آیا از نتیجه ای که به دست آورده اید راضی هستید؟؟

• مجموع رای دهندگان
    36

Moonlight

New Member
لایک ها
533
پاسخ : رتبه های کنکور 1391

من ي توصيه ميكنم زياد به رتبه هاتون فك نكنين تو آزمونايي كه ميدين...قلمچي برا من 49 كشوري پيش بيني كرده بود 4 منطقه ولي نتيجه ام با پيش بينيا خيلي فرق داشت... حتي تو سنجش هم كه آخر گند زدنم بود 7 منطقه بودم!! البته قبول دارم من كنكورو خراب كردم!تو قلمچي يه بارم بالاي 200 نشده بودم !! اكثرا رتبه ام حدوداي 50 بود ولي...هدفتون تو آزموناي آزمايشي ياد گرفتن نكته ها باشه نه تخمين رتبه واسه خودتون...
الآن رتبتون چند شد؟

zahraaa

New Member
لایک ها
80

در حال حاضر سهمیه ی پسر و دختر70-30هست یا 60-40؟:39:

Moonlight

New Member
لایک ها
533

در حال حاضر سهمیه ی پسر و دختر70-30هست یا 60-40؟:39:
اینو نمیدونم ولی بعضی از دانشگاه ها دست به کارهای شگفت انگیزی زدن !دانشگاه چمران اهواز در رشته های فنی مهندسی دانشجوی دختر اصلن اصلن نمی پذیرد!!! شنیدم بعضی از دانشگاه های دیگه هم محدودیت هایی گزاشتن واسه رشته های مهندسی واسه دخترا

zahraaa

New Member
لایک ها
80

اینو نمیدونم ولی بعضی از دانشگاه ها دست به کارهای شگفت انگیزی زدن !دانشگاه چمران اهواز در رشته های فنی مهندسی دانشجوی دختر اصلن اصلن نمی پذیرد!!! شنیدم بعضی از دانشگاه های دیگه هم محدودیت هایی گزاشتن واسه رشته های مهندسی واسه دخترا
دانشگاه قم هم همین ابتکار رو به خرج داده!!

آقا من قبلا میگفتم کار خوبیه چون به هر حال پسرا باید نیروی کار اصلی باشن!
الان که خودم کنکوری ام میبینم اونوقتا نفسم از جای گرم بلند میشده!(هر چند الان هم با نظر قبلی ام موافقم!!!);)
کاش امسال عوض شه!:7:

حالا اینا رو بیخیال.
کیست مرا یاری کند؟!!!

کسی آشنایی ،فامیلی درس خونده توی بیوتکنولوژی نداره؟

bihamta

New Member
لایک ها
345

با اختصاصياي 80 شدي 291؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جل الخالق
عجببببب
اين واسه پست بالا بود كه نمايش نداد

اما مثلا دانشگاه قزوين فقط 15 تا برق مخابرات ميگيره همه هم دختر!

m-hosynzaze

New Member
لایک ها
2

خانم بهمرام چرا گریه می کنین تو رتبه زیر 50 دیگه فرق نمی کنه 1 بیاری یا 25 مهم اینه که باعث افتخار قره داغ هستین

bihamta

New Member
لایک ها
345

در مورد دانشگاه چمران امروز روزنامه ي همشهري نوشته كه در پي اعتراضات بزودي اصلاحيه ميدن با مكاتباتي كه بين دانشگاه و وزارت انجام شده!در مورد همين عدم پذيرش دختر و ...
دانش اموزا نگران نباشن تا انتخاب رشته اصلاحيه اعلام ميشه!

آخرین ویرایش توسط مدیر

math7

New Member
لایک ها
586

با آرزوی موفقیت برای همه چه در کنکور و در همه ی مراحل زندگی اگه می تونید به ماها که یکی دو سال دیگه کنکور میدیم راهنمایی بدین که چه چیز هایی بخونیم و از کی و کجا شروع کنیم راستی من امسال سوم ریاضی ام خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:154:

yasapoor

New Member
لایک ها
1

با آرزوی موفقیت برای همه چه در کنکور و در همه ی مراحل زندگی اگه می تونید به ماها که یکی دو سال دیگه کنکور میدیم راهنمایی بدین که چه چیز هایی بخونیم و از کی و کجا شروع کنیم راستی من امسال سوم ریاضی ام خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:154:

