شعر : من یک انسانم ...

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760
سلام این شعر اولین سروده ی منه ! بخونید و نقد کنید

من یک انسانم ...

آری آری ! این را خوب می دانم !

اما نیست روزی که نگویم با خود :

چیستم من ؟ انسان چیست ؟ قدر من چیست ؟

داشتم من می شدم مجنون !!

تا که ناگه روزی ، ندایی از خدا آمد ،

گفت خداوند که تو یک انسانی !

پاره ی تن منی ! از منی ! به قدر احساسی ...

و مگر میشد سوالی مانده باشد بی جواب ؟

آری آری ........ من یک انسانم !!!

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459
پاسخ : شعر : من یک انسانم ...

به قدر احساسی ...
این تیکه اش رو درست متوجه نشدم.

خوب راستش من خودم زیاد اهل شعر نیستم. با نظم ارتباط خوبی نمی تونم برقرار کنم. نثر رو خیلی بیشتر دوست دارم. ولی به عنوان شعر اولت به نظرم خیلی خوبه. همین که تونستی یه شعر بگی خودش کلیه چون من که یه مصرعم ذهنم نمی تونه بسازه :p
ادامه بده تا خودت و شعرات پخته تر شن :)

لایک ها
178

برای شروع فکر میکنم خیلی خوبه:121:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

این تیکه اش رو درست متوجه نشدم.

خوب راستش من خودم زیاد اهل شعر نیستم. با نظم ارتباط خوبی نمی تونم برقرار کنم. نثر رو خیلی بیشتر دوست دارم. ولی به عنوان شعر اولت به نظرم خیلی خوبه. همین که تونستی یه شعر بگی خودش کلیه چون من که یه مصرعم ذهنم نمی تونه بسازه :p
ادامه بده تا خودت و شعرات پخته تر شن :)
مرسی

منظورم از اون قسمت این بود که به نظر من ارزش یک انسان به احساساتشه این که چقدر برای اون احساسات پاکش ارزش قائل میشه ...

راستش من اصلا درباره ی همین موضوعی که گفتم یه مدت شدید داشتم فکر میکردم که آین شعر پرید تو ذهنم !

ممنون

Agnes

New Member
لایک ها
74

راستش پر از احساسه...!
از این حس هایی که همیشه ذهن آدمو به خودش مشغول میکنه و این خیلی خوبه که اونو به قلم میاری.....
برای اولین بار عالیه اما مهمه که ادامش بدی چون منم اولین شعرمو سوم ابتدایی گفتم که کلی مورد تشویق قرار گرفتم اما بعد از یه مدت دیگه بهش حتی فکر نکردم ...
راستش شعر نیاز به یه انگیزه قوی داره که ادامش بدی اگه واقعا برات مهم باشه باید براش وقت بذاری .. چون وقتی میتونی خیلی حرفه ای شعر بگی که افسار احساساتتو تو دستت بگیری و به شعرت سر و سامونی بدی...
دوستی داشتم خیلی به شعر گفتن علا قه مند بود و شعر میگفت چون براش واقعا مهم بود ادامش داد الان کتاب شعرش در دست چاپه...
پس شعر گفتنو جدی بگیر و ادامش بده....!
موفق باشی:96:

بالا