Miss Good

New Member
لایک ها
30
سلام به همه المپیادیا و اللخصوص سمپادیای عزیز که من اینجا چتنا سوال و راهنمایی ازشون میخوام!!!
من الان اول دبیرستانم و میخوام ریاضی بخونم و الانم تو المپیاد ریاضیم!!
سال پیش یه اشتباه بزرگی کردمو تو آزمون مدارس تیزهوشان شرکن نکردم...: چون فکر میکردم این مدارس خیلی خیلی خیلی خیلی و... سخت میگیرن و واقعا نمیشه تحمل کرد!! از دوستان میخوام که درمورد این مدارس یه عــــــــــــــــــــالمه برام توضیح بدن...خوبه خووووووووب...چون احتمالا میخوام واسه سال دیگه تو آزمونش شرکت کنم!! خیلی برام مهممههه... ( توضیحاتی درمورد دبیران ، دانش آموزان ، ساعات درسی و کاری ، برنامه ریزیاش و اینجور چیزا که تو مدارس تیزهوشان دیده میشه...کلا هر چیز مهمی اونجاها هست بهم بگگگیید(شهریشم بهم بگید دیگه خیلی خیلی ممنون میشم:89:)!!!)

***و حالا از مشاورین ارجمند این انجمن میخوام که بهم بگن چیکارا بکنم که تو آزمون شرکت کنم ، تو مدرسه سمپاد کم نیارم ، بتونم تحمل کنم ، پیشرفت کنم ، چجوری درس بخونم و کلا از این جور توضیحات مهم و به درد بخور
*** و اگر کسی اینجا مشاوریو میشناسه که به کار من بیاد ، بهم بگه که من خودم شخصا واسه کمک بهش مراجعه کنم...

********* خیلی دوســــــــتون دارم:95:...عاشقتونم:123:...کمکم کنییید خواهشا،لطفا، التماسا و ...:63:!!:89: ... بیســـــــــــیار از همگیتون ممنونم!!:79::196:
یکی از بزرگترین آرزوهای من اینه که برم تیزهوشان و پیشرفت کنم و کم نیارم:173:......عاللییی شم ینی!!!:204::216::97::121::122::122::53::221:

خلاصه همین دیگه...آخرین امیدم شما هاییییییییییید.............

دوستان عزیز! این ایمیل منه...اگه خواستید بهم مشاوره ی شدید بدید(که من خیلی خوشحال میشم اینجوری با کسی حرف بزنم و ازش راهنمایی بگیرم...چون خیلی راحت تره!) ، اددم کنید و ...!! من بیشتر وقتای بیکاریم آنم!!
g_sharifi77@yahoo.com

آخرین ویرایش توسط مدیر

HNahari

New Member
لایک ها
85
پاسخ : سمپادیا حتما بخووووونن!!

شما با این روحیه هرجا باشی موفق میشی :3: والا من خیلی درگیر مدرسه نمیشم و کاری به کارش ندارم :4: ولی اگه می خوای المپیاد بخونی چند نفر رو میشناسم که میتونن خوب کمکت کنن. خودمم تا جایی که بتونم کمکت میکنم حتماً. خلاصه تا وقت داری بچسب به المپیادت و تا تهش برووو :3:

My World

New Member
لایک ها
81

راستشو بخواید کار شاقی تو این مدارس انجام نمیشه!

ولی خب بعضیا ک تازه واردن سختشونه

شما اگه از همون راهنمایی وارد میشدید خیلی خیلی بهتر بود ولی الانم دیر نیست!

دقیقا منظورتون از سه سال دیگه یعنی برای پیش؟!

تا سال دوم فرصت هست ک ب تیزهوشان بیاین فکر کنم!

ولی خب اگه بخوام توضیح بدم، معلما ک اکثرشون 30 سال سابقه رو دارن و خوبن ولی خب بعضیاشون معلم مدرسه های غیرانتفاعی هم هستن

درباره ی بقیه چیزا هم نمیدونم چی بگم! چون کار خاصی انجام نمیشه!

بیشتر هیبت تیزهوشان روی کتابای تست و کمک درسی میچرخه!

