Hosein.D

New Member
لایک ها
862
پاسخ : راهنمایی و مشاوره به من پشت کنکوری

خب تابستون که کنکوره سومم تموم میشه...کارنامه امتحان نهایی هم فکرکنم تا اون موقع بیاد. دیگه مشکلی نداره که بخواد نشه...
اون موقع که نمی شه واسه کنکور ثبت نام کرد!!!

H sahar H

New Member
لایک ها
457

خب من از الان ثبت نام میکنم اون موقع هم امتحان میدم...میشه ها...من از چند نفر شنیدم که میشه(البته بازم نمیدونم حرفشون درسته یا نه شایدم نشه!)

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

آخه واسه ثبت نام تو کنکور معدل سه سال تحصیلی، معدل کتبی سوم و ریز نمرات لازمه!

H sahar H

New Member
لایک ها
457

آخه واسه ثبت نام تو کنکور معدل سه سال تحصیلی، معدل کتبی سوم و ریز نمرات لازمه!
دوستم ثبت نام کرده میگه الکی واست میزنن!!

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

دوستم ثبت نام کرده میگه الکی واست میزنن!!

آخه این کارای خطرناک رو برای چی میخوایید انجام بدید؟

اولا به نظر من نمیشه.چون تاییدیه آموزش و پرورش اینا میخواد.

حالا فرض کنیم تونستید ثبت نام کنید.

اولا اگه سنجش بفهمه به احتمال 100 درصد یکی دوسال محروم تون میکنه.

ثانیا.من اصلا معنی این کار رو نمیفهمم؟ اگه میشه حداقل توی دو خط هدف تون از این کار رو بگید؟ آیا عذری دارید که سال چهارم نمیتونید درس بخونید؟

اگه میتونید سال چهارم درس بخونید خیلی واضحه نباید این کار رو بکنید.

من سال سوم کنکور دانشگاه آزاد دادم رتبم شد حدود 1000 تا 3000 کشور(دقیقش رو اعلام نمی کردند)

ولی کنکور سال چهارمم زیر 100 شدم.

هر کسی(دقت کنید هر کسی،استثنا قائل نشدم) اگه تو سال چهارم روزی 10 دیقه هم درس بخونه 100 درصد رتبه کنکورسال چهارمش از رتبه کنکور سال سومش بهتر میشه.دلیلش واضحه.نیازی به بحث نمیبینم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

در دفترچه ی ثبت نام کنکور امسال این جمله بارها ذکر شد:
-2 دارا ﺑﻮدن ﻣﺪرك ﭘﻴﺶ داﻧﺸﮕﺎﻫﻲ و ﻳﺎ اﺧﺬ ﭘﻴﺶ داﻧﺸﮕﺎﻫﻲ ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ 1393/6/31 و ﻳﺎ دارا ﺑﻮدن دﻳـﭙﻠﻢ ﻧﻈـﺎم ﻗـﺪﻳﻢ و ﻳـﺎ ﻣﺪرك ﻛﺎرداﻧﻲ (ﻓﻮق دﻳﭙﻠﻢ) ﺑﺮاي ﻛﻠﻴﻪ داوﻃﻠﺒﺎن اﻟﺰاﻣﻲ اﺳﺖ
######
لازم به ذکر هست که این جمله رو عینا از دفترچه ی راهنمای ثبت نام(دفترچه ی شماره 1 )که از سایت سازمان دانلود کردم کپی کردم!
مدرک از این مستند تر؟
با شرکت در آزمون خودتون رو بدبخت نکنید لطفا!
باتشکر:)
s.ahmadi

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

با سلام به همه دوستان عزیز

من پشت کنکوری هستم و امسالم برای دومین بار به امید خدا کنکور میدیم. ولی یه مشکلاتی دارم و میخوام یه راهنمایی بکنید.

اول از همه بگم چون وقت کمه و من هم اصلا ریاضی و فیریکم خوب نیست (به لطف معلممون)!! و میدونم که اگه بخونم هم احتمالش خیلی کمه که یه چند تستی بزنم. حسابان هم عوض شده اینم از یه طرف. یکی در این باره هست که میخوام نظر بدید.

دوم اینکه من این توان رو در خودم حس میکنم که اگه بشینم 24 ساعت بقیه کتاب ها رو بخونم تو کنکور میتونم نتیجه بگیرم. منظورم این کتاب هاست:

ادبیات دوم،سوم،پیش،
عربی 2 و 3
زبان انگلیسی 2 و3 و پیش
شیمی پیش خیلی خوب بلدم تست هم خوبه
شیمی 2 و 3 بازم معملم خوب نبوده ولی فکر کنم بتونم بخونم و تو کنکور تست بزنم (در این باره راهنمایی کنید)
دین و زندگی هم دیگه باید کامل بخونم اینم میتونم
دیگه فکر نکنم کتاب دیگه ای باشه. فقط گفتم ریاضی و فیزیکم خوب نیست و شاید فیزیک اونم میتوم مفهومش رو یاد بگیریم که مثالش و تست نمی تونم حل کنم.(زمان هم کم)

یه راهنمایی کلی میخوام . ممنون میشم راهنمایی کنید.

