وضعیت
موضوع بسته شده است.

farshad17ph

New Member
لایک ها
76
پاسخ : شیطان وجود ندارد؟!

من طرفدار اسرائيل نيستم حالمم از به هم ميخوره،اسرائيل چيزي نيست كه با چند تا موشك كه فلسطين يا حزب الله بهش بزنه از پا در بياد اتش بس اعلام كنه ،ايني هم كه اعلام كرده به خاطر سياستشه چون ميدونه كه با وضعيت اقتصادي كه داره ادامه اين جنگ به ضرر خودش و مردمشه وگرنه مگه غزه چقدره كه چند تا بمب اتم كل اونو زير شخم ميبره.به اين سادگي ها گول نخوريم .بر عكس ما كه تا تو كشور نمي دونم چي چي سيل مياد چندين هزار خونه برا اونا ميسازيم ولي تو اذربايجان خودمون مردممون از سرما ميلزند ،به حماس و....كلي موشك هاي كه با هزينه هاي بالايي ميديم و مردم خودمون با فقر زندگي ميكنن.ببينيد من چونودانشگاهم بهمن شروع ميشه چند ماهيه تو بازار تهران شاگرد يكي از نزديكانم هستم و باربر ها رو ميبينم كه بعضي هاشون كه برا دو تومن پول در اودن چقدر كار مي كنن.يه پيرمردي هست كه از رباط كريم تا بازار تهران مياد اخر روز هم كه ميشه بيست هزار تومن بيشتر در نمياره به خدا من دلم براي اين ادم ميسوزه دردم ميگيره،چرا اينا رو تاميين نمي كنيم ميريم به افغاني ها و پاكستاني ها سيب زميني ميديم به فلان كشور كمك هاي بي حد وحساب مي كنيم.من مخالف جمهوري اسلامي نيستم و به شدت دوسش دارم ولي يه سري كارا دردم مياره

bahman

New Member
لایک ها
270

آقای رمضانی من یه خواهشی دارم!
لطفا توی بحث های میان چن تا کشور و این جور چیزا وارد نشید!
چون مسئله اصلا اون چیزی نیس که شما می بینین! مطمئن باشید که خیلی چیزا هس که شما نمی دونین!
این بحثای دین و مذهب و شیطان پرستی هم وارد نشین!
چون اینا هم یه سیستم و سیاست خاص خودشونو دارن که شما خیلی چیزاشو نمی دونین!
در ضمن
کی گفته ما از اسرائیل بدمون میاد؟! ما خیلی هم اسرائیلو دوس داریم ! خیلی هم بچه باحالیه!
ولی با این همه اون حرفت که درباره ی فرهنگ ما و عربا بود رو قبول دارم و خود من یکی از افرادی هستم که برای زنده کردن فرهنگ آریایی تلاش می کنم

یه چیز دیگه ! این که می گم وارد سیاست نشین لطفا چون من خودم خیلی چیزا از قضیه ها می دونم که مطمئنم شما نمی دونین!!!
میشه یه نمونشو بفرمایید ؟

Golnaz

New Member
لایک ها
784

مشکل امثال شما آقای رمضانی اینه که اگر حرفی رو دلتون بخواد بپذیرین ؛ می پذیرین بی مدرک و این حرفا اگرم بپرسن منبع ، می تونید بگید :‌بچه ها گفتن ( از این موثق تر ؟)
این چیزایی که به خوردمون میره جز برای تحمیق ما نیس . بهتره خودمون رو مسحور رسانه های چرند اونایی نکنیم که برامون ناجور برنامه دارن .
چشم دشمن به حماقت ما بستست .
ضمن این که من هم با آقا علیرضا موافقم که شما امکان نداره با استاد رائفی پور 6-7 ساعت صحبت کرده باشین و الان بگین که ایشون یهود و فراماسونری رو یکی می دونه لا اقل اول سخنرانیاش اشاره می کنه منظورش تو صحبتاش به چه کساییه .
و نکته ی دیگه این که دین ما دین عمر نیست ما پیرو مکتب اهل بیتیم و برای جمیع دوستان : 3 امام معصوم توی جنگ ایران شرکت نکردن ( که اگر می کردن هم فرق نداشت )
فکر کنم قوی ترین تیر دشمن همین نژاد پرستی احمقانه ی خیلی از ماهاست .

AlimA

New Member
لایک ها
178

آقای رمضانی من یه خواهشی دارم!
لطفا توی بحث های میان چن تا کشور و این جور چیزا وارد نشید!
چون مسئله اصلا اون چیزی نیس که شما می بینین! مطمئن باشید که خیلی چیزا هس که شما نمی دونین!
این بحثای دین و مذهب و شیطان پرستی هم وارد نشین!
چون اینا هم یه سیستم و سیاست خاص خودشونو دارن که شما خیلی چیزاشو نمی دونین!
در ضمن
کی گفته ما از اسرائیل بدمون میاد؟! ما خیلی هم اسرائیلو دوس داریم ! خیلی هم بچه باحالیه!
ولی با این همه اون حرفت که درباره ی فرهنگ ما و عربا بود رو قبول دارم و خود من یکی از افرادی هستم که برای زنده کردن فرهنگ آریایی تلاش می کنم

یه چیز دیگه ! این که می گم وارد سیاست نشین لطفا چون من خودم خیلی چیزا از قضیه ها می دونم که مطمئنم شما نمی دونین!!!
همه فک میکنن چیز هایی میدونن که بقیه نمیدونن !

Golnaz

New Member
لایک ها
784

من طرفدار اسرائيل نيستم حالمم از به هم ميخوره،اسرائيل چيزي نيست كه با چند تا موشك كه فلسطين يا حزب الله بهش بزنه از پا در بياد اتش بس اعلام كنه ،ايني هم كه اعلام كرده به خاطر سياستشه چون ميدونه كه با وضعيت اقتصادي كه داره ادامه اين جنگ به ضرر خودش و مردمشه وگرنه مگه غزه چقدره كه چند تا بمب اتم كل اونو زير شخم ميبره.به اين سادگي ها گول نخوريم .بر عكس ما كه تا تو كشور نمي دونم چي چي سيل مياد چندين هزار خونه برا اونا ميسازيم ولي تو اذربايجان خودمون مردممون از سرما ميلزند ،به حماس و....كلي موشك هاي كه با هزينه هاي بالايي ميديم و مردم خودمون با فقر زندگي ميكنن.ببينيد من چونودانشگاهم بهمن شروع ميشه چند ماهيه تو بازار تهران شاگرد يكي از نزديكانم هستم و باربر ها رو ميبينم كه بعضي هاشون كه برا دو تومن پول در اودن چقدر كار مي كنن.يه پيرمردي هست كه از رباط كريم تا بازار تهران مياد اخر روز هم كه ميشه بيست هزار تومن بيشتر در نمياره به خدا من دلم براي اين ادم ميسوزه دردم ميگيره،چرا اينا رو تاميين نمي كنيم ميريم به افغاني ها و پاكستاني ها سيب زميني ميديم به فلان كشور كمك هاي بي حد وحساب مي كنيم.من مخالف جمهوري اسلامي نيستم و به شدت دوسش دارم ولي يه سري كارا دردم مياره
یه قسمتایی از حرفتون منو یاد یه چیزی میندازه .

زمان اجلاس سران تو فیسبوک یارو مطلب زده بود اجلاس سران در ایران به هم خورد ؛ گر چه خودش هم تو تهران زندگی می کرد .

به مرگ خودم اگر هر چی بهمون می گن بی دلیل باور نکنیم خیلی میفتیم جلو .

3tt_2019

New Member
لایک ها
10

من بحثشو باز نکردم!
من فقط گفتم درباره سیاست حرف نزنین
چون این طوری دارین کار این همه سیاستمدار رو میبرین زیر سوال!!!!

3tt_2019

New Member
لایک ها
10

ببخشید منم خیلی دوس دارم بگم از کجا و از روی چی میگم!!!!
ولی متاسفانه نمی شه!!
اصن من اشتباه کردم! پستمو پاک می کنم!