شما کتابایی رو میتونی تهیه کنی ک توی این مدارس پیشنهاد میشه، مثل خوشخوان یا مبتکران

اونوقت سطح علمیت از مدرسه ی خودت بالاتر میره و میتونی بهترین باشی

درباره ی معلمای خصوصی و کلاس درسی خارج مدرسه هم بهمون گوش زد میشه ک نریم، چون میگن اگه میخواین تیزهوش باشین سعی کنین خودتون یاد بگیرین و اه اشکالی داشتین از دبیر بپرسین

شما هم بهتره همین کارو بکنی

دیگه هم اینکه میگن سال اول زیاد ب کنکور و اینا فکر نکنین ولی درستون رو ب نحو احسن بخونین

المپیاد را رو هم اگر میدونید ک توان دارید شرکت کنید ولی اگه قراره ب درستون لطمه بزنه بیخیال شید

برنامه های دیگه ک فکر کنم تو همه ی مدارس باشه، برگزاری کلاس برای المپیاد مد نظر دانش آموزاست

سوال دیگه ای بود در خدمتم! :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

Miss Good

New Member
لایک ها
30

شما با این روحیه هرجا باشی موفق میشی :3: والا من خیلی درگیر مدرسه نمیشم و کاری به کارش ندارم :4: ولی اگه می خوای المپیاد بخونی چند نفر رو میشناسم که میتونن خوب کمکت کنن. خودمم تا جایی که بتونم کمکت میکنم حتماً. خلاصه تا وقت داری بچسب به المپیادت و تا تهش برووو :3:
اونو که می چسبم بهش تا تهـــــــش!! ولی میخوام از یه طرفیم بچسبم به سمپاد...در این باره راهنمایی و کمک میخوام
فک کنم شما خوب منظورمو نفهمیدین!!!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راستشو بخواید کار شاقی تو این مدارس انجام نمیشه!

ولی خب بعضیا ک تازه واردن سختشونه

شما اگه از همون راهنمایی وارد میشدید خیلی خیلی بهتر بود ولی الانم دیر نیست!

دقیقا منظورتون از سه سال دیگه یعنی برای پیش؟!

تا سال دوم فرصت هست ک ب تیزهوشان بیاین فکر کنم!

ولی خب اگه بخوام توضیح بدم، معلما ک اکثرشون 30 سال سابقه رو دارن و خوبن ولی خب بعضیاشون معلم مدرسه های غیرانتفاعی هم هستن

درباره ی بقیه چیزا هم نمیدونم چی بگم! چون کار خاصی انجام نمیشه!

بیشتر هیبت تیزهوشان روی کتابای تست و کمک درسی میچرخه!

شما کتابایی رو میتونی تهیه کنی ک توی این مدارس پیشنهاد میشه، مثل خوشخوان یا مبتکران

اونوقت سطح علمیت از مدرسه ی خودت بالاتر میره و میتونی بهترین باشی

درباره ی معلمای خصوصی و کلاس درسی خارج مدرسه هم بهمون گوش زد میشه ک نریم، چون میگن اگه میخواین تیزهوش باشین سعی کنین خودتون یاد بگیرین و اه اشکالی داشتین از دبیر بپرسین

شما هم بهتره همین کارو بکنی

دیگه هم اینکه میگن سال اول زیاد ب کنکور و اینا فکر نکنین ولی درستون رو ب نحو احسن بخونین

المپیاد را رو هم اگر میدونید ک توان دارید شرکت کنید ولی اگه قراره ب درستون لطمه بزنه بیخیال شید

برنامه های دیگه ک فکر کنم تو همه ی مدارس باشه، برگزاری کلاس برای المپیاد مد نظر دانش آموزاست

سوال دیگه ای بود در خدمتم! :)

خیلی ممنون!! تقریبا همه چیو گفتین...فقط من نفهمیدم که الان شما میگین خیلی لازم نیس برم تیزهوشان؟؟یا نه؟؟!!
فقط یه نکته : شهریه؟؟ ساعات کاری؟؟ دانش آموزان؟؟
اگه میشه راجع به این سه مورد توضیحات زیادی بدین...
در ضمن شما که میگید "منظورتون از سه سال دیگه چیه؟" >>> باید بگم که من نگفتم از سه سال دیگه ... گفتم واسه سال دیگه!!!:))))))