موفق باشید.
دوست عزیز به نظر من هیچ درسی رو توی کنکور از 10 یا 15 درصد پایین تر نزن!ببین الان میانگین ریاضی و فیزیک معمولا بین 3 تا 5 درصده یعنی اگه شما بیای 5 درصد بزنی از 50% کسایی که توی کنکور رقیبتونن پیشی میگیری پس این فرصت رو از دست نده.
بعدشم مثلا توی فیزیک برو روی 2 یا 3 تا از مباحث مهم.مثلا: حرکت شناسی و دینامیک و الکتریسیته ساکن و جریان الکتریکی یا اگه این مباحث واست سخته روی امواج و نور (سال اول) وقت بذار البته اون مباحثی که اول گفتم خیلی تست خیزن و اگه بتونی بخونی و تست بزنی عالیه.
در هر صورت این نظر منه و امیدوارم هر کاری میکنی موفق باشی

H sahar H

New Member
لایک ها
457

ثانیا.من اصلا معنی این کار رو نمیفهمم؟ اگه میشه حداقل توی دو خط هدف تون از این کار رو بگید؟ آیا عذری دارید که سال چهارم نمیتونید درس بخونید؟

من سال سوم کنکور دانشگاه آزاد دادم رتبم شد حدود 1000 تا 3000 کشور(دقیقش رو اعلام نمی کردند)

هر کسی(دقت کنید هر کسی،استثنا قائل نشدم) اگه تو سال چهارم روزی 10 دیقه هم درس بخونه 100 درصد رتبه کنکورسال چهارمش از رتبه کنکور سال سومش بهتر میشه.دلیلش واضحه.نیازی به بحث نمیبینم!
ببخشیییییید...من فقط شنیده بودم میشه دیگه نمیدونستم غیرقانونیه...
امروز دقیق پرسیدم دیدم اونی که ثبت نام کرده واسه کاردانش ثبت نام کرده بوده و فقط واسه آشنایی ثبت نام کرده بوده...
معذرت...

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

سلام...
خب شاید دلیلش اینه که می خواد توی جو کنکور قرار بگیره...
حالا واقعا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه بشه که یه تجربه ای هم هست برای مقابله با استرسش و اینا!!!
اصلا شما خودتون سال سومتون چطوری کنکور دانشگاه آزاد دادین؟؟
یعنی دانشگاه آزاد میشه؟؟

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

سلام...
خب شاید دلیلش اینه که می خواد توی جو کنکور قرار بگیره...
حالا واقعا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه بشه که یه تجربه ای هم هست برای مقابله با استرسش و اینا!!!
اصلا شما خودتون سال سومتون چطوری کنکور دانشگاه آزاد دادین؟؟
یعنی دانشگاه آزاد میشه؟؟
با سلام.

زمان ما چون کنکور آزاد جدا بود میشد هر کسی کنکور بده.موقع ثبت نامش یه گزینه ای داشت که انتخاب میکردیم آزمون رو میخواییم جدی شرکت کنیم یا برای خودآزمایی.

همین آشنایی با جو کنکور رو توی آزمونای قلمچی و گزینه 2 و ... صدها برابر بهتر میشه انجام داد.آدم وقتی توی جو استرس قرار میگیره که یه آزمونی ازش بگیرند که همه مباحثش رو خونده باشه.

اگه میذاشتند هر کسی ثبت نام کنه حداقلش این بود که رفتن سر جلسه آزمون ضرری نداشت.ولی الان این کار غیرقانونیه.

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

با سلام.

زمان ما چون کنکور آزاد جدا بود میشد هر کسی کنکور بده.موقع ثبت نامش یه گزینه ای داشت که انتخاب میکردیم آزمون رو میخواییم جدی شرکت کنیم یا برای خودآزمایی.

همین آشنایی با جو کنکور رو توی آزمونای قلمچی و گزینه 2 و ... صدها برابر بهتر میشه انجام داد.آدم وقتی توی جو استرس قرار میگیره که یه آزمونی ازش بگیرند که همه مباحثش رو خونده باشه.

اگه میذاشتند هر کسی ثبت نام کنه حداقلش این بود که رفتن سر جلسه آزمون ضرری نداشت.ولی الان این کار غیرقانونیه.
سلام...
من هم قبلا شنیده بودم این طوری میشه کنکور داد... ولی نمیدونستم دیگه غیر قانونیه...
بازم از اطلاع رسانی تون ممنون...

بالا