Ali Ramezani

New Member
لایک ها
64

خوب اول خداروشکر که یکی پیدا شد بحث کنیم
دوم هم خواهش میکنم از مدیران که این تاپیک رو نبندن بذارن با هم در صلح و صفا بحث کنیم.
از اینجا حرف من شروع میشه
ببین دوست عزیز، با توجه به حرف هایی که زدی ، شک دارم 6-7 ساعت با استاد رائفی پور حرف زده باشی
یا حداقل 5-6 تا از سحنرانی های ایشون رو گوش داده باشی.
نمونش همون که میگی ایشون گفتن همه یهودی ها و فراماسون ها یکی ان
بنده تعداد سخنرانی زیادی دارم که ایشون این رو نگفتن حرف کاملشون اینه :
یهودی ها اکثراً از راه خدا خارج شدن ولی یهودی هایی که ما باهاشون مشکل داریم ، یهودی های صهیونیسته (روی صهیونیست بارها و بارها تاکید کردن)
حتی گفتن که یهود هم دین خداست اما با دلایلی که آوردن و برای همه هم ثابت شده هست گفتن که این دین تحریف شدست
نه تنها ایشون نگفتن که همه یهودی ها فراماسون هستن ، بلکه یهودی های ضد صهیون (باید یه اطلاعاتی ازش داشته باشی) و کلیمی های کشور خودمون رو از این افراد جدا شمردن و از اونها تعریف و تمجید کردن. مثلاً از یکی از کشیش های اعظم این یهودی های غیر صهیون توی سخنرانی هاشون گفتن که ضد این ها کلی حرف زده و ازش تمجید کردن و همچنین گفتن که این کلیمی های کشور ما از اونا جدا هستن. حتی نماینده اونا توی مجلس نسبت به جرایم اینها شکایت کرد.
و حتی آیه ای از قرآن رو خوندن ( متن دقیق آیه یادم نیست ولی این رو میگفت ) با اینکه یهودی ها خیلی هاشون فلان و بهمان هستن ، ولی عده ی قلیلی از اونها هنوز منو دوست دارن و به من ایمان دارن.
این نشون میده یا شما حرف های استاد رائفی پور رو گوش نکردین ، یا مثل خیلی های دیگه که قصد تخریب وجهه ایشون رو دارن ، شما هم همین قصد رو داشتین. بنده این احتمال دوم رو هم میدم چرا؟ چون حرف های ایشون رو اومدین نصفه نیمه اونجاهاییش که به نفع خودتون بود زدید(این کار دقیقاً کاریه که یهودی ها میکنن! قرآن میگه اینا سخنان رو به نفع خودشون تحریف میکنن و جالبه بدونید سخت ترین جای جهنم رو برای این عده وعده داده) الآن خدمتتون عرض میکنم.
شما اومدین گفتین :

بعدش هم گفتین :

شمایی که داستان مردخای و استر رو میدونی ، چطوری اون وقت میگی یکی بگه ما چرا از یهودی ها متنفر هستیم ؟
توی همین بخش بازم ایرادات دیگه ای به شما وارد میشه. شما به جای ایران الآن ، میاین میگین زنده باد نژاد آریایی. اگه نژاد آریایی براتون مهمه ، حتماً باید از یهودی ها بی برو برگشت تنفر شدید داشته باشین چون طبق گفته های خودشون ( مدرک میخواین ؟ برین کتاب استر رو بخونین ) اینا بیش از 70 هزار ایرانی یا همون آریایی رو کشتن و برای کسی مثل شما که شعار آریایی آریایی میده ، این باید از تنفر هم بدتر باشه و باید یه حس خیلی بد و انتقام جویانه ای نسبت به اونا داشته باشین. نکنه میخواین بگین داستانشو نشنیدین ؟ اگه نشنیدین من ادعا میکنم که شما اصلاً سخنای استاد رائفی پور رو هم نشنیدین
چون توی بیشتر از 95 درصد سخنرانی هاشون توی بخش فراماسونری این داستان رو تعریف میکنن
بالاخره تکلیف خودتون رو روشن کنین تا ببینیم سر چی داریم بحث میکنیم !
پی نوشت : برای دوستانی که این بحث رو دنبال میکنن و قضیه مردخای و استر رو نمیدونن ، یه سرچی تو اینترنت بزنن ، سخنان استاد رائفی پور در این مورد رو بشنون. احتمالاً مکتوبش هم هست و بتونین بخونین
از نظر من شما یه مشکل دیگه رو هم باید ( به نظر من با خودتون بیشتر ) رفع کنین
شما دارین سر تاریخ جدید بحث میکنین یا قدیم ؟ مثلاً شما میگین :

بعدش میگید :

که من با اینکه با این جمله دوم هم مخالفم و کاملاً عقیده ام خلافه اینه ، اما فرض رو بر صحت حرفت میذارم و بحث رو بر طبق این فرض میرم جلو
حاجی تاریخ جدید یا قدیم بالاخره ؟! اگه تاریخ قدیم مد نظرته و میخوای بگی فلسطین دست یهودی ها بوده و حالا اومدن پس بگیرن و حقشونه که جدای از اینکه این حرف مسخرست و مثل این میمونه که بیای بگی 4000 سال پیش اجداد من اینجا یه خونه داشتن ، هرکی الآن اینجاست جمع کنه بره یه جا دیگه ! بابا کلی اینجا خرید و فروش کردن یا جنگ شده سرش، خون دادن خیلی ها یا هزار تا چیز دیگه. یعنی چی پاشید برید؟ بعدشم جالبه بدونید ما فلسطین رو از مسیحی ها گرفتیم نه یهودی ها و مسیحی ها هم به یه شرط حاضر شدن فلسطین رو بدن به ما. اون هم این بود که تحت هیچ شرایطی نباید بذارین یهودی ها بیا اینجا و یا با اونها توی اینجا شریک بشید و این زمینا رو به اونا بفروشین یا بدین.
جالب تر اینکه اسرائیلی ها برای خودشون دلیل تراشی میکنن که میگن دینمون گفته و ما حق داریم هر کیو که میگه بکشیم و هرجایی رو بگیریم اما یه مسلمون اگه بگه برای دینم یکی رو کشتم ، بابای طرفو در میارن. جدای از این صحبت ، اسرائیلی ها میگن خدا توی تورات می گفته که من این سرزمین ( فلسطین ) رو به فرزندان ابراهیم میدم. این فلان فلان شده ها فکر میکنن یعنی اونا ! اما الآنش از نیل تا فرات تو دست پسران ابراهیمه منتهی نه از اسحاق ( بنی اسرائیل ) بلکه از ابراهیم ===> اسمائیل ===>...===> ختم الانبیا ===>...===> مسلمون ها که اونها نمیتونن درکش کنن
اصلاً تموم این بحثا رو هم بذاریم کنار و حق رو به شما بدیم که یکی که مثلاً 2-3 هزار سال پیش صاحب یه جایی بوده ، الآن میتونه بیاد پسش بگیره ! ( با توجه به اینکه شما خیلی طرفدار نژاد آریایی هستین ) همین الآن من قلمرو حکومت کوروش رو میخوام
لطفا بگین از چین تا اروپا رو خالی کنن ملتشون پاشن برن خونشون ، من سرزمینمو میخوام ! این حق منه. به نظرت خنده دار نیست ؟
اما اگه بحثت تاریخه جدیده که بازم خیلی جالبی ! انتظار داری عراق به ما حمله کرده ، وایسیم نگاهش کنیم ؟ تازه بسیاری از کارشناس های جنگی اسرائیلی و امریکایی میگفتن که بصره رو بدین به این ایرانی ها وگرنه تا خود تلاویو میان ( من جمله شخص شخیص (!) فرانسیس فوکویاما )
اصلاً این هدف ما از انقلاب بود که امام خمینی (ره) میفرمودند فلسطین را آزاد خواهیم کرد. اینا خواستن با حمله عراق به ایران و با حمایتش ( همونطور که تو پست قبلیم گفتم ما الآنش از 18 تا کشور تو اون جنگ اسیر داریم. ببین با چند تا کشور میجنگیدیم که از 18 تاش اسیر داریم ) کاری کنن ایران نتونه فلسطین رو آزاد کنه.
با حمله به ایران ، اما خمینی فرمودند اشکل نداره ، راه قدس از کربلا میگذرد. یعنی اول میایم کربلا (عراق) ، بعد میایم قدس و اگه به اصطلاح خودشون جام رو بهشون نمی خوروندن ، حتماً به خاطر غیرت مردم این سرزمین الآن گرفته بودیم فلسطین رو.

