک ها
37
سلام به هم استانی عزیزم spry_sapient
ممنون.......
ما چند نفریمو با چندتا المپیاد مختلف
مدتها پیش همش غصه می خوردیم به دانش آموزهایی که تو سمپادنو
امکانات توپی دارن.............
اما حالا فهمیدیم که فقط به تلاشه
اگر ماهم تو سمپاد بودیمو بهمون میرسیدند.........
موفق باشی

D

dorsa

Guest
باور كردم

سرنوشت تلخ خويش را

دگر پاهایم توان رفتن ندارد

رویاهایم بر باد رفت

امروز پايان بازيست...

ما این همه امکانات داشتیم چی شد واقعا؟ :eek:

tanaz

New Member
لایک ها
27
سلام به aliashiko110

من يه دوستي دارم كه تو سمپاد درس ميخونه ولي چندان رضايتي از سمپاد نداره ميگه امكاناتش خوبه ولي هيچ دبيري از اين امكانات استفاده نميكنه ميگفت مثلا دبير شيميشون به جاي اينكه شيمي دبيرستان رو درس بده شيمي پيش رو درس ميداده :wink: خوب آخه وقتي اونا هنوز درس اصلي خودشون رو ياد نگرفتن چطور ميشه شيمي پيش رو بخونن :roll:

به هرحال خواستم بگم كه سمپاد هم چندان آش دهن سوزي نيست(البته قصدم توهين به سمپادياي عزيز نيست فقط دلداري دادم :wink: ) به نظر من هر كسي هر نتيجه اي رو كه به دست مياره به تلاش خودش برميگرده :) آخه فكر اينجاش رو هم بكن كه سمپاد و مدارس خاص تنها مدت كمي كه تاسيس شدن پس اونايي كه قبل از اين مدارس درس خوندن و مدارج عالي علمي رو به دست آوردن چطوري تونستن به اين مرحله برسن خودت ميدوني كه توي شهرستانها اون هم مثلا سالهاي بين 70 تا 76 چندان امكاناتي وجود نداشت :roll: ولي اونا خودشون تلاش كردن :arrow: پس نا اميد نشو و به شهرو حتي كمترين امكاناتش افتخار كن :twisted:

sady

New Member
لایک ها
20
spry_sapient گفت
نمی خوام از بچه های سمپاد تعریف کنم اما معیار های انتخاب که الکی نیستند !!!!
اینو بدجور باهاتم !!! :D

yasmin

New Member
لایک ها
0
spry_sapient گفت
نمی خوام از بچه های سمپاد تعریف کنم اما معیار های انتخاب که الکی نیستند !!!! :roll: :wink:

مخالفم!!!!!!! شما فکر می کنین طبق کدوم معیار انتخاب منطقی (!!!!) بیش از 90 در صد اونایی که راهنمایی هم تو سمپاد بودن ، از آزمون ورودی دبیرستان هم قبول می شن؟ ( در حالی که از یکی از معلمای سمپاد شنیدم که بعضی از همین افراد سال اول با مشکل تجدیدی ( ریاضی) رو به رو هستن!
باید بهتون بگم تو شهرستان ما که هر سال 120 نفر بر می دارن ، غیر از 20 نفری که خداییش مخن، معیار انتخاب برا بقیه شامل موارد زیره:
1. راهنماییتو تو سمپاد خونده باشی( هر چند اونجا از وضعیت درسی جالبی برخوردار نبوده باشی)
2. یکی دو تا پارتی گردن کلفت داشته باشی!
3. قدرت درس خوندن تا 3، 4 شبو داشته باشی!

sir

New Member
لایک ها
0
سمپاد=سازمان ملی پرورش اسبهای دونده....معیار انتخاب؟!؟!؟!؟!؟!از راهنمایی به دبیرستان که رد شدن سمپادیا به انضباطه!!!بقیشون هرچقدر... باشن هم خلاصه میرن دبیرستان!!!!!با یاسمین موافقم!!!!!!!!

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
yasmin گفت
spry_sapient گفت

مخالفم!!!!!!! شما فکر می کنین طبق کدوم معیار انتخاب منطقی (!!!!) بیش از 90 در صد اونایی که راهنمایی هم تو سمپاد بودن ، از آزمون ورودی دبیرستان هم قبول می شن؟ ( در حالی که از یکی از معلمای سمپاد شنیدم که بعضی از همین افراد سال اول با مشکل تجدیدی ( ریاضی) رو به رو هستن!
باید بهتون بگم تو شهرستان ما که هر سال 120 نفر بر می دارن ، غیر از 20 نفری که خداییش مخن، معیار انتخاب برا بقیه شامل موارد زیره:
1. راهنماییتو تو سمپاد خونده باشی( هر چند اونجا از وضعیت درسی جالبی برخوردار نبوده باشی)
2. یکی دو تا پارتی گردن کلفت داشته باشی!
3. قدرت درس خوندن تا 3، 4 شبو داشته باشی!
اولا من با این که راهنمایی تو سمپاد نبودم فکر می کنم اونایی که راهنمایی قبول می شن واقعا باهوشن و باهوشترن و باهوشترترن !!! :lol: :lol:
دوما پارتی داشتن تو این مورد مسخره ترین و خنده دار ترین حرف دنیاست !! اینجا گفتی اشکال نداره جایی نگی بهت می خندن !!! 8)
نه من نه هیچ کدوم از دوستام تا 3.4 شب درس نمی خونیم !!!!! :twisted:

