septal_2006

New Member
لایک ها
17
به نام خدا
با سلام خدمت دوستان:
اغلب من سعی کردم که پاسخها یا مطالبی که در سایت میذارم تا حد ممکن علمی در حد سوادم و لایق سایت استاد گرانقدرمون آقای خلینا باشه به نظرم خیلی از کاربران و به خصوص مدیران دیگر انجمنها که حتما مثل آقای خلینا انتقاد پذیر هستند
باید در مطالبی که در سایت و در مورد بارم بندی سوالات نهایی که برای سال سومی ها و به خصوص المپیادیهای بدبخت که با خون دل دارن نهایی رو میخونن و اغلبشون هم برای نخستین بار کتابای مدرسه رو کامل ورق میزنن ,میذارن دقت لازم رو داشته باشن و یا حداقل مطالبی غلطی رو که با کوتاهی در سایت گذاشتن اصلاح کنن.لازم به ذکره که این امتحان نهایی در کنکور تاثیر داره و در معدلمون هم ضریب 6 داره و 0.25 معادل 1.5 چه برسه به 1.25 و بیشتر(دوستان منظورم رو میفهمن).در ضمن خیلی از عزیزان بیکار نیستن که 24 ساعته سایت رو برای به روز شدن مطالب و اصلاح مطالب توسط دیگر کاربران چک کنن
این مطلب تا حد امکان همسو با انتقاد مثبت بود و سعی کردم که تخریب نباشه
طبیعی است که حذف بعضی مطالب نشانه ی انتقاد ناپذیری و.... بعضیها تلقی خواهد شد
همینجا اکرام و احترام خودمو نسبت به استاد زحمت کشمون آقای خلینا اعلام میکنم و میگم که مطلب نوشته شده اصلا ایشون رو در بر نمیگیره تاکید میکنم که اصلا ایشون رو در بر نمیگیره

pirate17

New Member
لایک ها
40
septal-2006 حق داری منم شرمنده ام
ولی قبلش می خوام کله ی گزینه ی جوانو بکنم 8O
به خاطر حرف اونا ...
به یکی از دوستام که شمارشو نداشتم گفتم حذفه و...
دیروز نفهمیدم چی کار کنم بهش بگم حذف نیس 8O

احتمالا اقای مطهری هم از روی حرف اونا گفتن
امیدوارم اون سوالا رو حذف کنن :eek:

z_tahmasebis

New Member
لایک ها
0
منم با حرف pirate موافقم البته تازه عضو شدم ولی از این سایت استفاده میکردم :wink:

pirate17

New Member
لایک ها
40
می شه یکم تو ضیح بدید این aa واسه چی بود؟ :roll:

لایک ها
30
ذوست عزیز septal_2006

انتقاد شما وارده اما خوب ما که خودمون توی آموزش پرورش نیستیم که خبر مستقیم برسونیم. مطالب و اخباری که ما نقل می کنیم از منابع دیگره. خبری مثل خبر حذفیات هم توی تلوزیون اعلام شد. وقتی منبع خبری بزرگی مثل تلوزیون توی برنامه ای مثل اون گزینه اشتباه اعلام می کنه ماهم دچار چنین دردسرهایی میشیم.
به هرحال من معذرت میخوام به خاطر چنین اشتباهی . چنین چیزهایی یک در هزار اتفاق میافته و قبول کنید نمیشه به خاطر این احتمال ضعیف از انتشار اخبار جلوگیری کرد.

pirate17

New Member
لایک ها
40
حالا نمی شه این اشتباهرو یه جوری ادم جبران کنه؟
من کلی شرم زده می شم وقتی یاد دوستم میفتم :?

windgirl

New Member
لایک ها
1
حقیقت اینه که این افتضاحی که به بار اومده هیچ جوری درست شدنی نیست چون حتی با حذف اون سوال ها هم ما (دانش آموزها ) ضرر بیشتری می بینیم چون بارم و نمره ها رو پخش می کنن در نتیجه اشتباهات و غلط های دیگمون بارم بیشتری می گیره :?

بالا