در مورد حمله اعراب و مسلمون شدن ما مسلمون ها.
اول اینو بدون که ایرانی ها زیر حرف زور نمیرن. چه حرف خوب باشه چه حرف بد
اگه تو همون قدیم بخوای مثال بزنی ، بعد از حمله اسکندر ، زبان ایرانی رسما تبدیل شد به زبان یونانی و کسی که یونانی حرف نمیزد میکشتنش
این رسمی بودن زبان بیش از صد سال ( فک کنم 140 سال ) هم بود یعنی اندازه چند نسل ! اما الآن بگردی ، یدونه کلمه یونانی پیدا نمیکنی تو زبون ایرانی ها
بذار یه چند صد سال بیایم جلوتر. همه میدونن که مغول ها از هر گروهی وحشی تر بودن ( حتی از اعراب ) ولی میبینی بعد از حمله به ایران ، ایرانی ها کاری میکنن که پادشاه مغول دستور به ساخت رصد خونه میده ! زبون اون مغولیه میشه ایرانی ، پادشاه مغول مسلمون میشه ، و اسم خودشو میذاره : سلطان محمد خدابنده !!!!! سکه ضرب میکنه روش سلام صلوات نوشته !!!! بازم یه چند صد سال بیایم جلوتر. زمان رضا شاه اومدن حجاب رو رسماً برداشتن
زن حجاب میذاشت میزدنش اما حجابو همه رعایت میکردن ( یا همین الآنش تو وضعیت فعلی ، تقریباً عکس زمان رضا خانه )
این فکر کنم یه اثبات خوبی باشه برای اینکه ایرانی جماعت زیر بار حرف زور نمیره.
درضمن خیلی چیزهایی که اعراب برداشتن تو فرهنگشون از ایران بوده
مثلاً طریقه نماز خوندن سنی ها که دستاشونو میارن جلو اون طور می ایستن ، عمر دید ایرانی ها جلوی پادشاهشون برای احترام اینطوری می ایستن ، دستور داد که همه از این به بعد باید اینطوری وایسن سر نماز
و خیلی های دیگه که به بحث ربط نداره ولی اه بخوای میتونم بعداً بهت بگم

درمورد نیوتن ، اینکه این بابا فراماسون بوده ، شکی نیست و چون ارتباطتون با استاد رائفی زیاده :197: ، بنده سند دادن رو به همون ایشون واگذار میکنم. از ایشون سند معتبر بخواین. ولی در مورد اینکه گفتین من چیزی ندیدم جز گسترش علم.
بله نیوتن علم رو گسترش داد ولی از شخصیتش چیزی میدونی ؟ میدونی چه آدم حسودی بود ؟ توی کتاب یا فیزیک پایه بلت بود یا فیزیک مفهومی اونجایی که داشت قانون هوک(فنر ، f=kx ) رو توضیح میداد ، میگفت به علت حسودی نیوتون به وی (هوک) که قبل از وی مسئول یه بخش مهم فیزیک بود ( اون بخش رو نام میبره ، من یادم نیست دقیقاً ) بعداً که نیوتون به اون مقام میرسه ، هرچی مجسمه و عکس از هوک بوده رو از بین میبره و میشکونه
یا همونطور که میدونی نیوتون و لایب نیتس یکی دیگه از دانشمندا با هم به یه بخش مهم تو انتگرال ها و مشتقات رسیدن
سر همین قضیه ، نیوتن هر سری بیکار میشده پا میشده یه ورق در میاورده توش فحش مینوشته به لایب نیتس براش میفرستاده
این چیز ها توی کتب فیزیک و ریاضی نوشته میشن
یا مثال دیگه اینکه به نیوتن گفتن این همه درخت ، چرا درخت سیب رو زیرش خوابیدی ؟
گفت ای بابا ! من گفتم سیب تا مردم دوزاریشون بیوفته ! کدوم درخت ! ( فک کنم قضیه اون درخت سیب و آدم و حوا رو هم از زبون استاد رائفی پور شنیده باشی. اگه نه که کلاً بیخیال داریم الکی بحث میکنیم )

اما علت اینکه ما به حرب الله موشک میدیم ، اینه که اون پایگاه ما کنار اسرائیله
اسرائیل کل دنیا رو فتح کرده جز سه جا ( در اصل 3 جا. اما اون دو جا زیرشاخه همون اصلی ان ) برای اینکه نظم نوین جهانی و حکومت خودش به دنیا رو اعلام کنه
و اونجا جایی نیست جز ایران. منتهی اسرائیل دید بخواد به ایران حمله کنه ، ایران از طریق سوریه و حزب الله پدرشو در میاره
اومد اول به حزب الله حمله کرد. اما اون حرب اللهی ها زدن حالشونو جا آوردن و ایران هم از طریق سوریه(که مثل یه بازو برای ایران عمل میکرد) کمک کرد
این سری کارشناسان اسرائیل گفتن اول بازو را میزنیم ، بعد دست(حزب الله) ، بعد خود ایران.
دلیل اینکه این همه تو سوریه آشوب به پا کردن هم همینه عزیز دل من.

راستی ، یه چیز جالب
نتانیاهو چند وقت پیش که با اوباما ملاقات داشت ، یه کتاب بهش داد در ملا عام میدونی اون کتاب چی بود؟
همون کتابی بود که توش ایرانی کشون راه انداختن یا همون استر
میدونی یعنی چی ؟ یعنی ایرانی ها منتظر باشید ، بازم میایم اون اتفاق رو تکرار میکنیم

یه چیزی که برای من عجیبه اونم اینه که گفتی ما از خونواده مذهبی هستیم و کتب عارف بزرگ یعنی حضرت آیت الله حسن زاده عاملی رو خوندی !
من شک دارم کسی این ویژگی هارو داشته باشه ، بعد بیاد نژاد پرستی کنه ( زنده باد نژاد ایرانی ) یا به یه نژاد دیگه توهین کنه ( عرب در بیابان..... )
شما اگه کمی مذهبی بودی ، قرآنو میخوندی که میگه : اولین چیزی که مومن باید بذاره کنار نژاد پرستیه
یه جای قرآن میگه : ( نقل به مضمون ) اگر برای یه مسلمون این چند چیز از خدا و پیامبرش براش مهم تر باشن ، اون فاسقه و خدا اونو هدایت نمیکنه
اون چند چیز هم تا جایی که یادمه اینان : نژاد و قبیله ، پدر و اجداد ، فرزند و نسل ، پول و ثروت ، زن و زندگی و چند تای دیگه
با دادن اون چند تا شعاری که دادی من فهمیدم نه از حرف های اون عالم بزرگ ( آیت الله حسن زاده عاملی ) و قرآن و دین هیچ چی نفهمیدی و جالبه بدونی یکی از چیز هایی که این ها دارن تو کشور ها جا میندازن بحث نژاد پرستیه. جالب تر اینکه شیطون هم از نژاد پرستیش ضربه خورد. وقتی خدا گفت به این سجده کنید ، گفت من از آتشم اون از خاک پست ! اون هم نژاد پرستی کرد که ذلیل شد

همچنین خوبه خیلی در مورد استاد رائفی هم بحث نکنی چون من فهمیدم تقریباً هیچ چی هم از سخنان ایشون نمیدونی
وقتی چیز های پایه ای که ایشون اومدن بحث میکنن رو نفهمیدی ، چطوری میای در مورد چیز های دیگه ادعای بحث میکنی ؟
البته من بحث میکنم باهات اما بدون یا با قصد و نیت خاصی اومدی اینجا ، یا با شنیدن چهار تا چیز آلت دست همین فراماون ها شدی
امیدوارم مورد دوم باشه
درضمن من انتظار ندارم قانع بشی چون وقتی حرفای استاد رو با اون بیان زیباشون نفهمیدی ، من خیلی امید ندارم که حرفای منو بفهمی. بیشتر قصد من اینه که حداقل این تخریب شخصیتی که از استاد و بقیه انجام میدی رو جواب بدم و یه حرفی نزنی که چهار نفر که خیلی روش فکر نمیکنن بشینه تو ذهنشون و پس فردا کار دست خودشون بدن.
به نظرم خوبه بری کتاب خدمات متقابل ایران و اسلام رو هم بخونی نوشته استاد مطهری

راستی حتماً وقتی اومدی جوابمو بدی ، اول این شبهاتی که تو حرفات زدم رو جواب بده ، بعد جوابایی که بهت دادم رو سعی کن جواب بدی. چون تو داری سر هیچ چی بحث میکنی.
در ابتدا آقای علیرضا لطفا صحبت هات را بخون و خط به خط با هم یعنی با پست من بخون می فهمی چی گفتم تا به مشکل بر نخوری نوشتن یا پست هم از من خیلی وقت گرفت فکر کنم دیگه نیام جواب بدم... فقط با شماره تماس پاسخگو هستم

خب با نام یاد خدا...

