سوال نه چندان زیبا

ali math2

New Member
لایک ها
1
در مثلث قایم الزاویه abc زاویه a=90 ارتفاع ahرا رسم میکنیم .mوسط chو a را نسبت به bقرینه میکنیم تا dبه دست اید .dh را رسم میکنیم تا am را در k قطع کند. ثابت کنید bc نیمساز زاویه kcd>است .:53:

matin75

New Member
لایک ها
151
پاسخ : سوال نه چندان زیبا

این که سوال مسابقات ریاضی سیگما است

sina1376

New Member
لایک ها
508

داداش سوال رو نمی تونی باگروهت حل کنی چرا اومدی اینجا از دیگران می پرسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

matin75

New Member
لایک ها
151

داداش سوال رو نمی تونی باگروهت حل کنی چرا اومدی اینجا از دیگران می پرسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قربونت برم چرا به مردم تهمت میزنی. شاید یه نفر ازش پرسیده اونم اومده اینجا گذاشته
اصن طرف سوم دبیرستانه پس نمیتونه تو سیگما شرکت کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر

sina1376

New Member
لایک ها
508

قربونت برم چرا به مردم تهمت میزنی. شاید یه نفر ازش پرسیده اونم اومده اینجا گذاشته
اصن طرف سوم دبیرستانه پس نمیتونه تو سیگما شرکت کنه
ببخشید
منظور من تهمت نبود ولی به هر حال اگه یکی مثل من که جواب رو نمی دونه بیاد و جواب رو برداره و بنویسه و ارسال کنه و برنده بشه اون وقت کسی که زحمت کشیده و حل کرده ولی قبول نشه حق اون چی؟؟؟
اون دنیا ...
در مورد سوم بودن هم میتونه سوم باشه وشرکت کنه چون کارنامه ومدرک تحصیلی نمی خواستند!!!!!!!!:68::68::39::39::39:

matin75

New Member
لایک ها
151

ببخشید
منظور من تهمت نبود ولی به هر حال اگه یکی مثل من که جواب رو نمی دونه بیاد و جواب رو برداره و بنویسه و ارسال کنه و برنده بشه اون وقت کسی که زحمت کشیده و حل کرده ولی قبول نشه حق اون چی؟؟؟
اون دنیا ...
در مورد سوم بودن هم میتونه سوم باشه وشرکت کنه چون کارنامه ومدرک تحصیلی نمی خواستند!!!!!!!!:68::68::39::39::39:
میدونم شما چی می فرمایید. حرفتون درسته

mohammadtaha

New Member
لایک ها
2

دوستان عزیز؛
لطفا از پاسخ به این سوال تا روز دوشنبه مورخ20/9/1391 به علت عدم اتمام آزمون ورودی تا آن زمان خودداری فرمایید.از همکاری شما پیشاپیش متشکریم.
دبیرخانه مسابقات گروهی ریاضی سیگما

آخرین ویرایش توسط مدیر

ali math2

New Member
لایک ها
1

بابا بخشید
معذرت
سه شنبه یکی از من پرسید که این سوال را برام حل کن و من نتونستم و خیلی رو ی اون فکر کردم برای همین فهمیدن جوابش برام مهم شد و من اصلا نمیدونستم مسابقه ای به نام سیگما در عالم وجود دارد و معذرت میخوام از این که این کار را کردم (کاره بدی هم نبود چون من نمیدونستم)حالا هر وقت مسابقه تموم شد و جواب هارا فرستادید و دیگه مشکل شرعی و قانونی نداشت اگه می تونید جواب را بذارید (گفتم فهمیدن جواب برام مهم شده) :53:
دوست عزیز اخه چرا حرف الکی میزنی لطفا قبل از این که به حرفی را بزنی ببین اطلا عات کافی نسبت به اون شخصو داری یا نه .مطمعن باش من اگه میدونستم این سوال مال کجاست اصلا براش حل هم نمیکردم(در ضمن حل هم نشد)

اینو گفتم که دیگه زود قضاوت نکنی(با این بودماsina1376)

آخرین ویرایش توسط مدیر

sina1376

New Member
لایک ها
508

بابا بخشید
معذرت
سه شنبه یکی از من پرسید که این سوال را برام حل کن و من نتونستم و خیلی رو ی اون فکر کردم برای همین فهمیدن جوابش برام مهم شد و من اصلا نمیدونستم مسابقه ای به نام سیگما در عالم وجود دارد و معذرت میخوام از این که این کار را کردم (کاره بدی هم نبود چون من نمیدونستم)حالا هر وقت مسابقه تموم شد و جواب هارا فرستادید و دیگه مشکل شرعی و قانونی نداشت اگه می تونید جواب را بذارید (گفتم فهمیدن جواب برام مهم شده) :53:
دوست عزیز اخه چرا حرف الکی میزنی لطفا قبل از این که به حرفی را بزنی ببین اطلا عات کافی نسبت به اون شخصو داری یا نه .مطمعن باش من اگه میدونستم این سوال مال کجاست اصلا براش حل هم نمیکردم(در ضمن حل هم نشد)

اینو گفتم که دیگه زود قضاوت نکنی(با این بودماsina1376)
آقای عزیز
من اصلا با شما کاری ندارم که من گفتم که : اصلا شما بی تقصیر، اگه یکی پیدا بشه و جواب بده و کسی مثل خودم(خودم رو مثال میزنم که سوءتفاهم نشه:207:)بیاد و جواب این سوال رو ورداره و بنویسه
بعد اونی که به این سایت دسترسی نداره حقش ضایع میشه
من اصلا با شما کاری ندارم
چرا ناراحت میشید؟
باز هم از شما عذر خواهی میکنم دوست عزیز ناراحت نباشید.

A.JAMAL

New Member
لایک ها
3

مثه اینکه کسی اینجا جوابش رو نمی دونه نه؟! مسابقه تموم شد جواب بدیدین لطفا

mohammadtaha

New Member
لایک ها
2

بحث درباره ی سوالات آزاده !!!!