رفع اشکال و حل تمارین حسابان

mohammadi9

New Member
لایک ها
336
سلام دوستان سومی

از اونجایی که برای حسابان وقت زیادی دارید، این تاپیک رو زدم برای اونایی که بیشتر حسابان مشکل دارن

تاپیک برای مطرح کردن سوالاتی که دارید (چه از کتاب چه از غیر کتاب)

دوستان این تاپیک برای آمادگی امتحان نهایی، پس از طرح سوالاتی که خیلی سطحش از نهایی بالاتره ، خودداری کنن

امیدوارم در این امتحان موفق باشید.........

90h92

New Member
لایک ها
248
پاسخ : رفع اشکال و حل تمارین حسابان

من جواب تمرینای کتابو ندارم کسی میتونه کمکم کنه مثلا جوابا رو از کجا بگیرم؟؟؟:217:

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

یکی از بچه های فروم قبلا گذاشته بود.

مدرسه مجازی امیر

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

این حل المسائل برای خود آموزش و پرورشه راهنمای معلمه که داره حل ها رو بشینید حل کنید هر کدوم رو مشکل داشتین اینجا مطرح کنید ......

yasamin-98

New Member
لایک ها
0

فایل فصل 3 تو این سایتی که گذاشتید خرابه،جای دیگه ای واسه دانلود نیست؟

monam

New Member
لایک ها
116

دوستان حالا که اینجا دارین راجع به حسابان حرف می زنین بیاین یه سری هم به امتحان بعدیش بزنین عربیچه کنم واسه عربی؟

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

دوستان حالا که اینجا دارین راجع به حسابان حرف می زنین بیاین یه سری هم به امتحان بعدیش بزنین عربیچه کنم واسه عربی؟
ب نظرم کلمه هارو از الان ک وقت ازاد زیاد داریم شروع کن هر جور راحتی اما فلش کارت روش خوبیه ب درد کنکورم میخوره !!!!!!!!!!!برا قواعدم هرچی بیشتر تمرین حل کنی بهتره ب نکات خیلی خیلی خیلی دقت کن!!!!!!!!!!!!تمام کتابو باید بلد باشی حتی گوشه کنارش نکته داره و تله های اموزشی سازمان سنجش ک تو عربی و شیمی اکثرا استثناهاست حواست ب اینا باشه 20

yasamin-98

New Member
لایک ها
0

سلام. می خواستم بپرسم جایی می شناسید که سوالات نهایی خارج از کشور،غیبت موجه و تغییر رشته رو داشته باشه؟ یا اصلا این سوالا تو نت پیدا میشه؟
من این سه تا امتحان حسابان (مال سال پیش) رو می خوام.از اونجایی که کتاب عوض شده می خوام ورقه های بیشتری دستم باشه

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

سلام. می خواستم بپرسم جایی می شناسید که سوالات نهایی خارج از کشور،غیبت موجه و تغییر رشته رو داشته باشه؟ یا اصلا این سوالا تو نت پیدا میشه؟
من این سه تا امتحان حسابان (مال سال پیش) رو می خوام.از اونجایی که کتاب عوض شده می خوام ورقه های بیشتری دستم باشه

تا اونجا که من می دونم واسه سال سوم سوالای غیبت موجه وجود نداره.اما واسه دوما و اولا و پیش دانشگاهیا همچین چیزی هست.

تقریبا 70 درصد سوالای نهایی قبل از 90 هم مطابق کتاب امسال هستند و مشکلی ندارند.

بالا