من هم خدا را شاکر هستم...

ببینید دوست عزیز زمانی که من می گم حرف زدم دروغ نمیگم... خواستی شمارشم می دم...!!! البته باید به خودشون بگم... هیچ خوشم نمیاد با ایشون صحبت کنم ولی خب...
دروغ هم نمی گم واقعا برای خودم متاسفام که نشستم و مستندات آقای رائفی پور را دیدم چون اکثرا جدیدا ایشون حرفاشون چرته...///

خب جواب سوال اول اینکه یهودی ها صهینوست نیستند.../// زمانی که ایشان اسرائیل را کشور فراماسون ها می نامد و می گوید اکثر یهودی ها شیطان پرست هستند یعنی از جمله خودتون هم معلومه خودتون هم جواب خودتون را دادید گفتید گفتن ایشون که فراماسون ها یهودی هایی هستند که از دینشون خارج شدند که همچین چیزی اصلا سند و مدرک نداره... ایشون حتی با یهودی ها هم علنا مشکل داره به گونه ای که حرف های ایشون روی همه اثر گذاشته و یهودی ها را آدم های بد می نامند...!!!
خب چرا...؟؟؟ وقتی ایشون میگه دولت اسرائیل صهیونیست هست و کم کم مردم عوامی مثل.......... فکر می کنن که یهودی ها فلان هستند این خود نشان ضعف سخن گفتن و اشتباه گفتن را می دهد سخنرانی هم از ایشون دارم که همچین حرفایی رو زده باشه در نشست فکر کنم خبری یا... دقیقا یادم نمی آید برای پارسال بود می دیدم
پس این از این حرفای ایشون کم کم اثرشو میذاره و قول میدم در آینده ای نه چندان دور شما هم با حرفای ایشون به این نتیجه برسید و به صراحت بگی که یهودی ها فراماسون هستند

بعدشم یهود دین خداست به ایشون هیچ ربطی نداره که تحریف شده یا نشده... این حرف چیزی جز ستم ستیزی دین خدا نمیشه... بعدشم برای چی ایشون می گن تحریف شده مگر کسی می خواهد دینشو عوض کنه...!!!

اگر این طوری هست یکی هم میاد میگه شما ها (یعنی شیعه ها) بت پرستی نوین را در پیش گرفتن که چیزی جز حقیقت نیست... چرا...؟؟؟ چون وقتی مردم میان یک تکیه آهن که هنوز متبرک نشده و داخل شیشه هست رو رویش پارچه می اندازند به عنوان تبرک نشان چیست.... ضریح امام حسین (جدید) d: نشانه بت پرستی نوینه بعد ما میریم دین های دیگر رو مسخره می کنیم بهتره بریم خودمون رو درست کنیم شاعر خدا بیامور ای بیت رو برای همینجا گفته می گه..:

عیب کسان منگر احسان خویش دیده برو بر گریبان خویش

شما بیاید در سوال بنده بت پرستی نوین ایرانی ها که ادای شیعه بودن می کنند رو انکار کنید...؟؟؟ برای خودم متاسفام واقعا برای.........

در کل در جواب کل حرفتون باید بگم به طور کلی صدمه ای که مسلمانان به ایرانی ها زدند یهودی ها نزدند که پایین به توضیحش می پردازم...
حرف های ایشون باعث این شده است که یهودی ها نتوانتد درست به خواسته شون برسند زمانی که بنده رفته بودم به کلیسا استر و مردخوای یه بنده خدا یهودی گفت من واقعا برای آقای رائفی پور متاسفام جالب این است که ایشون می گفت خیلی از کلیمی های ایرانی مستندات ایشون رو می بینند و جالب تر اینکه از آقای رائفی پور نیز متنفر بودند...!!! این سوال که از ایشون متنفر هستند را از چند نفر پرسیدم دیدم درسته...
چرا...؟؟؟ الله اعلم... مگه شما نگفتین ایشون از کلیمی ها تعریف و تمجید کرده پس چرا اینا از ایشون متنفر هستند شاید بخوای بگی آنها نمی دونم صهیونیست بودن که این طور نبود

در پایین تر یه چیزی گفته بودی و من می گم اگر استر و مردخوای بد بودن یا خیلی چیزا مردم همدان یعنی کلیمی های همدان اگر آدم بدی بود اسمش رو روی بزرگترین کلیسا یهودی ایران نمی گذاشتند

این طوری که می گید پارادوکسه.../// نعوذم باالله خدا تو حرفاش نقض پیش میاد یه جا می گید خدا گفته این ها را گمراه هستند و دینشون تحریف شده و یه جا میاید که ایمان دارند آخه چطور... مگه میشه... مگه یهودی ها نمی دونم شاخه دارند...؟؟؟ که بگی فلان شاخش خوبه و فلان شاخش بده...؟؟؟
پس نمی تونم حرفتون را قبول کنم
بعدشم اگر خوب باشه نباید آقای رائفی پور در درجه اول از فراماسون ها و در درجه بعد از یهودی ها بد بگه... فیلمش هم هست می تونم آپلود کنم
ایشون اصلا حق نداره در مورد هیچ دینی حرف بزنه می دونی چرا...؟؟؟ چون دین خداست... به ایشون اصلا ارتباطی نداره که چه دینی منحرف شده یا نشده مگه مملکت مرجع نداره مگه جهان خالق نداره که ایشون با حرفاشون میان میگن که فلان دین تحریف شده (شاید حرفش راست باشه) ولی تنها فایده یا بهتر بگم ضررش دشمنی دین های الهی اسلام و یهودیت هست
حالا اگر این طوری باشه پس من ضد لبنان هستم و با کار ایران که به لبنان موشک میده مخالف هستم چون اون موشک ممکن بخوره تو سر یه یهودی با ایمان پس علنا لبنان داره آدم با ایمان می کشه پس ما باید با لبنان دشمن باشیم چرا باهاش موافقیم... ؟؟؟ اینم یه سوال دیگه

ایشون کارشون اینه پس باید از این راه پول در بیاره...!!!

یکی از فامیل های بنده که خیلی آدم خوبی و نماز خوانی هست ظهرا و تو روز (البته شب ها هم هست) دستکش سفید دستش می کنه برای جلوگیری از آفتاب سوختگی پس حالا هرکسی دید باید بگه فلانی شیطان پرسته...!!! این شد حرف و مدرک...

ایشون به نظر من و خیلی های دیگر بیشتر حرفاشون مرخرف و چرت شده... شما بیاید بگید که با چه اسنادی این آقای (اح**) میاد می گه نیوتن شیطان پرسته...؟؟؟

خوب آقای (ا* آقا) نیوتن که جز خوبیش هیچی نیست... وقتی ایشون عقلش کوچیکه جز این نیست که این حرف رو میزنه...

من اومدم این حرف ها رو زدم انشاالله خدا منو بندازه تو جهنم ولی به شرطی که ایشون به کسی تهمت نزده باشه وقتی ایشون به آقای نیوتن توهین میکنه جز این نیست

شما برید جواب بنده رو بدید که در پست های قبلیم در مورد آقای نیوتن نوشتم بعد پاسخگو هستم خوب این هم از این...