ضمنا من گفتم با هوش نه درس خون . انیشتین هم اگه ریاضی 1 رو نمی خوند وقتی امتحان می داد تجدید می شد !!! :( :(
در آخر رو شنیده هات حرف نزن اول ببین بعد مطمین شو بعدش حرفتو مزه کن بعد واسه همه بگو !! :evil:
ببخشید اگه تند صحبت کردم دوستان !!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Elham1374

New Member
لایک ها
12
....

tanaz

New Member
لایک ها
27
بچه ها چرا اينقدر روي موضوع سمپاد ومدرسه ي عادي با هم دعوا ميكنين؟؟ :(

به خدا چه سمپاد باشي چه مدرسه ي عادي ولي تلاش نكني به هيچ جايي نميرسي :)

sir

New Member
لایک ها
0
spry_sapient......فکر کنم خودتون دارین از رو شنیده ها حرف میزنین یا از رو تعصب!!!!سمپادو که همه میدونن کشکیه قبول شدنش.........!!!!!هووووش؟ّ؟؟ّمطمئن بلش باهوشایه واقعی باد باد نمیکنن!!!!!درخت هرچی پر بارتر باشهوسرش پایین تره :x :x

arian_vc

New Member
لایک ها
0
S=A*I
موفقیت = استعداد * پشتکار
این فرمول تعمیم حرف ادیسون هست ( من خودم تعمیمش دادم ! )
قضاوت با شما!

zhrs

New Member
لایک ها
0
سمپاد یک آزمون نسبتا شانسیه...اگه قبولشی..شانس اینو داری که:
1)تحقیر شی...با جملاتی مثه...فکر کرده کیه؟؟مگه چیه؟؟این خنگ اونجا چی کار می کنه؟؟کاری نداره من دوست نداشتم وگر نه که...
2)سرکوفت بخوری...تو مثلا تیزهوشی؟؟؟این چه گندیه به این امتحانا زدی؟؟خاک بر سرت با معدلت(حالا .../19شده ها)
3)پشت سرت حرف بزنن
4)در شهرستان ها به اسم امکانات مدرسه خارج از شهر و معلم های افتضاح
چون هیچکی حاضر نیست با این مدیریت مزخرف اینجا کار کنه

با این حال ما به خودمون مفتخریم...و باید بگم قطعا فرق زیادی بین منو اونی که بیرون درس می خونه هست...اما منکر ایننمی شم که اونم می تونه به من برسه

mahsa_ch

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان
من راهنماییمو نمونه خوندم و دبیرستانمو سمپاد ولی واقعا معیار انتخاب اینجا روقبول ندارم.اینجا بچه ها به هر طریقی وارد سمپاد میشن اقایدشون از همون اول سمپادی شکل میگیره و اگه خودشون هم قبول نداشته باشن که از بقیه بالاترن و باهوشترن بالاخره به زور هم که شده پدر و مادر ها و بعضی از معلم هایی که من نمیدونم بهشون چی بگم انقدر میگن و میگن تا بچه خودشم باورش میشه از بقیه بهتره!من خیلی از بچه های نمونه یا مدرسه های عادی رو دیدم که از من و شما خیلی شایسته ترن واسه نشستن روی این صندلی ها و استفاده از این امکاناتی که سمپاد در اختیار شاگرداش میزاره بعضی از سمپادیا واقعا آدمو متعجب میکنن. به خیلی چیز هایی مینازند که واقعا اونها رو ندارن از جمله تفکر!!!(البته بعضیاشون)
درست برعکس دوست نمونه ایم که نمیخواد به دوست سمپادی من بی احترامی کنه من دقیقا میخوام این غرور نا به جاش رو بشکنم حد اقل شاید بتونم تفکر غلط یه دوستو بهش یاداآوری کنم البته نتیجش دیگه با من نیست.
البته سو تفاهم نشه من نمیگم فقط بچه های نمونه یا فقط بچه های سمپاد.من میگم هم بچه های نمونه و هم بچه های سمپاد توشون هم با استعداد دارن هم بی استعداد. و ملاک سنجش شما برای هوش آدما نمیتونه نوع مدرسشون یا فقط یک امتحان ورودی باشه.از دوست سمپادیم معذرت میخوام ولی من فکر میکنم تو داری با خودت می جنگی ازت خواهش میکنم یه کمی فکر کن تو دلت از خوت بپرس واقعا تو بهتر از بقیه ای؟؟؟؟با هوشتری؟؟؟؟ولی خواهش میکنم با خودت صادق باش.
به دوست نمونه ایم:دوست عزیز من فکر میکنم تو یه کمی زود قضاوت کردی قبول دارم که امکانات سمپادی ها بیشتره ولی توی سمپاد بچه با استعداد هم کم نیست
امیدوارم هممون به یک نتیجه درست و منطقی برسیم. :)

aliashiko110

New Member
لایک ها
37
سلام
دوستان خوبم بابا یه کم فکر کنید آخه این چه حرفایی که می زنید
هم سمپادی ها هم بقیه خودشون می دونن که.....
که در هر مدرسه ای هم آدم خنگ و گاگول هست و هم آدم متوسط و هم آدم نابغه یا باهوش
منتها سمپادی ها دسته ی سوم بیشتری دارن وگاگولو متوسط کمتری
درسته یانه؟
سمپاد که پیغمبر خدا نیست که بیاد همه ی آدمای نابغه رو برچینه
خیلی از آدما اولش خوبن اما یه سری مشکلاته خانوادگی نمیذاره تا پیشرفت کنن
این دلیل نمی شه که اون خنگه یا سمپاد چرته
ازتون خواهش می کنم که این حرفا رو بذارین کنار
خوب نیست

aliashiko110

New Member
لایک ها
37