darya-gorgan

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان من کنکور89بودم...اما الان شدم کنکور90ً!!! ولی هنوز شروع نکردم.....2روزبعداز اومدن رتبه ها شروع کردم به خوندن...اما یه هفته نشد خسته شدم!!!!جوابای آزادم نیومده ولی مطمئنم رشته ای که میخوام قبول نمیشم....هرروز میخوام دوباره شروع کنم اما خاطرات سال گذشته نمیذاره....................

دیرشد مگه نه؟

zhrs

New Member
لایک ها
0
darya-gorgan گفت
سلام دوستان من کنکور89بودم...اما الان شدم کنکور90ً!!! ولی هنوز شروع نکردم.....2روزبعداز اومدن رتبه ها شروع کردم به خوندن...اما یه هفته نشد خسته شدم!!!!جوابای آزادم نیومده ولی مطمئنم رشته ای که میخوام قبول نمیشم....هرروز میخوام دوباره شروع کنم اما خاطرات سال گذشته نمیذاره....................

دیرشد مگه نه؟
نه همشهری....کی گفته دیر شده...فقط هیجان زده نشو....آروم آروم...یه چند روز فقط کتاباتو ورق بزن دوباره چشت عادت کنه...بعدم شروع کن ریز ریز و فصل به فصل با آرامش خوندن...اصلا به خودت فشار نیار....برنامه ریزی کن که مثلا این هفته این ماه قراره تا کجا رو تموم کنی...اگرم آزمون آزمایشی می ری که بهتر....قرار نیست همین حالا کنکور بدی که....10 ماه مونده...بشین قشنگ حساب کتاباتو بکن...هر چی که واقعا لازمه رو در نظر بگیر و یواش یواش شروع کن....موفق باشی

mecha

New Member
لایک ها
0
darya-gorgan گفت

دیرشد مگه نه؟
به نظرم صبر کنید از اول مهر شروع کنید...

parinaz

New Member
لایک ها
2
darya-gorgan گفت

دیرشد مگه نه؟
سلام همشهری جان میگم بابا این چندروزو تا مهر بیخیال. بشین لذذت ببر. البته یه کم سخته اما برای تغییر روحیه و... اینا لازمه یه کم خوش باش تا 2-3 روز مونده به 1 مهر بعد اون 2-3 روزو بشین اتاق مرتب کنو کتابارو مشخص کنو.... بعد از یکه مهر شروع کن با روحیه عالی
بخند گله (البته یه کم سخته) اما سعی کن همیشه شاد و سرزنده باشی این یکی از کلیداس!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
بشین اتاق مرتب کنو کتابارو مشخص کنو..
نکردینم زیاد مهم نیستا....به هم ریخته باشه حسش بیشتره.....
آره تفریح کنین و انرژی جمع کنین واسه 9 ماه تلاش...

بالا