ههه... اومدید گفتید شما که داستان مرد خوای رو می دونی چرا از اسرائیل متنفر نیستم...!!! بنده خدا... والله خدا پدر اون رو بیامرزه که میکشت اعراب و مسلمان که موقعی که به ایران حمله کردند و زنان ایران رو به عنوان کنیز بردند و هزار تا بلا سرشون اوردن... رو چی می گی... هان.... به زور دین اسلام را بر مردم ایران تلقین کردن رو چی می گی... برای اینکه می خواستند مرز های اسلام گسترش یابد... برای چی من باید از اسرائیل بدم بیاد من بین بد و بدتر یا اسرائیل و اعراب (مسلمانان) اسرائیل را میپذیرم این یه چیز منطقیه...!!!

بعد به نظرت ما خر نیستیم... چرا...؟؟؟ چون رفتیم الان با این اعراب دوست شدیم... چرا جوابی ندارید

چه قدر بدبخت شدیم که خودمون رو گول می زنیم که ما با دولت عراق جنگیدیم نه با مردمش بعد اون وقت رفتیم غرامت جنگ رو بخشیدیم تازه به اون ها هم کمک کردیم... و خیلی چیز های دیگه که آدم میشنوه تا.... می سوزه

من مطمئن هستم که یه شهید اگر الان باشه حاضر نیست ما با عراق رابطه داشته باشیم... نمونه شهید یکی از اقوام بنده که یقینا مطمئن هستم که ایشون اگر الان زنده بشه راضی نیست با دولت عراق رابطه داشته باشه

خریت اینجاست این همه شهید دادیم (روحشون شاد) اون وقت میریم با عراق رابطه برقرار می کنیم ولی با اسرائیل نه... جالبه نه... به نظرت ما گیجیم یا خودمون رو زدیم به گیجی... هان؟؟؟

قابل توجه دوستان ایرانی ها در تاریخ های گوناگون هم برای تاریخ ایرانی ها هست و هم برای تاریخ اعراب دینشون را به زور عوض کردند

با همین سه خط قانع می شید

ههه... حرف جالبی هست باید از یهودی ها متنفر باشید...چرا...؟؟؟ نمی دونم.... چون آریایی کشتن... اعراب که گند زدن تا دسته و بیخ به مملکت دین و آیین و زبان و ناموسو و فرهنگو و... را از ببین بردند (سندش تو تاریخ هست) بعد اون وقت ما باید از یهودی ها متنفر باشیم ولی از اعراب نه... چرا...؟؟؟ نمی دونم اعراب هم 10 برابر اون 70 هزار ایرانی در تاریخ در جنگ های ایران و عراق و حمله اعراب و... برای ما جبران کردند و حداقل 700 هزار نفر رو کشتند... حالا باید بریم با اعراب رابطه داشته باشیم ولی با یهودیت نه...

ببین تا الان جواب تمام سوالاتت + مطرح کردن سوال جدید از همون سوالات + مطرح کردن سوالات مختلف + اثبات اینکه یهودیت از اعراب بهتره در 5 بخش

من عاشق نژاد آریایی هستم و اگر این طوره طبق حرفتون باید از اعراب متنفر باشیم... پس باید متنفر بشی.. فهمیدید...!!! دیدید حالا

در ضمن هر جا رفتی یهودی ها را ببین کورورش را دعا می کنند یهودی ها می دونی چرا... می دونی چرا از آریایی ها و... خوششون میاد میدونی چرا این حرفو میزنم چون کوروش با سپاه آریایش اون ها را از دست یه کشور که اونا را به عنوان برده میشناسن نجات داد

اکثر یهودی ها کورورش و ایرانی ها را بابت این قضیه دوست دارند پس شما نمی تونید بگید یهودی ها از ایرانی ها متنفر هستند برید کلیسا ها و از هر یهودی خواستید بپرسید و بگید ببینید چی میگن

یهودیت اگر به ایران صدمه زده باشه فقط یه صدمه هست اونم استر ولی اعراب تا دلت بخواد به ایران صدمه زده...!!!

کسانی که دین و آیین و زبان و ناموسو و فرهنگو و... را از بین بردن و آدم ها را کشتن چرا باید طرفدارشون باشیم و نیایم متنفر بشیم

متاسفام که دینمون با این اعراب کثیف یکی هست

پس طبق حرف شما که گفتید باید از کسی که به ایران آسیب زده متنفر باشیم پس چون دین ما چیز دیگه ای بوده و این اعراب به ما تلقین کرده و چون ما خیلی از این اعراب متنفر هستیم باید دینمون را عوض کنیم و بریم به یه دین دیگه مثل دین اولمون یا همون زرتشت

این رو از حرف خودتون استخراج کردم

متاسفام برای خودم و دیگران...

پس این طوری هست ما باید از اعراب 100 برابر متنفر تر از یهودی ها باشیم... شما چی داستان بدبخت کردن ایران رو ندید اگر بگید نه میگم دروغ می گی...

چون نمونه اش فیلم مختار و توهین واضح این فیلم به ایرانی ها

همون جور که تو پست هام گفتم برای کسانی که این سریال را دیدند متاسفام...

اگر آقای رائفی پور هزار بار گفته تاریخ هم توی همه جاش برای ما عبرت گذاشته که اعراب صدمه ای که زد کس دیگه ای به ایران نزد...

تکلیف من از اول پستم مشخصه سر اینکه چرا ما طرفدار اعراب هستیم ولی از یهودیت متنفر هستیم حداقل اون قدر که اعراب را دوست داریم یهودیت را دوست نداریم و بحث دیگه ام در مورد موضوعات مختلف بود

برای کسانی هم که در مورد صدمه های جبران ناپذیر اعراب به ایران نمی دونند من هیچ منبعی را معرفی نمی کنم برن ببین تاریخ چی نوشته و چی قضاوت کرده و خودتون با منطق خودتون ببیند من راست می گم یا خیر... از تاریخ مرجع تر هم هست...///

در ضمن من تو پست قبلم هم گفتم هرچی نوشتم راستیت هست اومدید گفتید که من گفتم چرا از اسرائیل و یهودیت متنفریم که جوابشم نتونستید بدید و بعدشم گفتم با اینکه ما از اون ها متنفر هستیم ولی اون ها از ما متنفر نیستند به خاطر بحثی که در پست قبلم کردم...

اااا چه جالبه من به فلسطین کاری ندارم ولی خودتو بزار جای اسرائیلی ها فکر کن ما تبعید شدیم و پراکنده شدیم و کشور کنونی ایرانی نباشه ولی تمامی چیزاش در مورد تاریخه ایران باشه... مثل تخت جمشید... بعد ما حق نداریم بریم پسشون بگیریم... اون خاک یعنی مثلا خاک ایران خاکی هست که اجداد ما رو توش خاک کردن خاکی هست که برای نیاکان ما بوده و سرزمین مردم ما بوده و همه چیش از انواع درختان و فرهنگ و آداب و تاریخش و آثار باستانیش برای ایرانی ها هست... فکر کن مزار کوروش چندین قرن پیش برای ایرانی ها باشه و خود کورورش هم ایرانی بوده و در ایران به خاک سپرده شده باتوجه به حرفش بعد اون وقت برای ما اتفاقی افتاده باشه و ما جدا شده باشیم بعد ما حق نداریم بریم پس بگیریم و دوباره بریم اونجا زندگی کنیم

حرف درسته که پس نگیریم... ولی تا زمانی هست که مثلا زمانی که ما پراکنده هستیم کسی ما را مسخره نکنه و بگه یهودی ها مثل موش هستند و قضیه هلوکاستی برای ایرانی ها به وجود بیاره (مثلا گفتم) (الان دنبال راست بودن یا دروغ بودن هلوکاست نیستم ولی می تونم بگم راسته) و خیلی چیز های دیگه

زمانی که فرهنگ،آیین،نیاکان و... ما در یه جا باشه و ما به اجباری پراکنده شده باشیم و مسخرمون کنند بر می گردیم به جای خودم پس باید بریم جای خودمون

این قضیه ی مسخره است...؟؟؟ کجاش مسخره است که میگید مسخره است عین واقعیته...

