زبان انگلیسی در کنکور سراسری

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام به همه ی داوطلبان گرامی کنکور 89 :p

با توجه به اینکه امسال ، حدود 10 تا سوال از 25 سوال زبان ، در رشته های تجربی و ریاضی ، به passage اختصاص داده شده ، یه روش خوب کسی واسه خوندن زبان به این سبک سراغ داره ؟

لطفا" یه کتاب خوب هم واسش معرفی کنید !

مرسی ! :)

bihamta

New Member
لایک ها
345
نسیم جان من کتابی رو در حال حاضر تو ذهنم ندارم.
ولی معتقدم کافیه دامنه ی لغاتمون بالا باشه.راحت می تونیم جواب بدیم.
ولی 3-2 کتاب خوب میشناسم.اما دقیق اسمشونو یادم نیس.میگردم پیدا می کنم

kquran

New Member
لایک ها
18
کتاب درک مطلب گاج...به همین سادگی اما نظرم اینه که وقتتون رو روی زبان تلف نکنید...65 ساعت در مجموع امسال به زبان اختصاص بدین...همین! :oops:

nassim

New Member
لایک ها
10
kquran گفت
کتاب درک مطلب گاج...به همین سادگی اما نظرم اینه که وقتتون رو روی زبان تلف نکنید...65 ساعت در مجموع امسال به زبان اختصاص بدین...همین! :oops:
ممنون ! ولی من میخوام منحصرا" زبان هم شرکت کنم ! :twisted:

Rostami

New Member
لایک ها
15
به نظرم به طور کلی برای زبان 2تا کار باید بکنید:1دامنه ی لغات بالا(bihamta هم گفت)و2کتاب سبز!

kquran

New Member
لایک ها
18
nassim گفت
kquran گفت
ممنون ! ولی من میخوام منحصرا" زبان هم شرکت کنم ! :twisted:
فقط زمانی روش وقت بذار که بخوای رشته ی زبان بری...چون عمرا اون 3 تا رمتن آخر زبان تخصصی رو بفهمی مگه اینکه خارجی باشی!!! :evil:

bihamta

New Member
لایک ها
345
کتاب تست شهاب اناری انتشارات مبتکران
Rostami گفت
به نظرم به طور کلی برای زبان 2تا کار باید بکنید:1دامنه ی لغات بالا(bihamta هم گفت)و2کتاب سبز!
منظورتون از کتاب سبز چیه؟چه انتشاراتی؟

kquran

New Member
لایک ها
18
کتاب سبز خودش یه انتشاراته که با کتاب های زیست شناسیشون نوشته ی برادران نصری جا باز کرد و به نظر من هیچ کدوم مثل زیست نتونست موفق باشه...

mshf

New Member
لایک ها
10
این که دامنه لغت بالا باشه خوبه اما سال کنکور نباید برید سراغ کتاب لغت یا متن غیرعادی دامنه لغت بالا خوبه برا کسی که از سال های قبل بلده به نظر من از معلمتون یا دوستاتون متن بگیرید متن که برا کنکور طرح شده باشه و اونو بزنید البته شخصا کتاب سبز را زدم نمیگم عالی بود اما بد هم نبود ولی باید کتاب های دیگه را هم بپرسید تازه من با وجود این که بلد بودم 10 تا درک مطلب را نزدم :lol: :lol: :lol: چون نرسیدم :lol: :lol:

nassim

New Member
لایک ها
10
mshf گفت
این که دامنه لغت بالا باشه خوبه اما سال کنکور نباید برید سراغ کتاب لغت یا متن غیرعادی دامنه لغت بالا خوبه برا کسی که از سال های قبل بلده به نظر من از معلمتون یا دوستاتون متن بگیرید متن که برا کنکور طرح شده باشه و اونو بزنید البته شخصا کتاب سبز را زدم نمیگم عالی بود اما بد هم نبود ولی باید کتاب های دیگه را هم بپرسید تازه من با وجود این که بلد بودم 10 تا درک مطلب را نزدم :lol: :lol: :lol: چون نرسیدم :lol: :lol:
خیلی از همه ی کنکوری ها ممنون ! خدا خیرتان دهاد !

میشه بگین چرا وقت کم آوردین ؟؟ ( ببخشید اینو میگم ، ولی ... :oops: )

kquran

New Member
لایک ها
18
من بگم؟!
چون بلد نبودیم درست حسابی وقت رو تنظیم کنیم...یعنی فکر می کردیم بلد هستیم چون من خودم همه ی کنکورای قبل رو از 82 به اینور تو وقت زدم و میانگین درصدامم 80 بود ولی خوب نشد دیگه...اصولی یاد بگیرین که وقت کم نیارین...

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
زبان انگلیسی انتشارات مبتکران به قلم شهاب اناری حرف نداره

20_sorour

New Member
لایک ها
13
از همه ی کتابهای گاج و قلم چی و این حرفا که بگذریم به اعتقاد من کتاب انگلیسی پیشرفته (نوین)ـانتشارات جنگل معجزه می کنه :) باور کنید که امتحانش ضرر نداره...من قول می دم هر کی این کتابو بخونه زبان کنکورش رو بالای 80 بزنه :p
.
:twisted:

بالا