دیگه نه بچه شهرستانی نه تهرانی فقط ایرانی(بیا یالله!!)

nirvana

New Member
لایک ها
0
من خودم سمپاد درس می خونم،شهر و جاش مهم نیست.اولا باید بگم استعداد فقط یک درصد از موفقیت رو تشکیل می ده و 99 درصد دیگه پشتکاره.اما در مورد خود سمپاد یه سری بحث های الکی این جا هست:
1- اولا سمپاد هیچ پخی نیست،یعنی بود اما از وقتی رفت زیر نظر آموزش و پرورش،از قصد به سمپاد کم لطفی کردن و نمونه دولتی رو کشوندند بالا،من الان برا خودم متاسفم که چرا سمپاد درس خوندم،می رفتم نمونه دولتی بهتر بود،هم اسمش دهن سوز نبود هم بهتر درس می خوندی چون ملاک تو مملکت ما استعداد نیست،نمره است!
من خودم به شخصه این 6 سالی که سمپاد بودم دارم افت روز به روزش رو می بینم(هر چند مدیر هم بی تقصیر نیست).حالا هم که آقای اژه ای رفته،دیگه بدتر!
2- آزمون های سمپاد اصلا ربطی به درس خوندن نداره،فقط 20 درصد سوالاش رو شاید بتونی با درس خوندن جواب بدی،بقیه اش ابتکاری و هوشه.آزمونش هم اصلا الکی نیست.
3.کی گفته هر کی باهوشه حتما خر خونه؟
مگه هر کی رفت سمپاد باید همه درساش بیست باشه؟هوش و امتحان دو تا مقوله جداست و اصلا ملاک هوش نمره نیست.

nimamoj

New Member
لایک ها
0
اصلا همه ی اینها رو بی خیال سوالات باحال و زیبای المپیاد شیمی رو بچسب

zaniar1992

New Member
لایک ها
0
؟!؟!؟!؟

این دوست هم استانی ما می خواست همه رو با هم متحد کنه ، چرا افتادید به جون هم ؟!؟!؟ :(

سمپادی یا غیر سمپادی فرقی نمی کنه . به قول شاعر که میگه :

تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت :D

shimist

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها
سمپادم مثله خیلی از مدرسه ها فقط به بچه ها کمک می کنه که تو یه مسیر درس خوندن بیفتن و به هر جا که میخوان برسن.
فکر کنم طلایه پارسال یا ساله قبل بود زمانشو دقیق نمی دونم ولی از یک مدرسه غیر انتفایی بود. منم خودم سمپادیم ولی فرق نمیکنه مهم اینه هر جایی هستی هدف داشته باشی و تلاش کنی. امیدوارم هممون قبول
بشیم :twisted:
فقط پشتکار.
بای

بالا