Magnetic

New Member
لایک ها
550
پاسخ : هنگ کردم....!!!!!!

به نام خدا.
بازم از همه ی دوستانی که نظر دادن (منظورم همون 3 4 نفره چون وقتی نوبت ما شهرستانیا میشه کسی نظر نمیده ، واقعا برای همه ی بچه هایی که اینطورین متاسفم) تشکر میکنم.
اما من متوجه نشدم یا در واقع گنگ شدم.
توضیحات شما عزیزان خوبه اما آخرش نفهمیدم کدوم کتاب برای کدوم درس بهترین گزینست.
پریا ، ندا و بی همتا دوستان عزیزی که نظر دادین لطفا جوابتون رو کامل کنین. :arrow:

[hr:6408ec18d7]

اگر تنهاترین تنها شوم ، باز هم خدا هست و او جبران همه ی نداشتنهاست...........
سلام.
بنظر من برا دیف رمزینه معرکس.
ریاضی پایه کوله پشتی رو بخر.
فیزیک پایه مبتکران و خوشخوانو بخون.
فیزیک پیش گاج خوبه.
شیمی هم که بهتر از مبتکران سراغ ندارم.
التماس دعا.

amir.m

New Member
لایک ها
3
پاسخ : راهنمایی کتابهای کمک آموزشی

زیست = خیلی سبز شیمی= مبتکران اموزش و تست ( بهمن بازرگانی) ریاضی=خیلی سبز فیزیک= مبتکران سری چهار جلدی (غلامعلی محمودزاده ) زبان =خیلی سبز و مبتکران شهاب اناری و گاج سرمه ای ادبیات =گاج سرمه ای تاریخ ادبیات- وازگان و املا کلک معلم- سبز محوری گاج - پس از تسلط خیلی سبز عربی= خیلی سبز- مبتکران(ایاد فیلی) دین و زندگی = خیلی سبز-آیات و نکات گاجhttp://www.irysc.com/forum/images/smilies/79.gif

azi

New Member
لایک ها
0
پاسخ : راهنمایی کتابهای کمک آموزشی

فیزیک پیش و پایه: اول الگو بعد چیزای دیگه مثل خوشخوان، ولی با گاج مخصوصا گاج پایه موافق نیستم(اگه عوض نشده باشه فیزیک پیش الگو 3 جلدیه و فیزیک پایش 2جلدی) شیمی :مبتکران(خیلی سبز پیش1 ش بد نیست ولی پیش2 ش رو بی خیال-شیمی3 خیلی سبز رو نمیدونم) ادبیات: کتابای هامون سبطی(نشر دریافت)-حجم کتاباش زیاده ولی از نظر علمی خوبه ، ریاضی پایه:کوله پشتی(به همراه کتاب مثلثاتش-ریاضی پایه تو دیفرانسیل خوشخوان هم قویه) ، عربی:الگو بد نیست در کل خودت باید به کتاب ها نگاه بندازی و انتخاب کنی

sina1994

New Member
لایک ها
2
پاسخ : راهنمایی کتابهای کمک آموزشی کنکور

کتابهایی که معرفی می کنم من خیلی در موردشون تحقیق کردم. فکر کنم بهترین کتابهای بازار باشن:
ریاضی پایه : برای آموزش مبتکران (تالیف حسین انصاری وسیامک قادر) و برای تست رمزینه خیلی عالی هستند. واقعا پایه ریاضی آدمو قوی میکنن.
دیفرانسیل : برای دیفرانسیل 1 کتاب گاج سفید و برای دیفرانسیل 2 مبتکران عالیه. (هم سوالای سخت داره هم راحت.)
هندسه پایه : هم برای هندسه 1 و هم برای هندسه 2 الگو فوق العادست.
گسسته: الگو.
هندسه تحلیلی: الگو.
فیزیک 2 و فیزیک 3: برای آموزش مبتکران فیزیک 2 و مبتکران فیزیک 3 (هر دو تالیف غلامعلی محمودزاده) برای آموزش و برای تست الگو پایه عالیه. من با تضمین بهتون میگم خیلی خوبه. خودم ازش استفاده کردم فوق العادست. سبک سوالاش خیلی به کنکور نزدیکه. متنوع هم هست. فیزیک آدمو قوی میکنه.
فیزیک پیش : باز هم الگو. نیازی به تعریف نداره.
شیمی 2 و شیمی 3 و شیمی پیش : تست مبتکران مهندس بازرگانی.
عربی : کتاب الگو هم لازمه هم کافی.
ادبیات : کتابهای دکتر هامون سبطی .حجمشون زیاده ولی کاملن. خصوصا کتاب قرابت معناییش عالیه.
زبان : مبتکران دکترشهاب اناری.
دین و زندگی : به نظرم باید کتاب درسی رو در حد عالی بخونیم و آیه هاش رو تا میتونیم حفظ کنیم.
راستی من نه از الگو پول میگیرم نه از مبتکران. کتابهایی که معرفی کردم خودم ازشون استفاده میکنم. ولی یه چیز خیلی خیلی خیلی مهم رو بهتون باید توصیه کنم که این کتابهای کمک آموزشی فقط و فقط زمانی تاثیرگذارند که ما کتاب درسی رو خیلی خیلی خوب خونده باشیم و تمام تمرینها و مثالهاش رو حل کرده باشیم. چون منبع سوالات کنکور کتابهای درسی اند نه کتابهای کمک آموزشی.

Magnetic

New Member
لایک ها
550

یه سری کتاب دیگه هم به نظرم خوبن که به شرح زیرن:
ادبیات و زبان فارسی:انتشارات خیلی سبز+گاج سبز
عربی:کانون آبی
دینی:کانون آبی
زبان:کتاب دکتر کیاسالار و کتاب زرد ریذینگ قلمچی.
ریاضی پایه:کوله پشتی
دیفرانسیل:خوشخوان
تحلیلی:گاج سفید
گسسته:خوشخوان+گاج سفید
هندسه پایه:گاج سفید
فیزیک پایه:بنفش قلمچی
فیزیک پیش:بنفش قلمچی
شیمی پیش و پایه:انتشارات خیلی سبز

*موفق باشید*

esilovexp

New Member
لایک ها
1

:85:فیزیک
فیزیک مفهومی و تشریحی: کتاب های فیزیک غلامعلی محمود زاده مبتکران که جنبه کنکوری آن ضعیف و کتاب های حجیم و زمان بری برای مطالعه می باشند.
فیزیک آموزش روان: رمزینه ونکاله به خصوص برای آن هایی که در فیزیک چندان قوی نیستند.
فیزیک سطح بالا: سری کتاب های فیزیک نشر الگو (otn) از سید مجتبی سادات و رضا خالو و یک مولف دیگر
تست فیزیک پایه متوسط به بالا: فیزیک پایه گاج جوکار در دو جلد که اگر فرصت کافی ندارید فقط تست های علامت دار را بزنید.
تست فیزیک پایه قوی و سخت: فیزیک پایه نشر الگو در دو جلد
تست فیزیک 3 قوی: فیزیک 3 خیلی سبز! احمد مصلایی یا فیزیک 3 مبتکران دکتر فرین کمانگر
آموزش فیزیک پیش روان و راحت: سه جلد کتاب فیزیک 1 و 2 پیش انتشارات فار

:85:شیمی: آموزش و تست حرف و اول آخر را 8 جلد کتاب شیمی مهندس بهمن بازرگانی اندیشه سازان-مبتکران

:85:ریاضیات
دیفرانسیل آموزش: رمزینه مهندس محمد مهربان
دیفرانسیل تست: بانک تست دیفرانسیل و ریاضیات پایه انتشارات فائق از ماشاءالله رضوی و یک عزیز دیگر
گسسته آموزش: مهندس علاء الله صادقی انتشارات فار (مفهومی ترین کتاب آموزش گسسته با استفاده از حداقل فرمول و بیشتر بر پایه استدلال)
حسابان آموزش: عباس امیدوار مبتکران که البته باید به چاپ جدید حتما توجه نمود.
ریاضیات تجربی: ریاضیات جامع تجربی خیلی سبز! یا ریاضیات جامع تجربی مهروماه
ریاضی عمومی سطح بالا: ریاضی عمومی 1 و 2 خوشخوان

:85:زیست: چهار جلد کتاب زیست خیلی سبز! از دکتر نصری و برادر گرامی اش و ژنتیک و زیست گیاهی دکتر آرام فر تخته سیاه یا دکتر حامد اختیاری مهروماه

:85:ادبیات و زبان فارسی:
قرابت معنایی: دکتر هامون سبطی نشر دریافت
املاء و لغت: دکتر هامون سبطی نشر دریافت
زبان فارسی: دکتر هامون سبطی نشر دریافت در دو جلد
تست زبان و ادبیات فارسی سطح بالا: چهار جلد کتاب زبان و ادبیات فارسی خیلی سبز!
آرایه: آرایه های رمزینه (هرچند به مطالب بچه های انسانی هم توجه شده است ولی می شود بی خیال آن ها شد)

:85:عربی:
با کتاب عربی ایاد فیلی مبتکران می شود به سطح آمادگی خوبی در شناخت قواعد و تجزیه و ترکیب و ترجمه رسید.
با دو کتاب گاج سبز می شود به خوبی هر درس دو کتاب درسی عربی 2 و عربی 3 را کامل شخم زد.
با کتاب تست عربی خیلی سبز! می توان تست های جامع و سخت عربی آنقدر تمرین نمود تا به تسلط کامل در عربی رسید.

:85:زبان (هر سه اینها عالی هستند):
زبان انگلیسی جامع خیلی سبز! دکتر علیرضا جابری
زبان انگلیسی پیش و سال سوم دکتر شهاب اناری اندیشه سازان-مبتکران
زبان انگلیسی دکتر رضا کیاسالار شبقره
کتاب درک متن به زبان ساده دکتر شهاب اناری هم عالی است ولی اگر کسی کتاب زبان پیش آن را بگیرد دیگر نیازی به این کتاب ندارد.
دو کتاب لغات و اصطلاحات زبان تخصصی و گرامر کاربردی دکتر شهاب اناری و زبان تخصصی دکتر علیرضا جابری خیلی سبز! برای کنکور زبان عالی هستند

:85:دین و زندگی هم دو منبع فوق العاده هستند:
1) اول خود کتاب های درسی
2) دین و زندگی جامع همگامان

20_sorour

New Member
لایک ها
13

بچه های کنکوری منم تجربه ی خودمو می گم امیدوارم به دردتون بخوره...
ادبیات : گاج سبز عالیه واسه تست هم خیلی سبز
عربی : گاج سبز خوبه واسه تستم فوت و فن عربی خیلی سبز عالیه کتاب سازمان سنجشم واسه ماه های اخرتون عالیه
دین و زندگی : خیلی سبز واقعا عالیه و کم حجمشم واسه دوران جمع بندیتون حرف نداره
زبان انگلیسی : خط سفید بی نظیره به علاوه کتاب readingخیلی سبز واقعا نیازه و تیک ایت گاج
شیمی : مبتکران خیلی خوبه به علاوه خیلی سبز واقعا خوبه
فیزیک : مبتکران پیشش خیلی خوبه پایه هم من انتشارات نشر الگو بخونید واقعا خوبه خیلی سبزو نداشتم ولی دوستام می گفتن خیلی خوبه
ریاضی : خیلی سبز فک کنم بسنده کنه
زیست: اول خیلی سبز بعد کتابای دکتر ارامفر ( ژنتیک +گیاهی+بانک تست+ زیست شناسی زیر ذره بین (حدودای 40 تا 50 صفحه کوچیکه تمامه قیدا و ترتیبا و... رو توش اورده حرف نداره)) واسه دوران جمع بندی هم گاج سرمه ای خیلی خوبه
زمین شناسی هم فک کنم هر کی کم حجم و مقوی خیلی سبزو بخونه بسش باشه
امیدوارم به دردتون بخوره

rebel

New Member
لایک ها
28

سلام
چیزی به اسم بهترین کتاب کنکور وجود نداره در حقیقت یکسری کتاب خوب هستند که هر کی با یکی از اون ها حال می کنه.پس فقط باید بدونید کدوم کتاب ها بد هستند!!!!

googooji

New Member
لایک ها
0

بچه ها منم خیلی گشتم تا این لیست رو برای خودم آماده کردم:
فیزیک پایه:برای آموزش ؛تک درس 1و2و3 مبتکران ونشر الگو و خوشخوان
برای تست: فقط تست نشر الگو(فیزیک پایه گاج اصلا کتاب جالبی نیست)

فیزیک پیش
: آموزش نشر الگو و مبتکران و رمزینه
تست نشر الگو

شیمی :هرسه سال ؛ مبتکران (بهمن بازرگانی)

ریاضیات:
دیفرانسیل:
آموزش: خوشخوان و نشر الگو
تست :نشر الگو
گسسته:آموزش خوشخوان-نشر الگو -فار-مهرو ماه
تست مهروماه (جواد ترکمن)

هندسه تحلیلی
:آموزش نشر الگو وخوشخوان
تست نشر الگو

حسابان:
آموزش خوشخوان
تست نشر الگو
هندسه پایه :هندسه پایه نشر الگو
جبر واحتمال :فقط نشر الگو
(در ضمن من با همین کتاب ها خیلی پیشر فت کردم)

hanieh k

New Member
لایک ها
32

واقعادست خود آدمه!!!
هرکی بایک کتابی کنارمیاد من نشر الگو زدم عالی بود

آخرین ویرایش توسط مدیر

immolote

New Member
لایک ها
28

سلام
معلم ما آقاي حيدري سه سال توالي نفر اول المپياد رياضي ايران و نفر دوم المپياد جهاني قطر هستن
در طول سال جزوه اي رو براي ما تدارك ديدن كه حرف نداره (رياظي 2)هركي خواست بگه چون از لحاظ تست آموزش و....عاليه

ansari1377

New Member
لایک ها
0

سلام - ميشه جزوه تون رو برام بفرستين - اينم ايميلم:ansari1377@gmail.com

بالا