rrezaa

New Member
لایک ها
2
پاسخ : سوالی درباره لیگ پایا

لیگ پایا (برای رشته شیمی) انفرادی هم داره ؟!! :39:

( اولین سال حضور است و مشکلات اندر باب شرکت بسیار ! )

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من امسال خودم طلافیزیک گرفتم هم فردی وهم گروهی.امسال شیمی شرکت میکنم.تاوروربه نهایی مورتیمر1زیادشه.آخریشم یادمه بچه هامیگفتن سوال بودکه کاشف جرم الکترون کیست.تنهایک سوال سخت داره که بایدگروهی حل بشه مدال گروهی هم همین سوال تعیین میکنه تقریبا .این سوال درحدسوالای تشریحی مرحله2اصلیست
شاید امسال آسون شده باشه ولی یادمه که سوال ما در حد دوره تیم ملی بود(البته اون یک دونه!بقیه در حد مرحله2!)...از سنتز گابریل سوال داده بودن که شانس آوورده بودم واسه دوره خونده بودم وگرنه فاتحه تیمم رو باید میخو.ندم!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

لیگ پایا (برای رشته شیمی) انفرادی هم داره ؟!! :39:

( اولین سال حضور است و مشکلات اندر باب شرکت بسیار ! )
والا تا اونجایی که من خبر دارم نه!

alibasirat

New Member
لایک ها
56

مثل اینکه شما خیلی قبل شرکت کردید الان تغییر کرده.من از اول راهنمایی شرکت میکنم اصلا قابل مقایسه نیست.قبلا کامل گروهی بود الان فقط یک سوال20امتیازیش گروهیه.قبلا به نفر اول300پول میدادن امسال تبلت گرفتم.سالای قبل ملی بود امسال انگلیس وفرانسه هم بودن.خیییییییییییییییللللللللللللییییییییی فرق کرده.ولی یه چیزیش همونه هنوز شیرتوشیره:))

alizafar

New Member
لایک ها
10

دوستان چند تا سوال داشتم
اول اینکه لیگ پایا مدالش ب چه دردی میخوره؟!
بعد هم اینکه زمان ثبت نامش کی هست و یک سری اطلاعات در رابطه اش بدین ممنون میشم.
و اینکه سوالاش در چه حدی هست.
با توجه به این که امسال در منابع شیمی مرحله دو کتاب پیش هم اضافه شده تو این آزمون هم از پیش سوال میاد؟!

pegahmm

New Member
لایک ها
375

دوستان چند تا سوال داشتم
با توجه به این که امسال در منابع شیمی مرحله دو کتاب پیش هم اضافه شده تو این آزمون هم از پیش سوال میاد؟!
سلام!
اولا فك كنم مهلتش تموم شده!!(سال ديگه ايشالا!!!)
دوما به هيچ دردى نميخوره!!:))
سوما راستش يكم عجيب غريبه!!بعضى سالا سوالاى خفن و بعضى سال ها سوالاى كشك داره!!:)
ولى خيلى مثل المپياد نيست!!
قبلش يه جزوه ميدن بخونين بعد با توجه به اون گروهى حل كنين!!اغلب جزوش حفظيه:14:
اينو ديگه نميدونم!!

alizafar

New Member
لایک ها
10

سلام!
اولا فك كنم مهلتش تموم شده!!(سال ديگه ايشالا!!!)
دوما به هيچ دردى نميخوره!!:))
سوما راستش يكم عجيب غريبه!!بعضى سالا سوالاى خفن و بعضى سال ها سوالاى كشك داره!!:)
ولى خيلى مثل المپياد نيست!!
قبلش يه جزوه ميدن بخونين بعد با توجه به اون گروهى حل كنين!!اغلب جزوش حفظيه:14:
اينو ديگه نميدونم!!
انتخاب گروه چطوری هست؟
حتما باید از المپیاد های ریاضی و .. هم همگروه داشته باشیم/؟!
سودی هم داره اگه از بقیه المپیاد ها هم همگروه داشته باشیم؟!
مثلا سوالاتی داره ک کمی مربوط به زیست شناسی باشه؟!(اگه طرف بره شیمی؟!:confused:

pegahmm

New Member
لایک ها
375

انتخاب گروه چطوری هست؟
حتما باید از المپیاد های ریاضی و .. هم همگروه داشته باشیم/؟!
سودی هم داره اگه از بقیه المپیاد ها هم همگروه داشته باشیم؟!
مثلا سوالاتی داره ک کمی مربوط به زیست شناسی باشه؟!(اگه طرف بره شیمی؟!:confused:
نه نيازى نيست بابا!!!
ديگه دراين حد داغون نيست!!فقط از شيميه سوالاش!!!
نه فك نميكنم سودى داشته باشه:39:
بيشتر بخاطر زمانبنديه افتضاحشونه!!كه مثلا بچه ها يه گروه رياضي ان همون گروه زيستم شركت ميكنن!!!
نه خيلى!!شايد به زيست مربوط باشه ولى جورى نيست كه به شيمى مربوط نباشه!!!يعنى از توى شيميه حتما!!!
انتخاب گروه هم معموليه:)

alibasirat

New Member
لایک ها
56

مثل اینکه شما خیلی قبل شرکت کردید الان تغییر کرده.من از اول راهنمایی شرکت میکنم اصلا قابل مقایسه نیست.قبلا کامل گروهی بود الان فقط یک سوال20امتیازیش گروهیه.قبلا به نفر اول300پول میدادن امسال تبلت گرفتم.سالای قبل ملی بود امسال انگلیس وفرانسه هم بودن.خیییییییییییییییللللللللللللییییییییی فرق کرده.ولی یه چیزیش همونه هنوز شیرتوشیره:))

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من دوتا مدال نقره همین سال 90 گرفتم یعنی دو تا تابستون قبل!:4:

دوستان چند تا سوال داشتم
کلا چیزیه در حد کشک ولی واسه پز دادن خوبه!:196:

mahallehm

New Member
لایک ها
487

نه نيازى نيست بابا!!!
ديگه دراين حد داغون نيست!!فقط از شيميه سوالاش!!!
نه فك نميكنم سودى داشته باشه:39:
بيشتر بخاطر زمانبنديه افتضاحشونه!!كه مثلا بچه ها يه گروه رياضي ان همون گروه زيستم شركت ميكنن!!!
نه خيلى!!شايد به زيست مربوط باشه ولى جورى نيست كه به شيمى مربوط نباشه!!!يعنى از توى شيميه حتما!!!
انتخاب گروه هم معموليه:)
فردا مهلتش تموم میشه...

pegahmm

New Member
لایک ها
375

فردا مهلتش تموم میشه...
لا اله ال الله!!!
آخه من چى بگم به مدرسمون؟؟!
به ما يه ماه پيش گفتن مهلتش تموميده!!!:24:
نصفيا هم جاموندن!!!!

naeema

New Member
لایک ها
56

سلام ما تو گروهمون هم ریاضی داریم هم تجربی.آخرین تاریخیم که به عنوان تاریخ برگزاری مرحله اول دادن 18بهمن بود.میشه لطفا یه بار دیگه منابعشو بگین؟موفق باشین

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

سلام ما تو گروهمون هم ریاضی داریم هم تجربی.آخرین تاریخیم که به عنوان تاریخ برگزاری مرحله اول دادن 18بهمن بود.میشه لطفا یه بار دیگه منابعشو بگین؟موفق باشین
دوست من...یه تجربه شخصی...اگه تو مرحله نهایی برید بدجور به مشکل میخورید سعی کنید فکر یه دوست دیگه باشید!
منابع هم تو دفترچه خود آزمون توضیح داده شده!

naeema

New Member
لایک ها
56

ولی به ما دفتچه ای ندادن از کجا باید بگیریم؟

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

ولی به ما دفتچه ای ندادن از کجا باید بگیریم؟
مگه میشه؟
صفحه آخر دفترچه فرم ثبت نامه!
کلا بدون که شبیه المپیاده ولی هم سخت تر در پاره ای از شرایط و هم داغون تر(در برگزاری!)