بعدشم در مورد مثالت وقتی من هرجا برم و منو مسخره کنند و هر کجا برم و تا بفهمن من یهودی هستم مسخرم می کنن و مثل هیتلر آتیشم میزنن و مثل نازی فلان کار رو می کنن ما باید دوباره با هم جمع بشیم و قدرت تشکیل بدیم تا کسی ما رو مسخره نکنه و یا حداقل تو یه سرزمینی باشم که همه یهودی باشن کجا بهتر از سرزمین اولیه ما... هان
به خاطر همین اومدن واقعن هم به نظر من بهترین کار را انجام دادند می تونستند بیان خیلی جاهای دیگه ولی بهترین جاشون همون جا بود
کارهای خیلی از کشور ها باعث شد که اون ها به فکر تاسیس کشور های جدید بیفتن کارهایی مثل مسخره کردن،کشتن،نماد موش تعیین کردن،فراری بودن از دست آلمان در جنگ جهانی دوم،هولوکاست و...

پس اونها باید یه کشور مستقل تشکیل بدن تا تو سری خور اینو اون نباشن و اینو و اون مسخرشون نکن... بهترین جا کجاست هان...؟؟؟ کشوری که توش آیین،فرهنگشون و تاریخشون و... را در کشورشون پوشش بده کجا بهتر از فلسطین یا سرزمین اسرائیل قدیمی

حالا قانع شدی... این هم جواب این سوالت...!!!

یعنی چی پاشید برید...؟؟؟ اون احمق هایی که خونشون را نفروختند...!!! ولی خیلی ها بودند که با قیمت کلان فروختن و رفتن جای دیگه...

اگر کسی بیاد ایران رو بگیره و تو بخوای پس بگیری هم همین حرف رو میزنی...!!! من حقم رو میدم به اون ضایع است دیگه... فکر کن تو به جای اسرائیل هستی چیکار می کنی هان
وقتی به خوای یه کشور مستقل تشکیل بدی...؟؟؟

مدرکت که ما فلسطین را از مسیحی ها گرفتیم و اونا گفتن که نباید این سرزمین رو به یهودی ها بدیم چی هست

پس گوش کن...///

تنها فتح اسرائیل توسط کوروش بوده و بعدش کوروش گفته که من هرجا را فتح می کنم مردم به آسایش در کشورشون زندگی می کنن مدرک وصیت نامه کوروش بالای قبرش که نوشته من کشور های زیادی را گشودم تا مردمانش مانند برده کار نکنند و...

آخه دوست من آدم می سوزه... ببین عزیز من خودم تورات را کامل خوندم هیچ جاش این رو ننوشته تازه در بند 32 نوشته که به هیچ وجه حق ندارن خون کسی را بریزن حتی کسانی که گمراه هستند (منظورش رو نوشته از گمراه بی دین ها و بت پرستان و شیطان پرستان) فقط می تواند آنها را سرزنش کنند و به دین و آیین موسی دعوتشان کنند...

پس یکم مطالعه کنید بیاید صحبت کنیم.../// البته ببخشید ها...

فعلا که میبینم یه سر لبنان موشک میزنه سر اسرائیلی ها و اسرائیلی ها صلح کردند بعد کجا بابای حزب الله رو در آوردن...
آره اون ها هم موشک زدند ولی صلح کردند اگر پیروز بودند صلح نمی کردند و فعلا که میبینم ایرانی ها فتوا میدن که فلانی به دلایلی مرتد هست چون که از اسلام رفته...

تو هیچ دینی به غیر از اسلام ندیدم که ترک دین و رفتن به یه دین دیگر مرتد شدنه ولی در اسلام هست... خب یعنی چی...؟؟؟ یعنی آزادی نیست دیگه یک کلام...

آخه عزیزم یکم منطق میخواد منظور از پسرانش یعنی همون هم دین هاشون هست چطوری ابراهیم در فلسطین بوده و حضرت محمد در مکه بعدشم کی گفته حضرت محمد یا همون ختم الانبا پسر حضرت ابراهیمه با چه سندی میگی با چه آیه قرآنی میگی با چه حدیثی میگی اگر حضرت محمد پسر حضرت ابراهیم و... بود که خودش همون اول می گفت و نمی گفت من از طرف خدا مامور شدم تا بیام در این قوم نفهم که مردمش دختراشون را زنده بگور می کردند یعنی همون اعراب که شما را هدایت کنم... این نشون میده چقدر اعراب احمق هست که ما هم فعلا طرفدارشون هستیم

آقا علیرضا...!!! چرا نمی فهمی ... وای خدای من منطق به ما عطا کن الهی آمین... آقا تو اول بگو ایران توی چه تاریخی مردمش پراکنده شدند و حکومت نداشتند و تبعید شدند نه بگو... تو هیچ زمانی پس نمی تونی بگی که بیان چین رو خالی کنن... مرز های ایران تغییر کرد به خاطر شاهانش نه به خاطر تبعید.... و پراکندگی... اون یهودی ها هم همین رو میخوان همین...
یعنی مرز های اولیه سرزمینشان را پس فهمیدید...!!!

شما نمی توانید یکی کشور که چندین هزار سال مردمانش پراکنده بودند را با یه کشوری که مردمش یک لحظه هم پراکنده نبوده قیاس کنید
وای شما ها مگه منطق ندارین... چرا این حرف ها رو میزنین این که معلمومه... که تاریخ اونا با ما فرق داره اونا چندین هزار سال تبعید و پراکنده بودند

خنده دار هم حرف تو هست... چون با توجه به موضوع بالا می فهمی

خب باشه ما باید دفاع کنیم ولی خر نباشیم ببین میگم خر نباشیم دوباره بریم با این اعراب رابطه داشته باشیم...!!!

مگه من چی می گم عراق حمله کرده ولی ما نباید بعد جنگ غرامتون را ببخشیم مگه ما بچه هستیم که خر بشیم نه آقاجوننننننن...

اگه این طوری هست پس چرا تا بصره نرفتیم و بصره هم نگرفتیم حتما می خوای بگی پذیرش قطع نامه... ما که اون همه شهید داده بودیم اون هواپیما ها هم روش...!!!

اگر حق با ما بود نباید صلح میکردیم و تا تل آویو می رفتیم...!!!

پس نمی شه دیدی... این هم جواب این سوالت

چرا ما باید بریم خر حمال یک کشور به نام فلسطین بشیم کشوری که سودی به کشور ما نمی رسونه هیچ و ضرر هم داره چطور فلسطین تو موقع جنگ یه کمک به ایران نکرد

تازه آخه به ما چه ربطی داره وقتی دو تا کشوری که هر دوتا شون هم از نظر ایران و خود شما بد هست با توجه به سابقه باید بریم ازشون حمایت کنیم باید انقدر بزاریم باهم بجنگن تا جونشون در بیاد...

یکی بیاد بگه فلسطین به ما چه ربطی داره... فسطین قبلا کشورمون بوده چی بوده یا چه نفعی داره که ما همش باعث دشمنی با کشور های دیگر میشیم...!!!

پس حالا فهمیدید... اشتباه از ماست بابا فلسطین هیچ سودی نداره... جز بدبختی

به درک که فلسطین شکست بخوره... آخه چه نفعی داره جز ضرر... اصلا بزار شکست بخوره تا انقدر ما بدبخت نشیم و دشمنی هی با این کشور و اون کشور نداشته باشیم

100 هزار بار هم بگین می گم فلسطین هیچ سودی جز ضرر نداره واضحه که هیچش به درد ما نمی خوره و هیچ سودی نداره پس برای چی ما باید بریم با اینو و اون بجنگیم هان...؟؟؟

در مورد مسلمان شدم ایرانی ها زیر بار زور رفتن به خاطر شاه بی لیاقت اون زمان و مجبور شدن مسلمان بشوند این ضایع است و خواستی مدرک هم دارم و وقتی گفتن خب ما میایم میریم مسلمان می شیم تا کشته نشویم و بعدشم میریم زرتشت میشویم بعد فهمیدن چه کلاه گشادی سرشون رفته... اون وقت گفتن واویلا... دیگه نتونستن دینشون را عوض کنن چون اگر عوض می کردن مرتدد می شدن و باید می مردن

پس حالا قانع شدی...؟؟؟

مدرکی هم مطمئنم بابت زبان یونانی نداری صد در صد...

