AJ94

New Member
لایک ها
11
جلد دو شیمی مورتیمر هم برای المپیاد لازمه؟ چه فصل هاییش؟

mohammad1374

New Member
لایک ها
4
پاسخ : شیمی مورتیمر

فصل های 19-21-22-23-24-و28برای مرحله ی اول ودوم خیلی مفیدن :39:

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136

تا اون جا که من می دونم مرحله1و2 سر فصلای کتابای خودمونه که سطحش بالا رفته فک نمی کنم اونا مهم باشه بازم از اقای خلینا بپرسید.

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

برای مرحله دو دقیقن سر فصلای جلد دوم مورتیمر جزو مطالب لازم نیستن ولی تو سوالای مرحله دوم مربوط به شیمی معدنی می تونه کمکتون کنه مخصوصن فصلای شیمی توصیفی عناصرش... اگه وقت داشتید و همه چی رو خوب بلد بودید، بخونید خیلی خوبه. بازم از آقای خلینا یا راهبرهای شیمی بپرسید، اونا با تجربه اند و می تونن خیلی بیشتر کمکتون کنن...

poorya-chem

New Member
لایک ها
9

به نظر من همه ی فصلاش به جز اون بیوشیمی و شیمی هسته ای لازمه ها چقدر دیر جواب دادم !!!!

niloofar.tr

New Member
لایک ها
1

جلد یکش چه طوره؟برا مرحله یک و دو

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

دوستان اصن مورتیمر برای اونایی هست که هیچی نمیدونن و مثلا راهنمایی ها وگرنه حتی برای بچه اول دبیرستانی هم(که فک کنم الآن میشه کلاس11)این کتاب یعنی کتاب داستان که شب واسه خوابیدن باید براش خوند!
دوستان این همه کتاب خوب هست تو بازار چرا گیر دادید به این مورتیمر؟!!!!

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

دوستان اصن مورتیمر برای اونایی هست که هیچی نمیدونن و مثلا راهنمایی ها وگرنه حتی برای بچه اول دبیرستانی هم(که فک کنم الآن میشه کلاس11)این کتاب یعنی کتاب داستان که شب واسه خوابیدن باید براش خوند!

حالا دیگه قمپض در نکن
بچه راهنمایی مورتیمر بخونه چی بشه
تواناییش رو میتونه داشته باشه ولی دیگه همه نمیتونن
ولی کلا راست میگه ایمان
بعد کتاب درسی برید سراغه یه عمومی بهتر
سیلبرگ جدید اومده . چنگ بد نیست . ماهان برای تازه کارا خوب نیست

pegahmm

New Member
لایک ها
375

كاملا با نظرتون مخالفم
مورتيمر مباحث عمومى ابتدايي رو بسيار عالى توضيح داده بعضي جاهاشم سخته البته
اما اصلا اونقدر آسون نيست
فك كنم يكم جوگير شدين:|
ضمنا عمومى هاى ديگه هم بد نيستن اما مورتيمر بهتر و قابل فهم تر از همشونه
بعضياشونم البته زيادى آسون نوشتن مث مريل
ولى دركل نميشه يه نسخه برا همه پيچيد بعضيا با مورتيمر راحتن بعضيا با مريل بعضيا با چنگ....
بستگى به خود طرف داره

لایک ها
19

به نظر من هم مورتیمر بهترینه:71:

r-shvir

New Member
لایک ها
230

من با مورتیمر جلد 2 خیلی حال می کنم . عالیه

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

بچه ها شما مورتیمر چاپ های جدید رو میگید دیگه؟
چون من قدیمیشو دیدم
جدیدشو یه نگاهی انداختم فقط

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

كاملا با نظرتون مخالفم
مورتيمر مباحث عمومى ابتدايي رو بسيار عالى توضيح داده بعضي جاهاشم سخته البته
اما اصلا اونقدر آسون نيست
فك كنم يكم جوگير شدين:|
ضمنا عمومى هاى ديگه هم بد نيستن اما مورتيمر بهتر و قابل فهم تر از همشونه
بعضياشونم البته زيادى آسون نوشتن مث مريل
ولى دركل نميشه يه نسخه برا همه پيچيد بعضيا با مورتيمر راحتن بعضيا با مريل بعضيا با چنگ....
بستگى به خود طرف داره
دوست عزیز کار من از جوگیر شدن گذشته و وقتی مسئولیت شاگرد ها میفته گردنم پس باید بر اساس عقل بهترین چیز رو بهشون معرفی کنم...وقتی میبینم یه کتابی ماله عهد بوق داره خونده میشه که بعضی چیزاشم اشتباهه و قوانین جدید نقضش میکنن چرا باید به شاگردم بگم اینو بخونه؟!!!!
مریل شما کدوم نسخشو دارید؟شما اصل مریل رو دیدید که چقد مفصل و کامل بیان شده یا همین کاب داغونی که فاطمی میزنه رو میگید؟!!!

