سلامت روان

لایک ها
0
یا هستم و تازه عضو این سایت فوق العاد شدم امسال هم مرحله اول المپیاد زیست امد و گذشت ( با اینکه بنده به شخصه حس کردم ازمون زیاد استاندارد نبود )
من به رغم شرایط تقریبا نامساعدی که ازمون رو توش دادم تونستم نتیجه نسبتا قابل قبولی رو کسب کنم و شانس قبولی دارم ولی مشکل اینجاست که خیلی انگیزه ام رو از دست داده ام هر روز بیشتر احساس میکنم که به اندازه کافی خوب باهوش یا سریع نیستم دائما خودم رو برای کوچیکترین مسال سرزنش میکنم برای مثال شب موقع خواب با خودم میگم چرا امروز فقط 6 ساعات خوندی چرا بیشتر تلاش نکردی اینطوری میخوای قبول شی علاقت به زیست فقط همین قدر بود !
نمیدوم چرااینطوری شدم زمانی که واسه مرحله اول میخوندم فکر میکردم اگر مرحله اول رو بگذرونم دیگه این احساسات از بین میرن دیگه خودم رو سرزنش نمی کنم دیگه خودم رو احمق صدا نیمزنم بیشتر تلاش می کنم ( تا حدودی مطمعنم که بخش زیادی از این افکار بخاطر اینه که من تنها فردی تو کل شهرستانم هستم که راجب المپیاد زیست جدی و داره میخونه براش )
ولی الان این احساسات منفی حتی شدید تر از قبل شدن
و به شدت این احساسات منفی دارن روم تاثیر میزارن دیگه با عشق گایتون یا لیننجر رو نمیتونم بخونم صبح ها به سختی بیدار می شم و کنترل تمرکزم هم که بخاطر ADHDای که دارم همینطوری هم برام سخته
حتی سخت تر هم شده
دیگه واقعا نمی دونم
یکی از کار هایکه به ذهنم رسیده اینه که دوباره به روان پزشک مراجه کنم که به احتمال زیاد دوباره برام ری تالین تجویز
کنه

به هر حال اگر فردی در این خصوص تجربه ای داره لطفا کمکم کنه
بازم ببخشید بخاطر موج منفی و ممنون بابت وقتی که برای خوندن این طومار صرف کردید

بالا