چرا سمپادیا پاسخگو نیستن؟!؟
و همینطور مشاورین؟؟!!
:53:...:53:
من از شما ها توقع دارما
آخرین امیدمین...

n_maths

New Member
لایک ها
275

تو مدرسه ما که فرزانگانیم کار خاصی انجام نمیشه(نابود شدیم)4 سال پیش،وقتی مدیرمون هنوز عوض نشده بودن،فرزانگان 2 تهران بودیم،ولی الان که مدیریت و کادر مدرسه و دبیرا عوض شدن،شدیم آخرین فرزانگان تهران!!!!!!فقط به خاطر مدیریت این اتفاقا افتاد!اون سالا حداقل سالی یه دونه مدال کشوری المپیاد داشتیم.سال 2009 المپیاد جهانی نجوم،طلا یک جهانی مال مدرسه ما بود...ولی امسال یه بنده خدایی مدال برنز کشوری نجوم آورد،اسمشو هیچ جا نزدن!:81:
شهریه هم 800 تومن دادیم.البته مدرسه با مدرسه فرق میکنه.اون موقع که فرزانگان 2 بودیم،600 تومن میدادیم.الان نمیدونم فرزانگان 1 چقدر میگیره. خلاصه این که سمپاد داره نابود میشه،البته به جر حلی 1 و فرزانگان1.معلمای الان ما با المپیاد مخالفن.من حتی برای امسالم میخواستم برم دبیرستان دولتی بغل خونمون،مامان بابام نذاشتن،چون اونجا راحت تر میتونستم المپیاد بخونم.اگه الان مدرسه عادی میری،با خیال راحت بشین المپیادتو بخون.
من از اول راهنمایی تو این مدرسه بودم،مجبورمون میکردن که سالی یه دونه پروژه تحویل بدیم تو تابستون،خیلی هم خوش میگذشت،واقعا هم بچه ها خوب کار میکردن...ولی الان ...
:46:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

باااااااباااااااااااااااااااااااااااااااا . چه جدی گرفتی قضیه رو :)) اصن سمپاد چه ربطی به موفقیت داره ؟ کی می گه راه موفقیت از سمپاد می گذرد ؟ :4:
به من باشه میگم مدرسه نری موفق تری !!!

S_A_M

New Member
لایک ها
413

اصلا قبول ندارم!
با این حرفا بخودتون روحیه منفی ندین....

pegahmm

New Member
لایک ها
375

ويژگى خاص و خيلي خيلي مهم سمپاد كه هيچكدام از مدارس ديگر ندارند و فاقد آنند و به همين دليل عقب تر از ما سمپاديا هستن ميدونى چيه؟؟؟؟!!!!
اينكه اسمش سمپاده:|||||
راستى يه ويژگى ديگه هم هست!!
عين بادكنك بادشون ميكنن چون سمپادن:||||

S_A_M

New Member
لایک ها
413

ويژگى خاص و خيلي خيلي مهم سمپاد كه هيچكدام از مدارس ديگر ندارند و فاقد آنند و به همين دليل عقب تر از ما سمپاديا هستن ميدونى چيه؟؟؟؟!!!!
دیگه لازم نیس اینقد هم بد بگی!:4:
سمپاد=مدارس دیگر

HNahari

New Member
لایک ها
85

ببینین سمپاد هرجوری بهش نگاه کنی بهتر از مدارس معمولیه، دیگه اینقدر خرابش نکنین :1: ولی اینو قبول دارم که به هیچ وجه نمیتونه تضمینی واسه موفقیت باشه

FaEzeh

New Member
لایک ها
178

تو هم داری برا المپ میخونی هم برا آزمون ورودی؟ به نظرم تمرکزتو رو یکیش جمع کن.