اگر هم اسکندر حمله کرد فقط به کاخ ها صدمه زد نه مثل اعراب به کل ایران صدمه بزنه

آره شاید ایرانی ها تونسته باشن این مغول رو گول بزنن به خاطر دانشمندان و علمای زمانشو نه مثل اون موقعه که اعراب حمله کنن و پدر ایران را درآورد

بعدشم ببین هدف مغول ها چی بوده و اعراب چی بوده

مغول ها هدفشون بزرگ کردن قلمرو و امپراطوری بوده ولی اعراب قلمرو + دین و اسلام بوده همین بوده که ملت نتونستن خیلی کارها را انجام بدم

البته تو تاریخ هم نوشته که مردم هم مثل شاه اون موقع بی خیال و ... شده بودند چون این یه قانون شده بود مدرک هم تاریخ

در مورد رضا شاه به خاطر این بود که حجاب رو بر نمی داشتن چون نمی تونستن چون ایرانی ها با غیرت هستند و با ناموس و اون موقع من پرسیدم رسم بوده اگر کسی حجابشو بر میداشتهه به غیر از یه عده قلیل شوهراشون طلاق میداده

چون اون زمان این کار کار افراده هرزه بوده یه تحقیق هم بکنی بد نیست پس دلیل این هم این بوده

من نه می خوام اعراب فرهنگشون را ازایرانی ها ور دارن و نه می خوام فرهنگ ایرانی ها از بین بره پس فهمیدید هیچکس اینو نمی خواد

حلا اینجا باید ببینی که در مورد نیوتن در ضمن

خوب شاید هزار تا مشکل دکتر حسابی داشته باشه دلیل نمیشه بیای بگی آدم بدی هست آدم که خدا نعوذ بالله نیست که انسان جایز الخطا هست و ممکن هست هرگونه مشکلی داشته باشه چه دانشمندش چه فقیر و بی هنرش
خب اینکه فحش مینویسه دلیل میشه یارو فلان باشه... یا شیطان پرست نه...

مسخره بازی آقای رائفی پور... درخت سیب زیرش نشسته چون آدمو و حوا بوده... دست مریزاد به سندت... به قول یه بنده خدا آقای رائفی پور این سند به درد یکی از اقوامتون به نام عمه تون می خوره d:

چه حرف های چرتی در مورد اسرائیل این دانشمندان می گن

یه قانون هست میگه هر عملی عکس العملی داره یعنی تا تو به اسرائیل کرم نریزی اون هم به تو نمی ریزه حالا فهمیدید

تحلیل های چرت آقای رائفی پور بالاخره اثرش رو گذاشت

من منظور از نژاد آریایی این هست که ما دنبال این **ن اعراب راه نیفتیم

من حقایقم را گفتم کتاب آقای علامه حسن زاده هم خوندم و خانواده ام مذهبی هستش و ماهواره نداریم... خواستی باور کن نخواستی هم نکن دلیل نمیشه من بیام به شما دروغ بگم چون هیچ فایده ای نداره

ولی من از کسی که من به تهمت بزنه اون دنیا ازش نمیگذرم این هم از این حرفم

حدود 1:45 ساعت یعنی یک ساعت و چهل پنج دقیقه وقتم گرفته شد...

دوستان متاسفام کم نیاوردم گفتم هرکسی خواست شماره بده باهاش صحبت کنم تعارف هم ندارم

در ضمن تا زمانی که جواب درست و قانع کننده ای به تمام سوالات این پست و پست قبل من کسی نده به خصوص شما آقای علیرضا d:

من دیگه پست نمیدم چون شما فقط اون بحث هایی هم که می تونید یه جواب می دید اونم نه قانع کننده پس تا وقتی که این طوری باشه

حال ندارم وقتم رو به سوزانم

دیدید که حرفی برای من ندارید...

نه آقاجوونننن تا وقتی بخواییم سرمون رو مثل کبک بکنیم زیر برف و بت پرستی نوین به عنوان تبرک که هنوز نشده انجام بدیم وضعمون بهتر از حرف ها چرت نیست

متاسفام حداقل برای خودم... لطفا دوستان کتب مطالعه کنند بیایند صحبت کنیم منظور کلی داشتم

اون صدمه ای که اعراب به ایران زد هچ کسی نزد
فلسطین هیچ سودی نداره جز ضرر

باتشکر فراوان...

وسپاس

"راست گفت خداوند بزرگ و بلند مربته..."

farshad17ph

New Member
لایک ها
76

یه قسمتایی از حرفتون منو یاد یه چیزی میندازه .

زمان اجلاس سران تو فیسبوک یارو مطلب زده بود اجلاس سران در ایران به هم خورد ؛ گر چه خودش هم تو تهران زندگی می کرد .

به مرگ خودم اگر هر چی بهمون می گن بی دلیل باور نکنیم خیلی میفتیم جلو .
ميشه واضح تر بگيد متوجه نميشم

Ali Ramezani

New Member
لایک ها
64

سلام
من نمیخواستم وارد بحث شم ولی شدم.به علیرضا هم بگم که زیاد رائفی پور رو بزرگ نکن. درسته انسانی نسبتا داناست. ولی اگه ایشون سردمدار محض مبارزه با صهیونیسم شن و یه جا لغزیدند چه؟
ضمنا شما سهوا آیت الله حسن زاده آملی را سهوا با ع نوشتید. لطفا درست کنید.

من هم حرفهای رائفب پور رو گوش میدادم و هم خودم فکر میکردم و هم اندک قرآنی میخوندم
من قبول دارم بعضی جاها رائفی پور زیادی گیر میده و از این چیزا..
بذار یه نکته ای رو همین اول بگم:
سعی میکنم تا اونجا که میتونم آیه قرآن و سخن بیارم چون گفتی شیعه ای.. خوشم نمیاد حرفهای من عین حرفهای یکی دیگه باشه. پس هر چی میگم حاصل تفکراته خودمه . و مسئولیتش با من.
خب یه نکته اب که علی رضا جان گفت در مورد آخر حرفت که گفتب زنده باد نژادآریایی
بگم که:
قل ان كان آباوكم و ابناوكم و اخوانكم و ازواجكم و عشيرتكم و اموال اقترفتموها و تجاره تخشون كسادها و مساكن ترضونها احب اليكم من الله و رسوله و جهاد في سبيله فتربصوا حتي ياتي الله بامره و الله لا يهدي القوم الفاسقين
خب معنیش واضحه . پس نژاد پرست نباش

