x-star

New Member
لایک ها
243
سلام.
لطفا هرکسی هر تجربه ای داره بگه.اگه از رتبه های برترم باشه که خوبه..
ما امسال مدرسمون برای اولین بار تابستون شرو شده...4درس اختصاصی
خودمم که ازمون قلمچی میرم...
موندم ضعف های پایمو بخون.یامرور سومو انجام بدم..یا پیشو بخونم...ینی هرسه شم که میخونم..باعث میشه کلا ندونم چیکارکنم.رتبه های امسالم خیلی بدتره نسبتا به سال قبل.
از یه طرفی مهر که میشه برنامه قلمچی از اوله....اما ما کلی پیش رفتیم..اونارو بخونم...یا با قلمچی...میترسم همینا باعث شه ازمونارو گند بزنم.خیلی نگرانم...(-------------من کلی ارزو وهدف وارمان دارم!باید موفق شم...)

لایک ها
112
پاسخ : شروع مدارس درتابستان...

سلام.
لطفا هرکسی هر تجربه ای داره بگه.اگه از رتبه های برترم باشه که خوبه..
ما امسال مدرسمون برای اولین بار تابستون شرو شده...4درس اختصاصی
خودمم که ازمون قلمچی میرم...
موندم ضعف های پایمو بخون.یامرور سومو انجام بدم..یا پیشو بخونم...ینی هرسه شم که میخونم..باعث میشه کلا ندونم چیکارکنم.رتبه های امسالم خیلی بدتره نسبتا به سال قبل.
از یه طرفی مهر که میشه برنامه قلمچی از اوله....اما ما کلی پیش رفتیم..اونارو بخونم...یا با قلمچی...میترسم همینا باعث شه ازمونارو گند بزنم.خیلی نگرانم...(-------------من کلی ارزو وهدف وارمان دارم!باید موفق شم...)
سلام ...به نظر من که باید دو درس از پیش رو بخونی و اختصاصی های دوم و سوم رو به همراه عربی کامل جمع بندی بکنی تا کارتون راحت تر بشه پیش مطالعه چهار درس از پیش دانشگاهی ممکن هست باعث نگرانی شما از درس های پایه بشه...اما به توانایی هات ایمان داشته باش و لحظه اخر خیلی خوب از رقیب ها سبقت بگیر ...هیچ ارزویی بزرگ نیست که بهش نرسی ..چون که ارزوها برای انسان ها افریده شده ...

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

الان برنامه آزمون های قلم چی رو من نمی دونم چه طوریه. ولی سال ما تو طول سال دروس یه پایه بود با پیش 1 و ترم بعدش یه پایه دیگه با پیش 2
اگه هنوزم این جوریه روشی که ما تو مدرسمون داشتیم و به نظر من خوب بود برای این بود که تابستون از دوم دبیرستان شروع کردیم درس های اختصاصی رو و خوندیم و تست زدیم با درسایی که اساتیدمون می دادن سوم رو هم تا اونجا که می تونستیم جلو می رفتیم. البته الان که دیگه از تابستون اون قدر فرصتی نمونده... باز با اساتیدتون مشورت بکنید. خیلی بستکی به این داره که اونا چه جوری قراره بهتون درس های پیش دانشگاهی رو بگن. کامل مثلا تموم می کنن درسا رو براتون تا آخر فروردین یا وسطای اردیبهشت که وقت داشته باشید تست های مباحث آخر رو هم بزنید؟

x-star

New Member
لایک ها
243

الان برنامه آزمون های قلم چی رو من نمی دونم چه طوریه. ولی سال ما تو طول سال دروس یه پایه بود با پیش 1 و ترم بعدش یه پایه دیگه با پیش 2
اگه هنوزم این جوریه روشی که ما تو مدرسمون داشتیم و به نظر من خوب بود برای این بود که تابستون از دوم دبیرستان شروع کردیم درس های اختصاصی رو و خوندیم و تست زدیم با درسایی که اساتیدمون می دادن سوم رو هم تا اونجا که می تونستیم جلو می رفتیم. البته الان که دیگه از تابستون اون قدر فرصتی نمونده... باز با اساتیدتون مشورت بکنید. خیلی بستکی به این داره که اونا چه جوری قراره بهتون درس های پیش دانشگاهی رو بگن. کامل مثلا تموم می کنن درسا رو براتون تا آخر فروردین یا وسطای اردیبهشت که وقت داشته باشید تست های مباحث آخر رو هم بزنید؟
مدرسمون خیلی وقته شرو شده..طوریه دینامیک فیزیک .فصل اول شیمی پیش.دوفصل زیست. وتوابع واحتمال ریاضیرو خوندیم....تا نیمه شهریورم هست مدرسه...ینی مهر که بشه خیلی از برنامه کانون جلوتریم....
برای سوم تو تابستون چیکارکنیم..حس میکردم یادم مونده....اما سربعضی سوالا شک میکنم وگاهی اشتباهم که میزنم...

الانم برنامه قلمچی اونطوره طول مدرسه..یهمشکلیم هس.ترم اول ایه دوم برداریم خوبه یاسوم؟

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

اگه تا الان با برنامه مدرسه پیش رفتین چون خیلی هم از تابستون نمونده دیگه برنامتون رو عوض نکنید. با همون برنامه اساتید خودتون برید جلو
برای دوم یا سوم تو طول سال هم پیشنهاد من اینه که اگه مثل قبل فیزیک و شیمی انتخابیه، مثلا نیم سال اول یکی رو دوم بردارید اون یکی سوم. چون دوتا دوم خیلی آسونه دوتا سوم خیلی سخت و ترازی هم که بهتون خواهد داد تو آزمون ها متعادل نیست.

بالا