My World

New Member
لایک ها
81

اونو که می چسبم بهش تا تهـــــــش!! ولی میخوام از یه طرفیم بچسبم به سمپاد...در این باره راهنمایی و کمک میخوام فک کنم شما خوب منظورمو نفهمیدین!!! ---- دو نوشته به هم متصل شده است ---- خیلی ممنون!! تقریبا همه چیو گفتین...فقط من نفهمیدم که الان شما میگین خیلی لازم نیس برم تیزهوشان؟؟یا نه؟؟!! فقط یه نکته : شهریه؟؟ ساعات کاری؟؟ دانش آموزان؟؟ اگه میشه راجع به این سه مورد توضیحات زیادی بدین... در ضمن شما که میگید "منظورتون از سه سال دیگه چیه؟" >>> باید بگم که من نگفتم از سه سال دیگه ... گفتم واسه سال دیگه!!!:)))))) ---- دو نوشته به هم متصل شده است ----
چرا سمپادیا پاسخگو نیستن؟!؟ و همینطور مشاورین؟؟!! :53:...:53: من از شما ها توقع دارما آخرین امیدمین...
آره خیلی لازم نیس اونجا فقط زیاد کار میکنن باهامون و اینا همین! شما میتونی کتابای تست عالی رو بگیری و خودت کار کنی اگه هم اشکال داشتی از دبیرتون بپرسی الان من اصلا وقت نمیکنم نه واسه شریف بخونم نه المپیاد :|||| شهریه رو یادم نیست! ساعات کاری هر مدرسه ای فرق میکنه ولی خب مدیر ما برای اینکه زیاد مدرسه نمونیم و اینا اومده هر روز رو گذاشته تا 1.5 فقط شنبه ها شده تا 2.45 دانش آموزا هم انواع و اقسام دارن بعضیا واقعا تیزهوشن بعضیا سخت کوش بعضیا هم کلا هیچکدوم! شانسی اومدن! توی مدرسه هم دانش آموزای عالی هستن هم متوسط و هم کم فقط فرقشون با مدارس دیگه اینه که دانش آموزای عالی تعدادشون بیشتره منظور من این بود واسه ی پیش دانشگاهی میخواین برین تیزهوشان؟!

خب نه دیگه حالا تا این حد!
بعضی از سمپادیا واقعا تیزهوشن خدایی!
ولی خب اکثرشون سخت کوشن!

S.H1997

New Member
لایک ها
241

اگه دست من بود میرفتم مدرسه ی دولتی آزادانه المپیادمو میخوندم.:d:195::151::207:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

فرزندم "چسبیدن" به سمپاد یه کار مضحکیه ! خیلیا هستن (مخصوصا تو المپیاد) که مدرسه خیلی هم مانعشون شده ! مخصوصا تو شهرستان ها !
تو یه کشوری که سیستم آموزشی ش داااغونه ! یه جایی که داره این سیستم رو شدید تر با بچه ها کار می کنه افتضاحه به نظرم !
ببین تو می خوای ریاضی بخونی ! بشین مثل مررد المپتو بخون ! تنها عیبی که مدرسه عادی داره اینه که استاد المپ و اینا کم میاره که خودت باید به فکر باشی !

HNahari

New Member
لایک ها
85

ما که تو همین مدرسه خودمون هم معلم المپیاد درست و حسابی ندیدیم :4: فقط یه سری میارن که همه ادعاهاشون الکیه. البته همه جا اینطور نیس

milad94

Member
لایک ها
30

سلام به همه المپیادیا و اللخصوص سمپادیای عزیز که من اینجا چتنا سوال و راهنمایی ازشون میخوام!!!
من الان اول دبیرستانم و میخوام ریاضی بخونم و الانم تو المپیاد ریاضیم!!
سال پیش یه اشتباه بزرگی کردمو تو آزمون مدارس تیزهوشان شرکن نکردم...: چون فکر میکردم این مدارس خیلی خیلی خیلی خیلی و... سخت میگیرن و واقعا نمیشه تحمل کرد!! از دوستان میخوام که درمورد این مدارس یه عــــــــــــــــــــالمه برام توضیح بدن...خوبه خووووووووب...چون احتمالا میخوام واسه سال دیگه تو آزمونش شرکت کنم!! خیلی برام مهممههه... ( توضیحاتی درمورد دبیران ، دانش آموزان ، ساعات درسی و کاری ، برنامه ریزیاش و اینجور چیزا که تو مدارس تیزهوشان دیده میشه...کلا هر چیز مهمی اونجاها هست بهم بگگگیید(شهریشم بهم بگید دیگه خیلی خیلی ممنون میش

***و حالا از مشاورین ارجمند این انجمن میخوام که بهم بگن چیکارا بکنم که تو آزمون شرکت کنم ، تو مدرسه سمپاد کم نیارم ، بتونم تحمل کنم ، پیشرفت کنم ، چجوری درس بخونم و کلا از این جور توضیحات مهم و به درد بخور
*** و اگر کسی اینجا مشاوریو میشناسه که به کار من بیاد ، بهم بگه که من خودم شخصا واسه کمک بهش مراجعه کنم...