حالا بریم سر مسئله اسرائیل! میگی اسرائیل با ایران کاری نداره!(به فرض محال قبول کنیم که ترور های دانشمندای ایرانی و ... رو به اسم یکی دیگه بزنیم)
اسرائیل که به فلسطین حمله میکنه؟
بزار بگم که کلا سیاست رو میشه به دو تا دسته تقسیم کرد(ازدیدگاه من) دیپلماسی اسلامی
دیپلماسی غیر اسلامی
توجه کنید که بعضی جاها هم پوشانی دارند
همونطور که اسلام یه برنامه جامع برای همه مسلمان هاست پس درزمینه سیاست هم یه ما یه دیپلماسی کاملی داده که ما باید بریم دنبالش.
ولی متاسفانه کل دیپبماسی حاکم تو دنیا و حتی میشه گفت بسیاری از قسمت های ایران غیر اسلامی اند.
اسلام(امام زین العابدین) میفرمایند: هر مسلمان بر هر مسلمانی دیگر حقی دارد. خب حالا جای دبگه داریم که پیامبر گفته:":من سمع مسلما ینادی یا للمسلمین و لم یجبه فلیس بمسلم" الان تو فلسطین به مردم مسلمانشون ظلم میشه و پس وظیفه ما هست که از آنها دفاع کنیم و در مقایل دشمن آنها که همون رژیم صهیونیستیه یایستیم. پس دفاع از اسلام و مسلمان و سرزمین اسلامی بر هر مسلمانی واجب است. برای همینه که اسلام اومده مرزهای بین امت های اسلامی رو کنار بذاره و همه رو یه کشور بدونه تا این مشکلات پیش نیاد و اینکه یکی مثل شما متوجه شه که گروهی که به سرزمین اسلامی حمله میکنند بر همه مسلمانان حمله کرد.
ضمنا عمر اومد با زور اسلام رو تو ایران اورد،، قبول! ایرانی رو کشت .، قبول! خب ازش متنفر شو! چه ربطی به اسلام داره؟
من نمیدونم ایران تا بصره رفت یا نه؟ نمیدونم کجا با مردمشون کار داشتیم؟! نمیدونم کجا مردمشون رو گروگان گرفتیم؟(واقعا اینا رو نمیدونم) ولی میدونم که ما همون ایرانی بودیم که وقتی رفتیم تو حلبچه عراق،، مردم اونجا با گل از ما پذیرایی میکردند.
آقای رمضانی به شدت نژاد پرستی در سخنانتون موج میزنه امیدوارم اشتباهی متوجه شده باشم یا شما اشتباهی نوشته باشید.
بقیه سوالات رو دوستمون علیرضا جواب داده و نیازی نمیدونم من چیزی بگم و در آخر
"سواء عليهم استغفرت لهم ام لم تستغفر لهم لن يغفر الله لهم ان الله لا يهدي القوم الفاسقين"
حرفتون را که در مورد آقای رائفی پور قبول دارم...!!!

ببینید پست جدید من رو بخونید نظر بنده از زنده باد آریایی این هست که بیایم به مردم خود ایران فکر کنیم نه اینکه بریم به دم اعراب بچسبیم...!!! ببینید شما پست جدید من را بخوانید خیلی چیز ها واضح می شه...

مگه قرآن نمی خونی دقیقا یادم نمی آید میگه اول به دوستان و هم نوعانت کمک کن بعد به دیگران یعنی اینکه آقا اول به مردم خودت برس اعراب پیش کش..

ببین اگر این طوری هست که میگی که ترور دانشمندان ایران...!!! بحث یه کم سیاسی میشه... اگه به اینه...قضیه به یه چیز دیگه ربط داره که خواستی از طریق پیغام خصوصی میگم

در ضمن من در مورد پست جدیدم خیلی چیز ها گفتم که لازم نیست اینجا جواب بدم...

بخونید جوابتان را می گیرید

جواب آقای علیرضا هم دادم و از جواب خودشون سوال مطرح کردم و دوباره سوال دادم

در ضمن اگر منو فاسق می دانید... اگر که هستم خدا هدایت کنه ولی اگر که نیستم که از تهمتی که دوستان می زنند نمی گذرم

Ali Ramezani

New Member
لایک ها
64

اقای علیرضا و اقای حسینی واقعا ازتون ممنونم
جوابهای بسیار جالبی دادید که من عمرا به ذهنم نمیرسید:4:
اقای حسینی و اقای allim.a لطفا فونت رو 2 بذارید

از همه ی بچه ها تقاضا دارم اگر پستی مثله پست اقای رمضانی میبینن یا چیزی میشنون سریعا باور نکنن
رو اون موضوع کامل تحقیق کنید!!
اخر الزمان شده. باید خیلی مراقب خودمون و حفظ دینمون باشیم
التماس دعا

آره آخر زمان شده...!!! راست میگی...!!!

ولی فعلا که می بینیم امثال افرادی که حرف های مثل شما می زنن دارن بت پرستی نوین را انجام میدن... نمونه کاملش را در پست جدیدم گذاشتم

کجا خدا و... خواستن بت پرستی کنن...!!!

راست می گی آخر رو زمان شده ولی شما فکر می کنی اشتباه از سمت منه

عیب کسان منگر حسان خویش دیده فرو بر گریبان خویش

d:

خدا آخر عاقبت ما رو به خیر کنه

Ali Ramezani

New Member
لایک ها
64

سلام خدمت شما....راستش من پستای بقیه دوستانو کامل نخوندم فقط پست شما نظرمو جلب کرد و بخشای اولشو که خوندم احساس کردم بیشتر سوالاتونو تو این کتاب میتونید بگیرید...اگه واقعا این سوالات دغدغه شماست وفقط به دلیل اینکه بخواید کسیو قانع کنید یا مخالفتی اعلام کرده باشید این سوالاتو نپرسیدید واقعا این کتاب خیلی میتونه کمکتون کنه حتما بخونیدش..
دانلود کتاب دنیا بازیچه ی یهود

تو پستتون خیلی جملات آشنایی که کم وبیش تو شبکه های اجتماعی وسایتا وپیامکا میادو میشه دید ولی همه اینا اکثرا سعی دارن با احساسی کردن ماجرا واینکه خوننده اطلاعات کاملی درمورد اون موضوع نداره خوننده رو قانع کنند که حرفشون درسته ولی بازم بهترین راهش اینه به جای اینکه دنبال قانع کردن بقیه باشید تو این زمینه ها مطالعه کنید ببینید واقعا حرف حقو کی میزنه....درضمن منظورمم این نیست که همه ی حرفاتون غلط بود حرفای درستی هم زدید،آقای رائفی پورم شاید به خاطر یه سری زیاده روی هاشون باعث شدن شما انقد موضوع رو پیچیده کنی ولی ایشونم حرف حق کم نمیزنن..
درکل این کتابو حتما بخون..
حق با حق هست

من هم از چیز هایی که مطالعه کردم گفتم

پست جدیدم را بخونید می فهمید

باتشکر

خدانگهدار

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

حرفتون را که در مورد آقای رائفی پور قبول دارم...!!!

ببینید پست جدید من رو بخونید نظر بنده از زنده باد آریایی این هست که بیایم به مردم خود ایران فکر کنیم نه اینکه بریم به دم اعراب بچسبیم...!!! ببینید شما پست جدید من را بخوانید خیلی چیز ها واضح می شه...

مگه قرآن نمی خونی دقیقا یادم نمی آید میگه اول به دوستان و هم نوعانت کمک کن بعد به دیگران یعنی اینکه آقا اول به مردم خودت برس اعراب پیش کش..

ببین اگر این طوری هست که میگی که ترور دانشمندان ایران...!!! بحث یه کم سیاسی میشه... اگه به اینه...قضیه به یه چیز دیگه ربط داره که خواستی از طریق پیغام خصوصی میگم

در ضمن من در مورد پست جدیدم خیلی چیز ها گفتم که لازم نیست اینجا جواب بدم...

بخونید جوابتان را می گیرید

جواب آقای علیرضا هم دادم و از جواب خودشون سوال مطرح کردم و دوباره سوال دادم

در ضمن اگر منو فاسق می دانید... اگر که هستم خدا هدایت کنه ولی اگر که نیستم که از تهمتی که دوستان می زنند نمی گذرم
فقط در مورد بند آخر بگم که من هیچ وقت قصد توهین نداشتم و یه آیه از قرآن آوردم که گفته نژاد پرستی عاقبتش اینه .گفتم نژاد پرست نباش. این تنها یه نصیحت بود و من نگفتم که نژاد پرستید!. گفتم که نژاد پرستی تو حرفاتون موج میزنه و در ادامه هم گفتم که امیدوارم سهوی در کار باشه.
اگر هم اشتباهی منظوز بدی رسوندم خدا میدونه که هدفم چی بود.
ضمنا در مورد همنوع هم بگم همنوع ما باید مسلمانها باشند نه اینکه هم نژاد.ضمنا چرا به اعراب گیر میدید.ما به مسلمونها میبایست کمک کنیم.
راستی من فعلا میانترم دانشگاه دارم وقت ندارم ولی به زودی پست شما رو میخونم و جواب میدم

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

دوستان گرامی،
با توجه به قوانین تالار، مباحثه ی سیاسی و اعتقادی در آیریسک ممنوع است!

موضوع بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا