kquran

New Member
لایک ها
18
اتفاقا این قدر قشنگ میشه لحنو منتقل کرد!!!
حتی حالت چهره بدون استفاده از اسمایلی!!!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
آره منم موافقم چون منم تمام حسمو تو پست هام منتقل میکنم!!! :p :p :!:

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
reshtehaye tavanbakhshy dare hamash doktura herfey mishe... az fizuteraby shoroue kardand baadesh kardarmanyu bynaysanjyu va... baghye gharare dokturaye herfeye she

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
میگم من دفترچه رو نگاه کردم این رشته هایی که خانم حسامی گفتن امسال هم همش در مقطع کارشناسی دانشجو میپذیرن که!!

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
bebakhshiid valy HESHAMI hastam na hesami.... emsal ham dar maghtaee karshnasy grfte va gharare beshe doktoraye herfey va onaye ke ghabl az doktora herfey faroghotahsiil shodan,, har sal ye edashun ru migiran bara konkore arshad.... :twisted:

mshf

New Member
لایک ها
10
کنکور ارشد نه فرق داره خود دکترای حرفه ای درست مثل داروسازی قدیم البته فعلا تو وزارت خونه تا اونجا که من میدونم فیزیوتراپی تصویب شده
خداییش خیلی رشته توپیه

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
یعنی یه عده ای از قبولیا ادامه میدن تا دکترا و یه عده دیگه باید ناپیوسته هی امتحان بدن؟

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
ممنون آخه دوستم فیزیوتراپی اهواز قبول شده و میخوام ببینم وضعیتش چطور میشه؟

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
من کاری به وضعیت مالیش ندارم!!!!
چون خودش میخواد بعدش یکی از این امتحانا که از رشته های مربوط به پزشکی میگیرن بده و بعدش بیاد پزشکی

mshf

New Member
لایک ها
10
منم فقط از نظر مالی نگفتم
رشته ای که مثل پزشکی در همه ی زمینه ها جای تحقیق داره
به دلیل کم بودن فیزیوتراپ ها اگه بتونهphdبگیره احتمال اینکه هییت علمی بشه هست اما اگه پزشک بشه احتمالش کمه
حتی از نظر تشخیص بیماری میتونه خیلی بهتر از پزشک اورتوپد عمل کنه( این را با چشم خودم دیدم که یه فیزیوتراپ تشخیص درست داد و یکی از اورتوپد های عالی تشخیص غلط)

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mjbbaha گفت
ممنون آخه دوستم فیزیوتراپی اهواز قبول شده و میخوام ببینم وضعیتش چطور میشه؟
از همین دوستم شنیدم که اینایی که کارشناسیشو خوندن یه امتحان بعدش میدن واسه دکترای حرفه ای
و دیگه کارشناسی ارشد و اینا ندارن

mshf

New Member
لایک ها
10
بابا بیخیال من دیگه آخراش خسته شده بودم شما از همین الان شکوه میکنید قبل کنکور فکر میکردم جلسه کنکور خیلی خاصه اما واقعا هیچی نبود بنابرین نگران نباشید
راه موفقیت تو مسیری که میرید درس خوندن برا یادگرفتن نه خوندن برا کنکور درست مثل دبستان و راهنمایی و دبیرستان

بالا