دوستان عزیز! این ایمیل منه...اگه خواستید بهم مشاوره ی شدید بدید(که من خیلی خوشحال میشم اینجوری با کسی حرف بزنم و ازش راهنمایی بگیرم...چون خیلی راحت تره!) ، اددم کنید و ...!! من بیشتر وقتای بیکاریم آنم!!
g_sharifi77@yahoo.com
ساعت کاری؟؟؟؟!!!

Miss Good

New Member
لایک ها
30
تصمیم آخـــــــــــر

از همتون ممنونم که این همــــــــــــــه توضیحات دادید و این قــــــــــــــدر قوی راهنماییم کردید!!!:122:
و من طی یه تصمیم کبری : میخوام بیخیال سمپاد شم و خـــــــودم تلاش کنم!! کتاب کمک درسی و اینا هم میتونن کمکم کنن...سوالیم داشتم هم معلما هستم و هم
شما!!!! ... و خلاصه اینکه میرم به المپیادم میرسم(با خیال راحت!!);)
و اینم بهتون بگم که استادای المپیاد مدرسه ما واقعـــــا از همه نظر عالین (با اینکه مدرسه ی ما یه مدرسه ی کاملا معمولیه(شاهد)! و
از جناب خلینا به خاطر این لطف بزرگی که در حق ما کردن ممنونم!) .......فقط و فقط استاد هندسه (المپ ریاضی) یکم مشکل داره که امیدوارم آقای حلینا یه رسیدگی بکنن (چون همه ی ما داریم مشکل اون استاد و نفهمیدن درس رو حس میکنیم):195::173::89::219::196:

حالا شما این وسط سوتی نگیر :71:

فرزندم "چسبیدن" به سمپاد یه کار مضحکیه ! خیلیا هستن (مخصوصا تو المپیاد) که مدرسه خیلی هم مانعشون شده ! مخصوصا تو شهرستان ها !
تو یه کشوری که سیستم آموزشی ش داااغونه ! یه جایی که داره این سیستم رو شدید تر با بچه ها کار می کنه افتضاحه به نظرم !
ببین تو می خوای ریاضی بخونی ! بشین مثل مررد المپتو بخون ! تنها عیبی که مدرسه عادی داره اینه که استاد المپ و اینا کم میاره که خودت باید به فکر باشی !

امتیاز من اینه که استادامون واقـــــعا خوبن(با اینکه مدرسه ی ما کاملا معمولیه و این امتیاز رو استاد خلینا واسه ما گذاشتن...ازشون ممنــــــــــونم!)!! به جز استاد هندسه(که البته اونم یه کمی مشکل داره : مشکلش اینه که همه چیو الکیو 7دور میپیچونه و آخرش ما هیچی نمیفهمیم!!)

لایک ها
3,082

یه جمله من میگم البته شوخیه! ( درضمن خودمم سمپادیم پس به کسی برنخوره!! )

سمپاد میدونی مخفف چیه؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مطمئنی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بیشتر فکر کن!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش ..... ؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش اسبهای دونده!!

pegahmm

New Member
لایک ها
375

یه جمله من میگم البته شوخیه! ( درضمن خودمم سمپادیم پس به کسی برنخوره!! )

سمپاد میدونی مخفف چیه؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مطمئنی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بیشتر فکر کن!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش ..... ؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش اسبهای دونده!!
منطقى ترين و راست ترين حرفى بود كه در عمرم شنيدم...(يك دل سوخته ى بيچاره ي سمپادي...)

iSalar

New Member
لایک ها
112

میتونم این سوال رو داشته باشم که :
مگه میشه سال دوم رف تیزوشان؟؟؟:218::218::218::218::218:

بالا