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

مگه میشه؟
صفحه آخر دفترچه فرم ثبت نامه!
کلا بدون که شبیه المپیاده ولی هم سخت تر در پاره ای از شرایط و هم داغون تر(در برگزاری!)
مرحله بین المللی شاید سخت باشه ولی استانیش که راحته خدایی

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

مرحله بین المللی شاید سخت باشه ولی استانیش که راحته خدایی
استانیش در حد همین مرحله1 می باشه اما بین المللیش واقعا در حد جهانیه(البته فقط اون سوالی که 5نفری باید روش فک کرد وبقیش در همین حد مرحله2 خودمونه!)
یادم میاد واسه ما از سنتز گابریل سوال دادن و بدون هیچ توضیحی از سنتز مواد فرآورده رو خواستن!:4:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

استانیش در حد همین مرحله1 می باشه اما بین المللیش واقعا در حد جهانیه(البته فقط اون سوالی که 5نفری باید روش فک کرد وبقیش در همین حد مرحله2 خودمونه!)
یادم میاد واسه ما از سنتز گابریل سوال دادن و بدون هیچ توضیحی از سنتز مواد فرآورده رو خواستن!:4:
اره قبلا گفته بودی سنتز گابریلو :4:
ما که اگر جهانی هم بریم یک نفریمو بس
بقیه اعضای گروه سیاهی لشکرندو بس

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

واقعا درکت می کنم که یک نفره بودن یعنی چی...دستی دستی نزدیک بود مرحله اول قبول نشیم...من بهشون گفتم عمومی با من اختصاصی رو 4نفری حل کنین...عمومی رو 100 زده بودیم ولی اختصاصی رو گند زدن شدیم112 کشور!
بعد مرحله بعد مجبور شدم هردو رو خودم بحلم شدیم2 کشور(با یه غلط بیشتر نسبت به تیم اول که البته یه سوال بود که دو گزینه درست داشت و طراحان لطف کردن اون یکی جواب رو گرفتن!)

alibasirat

New Member
لایک ها
56

اون سوال 5نفریش20امتیازه.کسی حل نمیکنه اتفاقاسوالاش خیلی چرت.امسال امدادی نسبت جرم وحجم دوتاماده رو داده بود ازم نسبت چگالی میخواست.از10دقیقه 8دقیقه شک کرده بودم شایدنکته خاصی داره که من نمیدونم ازچرتیش کف کرده بودم.سوال فردی تشریحی فردیشم 15دقیقه بوددقیقاتو3دقیقه حل کردم.سوالات سختش درحد سوالات دشوارکتابای خوشخوان ونشرالگو.مرحله 2کجا.سوالا فردی شیمی امسال این بودکه کاشف فلان ذره زیراتمی رانام ببرید.ولی ریاضیش خدایی سخته.

اون سوال 5نفریش20امتیازه.کسی حل نمیکنه اتفاقاسوالاش خیلی چرت.امسال امدادی نسبت جرم وحجم دوتاماده رو داده بود ازم نسبت چگالی میخواست.از10دقیقه 8دقیقه شک کرده بودم شایدنکته خاصی داره که من نمیدونم ازچرتیش کف کرده بودم.سوال فردی تشریحی 15دقیقه بوددقیقاتو3دقیقه حل کردم.سوالات سختش درحد سوالات دشوارکتابای خوشخوان ونشرالگو.مرحله 2کجا.سوالا فردی شیمی امسال این بودکه کاشف فلان ذره زیراتمی رانام ببرید.ولی ریاضیش خدایی سخته.
البته سوال سخت هم داره.ماچون کل گروه مباحثوجویده بودیم یکم راحت بودبرامون.ولی خوب توخوابگاه دیدیم که شیرازیاداشتن کتاب شیمی اول دبیرستان میخوندن وجالب اینجاست گروهی برنزشدن.

اون سوال 5نفریش20امتیازه.کسی حل نمیکنه اتفاقاسوالاش خیلی چرت.امسال امدادی نسبت جرم وحجم دوتاماده رو داده بود ازم نسبت چگالی میخواست.از10دقیقه 8دقیقه شک کرده بودم شایدنکته خاصی داره که من نمیدونم ازچرتیش کف کرده بودم.سوال فردی تشریحی 15دقیقه بوددقیقاتو3دقیقه حل کردم.سوالات سختش درحد سوالات دشوارکتابای خوشخوان ونشرالگو.مرحله 2کجا.سوالا فردی شیمی امسال این بودکه کاشف فلان ذره زیراتمی رانام ببرید.ولی ریاضیش خدایی سخته.
البته سوال سخت هم داره.ماچون کل گروه مباحثوجویده بودیم یکم راحت بودبرامون.ولی خوب توخوابگاه دیدیم که شیرازیاداشتن کتاب شیمی اول دبیرستان میخوندن وجالب اینجاست گروهی برنزشدن.

بالا