rayehe

New Member
لایک ها
163
پاسخ : شیمی عمومی (مورتیمر)

بعضی از مطالب این فصل ها هم به درد مرحله دوم هم نمی خوره !
تازه من شنیدم که مدال نقره جهانی چندین سال پیش بعد از قبولی تو مرحله 2 تازه شروع کرده مورتیمر رو بخونه...:39::39:

bahman

New Member
لایک ها
270

دوستان من الان وقتی تست میزنم مرحله 1 رو راحت بالای 93 میزنم و میخوام واسه مرحله 2 مورتیمر بخونم نظرتون چیه:90:

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

فك نكنم با مورتيمر زياد جواب بگيري آخه مورتيمر بعضي بخش ها رو خيلي ساده گفته مثلا درباره ي شيمي آلي كه هيچي نيس

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

واسه سال اول چه كتابي بهتره ؟ انديشه سازان سال دوم و سوم خوبه ؟ گاج كنكور چطور ؟ مورتيمر واسه سال اول لازمه ؟

من خودم برای تسلط رو کتاب دوم و سوم از رو مبتکران (بهمن بازرگانی) خوندم خیلی خوب بود ولی هم کتاب درسش رو بگیرید هم تست چون درسی که تو کتاب تستش داده خیلی مختصره و برا کسی خوبه که کتابارو یه بار با معلم خونده. موفق باشید:11:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

برای مرحله اول و دوم فصل های 1 تا 12 و 19 ،21 ، 22 ، 23 ،24، 28 . اگه وقت داشتی پیشنهاد میکنم کلشو بخونی .
البته فکر کنم برا مرحله 1 همون فصل 1 تا 13 کافی باشه:98:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

دوستان من الان وقتی تست میزنم مرحله 1 رو راحت بالای 93 میزنم و میخوام واسه مرحله 2 مورتیمر بخونم نظرتون چیه:90:

خوب وقتی راحت بالای 93 میزنید دیگه جای فکر کردن نیست برا مرحله 2 شروع کنید اول کاملا مورتیمر و چگونه مسائل رو تموم کنید بعد برید سراغ تستهای مسائل برگزیده برای شیمی آلی هم حتما سولومونز رو پیدا کنید البته خیلی کمیابه:205:

آخرین ویرایش توسط مدیر

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

من در کل زیاد از مورتیمر خوشم نمیاد جون احساس میکنم خیلی جاها رو خوب و کامل توضیح نداده. نظر شما چیه؟:205:

bahman

New Member
لایک ها
270

بچه ها کسی میدونه مورتیمر های جدید فرقشون با قدیمیها چیه چون من قدیمیشو گرفتم

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

من در کل زیاد از مورتیمر خوشم نمیاد جون احساس میکنم خیلی جاها رو خوب و کامل توضیح نداده. نظر شما چیه؟:205:
آره راس ميگي مورتيمر زياد خوب توضيح نداده . خوب اسمشم رو شه شيمي عموميه ديگه :126:

بالا