shzandi

New Member
لایک ها
7
سلام این سوال هایی که تو مرحله اول درباره صورت های فلکی می آید را چه جوری می شود حل کرد؟؟؟
چه کتابی را باید بخونیم؟؟

platopluto

New Member
لایک ها
1,103
پاسخ : صورت های فلکی

برای یاد گرفتن جای دقیق صور فلکی بیشتر باید با آسمون آشنا باشی
و جای صُوِر رو بدونی. به هر حال با رصد رفتن و اینا میشه راه افتاد...

لایک ها
55

Staryy night 4 بگیری کارتو راه میندازه

لایک ها
841

Staryy night 4 بگیری کارتو راه میندازه
4 یکم قدیمی نیست؟ الآن نسخه ای که من رو کامپیوترم دارم 6.4.3 هستش. ملاک باشگاه برای شکل صورت های فلکی آخرین نسخه ی starrynight هستش.(فک کنم همون 6.4.3)

س.ا.

لایک ها
55

منم 6.4.3 رو دارم اما استاری نایت 6 یه سری امکانات جانبی و گرافیکو بهش اضافه کرده نه چیز دیگه ای.یعنی میشه با 4 هم به خوبی یاد گرفت.
استاری نایت 6 یه مقدار حجمش زیاده و اگه بیرون پیداش نکنی برای دانلودش شاید مشکل داشته باشی.

لایک ها
841

منم 6.4.3 رو دارم اما استاری نایت 6 یه سری امکانات جانبی و گرافیکو بهش اضافه کرده نه چیز دیگه ای.یعنی میشه با 4 هم به خوبی یاد گرفت.
استاری نایت 6 یه مقدار حجمش زیاده و اگه بیرون پیداش نکنی برای دانلودش شاید مشکل داشته باشی.
ولی بعضی صورت فلکیا تو 6.4.3 و 6 با هم فرق دارن. چه برسه به 4 و 6.4.3!

س.ا.

لایک ها
55

من اینو از یکی از مدال ها شنیدم.

x-star

New Member
لایک ها
243

4 یکم قدیمی نیست؟ الآن نسخه ای که من رو کامپیوترم دارم 6.4.3 هستش. ملاک باشگاه برای شکل صورت های فلکی آخرین نسخه ی starrynight هستش.(فک کنم همون 6.4.3)

س.ا.
ازکجا میتونم دانلودش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
841

ازکجا میتونم دانلودش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می تونین لینک torrent اشو از وبسایت های مختلف پیدا کنین. ولی استاری نایت 4 خودش هم استفاده ازش راحته و هم نرم افزار سبکیه. می تونین تو اینترنت پیداش کنین. فک کنم بیشتر یا شاید همه ی صورت فلکی هاش مثل استاری نایت 6 باشن.

س.ا.

بالا