زیست شناسی گیاهی رست

amir137925

New Member
لایک ها
63
سلام دانش پژوهان
کدوم فصل ها رو از رست باید خوند ؟ راهنمایی کنید.

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442
پاسخ : زیست شناسی گیاهی رست

سلام
فصلهای که شاید به دردتون بخوره هستش:4تا9 و12&13 و17تا20
بعداونم ریون بخونید

bloodborne

New Member
لایک ها
215

من میگم 1تا9+11تا13

farzam

Active Member
لایک ها
149

سلام
فصلهای که شاید به دردتون بخوره هستش:4تا9 و12&13 و17تا20
بعداونم ریون بخونید
سطح ریون بالاتره یا فان؟

لایک ها
61

فان تخصصی تره زیون یه چیزیه بین رست و فان البته کتابا نویسندگان ایرانی هم تو این بخش زیست یعنی اناتومی گیاهی خیلی خیلی خوب کم حجم و پر تصویرند

amir137925

New Member
لایک ها
63

فان بالاتره ریون هم از رست بالاتره ولی برا مبتدیا رست خوبه فان و ریون هم لازم نیست

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

فان بالاتره ریون هم از رست بالاتره ولی برا مبتدیا رست خوبه فان و ریون هم لازم نیست

افرا.ف

Well-Known Member
لایک ها
580

واسه یه گیاهی اینقدر به حاشیه نرید به جایی نمیرسید ! بخصوص که باشگاه شدید قصد داره به ibo نزدیک شه ! فکر میکنید همین رست خودش چقدر اثر اره توی حل کردن گیاهیا؟!؟!؟ حدقل واسه ی من که نه امسال نه پارسال تاثیری نداشت ! خوبه بخونید اما زیادی غرق این کتابا نشید ! گیاهیتونو با کمپل ، الفبای گیاهی ، فاطمی ، باور کنید با اینا هم میشه گیاهی رو بست ! سوالای گیاهی فقد باید شکل زیاد دیده باشی و سوال حل کرده باشی. اگه میخوایید غرق توی کتابای متفرقه بشین پیشنهاد میکنم غرق بحثای مهمتر مث بیوشیمی و فیزیو بشین !!! سوالای دوره 18 اینو ثابت کرد !

bloodborne

New Member
لایک ها
215

به نظر من الفبای گیاهی رو بخونید + رست یا زیست گیاهی علوی+رست تا مرحله دوم حلش می کنه زیست گیاهی رو
اونوقت خواستید برای دوره تایز و بخونید اونم نه همشو. تموم شد و رفت .

amir137925

New Member
لایک ها
63

اره من همینو به phisiology گفتم دوره 18 سوالاتش چرت بود مخصوصا مرحله دوم ایشالا تکرار نشه اما اگه به ibo نزدیک بشه بهتره باید تفکر صحیحی از سوال داشته باشیم من گفتم نقره و برنز میشناسم چندتا از منابعو خوندن مدال گرفتن موفق باشید

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

به نظر من الفبای گیاهی رو بخونید + رست یا زیست گیاهی علوی+رست تا مرحله دوم حلش می کنه زیست گیاهی رو
اونوقت خواستید برای دوره تایز و بخونید اونم نه همشو. تموم شد و رفت .

از تايزو زايگر فصل هاي فتوسنتز و هورمون و پتانسل اب شو اگه بتوني قبل مرحله دو بخوني يه پون مثبتِ برات
البته تايزوزايگر تو بضي بخشا زياد وارد جزئيات شده مثلا برا فتوسنتز يادمه 3 فصل بود و رو فراورده هاش زياد مانور مي داد
اون قسمت هايي كه مي بيني زياد داره وارد جزئيات ميشه كه به دردت نمي خوره بذار كنار، ازش رد شو بقيه رو بخون

+

برا گياهي زياد عكس ببين اينكه يه برش گياه دادن بتوني بگي خزه هست يا سرخسه يا بازدانه هست (مثلا ذخيره رزين و اينا داره)
يا نهان دانه هست
دو لپه هست يا تك لپه
اصلا برش عرضي از ساقه هست يا برگه يا ريشه
يه ساله هست يا دو ساله و اينا
اهان
يادت باشه زير أوند ها "فيبر" هست ، كلا بايد بتوني اوند ابكشي و چوبي و فيبر و اسكلرئيد و اسكلرانشيم و اينا رو تشخيص بدي
عكس زياد ببين !

همين چيزا فعلا يادمه ;)

بالا