bioloverr

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها.یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر خودش کرده.میخواستم بدونم دو کتاب ضروریات بیوشیمی انتشارات اییژ و اکولوژی اردکانی به درد المپیاد میخورن؟اخه من تعریف این دو تا کتابو خیلی شنیدم.

bloodborne

New Member
لایک ها
215
پاسخ : سوالی درمورد دو کتاب در المپیاد زیست

ضروریات بیوشیمی فکر نکنم و اکولوژی برای المپیاد همون کمپبل و کتاب آقای پایداری کافیه +سوالات دوره های قبل برای جهانیهم فکر کنم کمپبل خوب باشه چون درباره جهانی اطلاع چندانی ندارم ولی اکولوژی در همین 2 تا کتابی که بهت گفتم + سوالات خوبن
برای بیوشیمی هم لنینجر و استرایر یا اگه بخوای فقط یکیشون خوبن همراه با مسائل استرایر و مراحل قبلی

bioloverr

New Member
لایک ها
0

اخه من الان استرایر و لنیجرو تا حد لازم خوندم و واقعا نیاز به یه کتاب دیگه دارم تا هم از نظر اطلاعات و هم از نظر سوال غنی بشم تو بیوشیمی تا حد دوره.از بچه هایی که تو داشگاه داشتند بیوشیمی میخوندند پرسیدم که چی کتابی بخونم بعد لنینجر و استرایر این کتابو بهم معرفی کردند.یعنی به دردم نمیخوره؟:17:

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

اخه من الان استرایر و لنیجرو تا حد لازم خوندم و واقعا نیاز به یه کتاب دیگه دارم تا هم از نظر اطلاعات و هم از نظر سوال غنی بشم تو بیوشیمی تا حد دوره.از بچه هایی که تو داشگاه داشتند بیوشیمی میخوندند پرسیدم که چی کتابی بخونم بعد لنینجر و استرایر این کتابو بهم معرفی کردند.یعنی به دردم نمیخوره؟:17:
همین دوتا کتاب هم که خوندی خوبه.
زیاد به فکر دوره نباش چون دوره رو باید توی همون دوره خوند یعنی باید دانشگاهی درس بخونی و ببینی استاد چی میخواد...
فقط به فکر قبولی مرحله دو باش بری دوره خیلی چیزها میاد دستت و برای سال آینده کارت آسون میشه.
بجای وقت گذاشتن بیشتر روی بیوشیمی سعی کن بقیه مباحث رو هم به خوبی بیاری بالا + آزمایشگاه حتما کار کن که خیلی مهمه و تاثیر گذار خودشو نشون داده

ABC OF IBO

New Member
لایک ها
1

بابا انقدر سر منابع خودتونو خسته نکنید،تو که بیوشیمی لنینجر و استرایر خوندی بشین سوال حل کن ، تو ضروریات هم بخونی اما نتونی سوال حل کنی که فایده ای نداره ، همون لنینجر و استرایر مباحثو پوشش میدن و تو باید سوال بیوشیمی زیاد حل کنی،اکولوژی هم کمپل و کوشا هم جزو ضروریات اکولوژی هستن.
به نظرتون گیاهیه علوی و جعفری برا گیاهی کافی هستن؟

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بابا انقدر سر منابع خودتونو خسته نکنید،تو که بیوشیمی لنینجر و استرایر خوندی بشین سوال حل کن ، تو ضروریات هم بخونی اما نتونی سوال حل کنی که فایده ای نداره ، همون لنینجر و استرایر مباحثو پوشش میدن و تو باید سوال بیوشیمی زیاد حل کنی،اکولوژی هم کمپل و کوشا هم جزو ضروریات اکولوژی هستن.
به نظرتون گیاهیه علوی و جعفری برا گیاهی کافی هستن؟
به نظرمن علاوه براینها رست و ریون(حتی الامکان جلد سومش) رو بخونید.
+فصول ضروری تایز

bloodborne

New Member
لایک ها
215

گیاهی من رست و علوی رو پیشنهاد میدم برای دوره شاید تایز به کارت بیاد.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام بچه ها.یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر خودش کرده.میخواستم بدونم دو کتاب ضروریات بیوشیمی انتشارات اییژ و اکولوژی اردکانی به درد المپیاد میخورن؟اخه من تعریف این دو تا کتابو خیلی شنیدم.
چیزی نیست که "به درد نخوره" اما تو المپیاد اولویت ها مهمه برای خوندن!

که طبق این .. این دو تا کتاب..

کتابای خیلی بهتری هست هم برای بیوشیمی ( مثه استرایر و لنینجر و.. ) و هم برای اکولوژی ( همین کمپبل فضل های اکو ش و الفبای اکو کوشاپایداری و.. )

بالا