عدم تمرکز حین درس خوندن

Alice

New Member
لایک ها
189
سلام بر ایریسکی های عزیز
متاسفانه مدتی می شه کیفیت درس خوندنم به دلیل عدم تمرکز کافی حین درس خوندنم به شدت
اومده پایین سعی میکنم برگردم به درس ونمیشه .به شدت کلافه شدم ممنون میشم کمکم کنین:1:

Alice

New Member
لایک ها
189
پاسخ : عدم تمرکز حین درس خوندن

هیشکی ایده ای نداشت؟

Ss_20

New Member
لایک ها
452

سلام بر ایریسکی های عزیز
متاسفانه مدتی می شه کیفیت درس خوندنم به دلیل عدم تمرکز کافی حین درس خوندنم به شدت
اومده پایین سعی میکنم برگردم به درس ونمیشه .به شدت کلافه شدم ممنون میشم کمکم کنین:1:
سلااااام خودت فکر میکنی عدم تمرکزت دلیلش چیه؟؟؟

Alice

New Member
لایک ها
189

سلااااام خودت فکر میکنی عدم تمرکزت دلیلش چیه؟؟؟
نمی دونم اولاش با شوقوذوق می خوندم ولی الانم انگیزه دارم نمی دونم چرا هر وقت میرم سر درس حواسم همه جا میره الا درس
شایدم برنامم فشردس سعی میکنم روزی 9تا10ساعت بخونم اخه از دوستام خیلی عقبم تازه شروع کردم نمیدونم چی کار کنم؟:181:

Ss_20

New Member
لایک ها
452

نمی دونم اولاش با شوقوذوق می خوندم ولی الانم انگیزه دارم نمی دونم چرا هر وقت میرم سر درس حواسم همه جا میره الا درس
شایدم برنامم فشردس سعی میکنم روزی 9تا10ساعت بخونم اخه از دوستام خیلی عقبم تازه شروع کردم نمیدونم چی کار کنم؟:181:
ببین عزیزم به دوستات هیچ کاری نداشته باش زیاد بهشون فکر نکن من فکر میکنم بخاطر استرس زیاد و اینکه میخوای درساتو تند تند بخونی بری جلو هول میکنی و تمرکزتو از دست میدی اکر اینجوره اولین دوای تو آرامشه باید با آرامش درس بخونی وقتی با آرامش و علاقه درس بخونی هیچوقت حواست پرت نمیشه:1:

Alice

New Member
لایک ها
189

خیلی ممنون ارامشو چجوری بدست بیارم؟
ازمونای قلم جی شرکت کردم هی عقب میفتم البته با این حال ترازام بد نیستن ولی توقع بیشتری دارم
احساس میکنم سال اول به جیزی که میخام نمیرسم.میدونم کار بدیه ولی نمیتونم خودمو اروم کنم.چی کار کنم؟:42:

pegahmm

New Member
لایک ها
375

البته ميدونم چه حسى دارين و عملى نيس كه به دوستاتون فكر نكنين!!!سعى كنين از زيبايي هاى درسى كه ميخونين لذت ببرين اينطورى كم كم استرستون كم ميشه و تمركز پيدا ميكنين:124:

hanieh k

New Member
لایک ها
32

سلام دوست عزیز!
برای افزایش تمرکز ببین این 2 تاسایت تمرین هایی رو دارن
http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=51376
سخن آشنا
امیدوارم برات مفید باشه اگه بازم کمکی خواستی میتونی روی من حساب کنی

Ss_20

New Member
لایک ها
452

خیلی ممنون ارامشو چجوری بدست بیارم؟
ازمونای قلم جی شرکت کردم هی عقب میفتم البته با این حال ترازام بد نیستن ولی توقع بیشتری دارم
احساس میکنم سال اول به جیزی که میخام نمیرسم.میدونم کار بدیه ولی نمیتونم خودمو اروم کنم.چی کار کنم؟:42:
میدونی آرامش چیه؟؟؟ آرامش فکر بازه من خودم سال کنکور اولاش بخاطر جو بد و بچه ها همش کارم گریه بود و حالم خیلی بد بود اما به خودم گفتم به......هرکس هرجور میخواد باشه به من چه؟؟؟!!! بعد به مرور جزوه شاد ترین افراد شدم که همش میخندیدم باورت نمیشه روز کنکور یه ذره استرس نداشتم و فقط میخندیدم بیخیال همشون شدم اصلا برام مهم نبودن دیدن و ندیدنشون برام فرقی نداشت میدونی چرا؟؟؟؟!!!چون خودم خواستم که اینجور باشم....
تو فقط باید بخوای....
وقتی باور داشته باشی به آزمونات میرسی واقعا میرسی ایرادت اینه که همش داری تو ترس و استرس سر میکنی بابا لذت ببر از درست .... باعشق درس بخون بدون هیچاسترسی چون تو بهترینی رویا .. تو بهترینی رویا....:97:

Alice

New Member
لایک ها
189

میدونی آرامش چیه؟؟؟ آرامش فکر بازه من خودم سال کنکور اولاش بخاطر جو بد و بچه ها همش کارم گریه بود و حالم خیلی بد بود اما به خودم گفتم به......هرکس هرجور میخواد باشه به من چه؟؟؟!!! بعد به مرور جزوه شاد ترین افراد شدم که همش میخندیدم باورت نمیشه روز کنکور یه ذره استرس نداشتم و فقط میخندیدم بیخیال همشون شدم اصلا برام مهم نبودن دیدن و ندیدنشون برام فرقی نداشت میدونی چرا؟؟؟؟!!!چون خودم خواستم که اینجور باشم....
تو فقط باید بخوای....
وقتی باور داشته باشی به آزمونات میرسی واقعا میرسی ایرادت اینه که همش داری تو ترس و استرس سر میکنی بابا لذت ببر از درست .... باعشق درس بخون بدون هیچاسترسی چون تو بهترینی رویا .. تو بهترینی رویا....:97:
خیلی خیلی ممنونم پس از امروز فقط خودمم وخودم پیش به سوی تمرکزوانرژی
زنده باشید:97::97::97::97:

BIOSAM

New Member
لایک ها
804

سلام به همه(حتی شما دوست عزیز!)
با اینکه میبینم این تاپیک به نتیجه دلخواه رسیده ولی گفتم حیفه هیچی نگم!
به نظر من باید آهنگ درس خوندن ثابت باشه به عنوان مثال:دوستای منم تقریبا از من جلوتر بودن ولی همین که میخوریم به دو روز تعطیلی اونا میرن استراحت ولی من با همون آهنگ مداوم میخوندم و الآن ازشون جلوترم!
اصلا به دوستاتون فکر نکنید چون به زرس قاطع! اونا به طور کل وضعشون از شما بدتر نباشه بهتر نیست و شاید گاهی قمپض در کنن!!(اینو از رو تجربه میگم!)
واسه آرامشم من بهترین موردی که دیدم نمازه!واقعا معجزه میکنه!
نظرتون!؟

hannaneh76

New Member
لایک ها
1

سلام میشه بگید چطور استرسو بزاریم کنار ............من سعی میکنم اما ی نمرهی کم سریع روحیمو خراب میکنه

بالا