بهت تبریک میگم که از حالا تو فکر کنکور هستی و مثل بعضی ها دنبال بچه بازی نیستی .همین طور ادامه بده

لایک ها
1,804

من امروز با آقای سلیمانزاده حرف زدم گفتن که فقط دانشگاه تهران
آقای واحدی هم تا جایی که من فهمیدم میرن دانشگاه تهران

Moonlight

New Member
لایک ها
533

در مورد دانشگاه چمران امروز روزنامه ي همشهري نوشته كه در پي اعتراضات بزودي اصلاحيه ميدن با مكاتباتي كه بين دانشگاه و وزارت انجام شده!در مورد همين عدم پذيرش دختر و ...دانش اموزا نگران نباشن تا انتخاب رشته اصلاحيه اعلام ميشه!
بله انشالا بعد از اینکه دانشجوها ترم اولو گزروندن و یه سری هم به این دلیل که نمیتونن بیرون از استانشون ادامه تحصیل بدن ناچار به رفتن به دانشگاه آزاد اسلامی شدن و یه عده هم که پولشو نداشتن بیخیال تحصیل شدن ،اصلاحیه هم میاد!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345

بله انشالا بعد از اینکه دانشجوها ترم اولو گزروندن و یه سری هم به این دلیل که نمیتونن بیرون از استانشون ادامه تحصیل بدن ناچار به رفتن به دانشگاه آزاد اسلامی شدن و یه عده هم که پولشو نداشتن بیخیال تحصیل شدن ،اصلاحیه هم میاد!!!
ديگه فعلا كه اينطوريه...

Moonlight

New Member
لایک ها
533

دانشگاه قم هم همین ابتکار رو به خرج داده!!آقا من قبلا میگفتم کار خوبیه چون به هر حال پسرا باید نیروی کار اصلی باشن!الان که خودم کنکوری ام میبینم اونوقتا نفسم از جای گرم بلند میشده!(هر چند الان هم با نظر قبلی ام موافقم!!!);)کاش امسال عوض شه!:7: حالا اینا رو بیخیال.کیست مرا یاری کند؟!!!کسی آشنایی ،فامیلی درس خونده توی بیوتکنولوژی نداره؟
کار خوبی که نیست چون الآن دختر های خوزستانی سهمیه ی بومس ندارن !!!ولی جاهای دیگه دارن!!! البته دانشگاه صنعت نفت فکر نکنم محدودیتی داشته باشه ولی خوب قبول شدن در این دانشگاه هم بسیار دشوار تر از چمران و بیشتر مراکز استانهاست هم اینکه ظرفیتش محدود تره و همینطور از نظر رشته !منم خیلی کنجکاوم درباره بیوتکنولوژی و کسی از بستگانم این رشته رو نخونده متاسفانه اطلاعات کمی دربارش دارم :یک رشته ی مشترک بین ت تجربی و ریاضیست .کاربرد علوم پایه در مهندسیه و ژنتیکو از این چیزا ! دکترای بیو تکنولوژی هم هست که عده ی کمی پذیرفته میشن .نصفش از کساییه که مرحله ماقبل نهایی المپیاد قبول شدن و بقیش از رتبه های خوب کنکور که تراز بالای 10000ده هزار دارن .دانشگاه تهران هم این رشته رو داره .البته بیوتکنولوژی گرایش فوق لیسانس هم هست. چندتا گرایش داره این رشته میکروبی مولکولی کشاورزی و بقیه رو نمیدونم (البته اسم دقیقشون این نیست !)فکر کنم خودتم اینارو میدونستی !!!دوستانی که اطلاعات بیشتر دارن بگن لطفن راستی یه نکته ظاهرن پارسال آخرین نفری که در دکترای بیوتک پذیرفته شده رتبش 150 بوده

bihamta

New Member
لایک ها
345

سلام دوستان
يه خواهش داشتم
كي توو اين سال تحصيلي كه گذشت كيا گزينه 2 آزموناشو شركت كردن؟؟؟
لطف كنيد تا امشب حتما جواب بديد ممنون ميشم

farhad2009

New Member
لایک ها
125

من که کانون بودم (کل سال). ولی سوالایه اختصاصی گزینه 2 رو از دوستام میگرفتم حلشون میکردم.

Dr.alvlir

New Member
لایک ها
7

امیر گنجی
منطقه2
آذربایجان غربی-بوکان
امسال پیش بودم!
195 منطقه2
[TABLE="width: 500, align: center"]
[TR]