سطح سوالات شیمی

nimamoj

New Member
لایک ها
0
خوش بختانه کیفیت سوالات بسیار بالا بود(مخصوصا سوالات استوکیومتری) ودرست نیست که به خاطر یکی دو تا اشتباه سطحی وصد در صد قابل حدس زحمات آنها را زیر سوال ببریم :oops: :arrow:

siavash

New Member
لایک ها
0
بسيار اسان من كه 85 درصد زدم نا اميدم

sir

New Member
لایک ها
0
بسیار آسان...من 98% :x :x :x :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: زدم و از شدت نا امیدی میخواهم خودو را دار بزنم!

لایک ها
1
منکه 101% زدم کاملا" نا امیدم دیگه شما چقدر امیدوارین! :twisted: :twisted: :twisted:

afshin

New Member
لایک ها
71
siavash گفت
بسيار اسان من كه 85 درصد زدم نا اميدم
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

عزیزان......باید بگم که درصد مرحله اول چه خوب چه بد مهم نیست...اگه مرد میدون هستید بیاید و مرحله دو قبول شید... :!:

GO ON TO FIGHT .... :evil:

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
sir گفت
بسیار آسان...من 98% :x :x :x :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: زدم و از شدت نا امیدی میخواهم خودو را دار بزنم!
اگه به موضوع تاپیک نگاه کنی می بینی کسی ازت درصد نپرسیه !!!!! :( :( :( :evil:
پس با حرفای الکی صفحه رو شلوغ نکن !!!! :( :( :( :( :evil:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه شما دوستان گرامی،
تاپیکی در همین اتاق هست که قرار است سوالات نوزدهمین المپیاد شیمی در آن نقد شود.
از شما دوستان عزیز انتظار میرود بسیار حرفه ای و منتقدانه تک تک سوالات را بررسی کنید نه اینکه با گفتن درصدهای الکی روحیه همدیگه را خراب کنید. :?:

موق باشید :twisted:

elinaz

New Member
لایک ها
1
سلام آقای خلینا.در مورد اون سوال چرا برومید هیدروژن غلطه؟من که تو کتابا زیاد دیدم.تازه توی یکی از سوالات همین المپیادم به جای کربن دی اکسید نوشته بود دی اکسید کربن

pouria1913

New Member
لایک ها
0
chon H inja katione pas aval bayad neveshte she,albate az nazare ketabe vezarati,fek nemikonam ovordane in soal to olympiad aghelane boode bashe :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

بالا