pegahmm

New Member
لایک ها
375

دوست عزیز کار من از جوگیر شدن گذشته و وقتی مسئولیت شاگرد ها میفته گردنم پس باید بر اساس عقل بهترین چیز رو بهشون معرفی کنم...وقتی میبینم یه کتابی ماله عهد بوق داره خونده میشه که بعضی چیزاشم اشتباهه و قوانین جدید نقضش میکنن چرا باید به شاگردم بگم اینو بخونه؟!!!!
مریل شما کدوم نسخشو دارید؟شما اصل مریل رو دیدید که چقد مفصل و کامل بیان شده یا همین کاب داغونی که فاطمی میزنه رو میگید؟!!!
مورتيمرو ميگين؟؟!!مورتيمر جديد كه من دارم كه عاليه ولى قديميشو نميدونم راستش
مريل رو من از كتاب خونمون گرفتم چن روزى خودم ندارم اما خوب به نظرم خيلي مطالب ساده رو كشش داده بود:|
نه مال فاطمى نبود
بازم ممكنه من با مورتيمر راحتتر باشم اما شما با مريل بستگى به خود طرف داره
منظور من از جوگير شدن اين بود كه خيييلييي بيش از حد بد گفتين!!!واقا مورتيمر كتاب بدي نيس!!توضيحاتش قابل فهمه!!!شما يه جورى گفته بودين كه يكى مورتيمرو نديده باشه از دوكيلومتريش رد نميشه ديگه!:|

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

مورتيمرو ميگين؟؟!!مورتيمر جديد كه من دارم كه عاليه ولى قديميشو نميدونم راستش مريل رو من از كتاب خونمون گرفتم چن روزى خودم ندارم اما خوب به نظرم خيلي مطالب ساده رو كشش داده بود:| نه مال فاطمى نبود بازم ممكنه من با مورتيمر راحتتر باشم اما شما با مريل بستگى به خود طرف داره منظور من از جوگير شدن اين بود كه خيييلييي بيش از حد بد گفتين!!!واقا مورتيمر كتاب بدي نيس!!توضيحاتش قابل فهمه!!!شما يه جورى گفته بودين كه يكى مورتيمرو نديده باشه از دوكيلومتريش رد نميشه ديگه!:|
متأسفانه من یکم دیر با شیمی عمومی ها آشنا شدم و اون وقتی بود ک سوالای مرحله۱و۲ واسم شده بود آب خوردن واسه همین بیشتر رفرنس میخوندم تا اینا رو! البته آذر سال دوم ک شروع کردم ب خوندن المپ مورتیمرو دیدم اما خوشم نیومد و با نگرش تحلیلی راحت تر بودم...ب هرحال بیخیال،ما ب تعداد آدمای رو زمین سلیقه داریم! موفق باشید

FPasha

New Member
لایک ها
128

مورتيمر من ويراست ششم چاپ امسالش رو دارم ،در مجموع واضح و قابل فهم توضيح داده ولي احساس كردم بعضي جاها زيادي از كلمات قلمبه سلمبه استفاده كرده ولي در كل خيلي دقيق توضيح داده .به خصوص استوكيومتري و آرايش الكترونيشو كه واقعا عالي و دقيق توضيح داده بود،در كل تنها اشكالي كه داشت اين بود كه به نظرم لحنش يه كوچولو سنگين بود،ولي به نظر من اگه وقت كافي تا المپ داشته باشي،بهتره با خيال راحت قشنگ و كامل و عمقي بخونيش و چند دور واسه خودت حلاجيش كني،از اول دوره كني و كلا بهتره با كتاب انس بگيري اون موقع لذت شيمي رو با تمام وجود احساس مي كني.من براي ٣ تا از فصلاش اينكارو كردم،واقعا نگرشم به شيمي به كلي عوض شد و لذت بردم از خوندنش.اين كار توي تابستان اول به دوم اولويت اولمه كه قشنگ كتابو بفهمم

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا